برخورد غیرانسانی مربی تیم بسکتبال نونهالان مرند با بازیکنان


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 271273] [تاريخ انتشار: نهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 08:45:48 توسط Narenj
تحصیل کرده در سانسور کده هایی به نام دانشگاه و با قوانین شر اسلامی و کنترل و سانسور و زور و تزویر و ریا و سهمیه بازی ورود بسیجی مزدور سه جهانی و بی دانش و بی سواد .. و گرفتن کاغذ پاره ای به نام مدرک و یا خریداری مدرک با رشوه .. انتظاری نیست که خود رای و مستقل و آزاده و انسان مدار و متفکر مستقل باشد ، این بنده و‌ برده و مطیع و فرمانبردار کردن آدم ها هر چه بهتر با سواد هایش پروژه دراز تاریخی احمق سازی دین و مذهب در ایران‌است ، برمکیان و خدمت آنها به خلیفه های متجاوز اسلامی درایران و پشت بند کنونی اش ، توده و اکثریتی با سواد و دانشگاهی و پادو و بنده و چاکر آخوند و اسلام هم از نوع آمروزی برمکیان .. کوتاه سخن کمی هم در مورد فراموش کاری ایرانی ها و مشخص اتفاق های واقع شده در مرند : مرند ، تبریز ، استارا ، مولا باسیپ پاسدارا ، سال های پیش این مخفی کاری و کثافت کاری های مذهبی و آپارتاید جنسی را فریاد زد ، اما فراموشی به جای مقصر دانستن خویش در فراموشی جنایت های سیتماتیزه حکومت دینی بدون اشاره به نقش دین و مذهب ، فرهنگ خشک و خالی را به زیر چوب و ترکه می برد ، مرند یک شهر مذهبی و مخفی‌کار است .
نوشته شده در تاريخ دوازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 06:06:31 توسط Narenj
از فرهنگ عقب!! اوفتاده هم نباید انتظار داشت مشخص و روشن و مدلل سخن گفته و کامنت بنویسد ،فرهنگ! دینی و دین باوری و دخالت کامل دین در دولت جنگ ، حنگ کشتار و شکنجه و اعدام و تجاوز و دزدی و ساختن یک جامعه آماده پذیرای از امام ناموجود زمان است .. و خوب این فرهنگ با تجاوز و زور دین ( هیچ دینی ، تنها دین نمانده و نمی ماند در مسیر سلطه دین به مذهب ها و دشمن خونی هم تبدیل می شوند ) را به مردم قالب کرده و بیشتر مردم شدن عاشق قاتل ها و خون خوارهای خویش و در زمانی هم که می بایست نقش دین را در فرهنگ فراموش نکرده ه و مشخص از دین خشونت زا و دزد پرور و چوب و شلاق و تبیه بدنی باور و مجری این خشونت ، دین و باور را در ‌درون فرهنگ اش ندیده می‌گیرد و بجای تحول درون و پاک سازی اندیشه که با ریش و پشم دینی نمیشه ، خود زنی کرده و قبول می کند و می قبولاند که فرهنگ‌اش همین بوده و بدون دخالت و سلطه دین است و همین هم خواهد بود ..
نوشته شده در تاريخ دوازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 02:55:11 توسط ارش
در شرکت ما مدیری است که با همه مثل ... برخورد میکند شرکت هم خصوصی است و ماشالله همه تحصیل کرده. به همه بی احترامی و توهین میکند اما جالب اینجاست که بسیاری مدیریتش را دوست دارند. همین بچه وقتی بزرگ بشه ازین مربی به نیکی یاد میکنه . چرا؟ چون چوب معلم مدیر وزیر پلیس قاضی گله! هر کی نخوره خله و تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر. اینا حاصل فرهنگ عقب افتاده ماست که منجر به استحکام پایه های این حکومت کثیف و جنایتکار شده. فرزندانی که از کودکی با تحقیر و توسری بار میان و وقتی بزرگ میشن همین کارها رو در مورد دیگران انجام میدن. ما به حقارت عادت کردیم عزیزان و حتی .... تحقیر کنندگان خود را هم لیس میزنیم برای همینم هست که دچار چنین وضعیتی هستیم.
نوشته شده در تاريخ يازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 21:11:18 توسط Narenj
بله رامتین هم هرکجا بوده باشد با منطق انسانی به مسله برخورد می کند .. و اما این محکوم کردن همه به جز خود فرد خطاکار ، ریشه در مقصر دانستن دیگران و هیچ کاره ندانستن و هیچ کاری نکردن خود است .. ببینید این مقصر دانستن دیگران ریشه و باور عمیق اش در دولت و دم و دستگاه سرکوب و سانسور و خفقان آست .. همیشه همه گندکاری های دولت و مسولین به آمریکا و اسراییل ربط مستقیم داده می شود ، هر شورش و جنبش و اعتراض و حق خواهی و عدالت اقتصادی و اجتماعی که از درون مردم ایران پا می گیرد ، حاکمیت با تمام پررویی و وقاحت آنرا به خارج کشور و در راس آمریکا و اسراییل و انگلیس و .‌.. ربط داده و همه تلاشگران ایرانی را نوکر و پرورده خارج می داند ، کوتاه سخن این دیگران را در همه چیز مقصر دانستن در راس اش حکومت دینی فاسد و دزد و اختلاسگر و جنایتکار است در تفکر و اندیشه و بافت جامعه ایران هم ریشه دارد و همین جاست ‌که هیچ کس مسول و پاسخگوی عمل و کردار خود نیست و هیچ کس هم نمی گوید که من درکلیت 45 سال به این حاکمیت اسلام دزد و جنایتکار رای دادم و همه کارها را بدست حکومت سپرده و دل خوش کردم به خاتم ال محمد و احمقی نجات ..
نوشته شده در تاريخ يازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 10:08:53 توسط رامتین جان
رامتین جان مثل اینکه خیلی مدت که در اروپا یا آمریکا نشستی و خیلی چیزها را فراموش کردی. هنوز هم توی ایران والدین به معلمین میگویند: اگر بچه من درسهایش را نخواند و تکلیفهایش را انجام ندهد، کوشت بچه ام مال تو و استخوانهایش مال ماست، بزن تا بمیرد، اجازه از ماست. والدین خودشان مسئولیت فرزاندانشان رابه معلمین و اینجا به مربی داده اند. بچه را درست کرده و از زیر بار تعلیم و تربیتش در میروند، چون بلد نیستند. اینجا ایران است.
نوشته شده در تاريخ يازدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دوم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 06:29:57 توسط رامتین
نمیدونم چرا همه سعی میکنند گناه مربی را کوچک کنند و تقصیر این کار زشت را بر گردن اجتماع بگذارند. اگر این شخص تو گوش فرزند خودتان بزند چه میکنید؟ این عمل زشت در هرکجا ، تحت هر رژیمی و در هر برهه از زمان جرم به حساب می آید و این شخص مجرم و این عمل محکوم است. تمام
نوشته شده در تاريخ دهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با يکم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 01:02:35 توسط حمید
نویسنده مقاله لابد فراموش کرده که این طرز برخورد جزیی از فرهنگ عفب مانده و دیکتاتوری ایرانی است. پدر و مادر و معلم و مربی و پاسبان و پاسدار و بسیجی و ماموران امر به معروف رژیم همگی در رابطه با کودکان و نوجوانان و جوانان و بالاخره در رابطه با هرکس که زورشان برسد همین برخورد را دارند! همین ایت که بیش از هفتاد میلیون ایرانی نظاره گر ویرانی جامعه خود هستند و لب از لب نمی گشایند!!!
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۲۳ ، 18:03:03 توسط Michael
Use if violence has always been a way of hiding lack of expertise in every walk of life in Iran . If this is how violence is used out in the open then it is easy to believe torture in prisons . Michael
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۲۳ ، 16:07:18 توسط گناهی ندارد
مربی گناهی ندارد این تعلیم و تربیت و فرهنگ ایرانی است، همه جا مرسوم است، در خانه در مدرسه در ورزش در نیروی انتظامی و ارتش …، خلاصه کلام طریقهٔ زندگی ما ایرانیها از تولد تا مرگ است.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
 سازمان ملل سرکوب اعتراضات سالگرد قتل حکومتی مهسا امینی در ایران را محکوم کرد