حسین الله کرم : با بد حجابی سیاسی مواجهیم /  اگر مسئولان با بدحجابی برخورد نکنند، حزب‌اللهی‌ها دنبال حرکتهای آنارشیستی می‌روندمهر  : حسین الله کرم در گفتگو با خبرنگار مهر که در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در نمایشگاه بین المللی مطبوعات آغاز شد، در بیان ارزیابی قدرت رسانه‌های داخلی در مواجهه با جنگ نرم دشمنان اظهار داشت: من فکر می‌کنم وضعیت به وجود آمده در 16 ماه گذشته نشان دهنده رشد و توانمندی‌ رسانه‌های داخلی در تولید قدرت نرم است.

این موسس گروه انصار حزب الله دلیل به نتیجه نرسیدن تهاجم دشمن در 16 ماه گذشته را ناشی از قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اگر قدرت انقلاب اسلامی توسط رسانه ها در جامعه ما به خوبی مطرح شود اساسا در مقابل میکروب های سیاسی اجتماعی که رهبری از آن نام برده اند واکسینه خواهیم شد.
 
وی اضافه کرد: واکسینه کردن در مقابل تهاجم میکروبی می بایست از طریق آگاهی صورت گیرد و بستر این آگاهی رسانه ها هستند.
 
با بد حجابی سیاسی مواجهیم
 
این عضو هسته مرکزی گروه انصار حزب الله در بخش دیگری از گفتگو با مهر ، در خصوص اجرای طرح عفاف و حجاب در جامعه نیز گفت: ما با لایه های مختلفی از پدیده بدحجابی در داخل کشور روبرو هستیم که یکی از این لایه ها لایه ای است که از سوی دشمن خارجی در قالب گروه ها و مانکن ها فرهنگ مبتذل غربی را در جامعه ترویج می کنند که باید نیروهای اطلاعاتی و انتظامی با آنها برخورد شدید و قاطع کنند.
 
این فعال سیاسی با بیان اینکه لایه دوم بدحجابی در جامعه لایه ای است که تحت تاثیر فضای دیجیتالی دشمن قرار گرفته است و عمدتا سیاسی عمل می کند، گفت: امروز ما با بدحجابی سیاسی روبرو هستیم که برای مقابله با این لایه هم نیازمند برخورد امنیتی و هم نیازمند آگاه سازی توده های مردم هستیم.
 
الله کرم اضافه کرد: اما لایه عموم تری وجود دارد که آن توده مردم هستند که عمدتا اسلام را دوست دارند و حجاب اسلامی را رعایت می کنند اما متاسفانه با این وجود بخشی از این لایه سوم تحت تاثیر لایه اول ( مانکن نماها) و لایه دوم ( بدحجابان سیاسی) قرار گرفته اند.
 
این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: برخی معتقدند با این دسته افراد باید به طور نرم افزاری برخورد کرد و به گسترش تولید فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه پرداخت تا بدحجابی جایگاه خود را از دست بدهد.
 
هشدار نسبت به احتمال حرکت آنارشیستی حزب اللهی ها
 
وی با تاکید بر اینکه الگوی ما باید الگوی برخورد قانونی باشد، گفت: با وجود اینکه معتقد هستند که باید از سوی مسئولان برخورد قانونی با این هنجارشکنی در جامعه صورت گیرد اما اگر امر به معروف و نهی از منکر از طرف مردم تعطیل شود و یا مسئولان ساز و کار لازم را برای ظهور و بروز آن به وجود نیاورند ما به زودی شاهد یک حرکت آنارشیستی ( هرج و مرج طلبی) مجدد از سوی جریان های حزب اللهی خواهیم بود.
 
الله کرم با بیان اینکه البته ما جایگاه دولتی را برای خود دولت محفوظ می دانیم و معتقدیم که دولت باید عملکرد قانونی در همه زمینه ها به ویژه اجرای طرح عفاف و حجاب در جامعه داشته باشد، گفت: اما همین قوانین اسلامی برای مردم جایگاهی قائل شده اند که این جایگاه با حضور در صحنه و امر به معروف و نهی از منکر صورت می گیرد اما فقط در چارچوب لسانی نه اجرایی.
 
وی ابراز امیدواری کرد که دولت و مسئولان ذیربط بتوانند فضا و جایگاهی را برای حضور مردم در صحنه ایجاد کنند و الا مردم بیکار نخواهند نشست.
 

[کد مطلب: 23630] [تاريخ انتشار: هفتم آبان ۱۳۸۹ برابر با بيست و نهم اکتبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ تهران ؛ بستن یکی از اتوبانها/  امروز 29  آبان
فیلم / مردم در اصفهان ساختمان پلیس را آتش زدند/ سه شنبه 28 آبان
فيلم/ گزارش یک بانوی هموطن از وضع شهر شیراز 
کاریکاتور/رهبر بی بصیرت: دشمن را عقب زدیم...
فیلم/  آخرین وضعیت خیابانهای ورامین - ۲۸ آبان
فیلم/ ‍‍ شیراز! تصاویری کە امپراطوری دروغ و کل نظام فاسد را رسوا می کند
فیلم/ تیراندازی مزدوران خامنه‌ای به سوی معترضین در شهر مریوان
فیلم/ خیزش مردم در شهریار» امروز سه شنبه ۲۸آبان ۹۸
کاریکاتور/ ضیافت آقا‎
فیلم/ فیلم هایی که بعد از برگشت اینترنت منتشر میشوند
شیراز، آبان / به رگبار بستن مردم
عکس/ شریعتمداری، نماینده دیوانه خامنه ای جلاد در کیهان: اراذل قران را هم به آتش کشیدند!
علی خامنه‌ای در واکنش به اعتراض‌های ایران: دشمن را عقب زدیم
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: