مرز شلمچه برگشت «ایرانیان»، پاکستانی ها و افغان ها از اربعین....


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 271582] [تاريخ انتشار: هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 13:50:52 توسط رضا ن.
فاجعه بزرگ برای ایران زمانی آغاز شد که خمینی دجال مرتجع رهبر انقلاب شد و بزرگترین خیانت که به ایران شد متاسفانه صاحب چاه های نفت ایران هم شد تا با ثروتش برای ترویج شیعه کثیفش راحت خرج بکند. مشکل اینجا این نیست که چندصد نفر در این ویدیو بدنبال باور دینی شان میروند، بلکه گسترش خرافه پرستی و بت پرستی زیر لوای دین است که چه مغزهائی را تعطیل و فلج میکند. البته که هر ایرانی دلسوز به حال وطنش با دیدن این عکسها و ویدیوها باید خیلی خیلی هم نگران کشورش باشد که به کدام سمت فاشیسم شیعی میرود. البته که دارند با باور خرافاتی دینی این مردم ساده لوح اکثرا بیسواد یا کمسواد را برای اهداف خودشان به بازی میگیرند! ولی توجه باید کرد که خطرناکی اسلام شیعی به اینجا ختم نمیشود که مردم را برای اربعین بسیج میکند بلکه منافعی که از سفر و جابجائی چند میلیونی در این سفر نصیبش میشود رشد اقتصادی و پولشوئی و غیره خلافکاری اقتصادی را نیز به همراه دارد. مهمترین عامل با برگزاری چنین مراسمی سعی میشود مسلمانی که الباقی سال تنها و منزوی است به این جمعی میآید و خودش را با هزاران نفر همنوع خودش حس قوی بودن و ارزش پیدا بکند!!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:53:28 توسط خود اعراب
خود اعراب از این کارهای احمقانه نمیکنند چون زبان قرآن به عربی است آن را کاملاً میفهمند، این ملتهای غیر عرب هستند که به واسطه آخوندها و تعبیرها و ترجمه هایشان از قران خودشان را به این روز سگی انداخته اند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 09:25:08 توسط خرم دین
دوستان ، ای جماعتی که به سفر توریستی اربعین میروند ، الزاما مسلمان و معتقد به حسین و کربلا نیستند و از فقر و اینکه تا بحال حتی یک سفر چند روزه به کنار دریا را تجربه نکرده اند ، با تبلیغات وسیع و دروغین رژیم مکار ، که اتوبوس مجانی ، غذای مجانی ، اسکان مجانی ، دیدار از مکان های تاریخی ، خلاصه چنان وانمود میکنند که شما را مجانا با پول توجیبی به یک سفر توریستی میفرستیم و مردم و دختران و پسران جوان که نه کار و درامدی در این جهنم روی زمین دارند ، وسوسه این ننگ تاریخی میشوند و تن به چنین حقارتی میدهند ، اون کاربری که آرزوی زلزله در این مکان که فیلم را نشان میدهد ، کرده بودند ، کمی به چرایی تن دادن جوانان وطن به این سفر مثلا مجانی فکر کنند و بعد آرزوی مرگ این مردم بیچاره از همه جا رانده را بکنند .
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 20:31:55 توسط خامنه اف نوکر پوتلر
جواب دوست عزیز رضا ن ھموطن من فقط گفتم این فیلم مال اربعین سال گذشتہ است کہ دھہا نفر در ھمین مکان جام باختند کودکان بیگناہ روی دوش پدر مادر خرافاتی احمق و گفتم سال پیش یا امسال چیزی را عوض نمیکند مقصر برگزار کنندگان یعنی سپاہ کودک کش است این قوم وحشی خرافاتی عقب افتادہ ما قبل تاریخ مسخ آخوندھای جنایتکار شدہ اند و بہ روضہ ھای اعراب تبھکار حسن و حسین و رقیہ ایمان دارند چون ھمگی دنبال شفا و گرہ گشایی مالی در زندگی بہ اینجا آمدہ اند مردم کم عقل و نادان بیسواد ھمیشہ مورد سوئ استفادہ بودہ اند
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 14:30:22 توسط حمید
انها که مدام از سقوط قریب الوقوع جمهوری اسلامی صحبت میکنند با دیدن این موج انسانی که برای اربعین به عراق رفته اند چه میگویند؟. حقیقت اینست که طرفداران رژیم و مسلمانان دو اتشه به مراتب از مخالفین جمهوری اسلامی فعال تر هستند و بیشتر از خود مایه میگذارند!!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 12:54:11 توسط Xsaeed
اون زن و دخترهای که بین این وحشی ها هستند چقدر بایستی دستمالی بشند که حسین شفاعتشون کنه؟ !!!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 12:31:03 توسط Narenj
افیون‌ دین و مذهب بسیار خطرناک‌تر و خانمان‌برانداز تر از هر مواد مخدر افیون‌کننده است ، و اما همچنانکه همه مواد مخدر با دانش و آگاهی. آزادی و رفاه و سالم ساختن جامعه و ایجاد کار و امید و تلاش و تولید و کیف و لذت بردن از زندگی ، ‌کاهش چشمگیری می یابد و افیون مذهب هم همانگونه است و زمانی هم که مرکز تولید و تبلیغ افیون مذهب که آخوند مفت خور و مزدورهای ریز و‌درشت اش ، تار و مار شد و جامعه به دانش و علم و آگاهی دست یافت و دین از هر نوع اش از دخالت در سیاست و فرهنگ بطور کامل کنار گذاشته شد ،این افیون شده های مذهبی هم یا کشته و نابود می شوند و یا به اصل سازشکاری خویش برمی گردند ، همچنانکه همه دین و مذهب ها در فاز ضعف و زبونی و خارج از اریکه قدرت ، بسیار سر به زیر و مطیع و فرمانبردارند .. پا گرفتن خیز و شورش ها در ایران ، حتا در ماندگاری فرضی حاکمیت جنایتبار اسلامی هم ، قدرت و‌زور مذهبی و باورهای دینی شکست خود را به چشم خواهد دید و فقط افیونی ها و لات و لمپن ها و قاتل ها و مفت خورها دور و برش خواهند ماند
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 12:28:24 توسط رضا ن.
جناب پوتلر که میگه این ویدیو مال پارسال است، یعنی امسال این مسلمونها بهتر شدند؟ نه جانم این جماعت گوسفند باقی میمانند! البته با عرض معذرت از گوسفند که حیوان نجیبی است و تروریست نمیشود.
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:21:40 توسط Sasan
خلایق هر چه لایق ...
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:05:30 توسط نوید
فرض کنیم این رژیم فاسد فردا سقوط کند که البته سقوط هر رژیم جنایتکاری حتمی است هر چند دیر و زود دارد اما همان فردای پس از سقوط رژیم جنایتکارعلی خامنه ای قاتل با این جماعت احمق که حماقت خود را به این شکل نمایش می دهند چه کار می شود کرد؟ آیا روشنگری فرهیختگان مردمی و دلسوزان کشور می تواند این حماقت های ۴۴ ساله را حنثی کند که خدای ناکرده همین فریب خوردگان مزاحمت های مضاعف ایجاد نکنند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 10:40:06 توسط خامنه اف نوکر پوتلر
ھر چند این فیلم سال گذشتہ است ولی چیزی از بلاغت و نفھمی برگزارکنندگان کودک کش این سیرک داعشیہ کم نمیکند
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 10:34:58 توسط رضا ن.
از این مسلمانهای ابله نمیشه به عنوان خر و الاغ حداقل برای بارکشی استفاده کرد! مغز و عقل اگر داشتند که مسلمان نمیشدند! باورکنید اگر هم در این سفر اربعین بمیرند افتخارشان میشود که در راه حسین عرب شهید شدند! حالا ببینید در عصر ایران آمده رئیس این ستاد برگزاری اربعین چه دروغهائی گفته که بسیار عالی سازماندهی شد!؟؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 10:26:36 توسط ایکاش از تهران اشغالی
ایکاش زلزله مراکش در این جا و در این لحظه اتفاق افتاده بود. شاید بیدار میشدند. درجه جهل این مردم که در خدمت ملایان هستند را نهایتی نیست که نیست! انسان واقعا ار انسان دبودن خودش شرمنده میشود. خصوصا که همه اینها برای سید الشهدائی ست که شهربانو ۶ ساله ساسانی دختر ریزد را به غنیمت گرفت و او را به رختخواب برد و بر او تجاوز کرد. محمد حسین گرگیج دقیقا از واژه غنیمت استفاده میکند. و این در حالی ست که برادر و خواهرش که از او بزرگتر بودند نیز جزو غنیمتها بودند. در سفر اجباری از خراسان تا نمدینه برادرش زیر تجاوزات مکرر کشته شد و خواهرش را دادند به یکی از سرداران عرب. جالب است که وقتی به سایت حوزه در این مورد نگاه میکنید واقعا ما منظره ای فیلمهای هندی را میبینیم. نوشته که این دختر بچه را آورده اند در مقابل چندین جوان عرب و این بچه امام حسین را که زیباترین و روحانی ترین بوده را برگزید. واقعا دوستان بروید در سایت حوزه ببینید و هم سخنان محمد حسین گرگیج را بشنوید. فارغ از دین مذهب مقدسات ببینید این امام حسین از نظر انسانیت و شرافت انسانی و بشری در چه سطحی بوده. که آن بچه ی همسن عایشه را برختخواب برده
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
 سازمان ملل سرکوب اعتراضات سالگرد قتل حکومتی مهسا امینی در ایران را محکوم کرد