نام امیر آباد را به نام ندا دختر شهید و آزاده عوض کنیم  + عکس (+ 15)

عکس پروفایل خود را عوض کنید و با اسپری رنگ به سینه های خیابان امیر آباد، نام ندا را جاودان کنید. دختری که ندایش فدای آزادی و رای مردم شد.[کد مطلب: 2603] [تاريخ انتشار: سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 07:49:32 توسط امیر جواهری لنگرودی
ندا ، ندای آزادی ملت ایران برای جهانیان بود برای همراهی با مبارزات ایرانیان آزادیخواه در داخل ایران از هیچ اقدامی خودداری نکیند امیر جواهری لنگرودی
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 20:16:09 توسط علیرضا رنجبر
هر چند من یک ایمان دار مسیحی هستم و نباید لعنت کنم اما گناه آن را به جان میخرم با تمامی جان مرگ را نثارتان میکنم یادم هست صحبت مظلومیت بود از حسین و علی میگفتید ولی دیگر نیاز به افسانه نیست چون به چشم خود مظلومیت ندا را دیدم لعنت براین دین شیطانی شما با این حکومت اسلامیتان
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:13:12 توسط mao
خمینی : من به پشتوانه این ملت تو دهن این دولت میزنم خامنه ای : من به پشتوانه این دولت تو دهن این ملت میزنم
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:07:46 توسط افشين كمانگير
ندا اى عزيز جاودانه انتقامت را خواهيم گرفت !!!
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:04:38 توسط كاوشگر
روحت شاد اى زيبا روي ايران انتقام خونت را از جانوران اسلامى گرفته خواهد شد٠
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 06:01:48 توسط Ramin 1
صنعت نفتی های عزیز! چقدر استخاره؟ شما مگر نمیبینید که نیروهای سرکوبگر رژیم فاشیستی ولایت زور با هموطنانمان چگونه برخورد میکنند؟ بیائید هرچه سریعتر همت ولای همبستگی خود را ***بار دیگر *** به دنیا نشان دهید. شما قادرید که با اعتصابات سراسری کمر این سیستم ضد بشری را خرد کنید! باور داشته باشید که میتوانید!!! اشکار کنید که هستید!!! جان باختن ندا و کلیه کشته شدگان راه ازادی وطن را از طرف خانواده و خودم به بستگان، یاران و هموطنان قهرمانمان تسلیت گفته و همدردی خود را اعلام میداریم.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:54:19 توسط کیان
ندا جان رفتی و بر دل یک ملت داغ گذاشتی خداوند به خانواده ندا عزیز صبر ببخشد. ای خامنه ای آدم کش ای وحشی , ای دیکتاتور که روی هیتلر و استالین را سفید کردی بدان که ملت بزرگ ایران انتقام خون ندا و بقیه شهدا را از تو بی ناموس و پسر جاکشت مجتبی خواهد گرفت.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:42:58 توسط Reza
آقاى على خامنه اى و تو آن مردكى كه باصطلاح رييس نيروى انتظامى تهران هستى و شما آقايان سپاهى و لباس شخصى و ديگر سگهاى رژيم اسلامى بدانيد كه روزى كه شما را از همان درختان كنار خيابان آويزان كنيم نزديك شده است.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:29:07 توسط ایران آزاد
ای موسوی بدان که این خونها بخاطر شما جنایتکاران ریخته نمیشود. تو هم مانند خامنه ای رفسنجانی احمدی نژاد و دیگر همپالکیهایت در این جنایات دست داری. و نزدیک است که همه تان در دادگاه مردمی محاکمه خواهید شد. ای موسوی فکر نکن که تو پاکی. تو هم در تمام جنایت جمهوری اسلامی شوم دست داری و فعلا فقط یک بهانه هستی. ندا راهت ادامه دارد.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:24:15 توسط آرش
ندا رستگار باشی. سپاسگزاریم از تو . خون تو خونی در رگ آزادی ایران از دست ضحاک صفتان است . ناجوانمردان رژیم خودکامه جمهوری اسلامی برای اینکه بتوانند تنها چند روز دیگر بر این مرز و بوم حکومت ضحاکی کنند، حاضرند حتی جان عزیزانی همچون ندا را نیز بگیرند، ایرانیان دلاور این خیال خام را برای رژیم تبدیل به یک کابوس می کنند. پاینده باد آزادی . راه ندا ادامه دارد.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:18:45 توسط پدرام
ندای عزیز..عمر کوتاهی داشتی. اینده درخشان و خنده های خوش فرزندان ایران را نمیبینی. سرزمینی در انتظار است که فقط مهر و خوشی و زیبای از طبیعت و مهر صفای مردمانش در تمام جهان شهرت دارد. اری ارامگاه تو گلستانی به زیبای خودت خواهیم کرد..و در انجا به کودکانمان.از تو خواهیم گفت..ولی ندا جان و خانواده محترم ندا. شما ندا را به این جوانی از دست دادید و جان و زندگی او برای ما مردم ایران هدیه کردید. و.ما . با نام ندا این قیام ملی را برای نجات و اینده درخشان را ندا میدهیم . و ما ندار را با نام پر افتخارش و خانواده عزیزش جاودان نگه میداریم و چند جمله کوتاه با ..تو خامنه ای.تو با قتل ندا.اخرین اشتباهت را انجام دادی..خامنه ای و مزدوران خامنه ای..الان در روح هر ایرانی. قطره های خون .ندا شروع به فوران میکند..یک قهرمان ملی. زاده شده است. و او ندا است. خامنه ای..فقط پیش امام زمانت دعا کن که زود بیاد و توهم به غیبت واصل بشی.( ..توی چاه در سوریه یا سئودان یا مسکو).من به عنوان یک ایرانی.صلح دوست و ضد خوشونت..ارزو دارم لحضه اسارت و دستگیری...فقط گیر کسانی بیافتی که کمی هنوز حس رحم برای تو دارن
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:13:50 توسط مهران
ای مردم ایران زمین از هر قوم و نژادی که هستین، بپا خیزید و این مملکت را از دست این آخوندهای بی ناموس که به دختران و پیرزنان هم رحم نمی کنند آزاد سازین. به امید روزی که جنازه این جلادان در سطل آشغال ریخته شود.ندا جان راهت را ادامه میدهیم.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:08:32 توسط shahin
گناهش چه؟ نامش چه؟ خونش چه؟ خانواده اش چه؟ يارانش چه؟ بيرقش چه؟ گناهش هيچ چي٠نامش ندا نداي ازادي و نامش هميشه در دلها و تاريخ ايران٠ خونش به اساني ريخته شد٠ خانواده اش اندوهگين ولي سربلند٠ يارانش در ماتم و پيگير نداي آزاديخواهانه اين گل٠ بيرقش در دست هر يار٠زنده باد يادش و همدردي با خانواده گراميش٠ نميخوام منتظر باشم شب و روز چشم براه باشم كه آيد مرد ميدان تا من در بند رهاباشم نميخواهم نميخوام اين رهايي شوند مردم براي من فدا يى شكستم من سكوتم را نميخواهم سقوطم را زدم فرياد كه ديگر من نميدوزم لبانم را اي داد از اين ظلم زمان افعي خزيد در خانه مان آن شيخ پير سنگدل آنكه ز ابراهيم گفت بتخانه ساخت در شهرمان شاهين از هلند
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:01:36 توسط سارا
هر چه فریاد داریم همه با هم یکصدا بگوییم : مرگ بر خامنه ای دیکتاتور هر چه فریاد داریم همه با هم یکصدا بگوییم : مرگ بر خامنه ای دیکتاتور هر چه فریاد داریم همه با هم یکصدا بگوییم : مرگ بر خامنه ای دیکتاتور
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:56:37 توسط آریا
نمیدانم اسمت چیست. شاید ندا باشد. پس حتما میدانی که لحظاتی بعد عکس شهادت مظلومانه ات از جو سانسور و بی خبری ایران گذشت و به اقصی نقاط جهان ارسال شد و ساعاتی بعد همین ایرانیان متاثر از این جریان جلوی سازمان ملل تجمع کردند و اینبار خواسته دیگری هم مطرح کردند" پیوستن اعضای نمایندگی ایران در سازمان ملل به جمع خود" شهادتت مبارک باشد. چه سعادتی نصیبت شد چه قدر این نوع رفتن سرقفلی دارد. بجای بستر بیماری در راه آرمان خود شهید شدن.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:49:18 توسط جوادی
دوستان دختر جوانی که فیلم تیر خوردنش را در سایت ها دیدید فوت کرد. اسم او ندا سلطانی است و یکی از کارمندان آژانس هواپیمایی رادمان بود. به خانوادهاش تسلیت میگویم.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:25:56 توسط keyvan
دوستان ندا نماد مبارزه شد بايد عکس ندا در همه تظاهرات چه خارج و داخل بلند بشه مرگ بر جمهوری اسلامی
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:24:05 توسط hamidreza
May her soul rest in peace in her struggle for our rights and freedoms May her killers, including Khamenei and Ahmadinejad, one day see justice and get executed .
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:17:25 توسط Nader
آقا از هر كمكي كه ميشه به هموطنانمان در ايران دريغ نفرماييد. حكومت اسلامي جنايتكار خامنه اي در حال سقوط ميباشد. درگيري شديد بين سران مملكت شدت گرفته. ملت بپا خيزيد. كسانيكه با شهرستانها تماس دارند بگيد فشار رو بيشتر كنيد و اگه ميتوانيد به تهران بياييد براي ادامه اعتراضات و مقاومت در برابر وحشيگريهاي اين رژيم قاصب و جلاد. به اميد پيروزي ملت قهرمان ايران. نترسيد كه ترس برادر مرگ ميباشد. فراموش نفرماييد كه الان وقت سرنگوني رژيم خامنه اي فرا رسيده و همه يك صدا و متحد براي نابودي رژين اعتصاب كنيد كه رژيم به زانو در بياد.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:04:19 توسط حمید - ب
مرگ و ننگ و نفرت بر جمهوری اسلامی و رهبر جنایتکار و آدمکش آن . مردم دلیر ایرانم در گورتان خواهد کرد . بکشید فرزندان ما را . خشم و کین ما نثار شما باد . سی سال است که در نهان کشته اید و امروز خیابانها را به قتلگاه عزیزانمان بدل کرده اید و شعله های انتقام خلق شما را و رژیم خونینتان را به خاکستر بدل خواهد کرد . مطمئن باشید .
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:04:16 توسط گیل مرد
بعد از کشتار امروز دیگر مرحله سازش با این حکومت به اتمام رسید. اینک باید در فکر سرنگونی و استقرار یک جمهور ی واقعی بود. 30 سال موش ازمایشکاهی اسلامیون بودن کافی است. مرگ بر استبداد. زنده باد ازادی. باینده باد ایران
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:56:35 توسط reza
نفرین به تو‌ای دشمن بشریت خامنه‌ای جلاد سر دسته اراذل و اوباش
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:55:53 توسط آزادی
دموکراسی آزادی ‌ مطلق به تعبیر احمقی نژاد همینه مرگ بر خا منه ‌ای و دارو دستش
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:53:14 توسط ایران دوست
محمود احمدی نژاد با دزدیدن رای مردم و ریختن خوان آنها به مسند قدرت نشسته است. ملت ایران به وظیفه خودش در اینمورد عمل میکند و وظیفه دوستان خارج از ایران اینست که دولتهای مختلف را با ابعاد جنایات آخوندها آشنا کنند و مانع از برقراری روابط مالی و تجاری دنیا با این خونریزان شوند.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:51:24 توسط رها
خاک بر سر این دولت که از اسرایل هم وحشی تره.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:49:27 توسط آرش
هيچ حكومتي نمي تواند در مقاپل آزادگي و استواري اين چنين مردماني بايستاد . نفرين بر جلادان پاينده باد ايران. نداي عزيز هرگر نخواهيم گذاشت خون تو پايمال شود و روزي همگي آزادي رو به روح بزرگ دلاوران ايران تقديم ميكنيم .همه ي مردم ايران پا بستگان تو و ساير جان باختگان ايران سوگوارند و تا پاي جان بر سر حونخواهي شما مي ايستند. روحت شاد اي عزيز وطن.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:43:34 توسط nader
آقا به ايرانيان بگيد كه به ما بپيوندند. من الان در دارم با ايرانيان در ايران صحبت ميكنم. بسيار به كمك و همياري دارند. سريعا اين اخبار رو به ديگران برسونيد.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:39:22 توسط akbar
با هر بار نگاه كردن به اين دختر ايران دلم منفجر ميشه و گريه امانم نميدهد!
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:31:21 توسط FreeIran
evidence that Ahmadi denier of holocaust had in mind something more sinister and evil, see proper holocaust as their final swansong today
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:25:17 توسط از عنبراباد
یک تار موی این شیر دختر به هزارها ادم مثل خامنه ای  می ارزه .من تصمیم دارم به خاطر زنده نگه داشتن نام این شیر دختر اسم دخترم رو ندا بذارم. مرگ بر خامنه ای
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:17:57 توسط aram
ندا در کنار پدرش جان باخت .او تنها نبود و در هر سویی از این سرزمین خونی روان شد.اما لحظه ای که خون از چهره ماه بانوی ایران زمین فوران کرد گویی خنجری به قلب همه ما نشست . به همه ساکنین ولایت جهل فریاد میزنیم: .دل ِتان را بکنيد، که در سينهی تاريخ ِ ما پروانهی پاهای بيپيکر ِ يک دختر به جای قلب ِ همهی شما خواهد زد پَرپَر! و اين است، اين است دنيايي که وسعت ِ آن شما را در تنگيِ خود چون دانهی انگوري به سرکه مبدل خواهد کرد
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:14:39 توسط علي
لعنت بر تو اي جنايتكار ٠ اي خامنه اي ملعون خونخوار اي رهبر ارازل و اوباش ٠ ميتواني به چهره ناكام اين جوان پر آرزو كه براي خواستهاي حقه خود بايد جانش را فدا كند٠ نگاه كني ٠اي خيانتكار تاريخ لعنت بر تو باد ٠ آرزوي مرگ بر تو و همراهانت بسي كم است روزي خواهد رسيد كه دنيانظاره گر اعدام تو باشد باور خيلي دور نيست كاري كرده اي كه بر شعار هاي خياباني ٠ مرگ بر نظام اسلامي اضافه شود اگر اين است اسلامتان٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:11:53 توسط ضد ديكتاتور
تاجگذاري بربريت تسليت باد! اين دينداران مردم فريب از همه پست تر هستند!
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:58:36 توسط LA Man
It seems too simple. Should be more than that. A terrorist gets his name on the street in Iran, like many you can name,..... but for her innocence and young age there should be something more to remember her. poor girl, lost her life over something really stupid, fighting mullahs.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
متلک های سنگین زینب موسوی با نگاهی به اعتراضات فرانسه
به کوری چشم ملايان شکمپرست ايران؛اسکیت‌سواری یکی از دختران شجاع و هنرمند ایران همراه رقص با ترانه «Calm down» سلنا گومز در حاشیه دریاچه چیتگر در حمایت از دختران اکباتان
  واکنش شروین حاجی پور به برنامه مهمونی: دیگه نه
ارسال گلوله‌های ضدزره حاوی اورانیوم ضعیف‌شده به اوکراین؛ چرا این مهمات مهم است؟ 
درگیری در یزد بر سر حجاب اجباری؛ سه نفر بازداشت شدند 
آتش شاکرمی خاله «نیکا»، شوخی ایرج طهماسب با بازداشت دختران معترض را مصداق بارز شکنجه دانست 
نرخ دلار در بازار آزاد تهران به بالاترین سطح در سه هفته گذشته رسید 
  رادیو فارسی بی‌بی‌سی تعطیل شد
رکورد بدترین اکران نوروزی تاریخ سینمای ایران شکست؛ ۱۴۹ هزار تماشاگر برای پرمخاطب‌ترین فیلم 
 استقبال کرملین از ابتکار دانمارک در دعوت از نورد استریم برای بیرون کشیدن شی ناشناس از دریا 
  سردبیر فایننشنال‌تایمز: اولین چیزی که در تهران به چشم می‌آید زنانی هستند که حجاب ندارند
چراغ سبز آمریکا دست عراق را در پرداخت میلیون‌ها دلار به تهران باز می‌گذارد