وقتی که مردم آزاری ستون دین است


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 271868] [تاريخ انتشار: بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 19:01:26 توسط سخنگو
خدا باور يك كلاش و حقه بازي است كه ميخواهد در زندگي ميان بر بزند و سهل و اسان دنيا را به كام خود كند . او در خيال براي خودش حقوقي قايل است كه ندارد ولي فكر ميكند كه دارد و براي حقوق نداشته اش ديگران را ميكشد . درست انچه در ايران ميگذرد . او مجرم است و مجرم بايد مجازات شود . مجري قانون فقط بايد قانون را اجرا كند . او لازم نيست ضد مذهب باشد كافي است كه او به نظم اجتماعي معتقد باشد . همه پليسهاي جهان ضد مذهب نيستند ولي نظم را بر قرار ميكنند . پليس مذهبي و پليس غير مذهبي اثبات اين است كه بودن و نبودن خدا نبايد موضوعيت داشته باشد . هردو گروه را مجري قانون بايد در صورت تخطي از قانون سر جايشان بنشاند . يا معتقد هستيد كه همه ضد مذهبها ادمهاي خوبي هستند ؟ حرفي نيست و ما قصد دادن تر هم نداريم . با تشكر
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 15:45:38 توسط رضا ن.
سخنگو اومده مثلا تز بده بیرون؟ بلاخره خودت جزو یکدسته میشوی یا کدامیک هستی چون از این دو حال که دیگه خارج نیست؟ شکاکی یا در مابین شان؟ برای ما و من نوعی خداناباور مشخص نیست که چه تقصیری در بدبختی مردم دنیا داشته یا داریم؟ حداقل واقع بین هستیم و معتقدیم سرنوشت بشر توسط خودش تغییر مثبت یا منفی میکند نه قدرت متافیزیکی ساخته ذهن بیماران مذهبی در آسمانها تا با توسل بدان قدرت زمینی شخصی خود یا گروه شان را محکم بکنند؟ ببینید بنام خدا در جنگهای مذهبی چند میلیون انسان کشته شدند؟ همین امروزش بنام الله و حفظ مقدسات جعلی خود ساختگی هزاران نفر را به جوخه مرگ سپردند یا نه؟ زیر لوای خداباوری شان که مومن هستند چه فساد و دزدی و غارت ثروت که نکردند و نمیکنند؟ تروریسم برای اهداف مقدس هم در خداباوران است! مشکل اینجاست که نمیشود به خداباوران حالی کرد دنبال محصول فانتزی ذهن آدمهائی هستند با اختلالات مغزی یا عقلی! البته که قوانین برای انسانها باید توسط خود انسانها نوشته شود. کسیکه گواهی رانندگی میخواهد بگیرد با نماز خواندن که نمیشه، باید قوانین علائم و تابلوهای رانندگی در خیابانها را یاد بگیرد یا نه؟
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 15:08:18 توسط حمید
بی شعور تر و بی مسئولیت تر از مسلمانها انسانی وجود ندارد!!
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 14:40:28 توسط Narenj
آنهاییکه می گویند خدا ( الله بت سنگی اسلامی ) هست برای توجیه فقر و ثروت باد آورده و غارت شده و بهره کشی شده ، ثروت را خدا دادی جا می زنند ، فاکتور می گیریم از احمق سازی و گول زدن مردم نادان‌و‌ بیسواد و بی دانش و تزریق افیون دین به مردم و جامعه و ... وهای بسیار دیگر .. اما آنهاییکه می گویند خدا نیست ، ثروت را نتیجه بهره کشی و دزدی و مال مردم خوری و زور و قدرت و سرکوب دولت و کنترل نکردن دزد ها و بهره کش ها و شارلنان ها و‌دلال ها و بساز و بفروش ها و ... می دانند و مردم را از افیونی بودن و باور به اعتقادات پوچ هپروتی مذهب ، آگاه می کنند و جامعه ای سالم را می دانند که حداقل دین در قدرت دولتی و سیاست دخالت مستقیم نکند و همه در حقوق و اختیارات و آزادی گفتار و نوشتار بدون‌فرمان دادن به قتل و کشتار دیگران ، مساوی باشند .. حالا کت شلوار کراواتی مسلمان همه را مقصر و یکی می داند ، درد دین دارد و بدون افیون دین خود را در جامعه ، خودباخته و سرگردان و پوچ حس می کند .. بیاد ایرج میرزا ، می گوید : هر که مالش ، برون ز بام و برش ، یا خودش دزد هست و یا دزد بوده پدر و جد پدرش .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 12:26:22 توسط سخنگو
همه انهائي كه ميگويند "خدا هست" و همه انهائي كه ميگويند "خدا نيست" بطور مساوي در بدبختي مردم دنيا مقصر هستند . خدا باشد يا نباشد زندگي قوانين خودش را دارد . قوانين هم بايد مجري انسان داشته باشد نه يك موجود خيالي در اسمان .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 11:44:39 توسط رضا ن.
Michael, در انگلیس شما معتقدند به اسلام و مراسمش باید احترام گذاشت هرکجا که باشد. نوشتی که یک لگد به در کونش بزنند...، ولی بعدا نمیگن intolerat؟ میگم قبله اش جهتش عوض نمیشه موقع نماز خواندن در هواپیما که مدام چرخش و جهت عوض میکنه؟ نمازش هم باطله، فقط تظاهر و تبلیغ دین کثیف جنایت پرور و تروریست پرور اسلام است نه چیز دیگر!
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 09:19:07 توسط Michael
Obviously the man is grandstanding thinking that for the sake his religious rituals people have no rights. This is a clear example of violating public rights and any one who tolerates that can only blame themselves. He needs a kick in the bum so next time he decides to block a public path will think twice .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 08:52:56 توسط رضا ن.
رفع حاجت کردن هم نوعی عبادت است و این خانومها میتوانستند جلوی همان مسلمان ریاکار نمازخوان شلوار پائین کشیده و خودشان را سبک بکنند تا هم عکس العمل مردک نماز خوان را ببینند و هم اعتراضی به گردانندگان هواپیما بکنند که این چی وضعی است که یارو راه عمومی را بسته برای مصرف شخصی یا خصوصی خودش؟ اصلا اگر خانومی کمی رانش را جلوی این مسلمان الاغ مانده نشان میداد میدیدیم چطور نمازش باطل میشد و دنیالش راه میافتاد. این مسلمونهای عقبمانده انتظار دارند یک گوشه وسیله نقلیه آنهم هواپیمای گران قیمت را مسجد درست بکنند تا به عربی چند کلمه ای عرعر بکنند. حتما باید یک تابلوئی هم بزنند که نماز خواندن در راهرو و بستن آن ممنوعه تا راه فرار برای حریق یا آتش گیری برای مسافرین هرلحظه باز باشد یا باز بماند؟ شاید نمیداند نماز قضا که شد و از وقتش گذشت بدلیل موجهی! میشه هم بعدا خواند؟ یا نه الله فرار میکند؟ ممکنه گاو روزی متمدن بشه ولی به مسلمونها امیدی نیست!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
 پرسپولیس پیراهن امضا شده رونالدو را به خانواده فاطمه حمامی پس داد 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد