مردم و انقلابیون در مقابل لباس شخصی های رژیم حداکثر مقاومت را اعمال کنیم!


در این روز های پر امید انقلاب نیروهای مرتجع رژیم با دستور مستقیم خامنه ای در خیابانها به سرکوب انقلابیون مشغولند. نیروهای سرکوب رژیم به چند دسته تقسیم می شوند: نیروهای انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش که هر کدام با یونیفورم خاص خود از لباس شخصی ها متمایز هستند. لباس شخصی ها و بسیجی های رژیم بدون لباس فرم نظامی اصلی ترین هسته نیروی سرکوب رژیم را تشکیل می دهند. این لباس شخصی ها همان بازوی ایدولوژیک و باورمند رژیم هستند که اغلب به شکل و شمایل خاصی مبدل می شوند. اینان گاهی طلاب با لباس طلبه ای، گاهی بسیجی و حتی در شکل و فرم ارازل و اوباش هستند و با عربده کشی در میان مردم رعب و وحشت ایجاد می کنند. بخش اعظم نیروهای لباس شخصی را طلبه ها و آخوندها تشکیل می دهند. بنا به آمار رسمی رسانه های منتسب به رژیم بیش از ۲۰۰ هزار طلبه در حوزه های علمیه در حال تحصیل هستند. اگر به این تعداد آخوندهای جیره خوار دولتی را هم اضافه کنیم، حدودا ۳۰۰ هزار طلبه و آخوند در ایران وجود دارند که مستقیما در سرکوب مردم دست دارند. اینان به عنوان لباس شخصی نیروهای سرکوب را هدایت می کنند و اغلب در میان مردم به عنوان نفوذی انقلابیون را شناسایی و ردگیری می کنند.

این مزدوران دختران و پسران نوجوان را می ربایند و به مکانهای نامعلوم می برند و هم اینها هستد که تجاوز می کنند. اینها هستند که جوانان را چه دختر و چه پسر را بزور سوار ماشینهای ناشناس می کنند‌. وضعیت نیروهای سرکوبگر یونیفرم دار تا حدودی معلوم است. در بسیاری از موارد می توان سراغی از دستگیر شدگان در کلانتری ها و زندان ها گرفت. اما وضعیت ربوده شدگان بوسیله لباس شخصی ها مشخص نیست. شکنجه های بسیار طاقت فرسا و وحشیانه را لباس شخصی ها انجام می دهند. اینها اجرا کنندگان اوامر نکته به نکته خامنه ای جنایتکار هستند؛ اینها همان آتش به اختیار و گوش بفرمان رهبری هستند که فرمان تنبیه را اجرا می کنند. پر واضح است که معنای تنبیه و هدف از آن را به خوبی می فهمیم. رژیم با این عمل درصدد ایجاد رعب و وحشت در خانواده ها و جامعه است و آگاهانه پیکر نیمه جان و شکنجه شده جوانان را به بیمارستان ها و یا خانواده ها تحویل می دهد تا اخبار شکنجه و تجاوز در میان مردم پخش شود.

مردم آزاده و انقلابی در مقابل لباس شخصی ها باید حداکثر مقاومت را نشان داد. لباس شخصی ها، این بیماران روانی برای ارضاء نفس حیوانیشان دختران را می ربایند. این اجازه را به آنان ندهیم و به دفاع از جوانان خود برخیزیم. عواقب این مقاومت و مسئولیت به هلاکت رسیدن هر لباس شخصی که به جوانان انقلاب تعرض می کند بر عهده خامنه ای است.
سامان حقیقت جو
١٧آذر ١٤٠١ 
فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 258776] [تاريخ انتشار: بيست و دوم آذر ۱۴۰۱ برابر با سيزدهم دسامبر ۲۰۲۲] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم آذر ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم دسامبر ۲۰۲۲ ، 10:35:48 توسط ali4
آخوندها و طلبه ها موذی ترین و مارمولکترین موجوداتند. زیر پا باید له شان کرد
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آذر ۱۴۰۱ برابر با هفدهم دسامبر ۲۰۲۲ ، 04:08:30 توسط نیما
باید هزینه کشتن مردم توسط رژیم اسلامی را بالا برد بنابراین وظیفه ما به هلاکت رساندن قاتل ها ی شاغل در رژیم آخوندی است کار رژیم کشتن مردم بیگناه برای ایجاد ترس است باید به همان رویه رژیم ما عمل کنیم با این تفاوت که ما قاتل ها را به جزا می رسانیم و برای عدالت، خدا یاری دهنده مردم است ولی رژیم اسلامی قاتل هایش با علم به اینکه قاتل هستند و در طرف ناحق و باطل هستند دچار بحران روحی شدید هستند و با زور قرص آمفتامین مشغول آدم کشی هستند پس ما مردم با وجدان آسوده و برنامه درست قادر به شکست این نیروهای درب و داغون داریم