محسن مخملباف : رئیس جمهور موسوی مردم را به خانه ها نفرست تا دوباره در تنهایی، سرکوبِ یاس و ترس شوند

رئیس جمهور موسوی فرمان بده

اقتدار سیاسی با واداشتن مردم به عمل به وجود می آید و با خلاف آن از بین می رود.
دروغگویان و دزدان رای ملت، با خریدن وقت، اقتدار سیاسی ملت را تضعیف می کنند. رئیس جمهور موسوی سکوت نکن. صبر نکن، به ما فرمان بده.
گمشده ما مردم ایران، آگاهی نبود، شجاعت بود. ترس ما، از احساس تنهایی تک تک ما به وجود آمد. شرکت در انتخابات و راهپیمایی میلیونی ثابت کرد که اگر همه ملت با هم باشیم ضربه ناپذیریم.
رئیس جمهور موسوی مردم را به خانه ها نفرست تا دوباره در تنهایی، سرکوبِ یاس و ترس شوند.
از دولتی که خود غیر قانونی است، اجازه قانونی راهپیمایی مسالمت آمیز نخواه.
اکثریت جامعه ایران که به تو رای داده اند، منتظر فرمانت هستند.
به ما فرمان راهپیمایی بده.
 به ما فرمان اعتصاب عمومی بده.
به ما فرمان مبارزه بده.
نیاز مشترک ما فرمان توست، رئیس جمهور موسوی به ما ملت فرمان بده.
از طرف مردم ایران
محسن مخملباف
6 تیر 1388

[کد مطلب: 2975] [تاريخ انتشار: ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نهم تير ۱۳۸۸ برابر با سی ام ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:58:06 توسط شیدا
با تشکر از ارسال نامه آقای مخملباف به رئیس جمهور منتخب 60میلیون ایرانی من نیز به عنوان یکی از حامیان آقای مهندس موسوی از ایشان میخواهم سکوت را بشکنند و از مردم بخواهند همه روزه و به طور مستمر در خیابانهای سراسر کشور تجمع کنند اگر قرار باشد این جنبش ملی سبز ایران سرکوب شود دیگر انگیزه ای برای جوانان در ایران نخواهد ماند آقای موسوی باید بدانند مردم ایران خواهان استقامت و پایداری ایشون در راه مبارزه هستند تا خون شهدای جنبش سبز ایران پایمال نگردد ما نیز تا آخرین نفس در کنار ایشون و دیگر مبارزان خواهیم بود شکست این جنبش برابر است با بزرگترین شکست مردم ایران در تاریخ قطعاً همه ما آرزو داریم تاریخ ایران از ما به نیکی یاد کند و از سقوط سرزمین آریایی خود را به پرتگاه نابودی با تمام وجود جلوگیری خواهیم کرد
نوشته شده در تاريخ هشتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 14:03:46 توسط بد جنس
ادامه: آری آیا میتوان به حقیقت از منظر این سایه نشینان "خودی" نگاه کرد!؟ آن چرا که ملت ایران امروز میخواهند، به کنار رفتن از سایه، سایه نیشینان ایست که به نام ایران و ایرانی‌ تزویر و ریا کرده و میکنند! آری حتا با چشمان نشسته هم هنوز میتوان این ریاکارن را دید! پس کسی‌ که خود را به عنوان نماینده مردم ایران معرفی‌ می‌کند ریاکاری و شیادی بیش نیست! آری میبایستی چشمانمان در دوباره بشوییم، ولی‌ این بار نه با آب زم زم، که آن هم دروغی بیش نبود! و نه با آن ابی که این سایه نشینان به ما به دروغ تجویز میکنند! آری چشمان آن ایرانیانی که در آن اشکی دیگر سرازیر نمیشوند و خشک ، ولی‌ هنوز باز هستند و میبینند. آن چشمان میبینند و خواهند دید! همین چشمانند که سی‌ سال به این سایه نشینان "ریاکار خودی" خیره شده‌اند که آتش آفتاب حقیقت را در گلویشان حبس کرده اند! ولی‌ این گلوی خشک سوخته هم هنوز حقیقت را میطلبد نه زیارت عاشورا! و میگوید! چونکه میداند که باید "خود" بگوید نه کسی‌ از طرف او! اینجاست که واژه خودی و غیر خودی بودن معنی‌ خود را از دست میدهد که امثال همین سایه نشینان به ما دیکته کرده‌اند.
برای ختم کلام به گفته اینشتین برمیگردم: آدم از روی همه چیز میتونه بپپره به غیر از سایه خودش! آقای مستتا به این گفته تامل کنید. درود بر شما...
نوشته شده در تاريخ هشتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:07:52 توسط بد جنس
آقای مستفا چونکه مهم هست میبایستی به جناب عالی‌ جوابی بدهم! و آن این است که بنده نه خانوم مرجان و یا دیگرانی را که در این مکان مطلبی مینویسند را میشناسم و شاید هم روزی خواهم شناخت! اولا محسن مخمل باف‌ها به هیچ وجه نماینده مردم ایران نیستند که خودشان را در پیامشان معرفی‌ یا به قول بنده "جا زدأه اند"!!! و پرونده این اشخاص موج سوار معلوم هست! در ضمن اینجا جای آن نیست که شما به کسانی که نظر دیگری از جناب عالی دارند حمله کنید! نه شما کسی‌ هستید که مثل محسن خان فرمان چشم شستن بدهید! به راستی‌ از ضمیر ناخود آگاه تان حرف جالبی‌ زدید"چشم شستن"!؟ بله این یکی‌ را حق دارید میبایستی چشمان را شست تا پاکی‌ و زیبایی‌‌ها را دوباره دید! ولی‌ از کسانی‌ که به ملت ایران از اوایل (۳۰ ساله پیش) تا به حال به عنوان "خودی" به خود نگاه کرده اند و حتا خدا را زیره پا گذاشته و میگذرندند ! و ما که صاحب و اکثریت این مرز و بوم هستیم را "غیره خودی" در "نظر" گرفته‌اند! به نظر شما ما غیر خودی‌ها چه نگاهی‌ به این فرصت طلبان "خودی" داشته باشیم!؟ آن چرا ملت ایران میخواهند حقیقت است!؟
نوشته شده در تاريخ هفتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:41:42 توسط مستفا
بدجنس ومرجان وراد وغيره چشمهاتون بشوريد ويكبار ديگه بدون غرض ومرض وعقده جهالت پيام پرويز را بخوانييييييييد٠
نوشته شده در تاريخ هفتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:32:29 توسط مستفا
دوستان عزيز مخالف اقايان موسوي ومخملباف يا از جهالت حرف ميزنيد يا تعمدي در كارتان هست كه در هر دو شكل نكوهيده ميباشد٠ برگشتن از رژيم تنها حق شماست؟ ميدونيد هر دو نفر جانشان كف دستشان هست خوب بود موسوي دو روز بعد از انتخابات دست اسيد علي گدا را ميبوسيد مثل خاتمي جوانها را هاج و واج ميگذاشت؟ يا شايد زحمت مخملباف وساتراپي رو ميخواهيد ناديده بگيريد؟ مهمتر از همه الان وقت طرح اين حرفهاست؟اين پيامها بوي جهل وكينه وعقده ميده٠ از تمام دوستان خواهش ميكنم فقط پيامي كه حاوي مطلب مهم ويا درتائيد اين حركت مردم ويا بالا بردن روحيه هست بفرستند٠ البته بنابر شنيده ها رژيم تعداد زيادي از اجامرشو پاي اينترنت نشونده!! اميدوارم تو همكار بي جيره ومواجبشون نباشي٠ومطمئن باشيد چه موسوي چه مخملباف يا هركس ديگري بخواهد دراين مقطع كاري برعليه اين جنبش بكنه با مشت اهنين طرف خواهد بود٠
نوشته شده در تاريخ هفتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:39:45 توسط بد جنس
آقای مخمل باف بنا، چریک  قبلی‌ و پامنبری سید علی‌ رهبر! آیا شما در پاریس هم همانطوری که ۳۰ ساله پیش میگفتید، هنوز گوشهاتون را میگیرید و چشمانتون را میبندید!؟ وقتی‌ که از سره گذره شانزلیزه رد میشید!؟ ای اوستا کریم، تو را به خدا ببین چه  کسانی میخوان هموطن من باشند. فرمان بعده ! ما سرباز تیم! ما ما ما نه فرمان موسوی و امسالشو میخواهیم! ما میخواهیم افرادی مثل شما دست از سره کچل این ملت بر دارند! کمیته خیابان فردوسی را هنوز یادمون نرفته! آقای مخملباف بنا "شما چطور"!؟؟؟
نوشته شده در تاريخ هفتم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:27:54 توسط Rasol
با درود به همه هموطنان عزيز, مخصوصا آقائ مخملباف كه مخملي براندازي ميكنند . كساني كه خر با پالانش و خرمائ بدو هسته با مغز گردو و شراب صد ساله را يكدفه با هم و يكجا ميخواهند, دم در واي نستند بفرمان تو ... , حالا موسوي و يا هر كس ديگري كه بخواهد از داخل ايران با اين حكومت وحشي رو در رو شود بايد با روش خودشان با آنها مبارزه كند در غير اينصورت اگر موسوي بگويد ما اصلا با اين نظام پليد ولي خواهر مادر فلان مخالفيم..... بدون شك او را بجرم براندازئ مخملي بعنوان محارب رتت ت اعدام گلباغالي ميكنند, ولي تنها حافظ و برگ برنده او اعتبار گذشته اش ميباشد, ضمنا وقتي او برنده شود, كم كم همان كند كه ما ميخواهيد, اگر هم نكند, با فضائ بازي كه ايجاد ميشود بدون خونريزي و هزينه هائ سنگين ميتوان بخواستهايمان برسيم و ريشه ولايت را برآئ هميشه رتت ت كرد, لطفا بجائ عصبيت, هشيارانه و سنجيده تر فكر و عمل كنيم و همديگر را هم دوست داشته باشيم.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:52:33 توسط مرجان
مسولین محترم پیک ایران مگرسخنان من دروغ یا تهمت بود ک آن را سانسور کردید. من فقط در تایید حرف مخملباف گفتم که موسوی بهتر است حرف ایشان را قبول کند چرا که مخملباف، رییس کمیته میدان فردوسی کارنامه درخشانی!! در دستگیری، شکنجه و کشتار در خرداد 60 را دارد و خوب میداند که همفکرانش در کمیته ها چه وحشیانی هستند***************** پيک ايران : انتشار يافته است.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:12:49 توسط تیزبین
درود بر فریاد و صومعه سرایی. مرگ بر کل نظام و سازشکاران با آن.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 20:29:16 توسط مرجان
بلی موسوی حرف مخملباف، رییس کمیته میدان فردوسی و چماقدار معروف را پیشینه مشابه ای با این بسیجی ها و پاسداران آدمخوار دارد را گوش بده و جان هزاران هزار انسان آزاده را برای بقای ننگین رژیم اسلامی قرار نده. اشتهای آدمکشی اسلامی پایانی ندارد. میدانم که شیفته امام جنایتکارت هستی ولی بقول خودت اگز بفکر آخرت خودت هستی، جان این نازنین جوان های این سرزمین طاعون زده اسلامی را بهیچ نگیر. آیا حاضری جان بچه های خودت هم به همین ساده گی در ره اسلام نکبت فدا شود؟
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 16:11:10 توسط فریاد
جناب آقای محسن مخملباف بر خلاف شما که به شیوه آخوندی- اسلامی بدون داشتن هیچگونه نمایندگی از طرف مردم ایران سخن میگوئید من فقط از جانب خودم حرف می زنم. لطفا وسط دعوی نرخ تعین نکنید. موسوی بهانه ست کل نظام نشانه ست من خواهان سر نگونی تمام نظام آخوندی هستم از اصولگرا گرفته تا اصلاحات چی و تا ملی مذهبی اش. من نظام اسلامی را غیر قانونی و نظامی اشغال گر و حتی بد تر از اشغالگر میدانم چرا که ارتش اشغالگر آمریکا عراق را اشغال کرد حاکمیت مردم آن را شکست و شاید منابع آن را هم اگر بتواند غارت کند اما نه تنها به هویت ملی مردم عراق توهین نکرد بلکه بار ها آنرا ستود وبوش رئیس جمهور آمریکا عراق را گهواره تمدن بشری نامید اما آخوندهای جنایتکار تمام این کارهارا که گفته شد کردند و بارها به هویت ملی ما مردم ایران توهین هم کردن. لطفا از این به بعد فقط از طرف خودتان حرف بزنید
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:56:25 توسط صومعه سرایی
موسوی از رای دهندگان به خودش در خارج از کشور خواست که صف خود را از ایرانیانی که "نظام مقدس جمهوری اسلامی" را قبول ندارند، جدا کنند. 90%مردم در داخل کشور هم نظام مقدس تو را قبول ندارند. شعارهای مرگ بر دیکتاتور ـ مرگ بر خامنه ای ـ ملت ولی نمی خواد ـ شاه و ولی نم خواد ـ وای به روزی که مسلح شویم را نشنیدی؟تو هم با خامنه ای و نظام مقدست،جارو خواهی شد.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:51:52 توسط پرویز
قابل توجه آقای مخملباف و دیگر دوستان که در مبارزه فعال هستند. سیاست مبارزه مثل یک شطرنج می‌باشد. باید از همه مهره‌ها چه خودی و چه غیر خودی استفاده کرد. بطور مثل باید از اینترنت، پخش سی‌دی، تماس با آیت عظام و فرستادن فیلمها و عکس‌های قربانیان برای آنها، تماس با نیروهای نظامی، فرزندان پاسداران، تر سا ندن لباس شخصیها، بسیج محلی، شا عار نویسی روی دیوارها، تمرکز روی شا عار‌های محوری مثل ابطال انتخابات ( به قصد اچمز کردن)، تظاهرات خارجه کشور، فعال کردن دیپلماسی به قصد ماه سره کردن و محیطی‌ ناا امن برای حکومت، تظاهرات مدنی در داخل، ناا فر ما نی‌ مدنی، و صدها اشکال مبارزه... به امید پیروزی.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:25:51 توسط rad
به اقاي فريبرز٠٠٠٠٠٠٠ اين اسامي كه شما پيشنهاد به رهبري ميكنيد مانند سروش و سازگارا اينها همكار خميني جلاد بودند و حالا ٠٠٠٠٠ يادتان رفته در كودتاي فرهنگي٠دانشگاهي همين سروش نامرد چه بلايي بسر استادان دانشگاهها اورد و اين سازگارا از طراحين و مشاورين اوليه اين حكومت ضد ايراني بود٠ از خودشان بپرسيد٠ با احترام به شجاعت اين ملت نجيب٠
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:24:59 توسط تینا
درسته که احمدی نژاد بعنوان رییس جمهور دهم غیر قانونی و دولتش نا مشروعه ولی هنوز دوره ریاست جمهوری نحس نهمش تموم نشده و متاسفانه رییس جمهوری نسبتا قانونیه بنا بر این باید توجه کنیم تا آثار این قانون درب و داغون ایشون دامنگیر خودمون و جنبش سبزمون نشه
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:17:01 توسط صومعه سرایی
در سایه همبستگی ملی بر اساس:1 ـ سرنگونی تمامیت استبداد دینی ولایت فقیه. 2 ـ بر قراری جمهوری. 3 ـ جدایی دین از دولت، به آرمانهای 100 ساله مردم ایران خواهیم رسید.دشمن شقه شده و ضعیف تر از همیشه است و نباید فرصت فرار از این بحران کشنده را به آن داد.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:14:46 توسط تینا
از آقای مخملباف بعید بود توشرایطی که رییس جمهور موسوی ما به شدت تحت فشار و در معرض خطر دستگیریه با این همه تبلیغات مسموم کودتاچیا کوچکترین خطایی می تونه خیلی برای ایشون و کل ملت ایران و کل نظام و آینده ش گرون تموم بشه باید دقت کرد هیچکس سرد و مایوس نشده و نمیشه. اونقدر صدا و سیما به این جریان با حرفهای تحریک آمیزش کمک می کنه که نیازی به فرامین محرک رییس جمهور موسوی نیست ما موسوی رو آزاد می خواهیم و در مسند ریاست جمهوری، نه در زندان با اخبار بد و با هزاران تهمت ناروا به ایشون دقت کنید شمارو بخدا
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:10:25 توسط فريد
تعداد كشته شده بين ۵٠ تا ١٠٠ نفر است البته رژيم خيلي دوست داره يك ميليون بكشه ولي قدرتش رو نداره اختلاف شديد بين فرمانده هاي مسلح است و اگر كشتار ادامه يابد به احتمال زياد شورش در سپاه و ارتش بوجود خواهد امد الان نيرو با مخارج نجومي اوردن در تهران كه همين براي حكومت مشگل بزرگي خواهد بود اقتصاد مملكت تقريبا بطور كامل فلج شده و مردم فقط مايحتاج ضروري خود را فراهم ميكنند ورود تمام كالاها غير ضروري به صفر رسيده و بندرهاي زير دست سپاه تقريبا تعطيل شده بازار بشدت كساد است و موجب نارضايتي شديد بازاريان از حكومت شده وضعيت ادارات دولتي متشنج است و بخاطر كنترل شديد كارمندان نارضايتي به اوج رسيده مملكت بطور كامل يك فضاي جنگ زده پيدا كرده و اگر به همين صورت ادامه پيدا كند كه خواهد كرد حكومت با يك شورش بسيار عظيم تر روبرو خواهد شد وضعيت رژيم در حال حاضر خيلي وخيم و در حال سقوط است.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 14:45:20 توسط mm
دوستان، فقط رو اسکناس‌ها بنویسید : رئیس جمهور موسوی به ما ملت فرمان بده.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 14:22:28 توسط afsaneh
آقاي مخملباف حق با فريبرز است هموطنان داخل و خارج از كشور در برابر دشمن فاشيست كه پايبند به هيچيك از مقررات حقوق بشر نيست و حتي پايبند به هيچيك از قوانين شرعي و قانوني خود نيز نيست چاره اي جز اتحاد نداريم اين اتحاد ميبايست بر اساس منشوري از قوانين حقوق بشر استوار باشد و براين اساس ميبايست به سوي تشكيل يك كادر رهبري در جهت ايجاد ثبات در نگرش و بازتاب حركتهاي مردمي با اتكا به تحركات مدني بدون خشونت تظاهرات اعتصابات و .....آرمان دمكراسي خواهي را در داخل به پيش ببريم .
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:55:36 توسط اهوازی
دوستانی که موسوی را رهبر مناسبی برای ادامۀ قیام مردم میدانند لطفا" ناراحت نشوند. از این انسانهای مهربان خواهش میکنم مردم را در توهم قرار ندهند و آدرس سراب به این تشنگان آزادی ندهند. موسوی بخشی از همین رژیم است و خودش هم در سرکوب مردم در زمانی قبلتر به نوعی شریک بوده است. تردیدی نداشته باشید که هزاران چون موسوی، حجاریان، خاتمی و...از مزدم برای رسیدن به هدفهای خویش و یا تصفیه حساب با خامنه ای استفاده میکنند. البته اینکه الان مردم موسوی را علم کرده اند بد نیست اما ما تا پایان شاهنامه فاصلۀ زیادی داریم.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:35:04 توسط كشكساب
هميهنان گرامى كه بهرعلت مجبور به زندگى در خارج از ايران هستيد.لطفا كمى دقت كنيد.باتوجه به٣٠ سال پامالى تمام حقوق فردى و اجتماعى ايرانيان و سركوبهاى غيرقابل تصور هرگونه اعتراض مردمى توسط جنايتكاران حاكم بر ميهنمان.(سازشكار)خواندن ايرانيان.اگر هدفمند و مغرضانه به قصد غيرفعال نمودن مردم بپاخاسته نباشد.بشدت غيرمنصفانه ميباشد.براى فهميدن اهميت خيزش مردم ايران با هدف(سرنگونى ديكتاتور) كه تاكنون بنابه اخبار غيررسمى(بيش از٣٠٠ كشته)داشته. شناخت شرايط.توانايهاوناتوانيهاى مردم و امكانات همه جانبه خامنه اى دزد. ضروريست.باحمايت تبليغاتى از مردم ايران در كشورمحل سكونت خود درسرنگونى ديكتاتور با هميهنان ازجان گذشته و ازجان گذاشته داخل كشور شريك شويد.ايران وايرانى واقعى را به جهانيان بشناسانيم. درودبر هركه بگويدپس ازاين:مرگ بر ديكتاتور.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:33:44 توسط FRIBORZ
قسمت دوم: آقاي مخملباف جنبش احتياج به يك كادر رهبري ملي كه جملگي از بطن جامعه برخاسته باشند دارد نظير آقايان مهاجراني سروش سازگارا گنجي و..... و خانمها شيرين عبادي سيمين بهبهاني و....دارد براي مثال خانم عبادي نبايد به ايران باز گردد اولا خطر دستگيري و... ايشان را تهديدميكند دوما هيچ قدمي نه به نفع حقوق بشر و نه به نفع جنبش مي تواند بر دارد در اينصورت شما پيشقدم شويد و در جهت ايجاد اين كادر قدم اول را برداريد و دوما جنبش احتياج به يك تلويزيون ماهواره اي راديو و سايت هاي خبر رساني و .....دارد و از نظر مالي نيز چه ايرانيان خارج از كشور و چه در داخل بعناوين مختلف كمكهاي لازم را فراهم خواهند كرد آقاي مخملباف همه مصالح وجود دارد نياز به يك ارشيتكت داريم ما احتياج به راهكارهاي مهندسي داريم دشمن جلاد زخم خورده در كمين نشسته است بايد عزم ها را جزم كرد و اينبار با يك طراحي حساب شده به تن رو به زوال دشمن كوفت نهضت اداه دارد حتي اگر شب و روز بر ما گلوله بارد.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:17:41 توسط FRIBORZ
قسمت اول :آقاي مخملباف نيروي پتانسيل قوي مردم در خاكستري از خشم و كينه نهفته و زنده است آنچه را كه اين جنبش بزرگ مردمي كم داشت ضعف رهبري و هدايت جنبش بود بايد در نظر داشت تاكتيك هاي اين حركت چه در ميزان شركت در انتخابات و چه حركت هاي اعتراضي پس از آن تماما بوسيله خود مردم بصورت خودجوش هدايت شد و هم رهبزي جنبش موسوي و هم رهبري سركوب خامنه اي از اين حركات مردمي شوكه شدند اما از اينجا به بعد به دو مسئله مهم برخورد ميكنيم رهبري جنبش هيچ نداشت جز يك وب سايت و يك روزنامه كه گردانندگان آن همگي در زندان كودتاچي ها هستند و گروهي از اصلاح طلبان كه در حاشيه بودند و رهبري جنبش موسوي كه هم اكنون در حبس خانگي و تحت فشار جهت اخذ بيعت با بيت رهبري و احمدي نژاد است. اما رهبر كودتا همه چيز داشت از نيروهاي سركوبگر تا صدا و سيما و سايت ها و روزنانه هاي رنگين و گروه مافياي قدرت و ثروت در تمام پست هاي كليدي كشور و......بنابراين در شرايط فعلي همينقدر كه موسوي مقاومت كند كار بزرگي انجام داده است.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:07:38 توسط پرویز
آقای موسوی شما با یک آدم معمولی‌ فرق می‌کنید. شما باید پیشرو مردم باشید و برای هم روزها برنامه داشته باشید. خون شما از ند و هزاران جوانه ایرانی‌ که یا زخمی و کشته شدند رنگی‌ تر نیست. اگر می‌خواهید رهبر باقی‌ بمانید مثل یک مبارز برای مردم برنامه داشته باشید. مردم را ناامید نکنید.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:57:43 توسط fared
اقای موسوی بدبختانه چون خودشان تصمیم نمیگیرند در نتیجه یک گروه نباید به ایشان امیدوار بود رهبرعظیمی ازمردم بعد از 15 روز فقط8بیانیه داده شده حیف از این همه انسا نهای پاک مردم باید مراقب توطیه ها باشند که یکبار دیگر فریب نخورند
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:54:36 توسط كشكساب
مهمترازهرجيز اينكه بدانيم.مردم ديگركشورهارا از وضع خود و جنايات اين حكومت(آگاه كرديم).خبرگزاريهايى كه تا پيش ازاين خودرابه كرى وكورى زده بودند.و هيچ خبرى از آنچه توسط جنايتكاران حاكم بر ايران برسر مردم ايران ميآيد.نميرساندند را(مجبوركرديم)كه به جهان مخابره كنندكه:مردم ايران اين حكومت را قبول ندارند.و سران حكومتهاى غربى را(وادارميكنيم)دست از حمايت مشتى تروريست.آدمرباوبمبگزار بى وطن بين المللى به سردستگى خامنه اى دزد.بردارند.درهمه جا فرياد مرگ بر ديكتاتور بسيار مهم است و جهانيانرا متوجه وجودديكتاتور درايران و مبارزه ايرانيان با جنايتكاران حاكم مينمايد.درودبرهركه بگويدپس ازاين.مرگ برديكتاتور.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:50:49 توسط کنجکاو
با درود به محسن مخملباف. چه توصیه های واقع بینانه ای که واقعا چشم دشمن را نشانه رفته. جالبترین و اساسی ترین نکته در اطلاعیه اش اینست که هم ما و هم دشمن میداند که موسوی رای اول را آورده پس از هم اکنون ما در پیک ایران شروع میکنیم: در تمامی کامنت هامان از موسوی بنام پرزیدنت موسوی ( رئیس جمهور موسوی ) نام میبریم. به امید اینکه سریعا به سایت های دیگر سرایط کند. لازم به یاد آوری است که من از اول هم با بازشماری یا ابطال انتخابات هم مخالف بودم، میر حسین موسوی رئیس جمهور ایران است نه یک کلام بیشتر ونه یک کلام کمتر. دوستان مرتبا کامنت بدهید وبنویسید: پرزیدنت موسوی. آیا کسی از میان ما شکی در این مورد دارد ؟ پس دائم تکرار کنید، رئیس جمهور موسوی. پروردگارا رئیس جمهور موسوی را در جهت یاری رساندن ملت بزرگ ایران به اهداف شایسته شان یاری فرما. پاینده ایران آزاد. کنجکاو
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:42:56 توسط Reza
با سلام نمیدانم چرا نمیتوانم بپذیرم که حرکت مردم ایران ادامه خواهد یافت. تاریخ نشان داده که مردم ایران بیشتر سازشکر بوده‌اند. آقای مخملباف اینکه می‌گویند دولتها نمیتوانند در مقابل خواست مردم بایستند امر مطلقی‌ نیست. بله اگر مردم پافشاری کنند اما مردم ایران اهل پافشاری نیستند و بیشتر سازشکارند. رضا
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:28:29 توسط کنجکاو
ا درود به محسن مخملباف. چه توصیه های واقع بینانه ای که واقعا چشم دشمن را نشانه رفته. جالبترین و اساسی ترین نکته در اطلاعیه اش اینست که هم ما و هم دشمن میداند که موسوی رای اول را آورده پس از هم اکنون ما در پیک ایران شروع میکنیم: در تمامی کامنت هامان از موسوی بنام پرزیدنت موسوی ( رئیس جمهور موسوی ) نام میبریم. به امید اینکه سریعا به سایت های دیگر سرایط کند. لازم به یاد آوری است که من از اول هم با بازشماری یا ابطال انتخابات هم مخالف بودم، میر حسین موسوی رئیس جمهور ایران است نه یک کلام بیشتر ونه یک کلام کمتر. دوستان مرتبا کامنت بدهید وبنویسید: پرزیدنت موسوی. آیا کسی از میان ما شکی در این مورد دارد ؟ پس دائم تکرار کنید، رئیس جمهور موسوی. پروردگارا رئیس جمهور موسوی را در جهت یاری رساندن ملت بزرگ ایران به اهداف شایسته شان یاری فرما. پاینده ایران آزاد. کنجکاو
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:28:07 توسط هوادار
مردم را به خانه ها فرستادند با سکوت ساکتشان کردند اقای مخملباف مجوز بهانه ست به هوای مجوز مردم معترض را خانه نشین کردند شما کجای کارید مگر موسوی نمی داند مجوز لازم ندارد حکومتی که غیر قانونی است باید با اجازه خود ملت ریخت توی خیابان ها و اعتراض به بی قانونی کرد مجوز بهانه است هدف نشستن در خانه است// مجوز بهانه است // هدف نشستن در خانه است // این حرق یک دوست دانشجوی من بود که با گریه می گفت ما حاضریم بریزیم توی خیابان ها اما بهانه مجوز را پیش کشیدند
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:18:13 توسط مهران
اقای مخملباف یک رهبر بادکنک نیست که شما در ان باد می دمید این اقا نه فقط از مردم برای اعتراض دعوت نمی کند بلکه دعوت مردم از او را هم رد می کند. حال از خود بپرسید این اقا در لحظات حساس برای چه مردم را تنها گذاشت.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:01:47 توسط مستفا
اقاي موسوي جرات گفته شده درگفتار اقاي مخملباف را در نگاه وفريادوپاهايي كه بسوي باتوم وچاقووگاز اشك آوروشوكهاي الكتريكي واسلحه وگلوله هايي كه بر قلبها وسر هاي همان جماعت حلقه زده به دورتان در ميدان ازادي جستجو كنيدمي يابيد٠ نگو كه چنين وچنان دير ميشود گاهي٠ اقاي رئيس جمهور موسوي خودتو باور كن چرا كه باورت دارند٠
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:49:11 توسط فرشید
درود بر محسن مخملباف در یک رهپیمایی بزرگ با شرکت روحانیون (!) مانند خاتمی، موسوی تبریزی و غیره هزینهٔ جانی پایین خواهد آمد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 در صدا و سیما چه خبر است؟
  امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، در خودروی خود منتظر بود لاوروف از او استقبال کند، اما لاوروف آنجا از او استقبال نکرد
نرخ دلار در بازار آزاد تهران به بالاترین سطح در سه هفته گذشته رسید 
 زوزه های امام جمعه لاهیجان: شهر داره سقوط میکنه!
 طرح تابلوهای شهری در اصفهان در رابطه با حجاب
 هیچ حگومتی نمی توانست مانند این رژیم چهره واقعی اسلام را به مردم نشان دهد
 کاریکاتور/  حجاب اجباری بر سر فرشته عدالت
پیام نوروزی حمیرا: امیدوارم سال ١۴٠٢ این رژیم ظالم به پایان برسد.
  بطری‌ آب معدنی در بازجویی‌ها
 مقاومت چند زن در بروجرد مقابل آمر به معروف
 از چه راهی به‌جز بمباران می‌توان مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شد؟ 
 لشکر سایبری جمهوری اسلامی، مجری ترور مجازی مخالفان نظام