تحصیلکردگان جنایتکار!


مسعود نقره کار


یکی از عوامل تداوم حیاتِ حکومت اسلامی، شما تحصیلکردگانِ خادم ولایت فقیه هستید، شمائی که علیرغم تحصیلات آکادمیک و حمل تیترهای دهان پُرکن با واژگان و صفت های مرتجع، مغزشویی و مسخ شده، شرف فروخته و انسان نماهای خادم ظلم تعریف می شوید. حکومت اسلامی، حکومت جهل و جنون و جنایت است، و شما خادمان تحصیلکرده اش در ایران و در جهان، در زمرۀ اثبات کنندگان این واقعیت اید که تحصیلات دانشگاهی و کسب مدارک تحصیلی دانشگاهی، آدمی را به انسانیت و مدنیت نزدیک نمی کند و حتی دسته ای از شما تحصیلکردگان را صاحبِ روش و منشِ توحش کرده است.

در طول حیات حکومت اسلامی، شما، صدها تحصیلکردۀ دانشگاه ها در سطح جهان، به ویژه از اروپا و امریکا و کانادا، در ادامۀ حیات این حکومت نقش داشته اید، شما، جناب دکتر، مهندس، وکیل، استاد دانشگاه که حتی بی واسطه آمرین و عاملان جنایت ها بوده اید.
شما که می گویم نمونه هائی می آورم تا مشخص تان کنم.

شما را می گویم جناب دکتر علی اکبر ولایتی، خادم خمینی و مشاور خامنه ای و دو دوره وزیر امور خارجه حکومت اسلامی، که به عنوان یک پزشک عامل جنایت و سبب قتل دگراندیشان و مخالفان سیاسی و عقیدتی حکومت خودکامه اسلامی شده اید، شمایی که درکشتار دگراندیشان و مخالفان حکومت اسلامی در تبعید ( در خارج از کشور) دست داشته اید. و فراوانند موجوداتی امثال شما، دکتر روازاده ها، دکترسعید نمکی ها، دکترسیدحسن قاضی زاده هاشمی ها، دکتر بهرام عین الهی ها و صدها پزشکی که به اشکال گوناگون در خدمت ولایت جنایت بوده اید.

شما مهندس برق و" ریاضی دان"، جناب جواد لاریجائی، سخنگوی حقوق بشراسلامی و معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر اسلامی قوه قضائیه ، مدافع سنگسار و شکنجه و اعدام که آمر و عامل جنایت هستید، و محمد حسن صادقی مقدم، فیزیکدان و از حقوقدانان شورای نگهبان، مثل مهندس سید کاظم کاظمی ( حاج مجتبی) ، تحصیلکرده ی رشته‌ی مهندسی مکانیک از ایالت تگزاس آمریکا که بازجو و شکنجه گر زندان ها بود، و یا حاج سعید امامی (اسلامی) از تحصیلکرد گان رشته مهندسی مکانیک درامریکا که از آمران و عاملان کشتاری که به قتل های زنجیره ای معروف شده است، بود.

و شما کمال خرازی، ها و منوچهر متکی های تحصیلکرده که خدوم جنایت شدید.
شما، شما که هم امروز در دولت رئیسیِ جانی، و در بسیاری از ارگان ها ازدور و نزدیک مشاطه گری ارتجاع می کنید و دربارگاه خلافت به جنایت و یا همکاری با جنایتکاران مشغول اید.

براستی تا کی می خواهید مسخ شدۀ شریعتی خشن و حشونت مقدس اش، ستایشگر تخریب و مرگ ، و شیفتۀ جاه و مقام و منافع مادی (مالی) باشید و ابزاری برای جنایت پیشگی و جنایت پیشگان، و تا مغاک شکنجه گری و دست زدن به قتل وکشتار سقوط کنید؟
نقش و تاثیرتان در تداوم جهل و جنایت در میهنمان تعیین کننده بوده و هست، در ایران آزاد شده و پس از لایروبیِ حکومتِ وحشیِ اسلامی بخشش شما سخت تر از بخشش جانیان بی سواد و کم سواد خواهد بود، و شاید هم ناممکن.
با چراغ آمده اید، اما این چراغ وجود و هستی تان را به آتش خواهد کشید.
تا دیرتر نشده از جهل و جنایت فاصله بگیرید.
 
فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 258734] [تاريخ انتشار: نوزدهم آذر ۱۴۰۱ برابر با دهم دسامبر ۲۰۲۲] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم دی ۱۴۰۱ برابر با بيست و پنجم دسامبر ۲۰۲۲ ، 23:27:37 توسط سيل خروشان انقلاب
شعر هادى خورسندى در اين مورد خواندنى است: ‎دانی چه کس فضیلت آدم فنا کند / آن بی‌عبا که خدمت آل عبا کند// ‎پیوسته ایستاده خبردار و پاچه خار/‎ تا کام خود ز پاچه آقا، روا کند// ‎بندد هماره دگمه کت را به احترام/ وز بهر شیخ، قامت خود را دو تا کند// ‎خوانده‌ست درس و نوکر آخوندکی شده‌ست/ تا او جواب نوکریش را ادا کند// ‎یعنی دهد سفارش پستی برای او/‎ وین کفچه مار را به عمل اژدها کند// ‎ور رخت ارتشی به تن این تکاور است/ ‎او را امیرِ لشگر یامصطفا کند// ‎این بی‌عبا برای ترقی بیشتر/ ‎از دستبوس رد بشود، میل پا کند// ‎زین شیخ اگر که آب نشد گرم بهر او/ ‎فردا رود به شیخ دگر التجا کند// خوشخدمت است و هرچه که آخوند میل کرد/ او در پی تهیه آن، کارها کند‎// بقيه شعر در پيغام بعدى
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۴۰۱ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۲۲ ، 22:03:40 توسط سوخته انقلاب ۵۷!
به کاربر زیر اگر درست متن جناب دکتر نقره کار را خوب خوانده یا فهمیده باشد او کاملا نام میبرد که منظورش آن مزدورانی با تیتر دکترا است که با رژیم همکاری کردند و میکنند! کجا همه را به یک دیگ ریخته؟ سواد آلمانی ات هم که نم دارد! جناب نقره کار کاملا درست ماهیت کثیف این تبهکاران مثلا دکتر را به باد انتقاد میگیرد چونکه دارند آگاهانه به ایران و مردمش خیانت میکنند و بعدا نمیتوانند بگویند سواد و آگاهی اش را نداشتند و نمیدانستند که رژیم اسلامفاشیستی ملاها چه میکند. با ایشان کاملا موافقم که جرم امثال اینها یا اساتید دانشگاهها به مراتب سنگین تر و نابخشودنی است که با رژیم مماشات یا سازش کردند و میکنند.البته در یک رژیم ترور زندگی کردن برای حیاتشان مجبور به همکاری هستند چون میگن، خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو! یکسری آشغالهای تیتر آکادمیک دار که سرشان را مثل کبک زیر برف کردند چون بی غیرت و بی شرفند بی ناموسهای بی همه چیز. امیدواریم رژیم ملائی سرنگون شود تا به خدمت این مزدوران حکومت اسلامی برسیم. دکترهای آشغالی که حتی یکبار به تبعیض جنسیتی علیه زنان اعتراض نداشتند و ندارند و در خدمت ارتجاع اسلامی اند!
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۴۰۱ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۲۲ ، 20:58:28 توسط نسل خواهان آزادی
بقول آلمانها: همه را در یک دیگ گذاشته است.