این حکومت بویی از انسانیت نبرده. این چه دینی است که چنین وحشیانی بار میاورد


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 270462] [تاريخ انتشار: هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دوازدهم اوت ۲۰۲۳ ، 11:22:05 توسط Mani
سال ۵۷ زنده یاد عبدالرحمان برومند به نمایندگی از جبهه ملی به پاریس می‌رود، و با خمینی دیدار می کند، خمینی بعد از آنکه کُلی منت سرشان میگذارد، که اجازه ملاقات داده، به برومند می‌گوید، ( من جّبهه مَبهه سرم نمیشه، من شما را بعنوان یک فرد پذیرفته ام، اصلا چرا اسم جبهه ملی را جبهه اسلامی نمی‌گذارید ) که جوابهای برومند سندان سرد کوبیدن بوده، وقتی به ایران برمی‌گردد، در شورای مرکزی جبهه ملی می‌گوید این آقا کِسی را در ایران به آدم حساب نمی‌کند، روزهای تیره و تاری در انتظار ایران است اگر این فرد قدرت بگیرد، و باید شاهپور بختیار را حمایت کنیم، که کریم سنجابی و دیگر سران جبهه ملی مخالفت ميکنند، برومند استعفا می‌دهد، و چند سال بعد در پاریس ترور ميشود، بگذریم که مابقی جنایت پیشگی و وحشیگری در کُشتار مخالفان را حکومت شوروی سابق و چین که ارثیه استالین و مائو بودند، در جنایت پیشگی ایدولوژی شیعه گری ادغام کردند، حاصلش شده همین که ۴۴ سال است چیزی از ایران نمانده،
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 12:59:38 توسط تهمتن - ش
هرچند این زن مبارز با دستی خالی وتک وتنها وبرای رهایی ازچنگ مزدوران می جنگد٬ اما سودی برای قیام ندارد٬ وچه بسا بذرناامیدی را باعث میشود. اما دراین میان وجنگ مردم با رژیم جنایتکاردرکشوری پهن أور وهزاران شهرکوچک و بزرگ٬ مبارزین هم مزدوران را تنبیه وچه بسا معدوم هم میکنند که نمونه آنرا٬ چند روزپیش درهمین سایت منتشرشده بود و یک دخترمبارز بی حجاب مورد سرکوب یک عنصرمردورقزارگرفته بود٬ ودیدیم که چگونه مورد تنبیه مردم قرارگرفت. این حملات به بهانه های مختلف مردمی٬ درشهرهای کشوری پهن أور با مزدوران نظام اتفاق میافتد وبخاطرخودجوشی مبارزات٬ فیلمبرداری هم نمیشوند. واین کلیپ هم بصورت اتفاقی فیلمیرداری شده بود. -اما انتشارتنبیه مزدوران دررسانه های محازی٬ که نظام وحشت اش را ازاین رسانه ها هم پنهان نمیکند٬ تسریع سرنگونی ست. -بنظرم انتشاراین نوع مبارزه وتنبیه مزدوران وایجاد ترس دردل شان ازغواقب سرکوب٬ دست أوردی کمترازمبارزات رنان بی حجاب ندارد. - اما با تاسف بسیار٬ این کلیپ(به این میگویند مبارزه) بعدازچند روزکوتاه٬ ازسایت حذف شد.(شاید حملات سایبری نظام) ازسایت محترم استدعا میشود درصورت امکان بازبخش کنند
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 11:53:53 توسط زانیار
حکومتهای فاسد، بویژه استعماری نوع شوروی-چی روکشدار با اسلام بنیادگرا که جهان آزاد رقابتی شامل کشورهای عربی و ایرانی ها و ترکیه های پیشرو را به جان یکدیگر می اندازند تا متحد نشوند، همیشه دوام زیادی دارند!!! اما آنچه دوام نخواهد آورد، کشور تحت اشغال این نفوذی های عمامه دار (یا کلاه دار قدیرف یا بی عمامه اسدی و طالبان القاعده ای) است که فیلم لواط FSB با آنها در بایگانی GRU نگهداری می شود تا مطیع امر ولایت کرملین باقی بمانند. از این رو، کره شمالی نابوده شده است و مردم ثروتزای آن یا کشته شده یا گوشه نشین، و تنها گونه های باقیمانده ژن کره ای، گونه قاتل و چپاولگر یا دستمال توالتهای مرگ بر آمریکاگوی رانتخوار شوروی-چی (درکنار انگلیسی های مذهب سوار ضد شوروی) است، اما کره جنوبی، در حال رشد است و زندگی با تمدن بشری در حال حرکت است. طالبان نیز دوام زیادی دارد اما افعانستان که به لجن کشیده شده است. به بیان ساده، اگر قاتلین رانتخوار کافر اسلامسوار (یا مسیحی سوار یا کمونیست یا هر بامبول دیگری) دوام بیاورند، کشور اشغال شده توسط اینها خواهد مرد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 07:28:08 توسط افراسیاب
این فیلم قدیمی است من کاملش را دیدم، اگر الان اینکار را بکنند مردم بهشون حمله میکنند بخاطر همین اینهمه خانم بدون حجاب اجباری هست مردم دیگه از اینها نمی‌ترسند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 06:00:14 توسط احمد علم الهدی
ر این هرم فساد نکبت-آفرین، حکومت کمونیستی (بی روکش یا با روکشهای اسلام بنیادگرای یا مسیحیت بنیادگرا) برهبری کافران دزد حدیث-باف سوار بر بنیادگرایی واگنری، که نقطه مقابل حکومت آزاد رقابتی است، توده های کف، مسیر موفقیت را یا در وحشیگری با معترضان پیشرفت-خواه (واگنر شدن) و یا کسب مقام های لازم برای رانتخواری (نمایندگان مجلس و شورای شهر و ده و ...) می بینند و از این رو فرهنگ به مرور از بین رفته و کشور به سمت کره شمالی شدن حرکت می کند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 05:54:10 توسط احمد علم الهدی
فرمول ایجاد بی فرهنگ وحشی، بسیار ساده است و در هر کشوری قابل اجراست. به بیان دیگر، تخریب کار هر ناکسی است، اما ساختن است که بنیه می خواهد. برای ساختن و پرورش واگنر (سگ قاتل و متجاوز و شکنجه گر اعترافگیر لیس-زن کف پای صاحبش مافیای اولیگارش دزد رانتخوار) فقط کافیست، حکومت در یک کشور کمونیستی گردد. حکومت کمونیستی، که در تمامی حکومتهای اولیه باستانی از رم تا پاپ کلاسیک تا خلیفه ها تا سلاطین مغول و عثمانی با نام دیگر مصرف شده است، که بعدها توسط لنین، فرموله شد؛ حکومتی است هرمی و بسیار بزرگ شامل اولیگارشها و دزدزاده دزد منابع ثروت کشور در نوک هرم تک حزبی (کمونیستی یا ولایی شرکین یا ...)، و ملیجکها و واگنرها، در میانه هرم، و توده مردم برده یارانه خوار در کف هرم. پرواضح است ساختار حکومت باعث خورده شدن ثروت توسط اقلیت و خوراندن پروپاگاندای تکحزبی، مالیات و جنگ و تورم و نکبت برای توده ها می گردد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 05:41:10 توسط احمد علم الهدی
تفاوتی که ایجاد شده است، تغییر در ساختار امپراتوری انگلستان، و جایگزین شدن فاشیسم (= دزدیدن ثروت کشوری با اولیگارش-پروری و واگنر-سواری) در افزایش ثروت با پلورالیسم یا بزبان ساده ایجاد آزادی رقابتی در تمامی حوزه های حکومت یعنی اقتصاد، دفاع، فرهنگ، ورزش، خوراکی و آشپزی، رقص و هنر و تداتر و سینما و ... است. اما پوتین، و یا ارکان تصمیم-گیری در روسیه، تقریبا هیچ تفواتی با دوره نکبت شوروی 1.0 نکرده و از همان روش فاشیسم بهره کشی می کنند که به استعمار زمین سوخته شهره است. بعبارتی، حتی روسیه که ساکن آن هستند را نیز به مرور به زمین سوخته تبدیل می کنند؛ وای بر روزگاز مستعمرات عمامه ای-اسهالی شورویستها (= چچن، سوریه، افعانستان، ایران، سودان، اخیرا نیجر، ...) درکنار مستعمرات کمونیست بدون روکش اسهالی آنها (= کره شمالی، کوبا، ویتنام سابق و بولیوی و ...)
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با دهم اوت ۲۰۲۳ ، 05:32:15 توسط احمد علم الهدی
شیعه بافی برای شیعه سواری در دوره صفوی برای مقابله با عثمانی، توسط امپراتوری انگلستان بنانهاده شد که این سواری گرفتن و گوشت دم توپ کردن مردم ایران با شیعه تا پس از حمله شوروی به افغانستان همزمان با ورود عامل استعمار، خمینی نوفلوشاتویی، در سال 1979، ادامه داشت. از آن به بعد، بلشویکهای شورویست که متوجه میزان خریت شده و به کافران اسلامسوار، خدایان مروج بنیادگرایی اسهالی، اضافه شدند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳ ، 20:45:16 توسط حمید
این دین اسلام و فرهنگ بسیار پایین برخی از مردم ایران است که چنین وحشی هایی را به بار میاورد!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳ ، 20:01:44 توسط حقیقتگو
اگراین حکومت بویی از انسانیت نبرده اکثریت مردم بوئی ازغیرت وشهامت ولطف ومرحمت کشورداشتن وحفظ کشوردرمقابل اشغاگران ودشمنان ایرانی وحفظ آزادی ورفاه شان برده اند ؟ چه علامت های حقیقی وواقعی وعملی اکثریت مردم به حکومتی بویی از انسانیت نبرده دراین چهل وچندساله نشان داده ومیدهند که بله اشغالگرکشورمان هستید ضدایرانی هستید ونه آخوندها را بعنوان نماینده گان خدا ونه دین تان به عنوان دین خدا ونه کتاب قران تان را بعنوان کتاب خدا ونه ازانها تبعیت می کنیم ونه به رسمیت تان می شناسیم ونه بعوان بعنوان برده چنین دین ومذهبی حاضرنیستیم نه نمازبخوانیم ونه انچه ازخدا وپیامبرمی گوئید که کشتارشان وجنایت شان مملو درتاریخ ایران وجود دارد قبول داریم ..بله اعتصاب همچون اعتصابی که گاندی درهندوستان که دراسارت انگلیس بود برپا کرد ومنجربه اخراج انگلیس ها ازهندوستان شد ..بله اکثریت مردم چنین کردند خیر وچهل وچندسال هم همچنان خیر وفاجعه انکه ازهمین مردم برعلیه مردم جانب داری ازاشغالگران ایران ودشمان ایرانی می کنند که حتی پوشش آزاد زنان که درحقیقت پوشش زنان ایرانی درتاریخ ایران بوده است رد وپوشش ضدایرانی پسند می پسندند
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳ ، 19:25:42 توسط مطلع
اینها این زنان شجاع را دشمن خود میبینند و ارازل هستند که برای اربابشان همه کاری می کنند حالا که سود مادی اینها به خطر افتاده! قبل از شورش ۵۷ این قشر ارازل از طبقه با سواد یا متوسط تنفر داشتند و همزمان جلوی آنها آنچنان دولا و راست میشدند برای چند تومان که از خانواده آموخته بودند حالا که علی گدا بیشتر پول بهشون میده ! تعجب نکنید اینان از خانوادهایی هستند که همیشه کتک می خوردند پدر زیر دست دلال ماشینهای دسته دوم و فقیر از نظر مادی و فکری و اگر دست تو جیب باباشون می کردند کتک مفصل اما اگر دست تو جیب مهمان یا دزدی از همسایه توسط همان پدر و مادر تشویق و بیشتر دزدی را ازش برای خودشان می گرفتند و اکثر اینها خواهرانشان را در روسپی خانه های دور از محل زندگیشان میشد پیدا کرد که همان دختران فراری نام داشتند این حقیقت زندگی اینهاست و نه از روی عصبانیت! اینها برای خوشنودی اربابانشان براحتی سر یک انسان را میبرند و بخاطر مشکلات روانی در کودکی پیش آمده وقتی عصبانی میشوند آنقدر یک اسیر دست بسته را میزنند که در بازداشگاه به قتل میرسانند که نمونه اش را دیده ایم! خودشان را با چاقو میزدند که مردم بترسند!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳ ، 18:30:55 توسط Narenj
ای بابا امان از این ایرانی های ! نخبه تاریخ و سیاست و روش و رفتار های اجتماعی ، حالا بگذریم از اینکه شوروی چی بود و نبود ، روسیه شوروی بود و این جفنگیات هم از ضد کمونیست های مک کارتیست بر می آید .. زمان‌حاکمیت شاهان صفوی ، کمونیست نبود و روسیه هم در ایران‌نبود ، اما همین رفتار ها ساخت و پاخت قزلباش های صفوی ست که در روش و رفتارهای امروزه شیعه صفوی با حاکمیت اسلام شیعه در ایران دوباره سر برآورده است ، فراموش نشود که شیعه علوی هم بهتر و دگرگونه تر از شیعه صفوی نیست ، این حا‌کمیت اسلامی از همه جا همه رذالت و پستی و جنایت و حفظ حاکمیت اسلامی را کپی کرده و خودش هم راه و روش های سرکوب و سرکوفت و معامله گری و گروگان‌گیری و خرید و فروش و قاچاق و کارگر به کار گرفته شده و مزد نپرداخته و .. را به تمام جهان و هم به آمریکای مهد دمکراسی دو حزب میلیونرها و میلیادر ها صادر می کند و اینگونه هست با همه فخاشی و پرده دری و اینجا و‌انجا کشتار از آمریکایی ها ، اما آمریکا نمی خواهد به جنایت ها و جنگ و کشتار گاه گاهی حاکمیت‌اسلامی جواب در خور دهد ، همیشه معامله کرده و کنار می اید ..
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۴۰۲ برابر با نهم اوت ۲۰۲۳ ، 17:55:36 توسط Mani
این نیروهای سرکوب دقیقا کُپی برداری از پُلیت کمیسرهای شوروی سابق است، که از بی خانواده ترین، بی رحم ترین، عقده ایی ترین،ووووو استخدام و آموزش می‌دیدند، هر کشوری که پای روسها باز شد، بلافاصله همین نیروها را تشکیل و سازماندهی میکرند، مستندهای جنگ های اول و دوم یا کلا جنگهای اروپا را بارها و بارها میبینم، و گاهی نکته هایی جلب توجه می‌کنند، مثلا یکی از این نکته ها در جریان جنگ دوم جهانی و حمله ۱۹۴۱ المان به شوروی سابق، هیتلر به افسران المانی دستور اکید داده بود، هر دفعه که سربازان روسی اسیر شدند، بسرعت پُلیت کمیسرها را درونشان پیدا کنید، و بی درنگ تیرباران، حالا همان لمپنها و الوات ( البته نه همه، ادمهای داش مشدی مردی هم بودند که حاضر به همکاری نشدند )
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
 سازمان ملل سرکوب اعتراضات سالگرد قتل حکومتی مهسا امینی در ایران را محکوم کرد