* حسین رونقی: حاکمیت سعی کرد ما را متفرق کند، اما موفق نشد و نخواهد شد
* خبرگزاری تسنیم: سازمان اطلاعات سپاه یک فرد دوتابعیتی را در کرج دستگیر کرده

 

حسین رونقی: حاکمیت سعی کرد ما را متفرق کند، اما موفق نشد و نخواهد شد

حسین رونقی، فعال سیاسی ساکن ایران، با اشاره به «اراده آهنین و شجاعت بی‌پایان برای تغییر شرایط ایران و پایان دادن به سیاهی حاکم» در میان ایرانیان نوشت: حاکمیت سعی کرد با تهدید، سرکوب، اختلاف‌افکنی، و هزاران ترفند ما را متفرق، منزوی، و ساکت کند اما موفق نشد و نخواهد شد.

او خطاب به ایرانیان گفت: به زندگی در کنار شما افتخار می‌کنم و قدردان شما زنان و مردان شجاع هستم که صبورانه اما محکم و استوار، برای بازگرداندن کرامت انسانی، روشنایی آزادی و ساختن آینده این سرزمین مبارزه می‌کنید.


خبرگزاری تسنیم: سازمان اطلاعات سپاه یک فرد دوتابعیتی را در کرج دستگیر کرده

خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران، گزارش داد سازمان اطلاعات سپاه یک فرد دوتابعیتی را در کرج دستگیر کرده است.


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 271864] [تاريخ انتشار: بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 15:19:27 توسط رضا ن.
به از تهران، هموطن گرامی اتفاقا من هم آن مقاله ای که اشاره کردید به قلم بهنام امینی در رادیو زمانه را خوب خواندم و با نظر جنابعالی موافق نیستم که آن نوشته میتواند کار وابستگان رژیم ملاها باشد.ایشان حرفهایش کاملا منطقی است که بجای روزشماری که این رژیم ملاها امروز یا فردا میرود بیاییم ابتدا شناخت خودمان روی رژیم را عمیقتر کنیم و شاید آنوقت بهتر بشود نقاط ضعف یا حتی قدرت رژیم ملائی را بهتر که شناختیم همانجا انگشت فشار گذاشت و رژیم را از پا درآورد. به نظرم یکی از واقع بین ترین مقاله های سیاسی خوب است و شاید شما خوب متوجه منظورش نشدید؟در مورد رضا پهلوی نظرات مشابه داریم که بدجوری فرصت سوزی کرد و میکند. خودش اگر که طرفدار جمهوری است به گفته خودش که سند هست، ولی چرا سلطنت طلب ها بدنبالشند؟ آنهم غیر مشروطه؟ ائتلاف و اتحاد که آرزو میکنید فقط روی یکسری ارزشهای مشترک ممکن است مثل حول محور دمکراسی پارلمانی، آزادی بیان و احزاب،حقوق بشر، برابری حقوق زنان با مردان، قانون اساسی سکولار بدور از تاثیر دین عقبمانده و مهمتر شورائی از نخبگان وطندوست راهبر تغییر رژیم باشد و برنامه بدهد تا مردم متقاعد بشوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:23:38 توسط از تهران 2
ناگویا به خاطر تلف کردن ۴۴ سال وقت با آن همه امکانات. بروید صلابت و شجاعت فرزند شاه مسعود را ببینید و بشنوید. آقای رضا پهلوی واقعا حیف! تا کنون چند کتاب فلسفی خوانده ای، چند کتاب رمان و شعر و... البته دوستانت الکی پوئن مثبت شما و منفی به من و ما ندهند و ندهید. اگر معایبمان را ندانیم و بازگو نکنیم درجا خواهیم زد. در پایان این نکته مهم در اینجا هست و آن اینکه مقاله ی حسین قدیانی و مقاله ی رادیو زمانه که کسی به نام بهنام امینی زیر عنوان« جمهوری اسلامی و مخالفانش، حکومتی مخوف و خلاق، اپوزیسیونی ناکارآمد» نوشته در حقیقت کار وزارت اطلاعات حکومت اسلام ضد بشر و اشغالگر ایران است. چرا که از یک سو انگشت روی مشکلات و نقاط و نکات منفی رژیم میگذارند و از دیگر سو حکومت را نسبت به اپوزیسیون کارآمد و خامنه ای را سیاست مدار و انقلاب زن زندگی آزادی را غیر ممکن جلوه میدهند. حسین رونقی کیفیت شجاع بودن و مستقل بودن را دارد. ما باید همدیگر را با نام و نشان برسمیت بشناسیم. اگر چنین نکنیم بازنده ی اصلی مائیم و برنده اصلی نظام اسلام بچه کش.اتحاد ائتلاف اتحاد آئتلاف! ممنونم از توجهتان.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:17:30 توسط از تهران 1
رونقی درست میگوید در همین زمینه من نظری را برای کسی بنام حسین قدیانی نوشتم که منتشر نشده. اگر خواستید منتشرش کنید: بنظرمن قدیانی مزخرف نوشته، اما برای رندان هوشمند یک هشدار نیز دارد. اینکه کسانیکه مدعی رهبری هستند جامعه ی ایران را نمیشناسند، تاریخ ادبیات هنر ایران را نمیشناسند. سیاست مداران جنم دار و شجاعی نیز نیستند. اگر اینها را داشتند از سخنرانی ها و بیانیه ها و ویدیوهاشان دیده می شد. اگر اینها یک ذره از پوکی و پوچی فاصله میگرفتند می توانستند از چپی و راستی و جمهوریخواه و مشروطه خواه دور محور تمامیت ارضی، حکومت مقتدر مرکزی، پرچم شیروخورشید و رفراندوم جمع شوند. و هر بار فقط یک بیانیه و یک اعلامیه صادر کنند. درد ما که داخل ایران هستیم این است که یک عده بیمار خود بزرگ بین و بی درایت مثل حاج قاسم شعله سعدی که من نمی شناختمش اما ویدیوهائی از او دیدم که بوی تعفن خود بزرگبینی آدم را دیوانه میکند... ای کاش رضا پهلوی به خودش اطمینان داشت. اگر به خودش اطمینان داشت و سرمایه آن اطمینان را هم داشت میتوانست ایران را یک شبه رهرو صد ساله کند. حیف از آن ارث هنگفت که زبانی چنین الکن و نا گویا است.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 09:15:05 توسط رضا ن.
آن پنج میلیون نفر ایرانی داخلی را هم بگو برای سه چهار روز تعطیلی رفتند به شمال که ویدیو ترافیک سی کیلومتری ماشین های شان در راه شمال دیده میشود. یکسری برای مبارزه علیه رژیم از جان شان هم میگذرند امثال محسن شکاری و مجید رضا رهنورد ، ولی چند میلیون ایرانی قشر متوسط بی غیرت پولدار سازشکار با رژیم ملایان برای جوجه کباب کردن به لب دریا میروند! همان قشر یا طبقه خاکستری بی تفاوت و بی خیال که میگن سرنوشت ایران بمن چه که ملا بماند یا برود. این بنده خدا یا مردم داخل ایران را خوب نمیشناسد یا خودش را زده به نادانی؟ قشر فقیرش هم که به صحنه اعتراضات خیابانی نیامدند با اینکه بیش از بیست میلیونند؟ بقیه چهل میلیون خانومهای ایرانی هم منتظر دعوتنامه هستند یا فرش قرمز زیر پای شان پهن کنند تا به اعتراضات خیابانی بیایند؟ کلمه شجاعت را بکار بردن کمی غلو است؟ هرچند مبارزین واقعی در اقلیت که برای سرنگونی رژیم اسلامی سرکوبگر زحمت میکشند همیشه قابل احترامند! ولی اکثریت ایرانی هرچند مخالف رژیم ملائی کجای کار هستند؟ اول تفریح را بچسب، انقلاب را میشود بعدا هم کرد؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
 سازمان ملل سرکوب اعتراضات سالگرد قتل حکومتی مهسا امینی در ایران را محکوم کرد