پدر براي قتل دختر آدم اجير کرده بود 

پس از 5 سال که از گم شدن فرشته گذشته بود، وقتي جسد او از زير خاک‌هاي بيابان بيرون آمد راز مرگ او را به دست پدر برملا شد. حرف‌هاي ضد و نقيض پدر او را لو داد.
پدر اين دختر 18 ساله به بهانه اختلاف سليقه، مرد افغاني را اجير كرد تا دخترش را با ضربات متعدد چاقو به قتل برساند، با گذشت 5 سال داستان جنايتش را بازگو كرد و پس از كشف جسد در بيابانهاي اطراف تهران با همدستش راهي زندان شد. ‌
به گزارش ايسنا، 14 شهريور ماه سال 84 مرد و زن ميانسالي با حضور در فرماندهي انتظامي شهريار، ماموران را در جريان مفقود شدن دختر 18 ساله‌شان به نام «فرشته» قرار دادند. آنان به ماموران گفتند كه دختر‌شان پس از آن كه از منزل خارج شده، هرگز به منزل بازنگشته است.با تشکيل پرونده مقدماتي، پرونده براي رسيدگي تخصصي در اختيار کارآگاهان پليس آگاهي استان تهران قرارگرفت.تحقيقات كارآگاهان براي روشن شدن زواياي پنهان اين مفقودي ادامه داشت‌ تا اينكه در بررسي از اعضاي خانواده‌ و دوستان اين دختر نوجوان دريافتند كه اين دختر 18 ساله هيچ مشكلي با دوستان و خانواده‌ خود نداشته و بنا به دلايل نامعلومي از منزل خارج شده و ديگر بازنگشته است.با وجود ادامه بررسي‌ها به دليل نبود سرنخ ازاين دختر، پرونده‌ مفقودي «فرشته» راه به جايي نبرده و‌ مسكوت ماند.در شهريور ماه سال جاري كارآگاهان پليس آگاهي در پيگيري پرونده‌هاي معوقه بار ديگر بررسي پرونده‌ مفقودي «فرشته» در دستور كار قرار دادند.
آنان با احضار مجدد والدين «فرشته»، با سخنان ضد و نقيض پدر اين دختر نوجوان مواجه شده و احتمال جنايت خانوادگي در ذهن ماموران نيروي انتظامي قوت گرفت.كارآگاهان پليس آگاهي با مراجعه به منزل اين دختر نوجوان دريافتند كه پدرش پس از اين كه از فرماندهي انتظامي خارج شده ديگر به خانه باز نگشته و متواري شده است.با متواري شدن پدر اين دختر شبهه كه پدر اين خانواده‌ از سرنوشت دختر نوجوانش با خبر است، مورد بررسي قرار گرفت.سرانجام ماموران پليس آگاهي در اولين روز از آبان ماه سال جاري محل اختفاي پدر اين خانواده‌ به نام «علي اصغر» را در اقداماتي اطلاعاتي و فني در رباط كريم شناسايي و وي را دستگير و به پليس آگاهي منتقل كردند.
اين متهم در تحقيقات اوليه منكر هرگونه ارتباط با ماجراي مفقود شدن دختر نوجوان خود شد و به كارآگاهان، گفت كه از پنج سال پيش كه دختر 18 ساله‌اش مفقود شده، هيچ اطلاعي از وي ندارد.سرانجام پدر اين دختر نوجوان در دام تناقض‌گويي‌هاي خود گرفتار شد و پرده از راز قتل فرزندش برداشت.
وي در اعترافات خود با تاكيد بر اينكه با دختر نوجوانش اختلاف سليقه داشته، توضيح داد كه بارها به دليل اختلاف سلايق با «فرشته» مشاجره كرده است.
بنابر اظهارات اين متهم، «علي اصغر» به دليل اختلاف سليقه از دختر نوجوانش دلگير و عصباني بوده و به همين دليل اين پدر سنگدل، مرد افغاني 33 ساله‌اي به نام «عيسي» براي به قتل رساندن «فرشته» اجير مي‌كند.عيسي در قبال گرفتن مبلغ اندكي پول قبول مي‌كند كه اين دختر 18 ساله را به قتل برساند.
اين پدر سنگدل، در ادامه اعترافات خود به كارآگاهان گفت كه طبق قرار قبلي با «عيسي» شبانه «فرشته» را به يكي از بيابان‌هاي امين‌آباد برده و دختر 18 ساله‌اش را به دست قاتل مي‌سپارد.
با اعترافات صريح اين پدر سنگدل، كارآگاهان پليس آگاهي به سراغ «عيسي» رفته و وي را در منزلش دستگير مي‌كنند.«عيسي» در اعترافات خود پول را انگيزه به قتل رساندن اين دختر نوجوان عنوان كرد و ادامه داد: طبق قرار قبلي پس از اين كه «علي اصغر»، «فرشته» را به محل مورد نظر كشاند، اين دختر نوجوان را تحويل من داد و خود از محل دور شد.
وي در ادامه اعترافات خود عنوان كرد كه در حالي كه اين پدر سنگدل، چند متر آن طرف‌تر در حال قدم زدن بود، من بدون در نظر گرفتن فريادها و التماس‌هاي «فرشته» ضرباتي را به ران، قلب اين دختر نوجوان وارد كردم.بنا بر اظهارات «عيسي» وي پس از اينكه «فرشته» را با ضربات متعدد چاقو از پاي در آورد جسد او را در همان حوالي دفن مي‌كند.
با توجه به اظهارات صريح «عيسي» كارآگاهان در بررسي صحنه جرم توانستند پس از پنج سال از اعلام مفقودي دختري 18 ساله به نام «فرشته» جسد وي را از ميان خاك‌هاي بيابان، امين‌آباد بيرون كشند.به گزارش ايسنا، دو متهم اين پرونده‌ پس از بازسازي صحنه جرم به همراه پرونده‌ متشكله تحويل مقام قضايي شدند.

[کد مطلب: 24167] [تاريخ انتشار: نوزدهم آبان ۱۳۸۹ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان