صورت بهاره و آرزو را با اسید سوزاندند

آفتاب: فرمانده انتظامی شهرستان میانه آذربایجان شرقی از شناسائی و دستگیری عاملان فاجعه غیرانسانی اسید‌پاشی بر صورت دو دختر جوان به دلیل داشتن روابط ناسالم در این شهرستان خبر داد.

به پلیس، سرهنگ" مجید نارهی" اعلام کرد: در پی دریافت خبر مبنی‌بر اینکه دو نفر موتورسوار به‌صورت ناجوانمردانه اقدام به اسیدپاشی بر سر و صورت دو خواهرجوان به نام" آرزو " 21 ساله و "بهاره " 18 ساله مأموران کلانتری 11 شهرستان میانه به محل حادثه اعزام و بلافاصله مصدومان را به بیمارستان منتقل نمودند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این امر در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و مأموران پلیس آگاهی با انجام مراقبت‌های ویژه و نامحسوس و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند مظنون اصلی به نام خانم" فاطمه - ر" 33 ساله را دستگیر و جهت انجام بازجوئی به محل پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ نارهی خاطر‌نشان کرد: متهم در بازجوئی‌ها ضمن قبول اتهام وارده اظهار نمود که شخصی به نام" جعفر" معروف به جواد 43 ساله اهل تهران را اجیر نموده تا با همکاری شخصی به نام" میثم ا" 17 ساله که از بستگان وی می‌باشد طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی در قبال دریافت مبلغ 500 هزار تومان وجه نقد این عمل غیر‌انسانی را مرتکب شوند.

وی خاطر نشان کرد: متهم در بازجوئی‌های تکمیلی اذعان داشت که محرک اصلی وی در این تصمیم‌گیری فردی به نام سینا - ش معروف به آذر می‌باشد که از قبل با بنده رابطه پنهانی داشته و سپس با خانم بهاره نیز رابطه دوستی برقرار کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان گفت: با تلاش مأموران" میثم - ا" نیز شناسائی و دستگیر شد و در بازجوئی‌ها ضمن قبول اتهام وارده اقرار نمود که بنده راکب موتورسیکلت بودم و جعفر اقدام به اسید پاشی نموده است که بلافاصله نامبرده و سینا نیز دستگیر و همه دستگیر‌شدگان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی اعزام شدند.

[کد مطلب: 25027] [تاريخ انتشار: هفتم آذر ۱۳۸۹ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان