علیرضا پناهیان: از نوجوانان می‌خواهم برای شهادت وصیت‌نامه بنویسندعلیرضا پناهیان، روحانی نزدیک به بیت علی‌خامنه‌ای گفته من از نوجوانان می‌خواهم که هر کدام یک وصیت‌نامه بنویسند، انگار می‌خواهند به شهادت برسند.

به گزارش ایران وایر، این روحانی افراطی که از او به عنوان رئیس «اتاق فکر مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها» نام برده می‌شود، در مراسم محرم در مقبره روح‌الله خمینی گفت: «عشق به شهادت در یک نوجوان شدنی است. من از نوجوانان می‌خواهم که هر کدام یک وصیت‌نامه بنویسند انگار می‌خواهند به شهادت برسند؛ الهی ۱۰۰ سال دیگر عمر کنند، ولی به تأسی از این شهدای بزرگ که بسیاری از آن‌ها نوجوان بودند یا از نوجوانی شهادت طلبی را شروع کردند، یک وصیت‌نامه بنویسید.»

پناهیان در سخنانش به ستایش از نقش دبیرستانی‌ها در سرکوب‌های دهه ۶۰ در ایران پرداخت و گفت: « بن مایه بسیج را همین دبیرستانی ها تشکیل دادند. حضرت امام با دبیرستانی ها مقابل جریان های تروریستی سهمگینی ایستادند. ما دبیرستانی بودیم که در بسیج محله ها اسلحه دست می گرفتیم و امنیت شهر را در کوچه پس کوچه های محله ها حفظ می کردیم.»

این واعظ نزدیک به جبهه پایداری همچنین مدعی شد «کسی که از خداوند درخواست شهادت کند به سرعت شهید نمی‌شود… ولی من می‌خواهم وصیت‌نامه‌ای شبیه وصیت‌نامه شهدا بنویسید؛ قاسم سلیمانی شدن از شما بعید نیست. شهید قاسم سلیمانی پیرمرد شده بود که به شهادت رسید؛ از نوجوانی که در گود زورخانه فعالیت می‌کرد، به سمت رزمندگی آمد.»

گفتنی است که در سال ۱۳۹۹، یاشار سلطانی، روزنامه‌نگار و مدیر مسئول سابق سایت معماری‌نیوز اسنادی را در مورد شراکت پناهیان در ساخت و سازهای ملکی در منطقه ۲ تهران علنی کرد.

سلطانی در زمان انتشار این اسناد از پناهیان پرسیده بود: «ماجرای شراکت شما در ساخت و ساز ملک منطقه ۲ تهران با آقای رضا مطلبی کاشانی مالک تک ماکارون چیست؟»

یاشار سلطانی در ادامه افشاگری‌های خود همچنین از پناهیان پرسیده بود: «ماجرای خرید زمین ۴۲۳ متری در منطقه خوش‌نشین سعادت‌آباد تهران از خانم لیلاد ممتحن در سال ۹۱ چیست؟»، «آیا همانطور که در قولنامه آمده شما این زمین ۴۲۳ متری را به قیمت ۱۱میلیون و هشتصد هزار تومان خریداری کردید؟»، «شما چگونه و به چه مناسبتی زمین سعادت آباد را متری ۴۳ هزار تومان خریداری کردید؟»، « چرا خانواده ممتحن که زمان انقلاب از کشور خارج شده‌اند این ملک را به یک چندم قیمت واقعی و با واسطه‌گری مسگرزاده به شما فروخته‌اند؟»

علیرضا پناهیان در پاسخ در ویدئویی گفته بود: «من یک واحد آن خانه را بیشتر ندارم آن هم با هدیه رفقا؛ مانند امام خمینی که هدیه‌ای زندگی می‌کردند و مقام معظم رهبری که با هدیه رفقایش زندگی می‌کنند من هم اینگونه زندگی می‌کنم».

 

فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 251295] [تاريخ انتشار: چهاردهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با پنجم اوت ۲۰۲۲] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پانزدهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با ششم اوت ۲۰۲۲ ، 04:55:59 توسط Narenj
اخوند الدنگ مافنگی ، میدانی اما و از انجاییکه شارلتان و بامبول باز و دودوزه باز و چند چهره و مفت خوری را زیر سایه رفقای دزد حاجی بازاری محترم ، انگل وار جندگی کرده ای ، شهادت اسلامی که همان مزدور ست ، می اندازی وسط این همه فقر و بیکاری و بی خانمانی و سرکوب زنان و کارگر خاموش و کار کرده و مزد نگرفته و اجتماع پر از روان پریش و همه دشمن هم و مکتب و مسلک اسلام .. که ای جوانان بیایید مزدوری و بندگی و هیچ پنداری خویشتن و بدرک پیوستن و فدای امام و رهبر و اخوند دزد و اختلاسگر و بی شرف شوید .. مزدوری کنید ، بهتر از بیکاری و فقر و اعتیاد و کارتون خوابی و گور خوابی و زباله گردی ست ، بعد از بدرک پیوستن شما جوانان خود باخته ، خانواده صاخب مدال شهادت میشود و از گداخانه مرده پرست بنیاد شهید مزد و مواجب میگیرد و خود شما هم در بهشت هپروت اسلامی ، قرشته های باکره و غلمان های بهشتی را در اختیار گرفته و مال خود میکنید و تا بی نهایت زمان و مکان حال میکنید ، بشتابید وصیت نامه شهادت اسلامی بنویسید و ان شاه الله هم شهید میشوید و اخوند و سوپای مفت خور و توله زاده ها ، بهترین حال ها را در ینگه دنیا میکنند
نوشته شده در تاريخ پانزدهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با ششم اوت ۲۰۲۲ ، 03:52:38 توسط Hellfire عصرطلايي بزن دَرّو
... اقا؛ تو كه هيچ، رهبر درمانده تو هم اندازه تف تو خیابان ارزش نداره. پس الکی وانمود نکنید مخاطب دارید.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با پنجم اوت ۲۰۲۲ ، 20:17:21 توسط آنتی فاشیسم
به انگل زاده های خارج نشین خودتون بگوید وصیتشان را بنویسند و به ایران برگردند تا همراه شما تبهکاران کثیف توسط مردم ایران به جهنم واصل شوند.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با پنجم اوت ۲۰۲۲ ، 17:47:13 توسط حقیقتگو
درحقیقت محض فاجعه ای درشرف وقوع است که پوتین برای جنگ اکراین وتصاحب اکراین تقاضای کمک به خامنه ای کرده باشد که بله ایرانی ها را برای جنگ اکراین بفرست ..درست درهمان جنگ هشت ساله خمینی سازبا عراق که تعداد بیشماری ازجوانان را با دادن کلید بهشت وعکس هائی ازخمینی مغزشان را شستشومیداند که بله جنگ اسلام است وباید به جبهه بروید ..بدون شک وشبهی درقالب بی حجاب یابی درایران که اقشارسپاهی وبسیجی ومزدواران شان درخیابانها ظاهرشده اند پشت پرده اش مبارزه باهرگونه تظاهرات مردمی است که نمی خواهند فرزندانشان به جبهه جنگ اکراین اعزام شوند ...حیرت آوراست که بعد ازحضورپوتین بهران بی حجاب یابی درایران ودرحقیقت آماده گی ارگان های مخوف جنایتگرحکومتی درشهرها شدت گرفته است وچه شده است آخوند حکومتی حالا بیاد وصیت نامه نوشتن جوانان افتاده است ؟
نوشته شده در تاريخ چهاردهم امرداد ۱۴۰۱ برابر با پنجم اوت ۲۰۲۲ ، 17:46:25 توسط امیر
من امیر فرزند ایران ... ۱۳ ساله... وصیت میکنم که تمامی مدفوعم که از امروز در انباری خانه ام جمع می کنم ... پس از مرگم به اقای پناهیان برسد ..... اقای پناهیان اختیار دارند از ان جهت ارتزاق خود و خانواده محترم خویش استفاده نمایند. امیر
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
پاسخ دندان شکن علی کریمی به توهین یک آخوند : بی‌شرف توی دوزاری هستی که به اسم اسلام هر زر مفتی می‌زنی
 توهین به ایرانیان در بلغارستان/ برخورد فیزیکی و ممنوعیت ۵ ساله
 جانمایی یک کتیبه تاریخی در دستشویی! + عکس
بیش از ۱۰ دروغ در ۳۰ ثانیه
 تفاوت دادرسی در حکومت ناب محمدی و حکومت شیطانی آمریکا
 وزیر خارجه جمهوری اسلامی: ایرانیان خارج از کشور به‌دنبال دریافت یارانه‌اند
 دانش‌بنیان در قطعه‌سازی ایران هم چینی از آب درآمد!
 محکومیت مهرشاد سهیلی، نوجوان «حزب اللهی»
"شش ایرانی" در انفجار بازار ایروان مفقود شده‌اند 
ترور سلمان رشدی و ضرورت مرزبندی ایرانیان با دشمنان نام و عزت ایران 
* مادر ضارب سلمان رشدی: فرزندم پس از بازگشت از خاورمیانه خود را در زیرزمین حبس کرد 
* نویسنده آمریکایی: احمد خمینی به من گفت پدرش کتاب سلمان رشدی را نخوانده بود
 بازداشت ۲۷ نفر از اعضای یک تور گردشگری در آمل