استخدام آدمكش براي قتل پدر

جام جم آنلاين: 2 قاتل اجاره‌اي كه سال گذشته مرد 64 ساله‌اي را در شهريار كشته بودند، در بيمارستان امام خميني (ره)‌ شناسايي و دستگير شدند.
 به گزارش «جام‌جم»، در يكي از روزهاي شهريور سال گذشته در پي تماس يكي از شهروندان با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 شهرستان شهريار مبني بر مشاهده جسد يك مرد سالخورده، ماموران با عزيمت به محل، موضوع را به بازپرس ويژه قتل دادسراي شهريار گزارش كردند و با انتقال جسد به پزشكي قانوني، دستور شناسايي بستگان مقتول صادر شد.

با تشكيل پرونده‌اي در پليس آگاهي شهريار، تحقيقات در اين ارتباط ادامه داشت كه بستگان مردي با حضور در پليس آگاهي، گم شدن پدر خود را اطلاع دادند كه با تطبيق مشخصات مرد گمشده با جسد كشف شده و شناسايي توسط بستگان، هويت مقتول شناسايي شد.

آغاز تحقيقات

با شروع تحقيقات مشخص شد، مقتول از چندي پيش با يكي از فرزندان خود مشاجره و درگيري داشته است كه به اين ترتيب تحقيق از فرزند مقتول آغاز شد و او سرانجام اعتراف كرد، پس از اختلاف مالي با پدرش كينه او را به دل گرفته و با استخدام 2 فرد شرور و سابقه‌دار و وعده پرداخت 60 ميليون تومان از آنها خواسته است تا پدرش را بكشند.

متهم ادامه داد: سرانجام پس از توافق با 2 آدمكش اجاره‌اي، آنها در فرصتي مناسب پدرش را به قتل رسانده‌اند.

در جستجوي 2 آدمكش اجاره‌اي

با اعترافات متهم، دستور قضايي مبني بر بازداشت وي صادر شد ودستگيري 2 آدمكش اجاره‌اي در دستور كار ماموران قرار گرفت. تحقيقات بعدي در اين ارتباط مشخص كرد، 2متهم به قتل پس از اطلاع از دستگيري فردي كه آنها را اجير كرده بود، متواري شده و در چندين نوبت محل سكونت خود را تغيير داده‌اند.

بنابراين گزارش در حالي كه تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت، ماموران اطلاع يافتند يكي از متهمان تحت تعقيب در بيمارستان امام خميني (ره)‌ تهران بستري است كه با به دست آمدن اين اطلاعات يگان انتظامي مستقر در بيمارستان با بررسي هويت افراد مراجعه‌كننده، متوجه شدند متهم تحت تعقيب از ترس دستگيري خودش را با هويت جعلي معرفي كرده است.

با شناسايي متهم و اعزام ماموران پليس آگاهي شهريار به بيمارستان، وي دستگير و تلاش براي دستگيري ديگر همدست وي آغاز شد. چند ساعت پس از دستگيري اولين آدمكش اجاره‌اي، ماموران انتظامي مستقر در بيمارستان امام خميني با همكاري كارآگاهان پليس آگاهي شهريار باخبر شدند، ديگر همدست متهم به نام اسماعيل قصد ملاقات با دوست خود را دارد.

محاصره محل

با به دست آمدن اين اطلاعات با كنترل درهاي ورودي و خروجي بيمارستان، اين متهم نيز دستگير شد و در تحقيقات مقدماتي اعتراف كرد پس از اجير شدن از سوي فرزند مقتول، او را به قتل رسانده‌اند و قرار بود پس از جنايت، فرزند مقتول به آنها 60 ميليون تومان پرداخت كند كه تاكنون فقط 6 ميليون تومان پرداخت كرده است.

در پي اين اعترافات، با صدور دستور قضايي از سوي بازپرس شهرستان شهريار، هر دو متهم براي ادامه تحقيقات و بررسي زواياي پنهان اين جنايت به شهريار منتقل شدند. تحقيق در اين باره ادامه دارد.

[کد مطلب: 24981] [تاريخ انتشار: ششم آذر ۱۳۸۹ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان