ترس از فروپاشی در جلسه سری فرماندهان سپاه با خامنه‌ای - افشای مذاکرات مقام‌های ارشد نظام درباره فروپاشی درونی حکومت  + متن کامل سند بصورت PDF

 متن یک گزارش سری از جلسه فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رده های مختلف با «علی خامنه ای» به دست «ایران وایر» رسیده است که مربوط به به سیزدهم دی ماه ۱۴۰۱ و سالگرد ترور «قاسم سلیمانی» فرمانده کشته شده نیروی قدس شعبه برون مرزی سپاه است.
 
در این گزارش سری و مفصل گفته شده است که شماری از فرماندهان ارشد سپاه ارزیابی خود را از وضعیت امنیتی ایران در حدود چهار ماه پس از آغاز اعتراضات با خامنه ای در میان گذاشته اند و درباره آینده نظام هشدار داده اند.
 
آنچه بیش از هرچیز در این جلسه مطرح می شود و مشهود است، علاوه بر اشاره به ریزش نیروها به لحاظ عقیدتی و باور به نظام جمهوری اسلامی، مساله کمبود بودجه و منابع است و تقریبا اکثر قریب به اتفاق این فرماندهان خواستار دریافت بودجه بیشتر شده اند.
 
متن کامل ‌‌نسخه اصلی گزارش سری دیدار فرماندهان سپاه با خامنه ای را از اینجا دانلود کنید.
 
ایران وایر در ساعات آینده به طور مفصل گزارشی از دیدار را منتشر خواهد کرد.  در این جا به برخی از نکات مهم این دیدار اشاره می کنیم: 
 
۱) برخی از فرماندهان سپاه تایید می کنند که بخش عمده ای از  نیروهای تحت امرشان حاضر نبوده‌اند در اعتراضات اخیر در مقابل مردم بایستند و یا دست به تیراندازی بزنند.
 
۲) مطرح میشود که رانت‌خواری و فساد گسترده در بین مقامات نظامی و امنیتی ارشد نیز عامل گسترش دامنه اختلافات و انتقادات در بین افراد سپاهی و امنیتی است.
 
۳) مجتبی خامنه‌ای، فرزند آقای خامنه‌ای در جریان خیزش، نقش عمده‌ای در هدایت و کنترل نیروهای امنیتی و نظامی داشت. مجتبی خامنه‌ای مسئولیت نیرو یا نهادی خاص را در راس نیروهای امنیتی و نظامی بر عهده گرفته اما برخی از فرماندهان در جلسه با عملکرد و تصمیمات او مخالفت کنند.
 
۴) خروج ۵ هزار روحانی از بسیج طلاب؛ محمود محمدی شاهرودی، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سخنران دوم جلسه، «مساله ترک لباس مقدس روحانیت، ترک لباس مقدس بسیج و مساله تضاد در نیروهای اعتقادی در میان طلاب و روحانیون در دو ماهه گذشته (اتفاق افتاده) و بنده فکر می‌کنم که حوزه نمایندگی ولی فقیه و عقیدتی-سیاسی ارگان‌های سپاه را به شکل زیادی متعجب کرده است».
 
۵) عبدالله حاجی صادقی، نماینده خامنه‌ای در سپاه: «گزارشات ما نشان می‌دهد که نیروهای سپاه در وضعیت سال قبل نیستند، یعنی از نظر اعتقادی ریزش بوده است... ما در واحدهای مختلف در لشکرها اطلاعات و آمار داریم که درگیری‌هایی بوده است. باید مدیریت شود. دراینجا ما از یک یا دو نفر صحبت نمی‌کنیم. از یک مجموعه نیروی مسلح با بیش از ششصد هزار نیروی متفاوت صحبت می‌کنیم».
 
۶) احسان خورشیدی، معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی در استان البرز: «به تازگی متوجه کارشکنی و کمک نیروها به مردم شده‌ایم. هفته گذشته سهمیه انبار در سپاه البرز توسط چند سرباز وظیفه و یک ستوان به سرقت رفت. حفاظت تحقیق کرده به نتیجه رسیده است که سرقتی در کار نبوده و مامورانی که مسئول جابه جایی بودند همه را در محله‌های فقیرنشین کرج بین مردم تقسیم کرده‌اند و همین الان هم هنوز در بازداشت هستند و نمی‌دانیم چه باید بکنیم. به دادگاه نظامی معرفی کنیم یا چه امری بهتر است؟ مساله دزدی از سپاه است و از طرفی دزدان به مردمی دادند که به نان شب محتاج هستند».
 
«مساله همدردی نیروها با مردم مساله کوچکی نیست. این‌بار آشپزخانه و آذوقه لشکر را دادند، دفعه بعد اگر اسلحه‌خانه را دراختیار قرار دادند، چه می‌شود کرد».«همین امروز صبح حداقل شش افسر ارشد برای مشکل دستگیری خانواده خود در اعتراضات اخیر با من تماس گرفته‌اند که به فرماندهی محترم نیرو درخواست مساعدت بدهم، اما فرمانده نیرو چند نفر را می‌تواند آزاد کند».
 
۷) طرح حمله با توپخانه به بیت رهبری. غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا «ازهمین مدت آغاز اعتراضات، ما سه بار تمرد از دستور و اقدام خودسر؛ به معنی اقدام به آتش کردن توپخانه برای هدف گرفتن اهدافی در تهران را پشت سر گذاشته‌ایم که موردی از آن «محل بیت رهبری» را مقصد هدف توپخانه خود قرارداده بود که به حمدالله با اقدامات فوری برادران در لشکر اقدامات خوبی در دستگیری و شناسایی عاملان و دست اندرکاران این تفکر به واقع تروریستی به عمل آمد».
 
پس از این جلسه، همانطور که رهبر جمهوری اسلامی می گوید، تصمیماتی گرفته و اعلام عمومی می شود. از جمله، آزادی تعداد زیادی از بازداشت شدگان، افزایش بودجه سپاه پاسداران و نیروهای نظامی و اطلاعاتی تا سقف پنجاه و دو درصد و مستثنی شدن و معاف شدن کلیه رده های بسیج از پرداخت مالیات، و انشعاب برق و گاز و آب و عوارض.
 
در روز این دیدار، مراسمی در یادبود قاسم سلیمانی در مصلای تهران برگزار شده  که در آن برخی از  فرماندهان سپاه حضور داشته اند و «ابراهیم رئیسی» رییس جمهوری ایران سخنرانی کرده است. همزمانی این دو رویداد می تواند تاییدی باشد که دستکم برخی از این فرماندهان در آن روز در تهران بوده اند و  در ساعتی دیگر از روز که زمان آن برای ایران وایر روشن نیست، به دیدار رهبر جمهوری اسلامی رفته اند.
 
حضور قابل توجه فرماندهان نیروی قدس در این جلسه نیز می تواند در همین راستا و به مناسبت سالگرد کشته شدن سلیمانی باشد.
 
مطالب طرح شده در  این گزارش، با مواضع خامنه‌ای در قبل و بعد از این جلسه همخوانی دارد. مقایسه سخنان رهبر جمهوری اسلامی قبل و بعد از این جلسه می تواند نشانه ای از تغییر در نگاه او باشد . او در آخرین جلسه سخنرانی عمومی اش که در پنجم آذرماه (۳۸ روز قبل از این جلسه) برگزار شده از موضع قدرت و با تهدید درباره معترضان می گوید: «این چهار نفر [اغتشاشگر اصطلاحی که مقام های جمهوری اسلامی به معترضان نسبت می دهند] یا غافلند یا جاهلند یا بی‌اطّلاعند یا تحلیل بد به آنها داده شده یا تعدادی هم مزدورند؛ دشمن اصلی آنجا است، مبارزه‌ی اصلی آنجا است».
 
 اما لحن سخنان خامنه ای در جریان سخنرانی  عمومی اش در روز چهاردهم دی ماه، ( یک روز پس از این جلسه) شکل دیگری پیدا می کند.
 
خامنه ای در این جلسه می گوید: «بنده در سفری استانی، جمعیّت آمدند استقبال؛ شاید اقلا یک‌سوّم جمعیت این جور خانم ها (بدحجاب) هستند، دارند اشک میریزند؛ این را نمیشود گفت ضدانقلاب است؛ این چطور ضدّانقلابی است که این جور با شوق و با حرارت و با انگیزه می‌آید و مثلاً فرض کنید در فلان مراسم دینی یا فلان مراسم انقلابی شرکت میکند؟ اینها بچّه‌های خودمانند، دخترهای خودمانند. من چند بار تا حالا در خطبه‌ی نماز عید فطر این را تکرار کرده‌ام که در مراسم ماه رمضان، در شبهای اَحیاء ــ عکس‌هایش را برای من می‌آورند، حالا من که آنجاها را نمی‌توانم [بروم] امّا تصویرش را برای من می‌آورند ــ زن ها با ریخت های مختلف، قواره‌های مختلف اشک می‌ریزند؛ من حسرت می‌خورم به آن جور اشک ریختن! می‌گویم ای کاش من هم می‌توانستم این جور مثل این دختر، مثل این زن جوان اشک بریزم؛ این را چطور می‌شود متهم کرد؟ بله، کار درستی نیست، بدحجابی یا ضعف حجاب درست نیست امّا این موجب نمیشود که ما این [افراد] را از حوزه‌ دین و انقلاب و مانند اینها خارج بکنیم و خارج بدانیم؛ چرا؟ البته همه‌ی ماها یک نقص هایی داریم، باید نقص ها را برطرف کنیم؛ هر چه بتوانیم برطرف کنیم، بهتر است».
 
 به نظر می‌رسد که  خامنه ای در فاصله بین این دو  سخنرانی، به ارزیابی های جدیدی از طرف فرماندهان سپاه دست یافته و اثرات این یافته ها بر لحن و نوع سخنان او تاثیر گذار بوده است.
 
 در نهم دی (پنج روز قبل از این جلسه) ویدیویی «حمید  اباذری»  از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران  پخش شد که سخنانی در  شهر ساری می گوید «عده ای از روحانیون بلندپایه و همچنین فرماندهان ارشد سپاه پاسداران از  رفتار حکومت با معترضان انتقاد می‌کنند».
 
 سرتیپ پاسدار «حسین اشتری» فرمانده انتظامی کشور ۴ روز بعد  از این جلسه برکنار شد و سرتیپ پاسدار «احمدرضا رادان» جای او را گرفت. آزاد کردن ناگهانی هزاران زندانی، برقراری رابطه با عربستان سعودی، تغییر لحن و تلاش برای حل احیای توافق اتمی برجام و تلاش ایران برای حل مساله زندانیان آمریکایی بازداشتی در ایران هم می‌تواند نتیجه این جلسه باشد.
 
در این دیدار ۵۸ نفر از فرماندهان و مقامات امنیتی حضور داشته‌اند و در این جلسه ۴ ساعته، به جز ۱۳ نفر از حاضران، بقیه فرماندهان و مقامات امنیتی سخنرانی ‌ می‌کنند.
 
برخی از فرماندهان سپاه تایید می کنند که بخش عمده ای از  نیروهای تحت امرشان حاضر نبوده‌اند در اعتراضات اخیر در مقابل مردم بایستند و یا دست به تیراندازی بزنند
 
مجتبی خامنه‌ای، فرزند رهبر جمهوری اسلامی در جریان اعتراضان نقش عمده‌ای در هدایت و کنترل نیروهای امنیتی و نظامی داشت. مجتبی خامنه‌ای مسئولیت نیرو یا نهادی خاص را در راس نیروهای امنیتی و نظامی بر عهده گرفته اما برخی از فرماندهان در جلسه با عملکرد و تصمیمات او مخالفت کنند.


 

فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 263594] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم اسفند ۱۴۰۱ برابر با بيستم مارس ۲۰۲۳ ، 08:56:05 توسط تهمتن - ش
نظام جنایتکار٬ نظام قبل ازقیام٬ چه برای مردم٬ و چه برای اندک طرفذاران ومزدوران جیره خوار(اگرجیره ای باقی مانده باشد) دیگر نیست و سلسله وارخلقه های زنجیر استبداد ازهم می گسلند. یک نمونه اساسی وأغاز نابودی وتحلیل رفتن قدرت فاحش نظام٬ که نتیجه شقه شدن را(ترک خوردن) هم دربر دارد٫ بی حجابی زنان مبارز٫ درسراسرکشورست وأنرا می بینید. أیا چنین عمل انقلابی را برعلیه اساس و قدرت ارتجاع٬ تا قبل ازقیام٬ دیده مشد و حتی قابل تصوربود ؟؟؟ این عمل انقلابی زنان مبارز٬ که دیگر دراین گزارش نیامده ؟ که حال این گزارش حقیقی باشد و یا نباشد. این گزارش٬ مکمل رویدادهایی است که درعرض قیام بصورتی أشکار رخ داده و به عین دیده شده است ودراین مورد٬ قدرت سرکوب رژیم را به صفر رسانده ست و جرات سرکوب ندارند. هزاران مبارز دستگرشده را٬ از ترس سرنگونی٬ أراد کرده اند. اگریک حلقه ی زنجیر(بی حجابی٬ که رکن اصلی قدرت و سرکوب نظام) پاره شود٬ بقیه زنجیرهم بی اثرشده ست. اکنون قدرت نظام پوشالی و براساس تهدیدهای توخالی ست که هم مبارزین وهم رژیم٬ بخوبی میدانند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم اسفند ۱۴۰۱ برابر با بيستم مارس ۲۰۲۳ ، 08:37:20 توسط افراسیاب
یعنی خامنه‌ای نمی‌دانسته که میخواستند به بیتش حمله توپخانه‌ای بکنند و در آن جلسه فهمیده و یا نمی‌دانسته که بسیاری از پاسدارها که دستگیر شدند لبخند می‌زدند و یا اصلا از وضعیت معیشت نیروها خبر نداشته و منتظر بوده این پاسدار حلبیها بیان براش تعریف کنند و او هم همان فرداش نرمش قهرمانانه کرد و گفت حالا که اینطور پس چرا نشستید بلنشید بروید به دربار هارون عربستان و یا آن صحبت‌ها راجب حجاب و غیره. اصل قضیه اینجاست که مردم خفت اینها را گرفتند و ایندفعه رنگ و بوی دیگر دارد و این بیشرفها دارند چنگ به هر جا می‌اندازند تا سقوط نکنند. این شب عیدی لشگر گرسنگان به بازار میرود و میلیونها آدم شب دست خالی به خانه برمیگردند، فیلمها را نگاه کنید و وضعیت مردم را ببینید همه فقط به قیمتها نگاه میکنند و راه میروند کسی چیزی دستش نیست، پول گاز بزودی بیست برابر خواهد شد و بنزین هم به اندازه کافی نیست و امسال سالی وحشتناک برای این رژیم است و هر لحظه ممکن است این میلیونها آدم تبدیل به معترضین برانداز شوند و همراه با آن قبلی‌ها دودمان این پوفیض های سپاهی و آخوند را به باد دهند و این اتفاق خواهد افتاد مطمئن باشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم اسفند ۱۴۰۱ برابر با بيستم مارس ۲۰۲۳ ، 08:22:46 توسط افراسیاب
هر چقدر فشار اقتصادی و تهدید بمباران بر روی این رژیم بیشتر باشد مردم کمتر اعتراض خواهند کرد و این طبیعی است چون رژیم در حال سقوط را کمتر زیر فشار میگذارند و می‌گویند حالا که وضعیتشان اینقدر خراب است پس بشینیم ببینیم کی سقوط میکنند، تمام این راپورتها جعلی است و کار وزارت اطلاعات خودشون و همه این چهل تا سخنرانی تمامش کتابی نوشته شده و تماما مشخصه که نشستند و کتاب و داستان نوشتند، اولا خامنه‌ای تمام مشکلات ریزش و پول و خیانت و دزدی را میداند و خیلی بدتر از این گزارشها را هم میداند و بعدشم این جنایتکار های سپاهی دزد که مردم را میکشند کور میکنند و تجاوز هیچوقت نمیان جلو این آخوند عقده ای این حرفها را بزنند که آن هم فرداش بیرونشون کنه و یا مالشون را بگیره، این پفیوزها همشون میلیاردر هستند از زمین خواری و کوه خواری تا اسکله‌ای قاچاق و دادوستد مواد مخدر و مالک فاحشه‌خانه در خارج و هر پدرسوخته بازی که بگید. جالب آن حمله توپخانه‌ای به بیت است و یا ساعت فلان آقازاده یا مال پسر شمخانی که همه اینها را آوردن که به گزارششون آب و تاب بدهند. مردم اگر به اعتراضات ادامه دهید اینها نابود میشوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم اسفند ۱۴۰۱ برابر با بيستم مارس ۲۰۲۳ ، 07:19:00 توسط رحیم
من هم کاملآ با نظر Narenj موافق و هم فکر هستم، راز بقای این رژیم در فریب ماست
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم اسفند ۱۴۰۱ برابر با بيستم مارس ۲۰۲۳ ، 04:12:46 توسط Narenj
ساده انگاری دشمن که ، آخوند و پاسدار و بسیج و لباس شخصی و سرباز گوه نام امام زمان ..باشد ، تضاد منافع این مجموعه نباید ، مبارزین و مخالفین و براندازان دولت و حاکمیت اسلامی را دست کم و ساده بگیرند و این بامبول بازی های سری و سند محرمانه از دورن خود بیرون داده حاکمیت اسلامی را باور کرده و دل خوش کنند که حاکمیت اسلامی از دورن خود ترک خواهد خورد و درون مزدوران و جنایتکاران و قاتلان حاکمیت ، اخلاق و همبستگی انسانی و رحم و انصاف وجود دارد و به کشتار مردم معترض و دست خالی اقدام نمی کنند .. چرایی اش هم در دو مسله بنیادی ست : حاکمیت اسلام در همه برحه های تاریخی ، خود سر و خود محور و خود رای در چپاول و قتل و غارت و تصاحب همه چیز دیگران و مخالفان و دشمنان خود بوده اند .. در حاکمیت کنونی شیعه در ایران هم‌ از اول با پاسدار اسلام و بعد با ایجاد بسیج که همه کاره و خود رای در همه امور بوده اند و در همان حال زیر هر فرمان ، کشتار ، عقب نشینی ، آزاد سازی موقت و..از سوی رهبر ،امام و اجرای اوامر و روش های او قرار دارند ، همه با هم می دزدند و می کشند و می خورند و این راز بقای حاکمیت اسلامی ست گول نخوریم
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳ ، 18:35:43 توسط توضیح
یکی ازدوستان ایرانی بسیاردلبرم تذکرمهیبی دادند که "knock-knock روسی" برای ایرانیان بی مفهوم ونیازبه تفسیربیشتریست. باعرض پوزش کهکشانی! دراینجا میتوان knock-knock را به »یکی بود یکی نبود« ترانسفرکرد.-- درزمان رحمت الله اتحاد جماهیر شوروی برای ولایت مارکسیست-لنینیست مطلقه جک های سیاسی متعددی خلق شده بود ازجمله کوبیدن / knock به دربرای اجازه ورود به اطاق KBG وادامه اش. بی شک کسانیکه اطلاعات بیشتری ازرویدادهای تاریخی/اجتماعی ویا سیاسی دارند درک متن آسانتراست.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳ ، 17:01:14 توسط knock-knock روسی؟
۱-دراینکه رژیم ازسطوح هایست که منافع آنها بعضا(درمانده ازراه کار عملی برای تسط به بحران میدانی؛ دردراز مدت ؟؟؟)باهمدیگردرتضاد است نیازبه فرستادن پیغمبرنیست. اما آیا این تضادها bypass اسراررژیم را امکان میسازد(به ظاهرهمخوان با بعضی واقعیات)؛ باتوجه به همکاری امنیتی با SVR/FSB سوالی جدیست. ۲-برای اثبات bypass باید منتظر(روز)ظهوربود آنجا سطوح مختلف رودروهم قراربگیرند. بقیه داستان knock-knock روسی هست که به touchy محمد نازل شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳ ، 16:33:13 توسط فرهاد فرهادیان
خامنه ای دیگر مشروعیت حتی رهبری جمهوری اسلامی را هم ندارد تمام طرحها و برنامه هایش شکست خورده و کشور را در بدترین شرایط امنیتی هم در سیاست داخلی و هم درسیاست بین المللی قرار داده است انتقادها در واقع همه متوجه ی خود خامنه ایست زیرا تمام قدرت در جمهوری اسلامی گوش به فرمان او هستند همانطور که خودش مسئولان کشور را حداکثر در ده سال تغییر می دهد خودش هم باید تغییر می کرده است اما تبدیل به دیکتاتوری غیر قابل اصلاح نموده است انقلاب نتیجه ی سیاستهای فاشیستی خود خامنه ایست
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳ ، 15:01:54 توسط آذر
از ذات هر بحران انقلابی بزرگ برمیخیزد که با هر پیشرفت جنبش انقلابی و نزدیکتر شدن لحظهٔ وقوع انقلاب، ترس و هراس طبقهٔ حاکم را فرا میگیرد، شدت بحران سیاسی، پیشرفت جنبش انقلابی و انعکاس آن در درون طبقهٔ حاکم، خامنه‌ای را نیز دچار وحشت و هراس کرده است. موضع‌گیریهای اخیر باندها، فراکسیونها و جناحهای مختلف سرمایه و نمایندگان سیاسی آنها چیزی نبوده، جز بازتاب عمیقتر شدن شکافهای درونی طبقهٔ حاکم و ترس و وحشت آنها از انقلاب و سرنگونی ج-ا، این موضع‌گیریها در همان حال نشان داد که آنها هیچ راه‌حلی که قادر به مهار بحران سیاسی عمیق جامعه ایران باشد، ندارند. مبارزات توده‌های مردم، بسیار فراتر از آن رفته است که به راه‌حلی در چهارچوب نظم موجود تمکین کنند. نه دارو دسته خامنه‌ای قادر است، به روال گذشته همچنان با سرکوب و کشتار موجودیت ننگین خودد را حفظ کند و نه موعظه‌های دیگر عوام‌فریبان. امواج نیرومندتر جنبش هنوز در پیش است. جنبش به چیزی کمتر از زن، زندگی، آزای، سرنگونی ج-ا، و برچیدن تمام دستگاه دولت استبدادی و استقرار حکومتی شورایی، که توده‌های مردم ایران را بر سرنوشت خود حاکم سازد، رضایت نخواهد داد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم اسفند ۱۴۰۱ برابر با نوزدهم مارس ۲۰۲۳ ، 12:56:04 توسط تهمتن - ش
این گزارش با ارائه دلیل وتفسیری درست٬ صحت گزارش را ثابت میکند. اما سرکوب های خشن و کشتار درخیابان ها را عوامل جنایتکار و سرسپرده وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه انجام میدهند که بیشتر این عوامل٬ از فرزندان و خویشان حرامزاده همان سران نظام جنایتکارند که حتی دستگیریهای برق أسای خیابانی أزادیخواهان هم بوسیله همین عوامل صورت میگیرد که به سرعت با خودروهایشان ازمنطقه٬ همراه با دستگیرشدکان فرارمیکنند. ای گزارش خود٬ صحت تمرد بدنه ی نظامی را درأینده ای نزدیک و درصورت ادامه خیزش٬ که حتمی هم هست٬ ثابت میکند وبه همین خاطرست که نظام جنایتکارهم که سالهاست سرکوب و کشتار را باهمین عوامل مورد اعتماد خود انجام داده وهیچگاه از بدنه نظامی٬ بخاطر ترس ازاین بدنه٬ استفاده نکرده و نمیکند. تمامی کشتارهای ۹۶ و ۹۸ و خیزش کنونی٬ بوسیله همین جنایتکاران حرامزاده قوم وخویشان سران نظام صورت میگیرد. - یک خیزش چند صد هزارنفره درتهران٬ بساط نظام را جمع خواهد کرد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
متلک های سنگین زینب موسوی با نگاهی به اعتراضات فرانسه
به کوری چشم ملايان شکمپرست ايران؛اسکیت‌سواری یکی از دختران شجاع و هنرمند ایران همراه رقص با ترانه «Calm down» سلنا گومز در حاشیه دریاچه چیتگر در حمایت از دختران اکباتان
  واکنش شروین حاجی پور به برنامه مهمونی: دیگه نه
ارسال گلوله‌های ضدزره حاوی اورانیوم ضعیف‌شده به اوکراین؛ چرا این مهمات مهم است؟ 
درگیری در یزد بر سر حجاب اجباری؛ سه نفر بازداشت شدند 
آتش شاکرمی خاله «نیکا»، شوخی ایرج طهماسب با بازداشت دختران معترض را مصداق بارز شکنجه دانست 
  رادیو فارسی بی‌بی‌سی تعطیل شد
نرخ دلار در بازار آزاد تهران به بالاترین سطح در سه هفته گذشته رسید 
رکورد بدترین اکران نوروزی تاریخ سینمای ایران شکست؛ ۱۴۹ هزار تماشاگر برای پرمخاطب‌ترین فیلم 
 استقبال کرملین از ابتکار دانمارک در دعوت از نورد استریم برای بیرون کشیدن شی ناشناس از دریا 
  سردبیر فایننشنال‌تایمز: اولین چیزی که در تهران به چشم می‌آید زنانی هستند که حجاب ندارند
چراغ سبز آمریکا دست عراق را در پرداخت میلیون‌ها دلار به تهران باز می‌گذارد