خبرهای کوتاه سايت ها


گفته می شود موسوی در ابتدای خیابان جیحون در حال سخنرانی برای مردم است سخن موسوی با انا لله و انا الیه راجعون شروع شد.

 خبرهای نگران کننده ای از شیراز و تبریز و اصفهان می رسه

امروز مردم در واکنش به خشونت بیش از حد نیروهای نظامی شعار مرگ بر خامنه ای سر می دهند.

مردم از خيابانهاي فاطميه غربي و بلوار كشاورز به سمت ميدان انقلاب در حركت هستند.اطراف ميدان انقلاب مردم حضور دارند گزارش يك شاهد عيني حاضر در حوالي ميدان انقلاب حاكيست كه هم اكنون خيابان انقلاب حدفاصل تقاطع خيابان قدس و ميدان انقلاب مملو از جمعيت است خبر تاييد نشده : ميرحسين موسوي همراه عده اي از سه راه جمهوري دارن ميرن سمت انقلاب،انقلاب و خيابونهاي اطراف انقلاب خيلي شلوغ شده.

در میدان علم شیراز درگیری شدید است
تمام پياده رو هاي خيابان انقلاب تهران را بسته اند و تعداد زيادي از نيروهاي ناجا و تعداد زيادي از نيروهاي بسيج كه به شكل ضايعي به باتوم و كلاه و ماسك و سپرهاي نيروهاي انتظامي مجهز شده اند به جان مردم افتادن و دارن مردم را با باتوم به قصد كشت مي زنند. مردم هم از كوچه ها و خيابانهاي اطراف فرار مي كنند ولي آنجا هم نيروهاي مجهز به تجهيزات ايستادن و مردم را مي زنند. تمام خيابان را دود فرا گرفته و متروي دروازه دولت را هم پر از سرباز كرده اند و آنجا و دنبال مردم بي دفاع مي كنند. اصلا قابل مقايسه با آن تجمع دوشنبه گذشته نيست و خشونت بيداد مي كند. شده عين تير

خیابان" روزنامه‌ی اینترنتی جنبش اعتراضی منتشر شد
به گزارش خبرگزاری آلمان، جنبش اعتراضی خیابانی در ایران، روزنامه‌ی اینترنتی خود را به نام "خیابان" منتشر کرد. نخستین شماره‌ی این روزنامه، روز شنبه (۳۰ خرداد) از طریق اینترنت برای شماری از ایرانیان فرستاده شد. مقاله‌ها و عکس‌های این روزنامه، متعلق به روزنامه‌نگاران نیست، بلکه خود تظاهرکنندگان آن‌ها را تهیه کرده‌اند. میرحسین موسوی در صفحه‌ی اینترنتی خود فراخوانده بود که خواسته‌های او را پخش کنند.

براساس اخبار دریافتی از تهران، به گزارش شاهدان عینی هم در خیابان انقلاب و هم در خیابان ستارخان، در پی شلیک تیر از سوی نیروهای مهاجم، دو نفر از مبارزان راه آزادی کشته شده اند. همچنین گفته می شود که پلیس در پارک دانشجو نیز به جمعی از جوانان حمله کرده و آنانرا پس از ضرب و شتم دستگیر کرده است. خبر می رسد که لباس شخصیها و ماموران رژیم به سرعت مجروحین و...

[کد مطلب: 2565] [تاريخ انتشار: سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:19:33 توسط سرباز
درود بر حجت و همگي عزيزان غيرتمند و عزادار, خسته نباشيد و دلهايتان قوي باد. بزودي پادگانها به تسخير انقلابيون درخواهد آمد.
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:05:31 توسط حجت
جبهه نبردبا اهریمن درحال مبارزه و جانفشانی هستند. آنها دیگر ازسی سال اهانت وظلم وخسارت مادی، معنوی وجانی بتنگ آمده وراهی شرافتمندانه ودلیرانه برای پایان دادن باین ظلم را انتخاب کرده اند که غیر قابل برگشت است. دراین راه هم شهید داده اند وهم اسیر وبرگشت خواسته اهریمن است وباز کردن جلادان بی ناموس مثل اژه ای ومرتضوی وکثافات دیگردرشکنجه وکشتار وادامه اسارت ما برای چند صباحی دیگرادامه حکومت اهریمن. این مبارزین که افتخار آفرینان ایران هستند به کمک شما که بسیار ذیقیمت وتعیین کننده است نیاز دارند. شیر نفت را ببندید وبمبارزان بپیوندید، همانطورکه دردوناحیه تهران وچند شهرستان بسیجیان بمردم پیوسته ویا بخانه هایشان رفته اند ونیز تعداد زیادی ازافراد ودرجه داران سپاه وچند افسراینکارراکرده اند. البته رژیم مانع اطلاع رسانی است زیرا نمیخواهد اخبار پیروزی ها بمبارزان روحیه بدهد. عزیزان وقت تنگ است وبا دم تمدید ویزا اندک خبرنگاران خارجی ظرف دوسه روزایران را ترک میکنند ورژیم زهرخودرا خواهد ریخت. شما درابعاد مختلف میتوانید باین خیزش هموطنان کمک کنید که ذکر آن دراینجا باعث جلوگیری ازآن میشود وخودتان میدانید.
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:04:51 توسط حجت
روی سخنم بعنوان یک شهروند عادی و پر غرور از ایرانی بودن خودم با هم میهنان شاغل در شـرکت نفت اسـت وسایر کارکنان ادارات و کارگران کارخانجات. ای هم میهنان، رادمردان و شیرزنان هموطن شما در مقابل گلوله های جلادان ولایت، چون کوه ایستادند. صدای غرش شیرها که میگفتند (نترسید، نترسید، ما همه باهم هستیم) اززیباترین موسیقیها گوشنواز تربود. اینرا درحالی میگفتند وچون کوه ایستادند که مزدوری از پشتبام آنانراهدف گرفته وشلیک میکرد. آنان میگفتند ماهمه باهم هستیم. این درد مشترک است وما باهم میخواهیم این درد مشترک را درمان کنیم. اما جای شما خالی بود!! شما درگذشته، همواره ملت خودتان را یاوری کردید وازمهره های پیروزیهای بیش ازصد سال تلاش برای ایجاد دموکراسی درایران بودید. بسیاری ازشما شاهد کارطاقت فرسای همکاران زحمتکش خود درعسلویه وخوزستان ومسجد سلیمان وسایرنقاط بودید که بهمت شما نفت استخراج ودرتانکرها بارمیشود، اما پولهای آن باین وآن داده میشود ودلالان نفت دردفاتر لوکس دردوبی وتهران وسنگاپور ولندن کمیسیون میگیرند ومقداری نیزکمک بدشمنان تاریخی ما میشود برای عملیات تروریستی واین قبیل کارها. اینک مردم ایران در
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:26:25 توسط fery
همه ايرانيان خارج از كشور٠ يكي از شعارها يا تابلوهاي اعتراضي خواستار شكايت از مقامهاي رژيم در اروپا و امريكا از ريز و درشت به جرم قتل عمد ٠
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:50:04 توسط Erik
I'm Erik From Sweden my friend read the news and I'm very sad and angry Down with dictator! We support YOU people. freedom is our rights!
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:48:06 توسط irani20
خدا لعنتشون کنه ! موسوی سالم باشه نکشنش یه وقتی ؟خدا محافظ ما حق خواه ها باشه!درورد بر حق درود بر ایران ،درود بر مردم ،درود بر موسوی و افکار پاکش!
نوشته شده در تاريخ سی ام خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:38:39 توسط رضا
اعتصاب اعتصاب شما را به خدا مقاله ای حساب شده راجع به راههای اعتصاب را روی سایتتان قرار دهید تا همه آنرا پخش کنیم والله خیلی موثر است والله خیلی موثر است مردم راههایی را بلدند ولی باید بیانیه ای حساب شده ارائه شود تا همه از آن پیروی کنند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 تصاویر برهنه تولید شده توسط هوش مصنوعی باعث شوک ساکنان شهری در اسپانیا شد 
دخالت بیت خامنه‌ای در تعیین نرخ دلار 
 گزارش رسانه‌های اسرائیل در مورد صدای مهیب خرم‌آباد: «حمله موساد به تاسیسات موشکی زیرزمینی امام علی» 
واکنش رضا کیانیان به جمیله علم‌الهدی: بیجا می‌کنی از طرف مرد ایرانی حرف می‌زنی 
 سقوط مقبولیت بایدن در دو نظرسنجی هشدار دهنده 
واکنش وزیر خارجه روسیه به مصاحبه بن‌سلمان: کسی خواهان یک قدرت هسته‌ای جدید در جهان نیست 
 گرانی ۱۶ میلیون تومانی سکه، بین دو قنوت ابراهیم رئیسی 
 هشدار درباره مهاجرت نخبگان؛ می‌گویند: همین است که می‌بینید، نخواستید، پاسپورت بگیرید و بروید 
 درخواست اپوزیسیون از نخست‌وزیر برای عذرخواهی درباره «بزرگترین شرمساری دیپلماتیک» کانادا 
در سایه عدم رسیدگی پزشکی؛ یک شهروند ایرانی-آمریکایی یهودی در زندان اوین جان باخت 
ورزشکار پرورش اندامی که عکس جان‌باختگان جنگ ایران و عراق را پرتاب کرده بود به محرومیت دوساله محکوم شد 
مدیر سایت انتخاب: رئیس دولت «خیلی حیا دارد» که در نیویورک از آزادی بیان دفاع می‌کند