400 هزار تومان بهانه برادركشي شد

ماموران نيروي انتظامي، پسر جواني را به بهانه 400 هزار تومان برادرش را با ضربات چاقو از پاي درآورده بود را دستگير كردند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مأموران کلانتري 133 لشگرک از طريق مرکز فوريتهاي پليسي 110 در جريان «درگيري منجر به قتل» در منطقه لواسان قرار گرفتند.

با حضور مأموران در محل مشخص شد که دو برادر به اسامي «مسعود» و «سعيد» با يکديگر درگير شده که در اين درگيري مسعود بر اثر اصابت چاقو به ناحيه سينه به قتل رسيده است.

با تشکيل پرونده مقدماتي، پرونده براي رسيدگي در اختيار کارآگاهان ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

سعيد که در زمان حضور مأموران کلانتري در محل وقوع جنايت دستگير و به پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شده بود، در اعترافات خود علت و انگيزه اين جنايت خانوادگي را اختلاف مالي 400 هزار توماني با برادرش عنوان کرد.

تحقيقات کارآگاهان نشان داد سعيد ومسعود در شب قبل از حادثه نيز با يکديگر درگير شده اما با ميانجيگري پدر خانواده، درگيري آنها موقتا خاتمه پيدا کرده اما مجددا در صبح روز حادثه ميان آنها درگيري لفظي ايجاد و سعيد با يک قبضه چاقو برادرش را تهديد مي‌کند که همين موضوع باعث تشديد درگيري ميان آنان شده و سعيد در حالي که کنترل خود را از دست داده بود، ضربه‌اي را با چاقو به سينه برادرش وارد که به علت برخورد چاقو به نقطه حياتي بدن، مسعود قبل از حضور عوامل اورژانس در محل فوت مي‌كند.

سرهنگ عباسعلي محمديان، رييس پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به تحقيقات انجام شده و اعترافات صريح متهم درباره قتل برادرش، پرونده در اختيار مقام قضايي قرار گرفته است.

[کد مطلب: 24651] [تاريخ انتشار: بيست و نهم آبان ۱۳۸۹ برابر با بيستم نوامبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان