اعلام پشتیبانی تشکل های سیاسی از" پیمان همکاری" سه جریان


پیمان همکاری بین شورای مدیریت گذار، حزب مشروطه ایران( لیبرال دموکرات) و شورای ملی تصمیم بر اساس یک ضرورت سیاسی- تاریخی و پاسخ به درخواستی که از دل انقلاب زن- زندگی – آزادی در خیابان های ایران فریاد کشیده میشد،نوشته شد.

خوشبختانه تعدادی از تشکل های سیاسی که همکاری برای گذار از حکومت اسلامی را اولویت لازم جهت استقرار یک دموکراسی سکولار در ایران میدانند، همدلانه از این" پیمان همکاری" حمایت کرده اند و با ما برای گسترش این ائتلاف همگام شده اند.

ما شرکت کنندگان در این ائتلاف همانطور که در سند "پیمان همکاری" تاکید شده است: تلاش خواهیم کرد یا ایجاد ساختاری مناسب بستر لازم برای همکاری وسیع نیروهای مختلفی را که می توانند به پیروزی انقلاب" ژینا" کمک کنند، فراهم کنیم. ما متعهد میشویم که تمام توان خود را در خدمت پیکار سترگی که مردم ایران برایش هزینه زیادی متحمل شده اند، بکار گیریم و تبلورهمیستگی ملی زنان و جوانان و همه مردمان ایران زمین باشیم.ما باور داریم که بار اصلی مبارزه بر دوش نیروهای داخل کشور است و تلاش ما در هماهنگی با آنها میتواند ائتلاف وسیع ملی برای گذار از فاشیسم اسلامی و استقرار دموکراسی را رقم بزند".

ما اعضای این "پیمان همکاری"، پشتیبانی تشکل های زیر:
انجمن اتحاد برای آغازی نو ،تعدادی از اعضای بیانیه 14 نفر( شهلا انتصاری، نرگس منصوری، کمال جعفری یزدی(ایران)، جواد لعل محمدی( زندانی سیاسی)، عباس شاهرودی( زندانی سیاسی)، رضا مهرگان( ایران)ف محمد مهدوی فر و ...  ، جمعیت سوسیال دموکراسی برای ایران، جنبش وحدت ملی ایرانیان، جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه، حزبدموکرات مسیحی ایران و کانون ورزشکاران و پیشکسوتان ملی پوش ایران،

را نشانه مسئولیت پذیری آنان در مقابل سرنوشت کشور و مبارزات مردم ایران میدانیم  و همراه با آنان تلاش خود برای تشکیل وسیعترین جبهه همکاری نیروهای دموکرات برای نجات ایران را ادامه خواهیم داد.
پیروز باد انقلاب زن- زندگی- آزادی
پیروز باد همیستگی ملی برای نجات ایران
شورای مدیریت گذار- حزب مشروطه ایران( لیبرال دموکرات)- شورای ملی تصمیم
هشتم فروردین 1402
 
 
فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 263979] [تاريخ انتشار: نهم فروردين ۱۴۰۲ برابر با بيست و نهم مارس ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان