این تصویر به خوبی ماهیت فاشیستی - اسلامی این حکومت را نشان میدهد 

 فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 271884] [تاريخ انتشار: بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم شهريور ۱۴۰۲ برابر با نوزدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 18:02:40 توسط Narenj
آخوند و اسلام به خوبی می دانند که چوب و چماق و باتوم و زندان و شکنجه و تجاوز و اعدام نباشد ، آخوند و اسلام به تاریخ گند و پر از جنایت اسلام خواهند پیوست .. پس به پیروی از علی گردن‌زن ، شمشیر را از رو بسته است ..
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 20:26:21 توسط خامنه اف نوکر پوتلر
ھمہن باتوم را باید بخودش فرو کرد آخوبد داعشی قاتل پوفیوز بی وطن ضد ایرانی
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 00:26:37 توسط فرانک
این آخوند برای آینده خودش که به هزاران رانت حکومتی وصله به خیابان اومده . حقوق خودش و خانواده اش ، خانه اش ، ماشینش ، گردش و تفریحش و غیره با اعتراض مردم به خطر افتاده . برای حیاتش و بقایش میجنگه .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 19:53:39 توسط ممقلی
هیچ آخوندی در هیچ دوره ای از تاریخ ایران نه به نفع مردم ایران و کشور بوده وهست آخوند حرامزاده از بدو وجودش تا امروز بزرگتری و خطرناک ترین دشمن ایران و فرهنگ و مردم ایران بوده و هست . تا این جرثومه پلیدی و نکبت و سیاهی ریشه ای نابود نشود ایران و ایرانی روی خوش نخواهد دید .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 18:55:06 توسط شهرام
دیر نیست روزی که مردم همین باتوم رو فروکنن به هرچه نابدترش.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 18:07:51 توسط حقیقتگو
قسمت دوم --بیسوادی همانند آهنریا که آهن الات را جذب می کند وبه انها می چسبد خرافات وتوهمات را جذب می کند وبه انها می چسبد ..بیسوادی درهزاروچندسال پیش دراقشارجامعه خرافات وتوهمات که گوینده گان ومبلغانش هم به اصطلاح نماینده گان خدا بودند که ازخدا بترسید-دستورات خدا را اجرا کنید ..خواسته های خدا را بپذیرید-هرانچه داشتید ودارید چه مالی وچه دختروزن وغیره را دراختیارنماینده گان خدا بگذارید بهشت وجهنمی خدا دارد. نماینده گان خدا درقالب بساط خودساخته اسلام " که همان راه زنان وسارقان وآدم کشان باشند به هدفشان رسیدند ودیگری زحمت راه زنی وسرقت کردن هم به خودشان ندادند که مردم برده شده وخرافات زده چاره ای بجزتسلیم شدن درمقابل شان نداشتند که بله با خدا ونماینده گان خدا نباید جنگیدید واین اقشارهرانچه بگویند وبخواهند وانجام دهند محترمند .حکومت آخوندی برپایه بیسوادان وخرافات وتوهم زده گان استواراست که حیرت وتاسف بارمیلیونها مردم خودفروش ووطن فروش درقالب سپاهی وبسیجی ومزدوران هم به انها اصافه شدند که ازچپاول کردن اسلام درایران سهمی داشته باشند وجدان وشرف وانسانیت را کنارگذاشته دست به اسلحه می برند
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 17:42:45 توسط حقیقتگو
قسمت اول --اگردرقرن بیست ویکم وپیشرفت های فوق العاده درفیزیک وریاضی ونجوم وکامپیوترو غیره که تمامی خرافات مذهبی با دلایل واسناد رد می کند اگرذره ای فهم وشعوردرجمجمه انسانی باشد لاقل برایش این سئوال مطرح میشود که خدا خدا کردن ادیان درکره زمین اگرحقیقی باشد پس خدا کجاست وچرا خودش را نشان نمی دهد وتا به این حد معلول وعلیل وناتوان است که نیازبه نماینده گانی درکره زمین داشته ودارد ؟ سازنده چنین دروغی بزرگ درقالب اسلام که مبنی برگفتگوهای محمدرهبرراه زنان وسارقان ومفت خورعرب درغارهرا درعربستان با خدا بوده است بله خدا درکره زمین گشت وگشت هیچ فرد دیگری که لاقل نیازبه گفتگوکردن باوی درغارنباشدپیدا نکرد وچه کند وی با چنین خلاقیت ها وسوابق را انتخاب کرد!!فلسفه برده داری کردن وچپاول کردن مردمان وانهم بازورشمشیردرقالب دین اسلام ظهورکرد وچه کشتارهائی رهبربرداران محمد وامام هایش دران زمان چه درعربستان وایران وعراق وغیره کردند نجومی بود وانهم بله خدا گفته ..خدا فرموده ..دستورخدا بوده ..خدا خواسته ..ما نماینده گان خدا هستیم .بله همین نماینده گان خدا بنده گان خدا را می ربودند وانها را می فروختند ..
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 17:13:20 توسط خودم از تهران
این آخوند مومن و مسلمان دربان قعله ی تجاوز به دختران و پسران ایرانزمین است که توسط اسلامیون به غنیمت گرفته شده اند. خود او نیز از رختخواب تجاوز بلند شده! از بتوم دستش بفهمیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 17:03:49 توسط از سوی پدر بیمار از تهران
ببخشید«این...به خوبی ماهیت فاشیستی - اسلامی این حکومت را نشان میدهد» نه! سگ فاشیستها به این ملایان و مداحان و طلاب شرف داشته و دارد. پدر من میگوید تا من بنویسم که فاسیشتها هرگز نکشتند تا به بهشت بروند، هرگز دختربچه ها و پسربچه را زیر تجاوزمقعدشان را و وژنشان را ندریدند و نکشتند. هرگز غنیمت گیری نکردند. فاشیستها دست کم با هم مرامان خودشان چنین جنایات بینظیری روا نداشتند. نازیها و فاشسیتها برای درس گرفتن آیت الله الامین الحسینی امام جمعه اورشلیم را درخدمت داشتند. اسلام و اسلامیون از طالبان گرفته تا ملایان و مداحان و طلاب در ایران عراق سوریه عربستان تا داعش القاعده و مسلمانان اروپا با قتعام نیویورک مادرید و پاریس و لندن و سلاخی های فردی تا جمعی دست تمامی جنایتکاران تاریخ را از پس و پیش بسته اند.بروید از نظر جنسی و اخلاقی تفخیذ کاری و وطی بازی بزرگان این دین حنیف را که خمینی با الهام از آن پیشوایان فتوای تفخیذش را صادر کرده و بر پایه ی تجربه ی آن پیشوایان و مردن شیرخواران زیر وطی آنرا مکروه دانسته.ازهممیهنانی که هنوز مسلمان مانده اند میپرسم: برای کدام کیفیت این دین همچنان مسلمان مانده اید؟
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ۱۴۰۲ برابر با هفدهم سپتامبر ۲۰۲۳ ، 16:35:23 توسط Mani 1
۱۴۰۰ سال نسخه دروغ گفتن، زور گفتن، تجاوز کردن، غارت کردن، تهمت زدن، وووووو برای هر موردی، حتی پیش پا افتاده ترین مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی وووووو که در این ۴۴ سال واقعیت خودش را نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورهای گرفتار این ایدولوژی هزاران بار آشکار کرده، حالا عکس یک آخوند با باتوم که باید آن باتوم را خشک نه تر در فلان جایش چپاند، گرچه به جاییش برنمیخورد، چون اینها کُلی تمرین آرد به آرد ۲ نفره ۳ نفره یا عمومی در حجره های حوزه ها کرده اند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
 پرسپولیس پیراهن امضا شده رونالدو را به خانواده فاطمه حمامی پس داد 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد