جندالله از درگيری نيروهايش با سپاه پاسداران خبرداد

"جنبش مقاومت مردمی ایران"(جندالله) طی اطلاعيه ای از درگيری با نيروهای سپاه پاسداران اطلاع داد. در بخشی از اين اطلاعيه  که درستی آن از سوی منابع بيطرف تائيد يا تکذيب نشده آمده است :
روز گذشته صدها تن پاسدار با دهها خودرو به یکی از پایگاههای مبارزین در منطقه نوبندیان حمله کردند که با مقاومت شدید مبارزان مواجه شدند و با طلبیدن نیروی کمکی پایگاه مبارزان را محاصره کردند و مبارزان هم از پایگاه نزدیک جنبش کمک خواستند که با رسیدن مبارزان از پایگاه دیگر نیروهای رژیم در محاصره مبارزان قرار گرفتند و این درگیری ساعتها ادامه داشت و ضربه های سختی به نیروهای رژیم وارد شد و مبارزین اجساد 12 تن از پاسداران هلاک شده را دیده بودند و گزارشهای مردمی از هلاکت بیش از 26 تن از پاسداران رژیم حکایت دارند.مبارزان دیشب هنگامیکه باقی نیروهای رژیم با استفاده از تاریکی شب فرار کردند با صحت و سلامت و بدون دادن هیچ تلفاتی به پایگاههای خود بازگشتند.
همچنین در این درگیری فرمانده قرارگاه نظامی ریمدان به هلاکت رسیده است.همچنین در درگیری دیگری در منطقه کوه سفید گشت نزدیک شهر سراوان مبارزان با نیروهای رژیم درگیر شدند که این درگیری سه روز ادامه داشت و در این درگیری بیش از 30 پاسدار رژیم به هلاکت رسیدند.
این درگیری هم زمانی آغاز شد که نیروهای رژیم به پایگاه مبارزان در کوه سفید حمله کردند و در این حمله نیروی زمینی سپاه با پشتیبانی نیروی هوائی شرکت داشتند که با مقاومت شدید مبارزان دهها پاسدار به هلاکت رسیده و سپاه مجبور به عقب نشینی از منطقه شده و از مزدوران محلی برای مقابله با مبارزان استفاده نمود که در این درگیری یکی از مبارزان  بلوچستان به شهادت رسید و دو مبارز دیگر مجروح شدند و یک خودروی حامل مواد منفجره بدست مزدوران رژیم افتاد و دیگر مبارزان محل پایگاه را به نقطه ای دیگر تغییر دادند.

[کد مطلب: 3211] [تاريخ انتشار: يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 01:42:25 توسط البرز
خبر کاملا دروغ و ساختگی است بر گرفته از فیلمهای جنگی هالیوود!! طرف تو بیابون بیکاره زیادی فیلم میبینه این جور جنبشهای تجزیه طلبانه را نباید با مبارزات بر حق مردم در شهرها علیه نظام قاطی کرد اصلا یکی از دلایلی که رهبران مخالفان و تشکلهای مردمی صحبت از مبارزه ساختار شکن نمیکنند وجود چنین جنبشهای تجزیه طلبانه است
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 01:29:30 توسط كشكساب
واقعااين جاى پرسش و تاسف است كه:باتوجه به وجوداينهمه نفرت و انزجار در تمام اقشارمردم ايران نسبت به(زباله هاى اجتماعى)بسيجيان. هنوزپس از ارتكاب اينهمه جنايت نسب به پيروجوان.زن و مرد و خردوكلان ايرانيان.توسط اين مزدوران ضدايرانى شناخته شده وابسته به ولايت ننگين و جنايتكار خامنه اى دزد.مردم(البته همه نه)وجوداين جانيان را درمحل كاروزندگى خودتحمل ميكنند.همانگونه كه شناسايشان ادامه دارد به تيمهايى ازمحله هاى ديگر بدهيدتااقدام كنند.همانكاريكه حكومت ميكند. (ازمحله هاى ديگربراى جنايت ميآوردتاشناخته نشوند)ولى همه ميدانيم بسيجى محله ماديروزياديشب درجايى زن ياكودكى راكتك ميزده يا منزلى را ويران كرده.هرچندامروزدرحسنيه محل يا خيابان بابچه محل ها خوش و بش ميكند.مرگ برديكتاتور.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 19:11:49 توسط ساحل
در شرايطي كه مبارزات مدني ميليونها ايراني با شرف در پهنه خيابانهاي ايران در جريان است گروههاي مسلح قومي در بلوچستان و كردستان و آذربايجان با انجام عمليات بيشتر و ايجاد رعب در دل آدمخواران ميتوانند پشتوانه روحي خوبي براي مردم بي پناه باشند و اينكه اگر جنايتكاران همچنان به خشونت عريان ادامه دهند اين مبارزات از فاز فعلي و مسالمت خارج خواهد شد٠ اميدوارم مبارزات مدني به نتيجه برسد و بدون خشونت و خونريزي به رهايي ايران از چنگال ملايان جاني بينجامد و در ايراني سكولار آزاد دمكراتيك اقليتهاي قومي و مذهبي به حقوق ملي خود برسند٠ همه ما تكه هاي رنگارنگ اين چل تكه يعني ايران خانم گربه نشسته بر ديوار آسيا هستيم٠ 
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 17:50:03 توسط almani
ما اهالى خاور ميانه بايد يك جيز را از اروپائيان ياد بگيريم و اون هم اين است كه جه مخالف و جه موافق كناره يكديگر زندگى كنيم و مشكلات را از طريق مسالمت حل كنيم و نگذاريم هيج بيگانه اى از اختلافهايمان بهره ببرند . خطاب اينجانب به طرفداران جنگ داخلى است.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 16:48:17 توسط پيک ايران
پيک ايران : بحث هائی که حاوی انگ به ديگران باشد منتشر نميشوند. بدون آنکه به ديگران انگ بزنيد بحث خود را مطرح کنيد. بخثهای تکراری نيز منتشر نميشوند.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 16:13:30 توسط ali
دروغ گفتن راحت است اثبات ان سخت است٠ اينجوري كه جندالله ميگه همين روز ها تهران را هم تسخير ميكند٠ با اماري دادند هويج رو كله سبز ميشه ميگيد نه دوباره خبر را بخوانيد تا به عمق خالي بندي برسيد٠مگه جندالله چند تا عضو داره كه جلوي هواپيما و هليكوپتر و ٠٠٠٠ مقاومت كرده كلي از ان ها را كشته٠خاليبندي هم حدي دارد
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 13:03:01 توسط fred
درود فراوان بر این مبارزان راه آزادی در بلوچستان . امیدوارم روزی تمامی ملت ایران در برابر این ظالمان با اسلحه سرد و گرم به مبارزه برخواسته و وژیم ننگین اسلامی را در ایران آریائی نابود کنند. روح جوانانی که در انتصابات کنونی جان خود را از دست دادند شاد باد .تا آزادی ایران و ایرانی.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:38:15 توسط تهمتن
وفا...دوست عزيز;بهترين و كارآرا ترين شيوه مبارزه درسرنگوني رژيم; خنثي سازي اهرمي ست كه درحال حاضرمردم راباآن درروزروشن سركوب ميكنند وآن همان نيروي بسيجي ست كه نوك حمله ملايان جنايتكار بمردمند. اين نيروي جيره خواررا براحتي وبدون سلاح گرم ميتوان به نابودي كشاند. همانطوركه ميدانيد اينان مشتي مزدور رژيم بوده كه بيشتردرجامعه اند و مناصب شغلي آبدار رژيم را درهمه جا به آنهاداده اند و همگي هم درمحله هاي تهران وشهرهادركنارمردم به زندگي ننگين خود ادامه ميدهندوهمگي درهرمحله دربين مردم شناخته شده هستند. حال اگر همان ميليونها جوان مبارزي كه به خيابانها آمدند; اگردرهرمحله باتشكيل گروهاي ده ويا بيست نفري به خانه هاي اين مزدوران با ككتل ملتوف حمله كنند و درخانه و داخل خانه هاي اين مزدوران رابه آتش بكشندواگردرچند محله هاي مختلف اين كاررا انجام دهند; بشماقول ميدهم كه چنان ترس ودلهره اي دردل اين مزدوران خواهندانداخت كه ديگرهيچ وقت جزات سركوب مردم را نخواهند داشت وشروع پراكنده شدن آنهارا از رژيم;كه رژيم جنايتكار تنها اميدش به اين نيروي سركوبگرست; خواهدشد.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:34:30 توسط وفا
به نظر میرسد که علّت حمله ارازل و اوباش جمهوری اسلامی به گروه جندالله در این مقطع زمان ترس آنان از ارسال اسلحه بداخل شهرها و از جمله تهران است. اگر در این برهه از تاریخ حساس کشور؛ این گروه از اسم اسلامی خود عدول کند و بعنوان مدافعان همه مردم ایران وارد عمل شود؛ مردم و تاریخ از آنان بعنوان ابومسلم ها و بابک های زمان خود یاد خواهند کرد و چه بسا که گروهائی نیز بدانان بپیوندند. رهبران اکراد و بلوچها و سایر رهبران سیاسی باید روشی اتخاذ کنند تا نیروهای سرکوبگر رژیم مجبور به اعزام به 4 گوشه کشور بشوند تا نیروهای دیگر در تهران و سایر شهرها بآسانی کاخ ستم را بر سر آخوندها ویران کنند. این بدان معنا نیست که گروه ها باید درگیر بشوند و خون عزیزان ما ریخته شود. با کمی سر و صدا و آتشباری میتوان کمال استفاده را از این بحران کرد. این تاکتیک و شاید تاکتیک های بهتر نظامی باید در سرلوحه مبارزان باشد. حال که ملّت یکپارچه شده؛ یکچارچگی سران گروههای سیاسی ضرورت تام دارد. به هر شکل ممکن باید نیروهای نظامی را مجبور به پراکندگی کرد تا در یک نقطه ابتکار عمل نداشته باشند. اگر کسی ایده بهتری دارد؛ لطفاً بیان کند
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:37:30 توسط dour az persia
درود بر مبارزان .حالاحالاها مونده آقا مجتبي خامنه اي ٠مرگ بر تو و پدر منقل نشينت٠
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:01:47 توسط داس
ندا و نداها را درتهران کشتند حالا رفتند جنوب ایران را به خاک و خون بکشند بدون خونریزی نمی تونند حکومت کنند باید همیشه ادامس خونخواری زیر دندان هاشون باشد و بجوند
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 08:53:21 توسط قدرت
خسرو گلسرخی با انقلابی خواندن اسلام و علی بزرگترین ضربه را به انقلاب دمکراتیک در ایران زد اما امروز می دانیم همه جریانات اسلامی چه مجاهدین خلق و انقلاب اسلامی و چه جندالله همه و همه سر تا سر ارتجائی هستند. مسلما با کشته شدن سپاه پاسداران خوشحالی خواهیم کرد علت ان ساده است چرا که انها سی سال تمام کشتن و بردند و ما مردم را تحقیر کردند. ما امروز هیچ با خانواده این کشته شدگان همدردی نخواهیم کرد چرا که انها فرزندان خود را اگاهانه برای کشتن مردم به این دستگاه کشتارگاه فرستاده اند. مرگ بر جمهوری اسلامی.
نوشته شده در تاريخ يازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 08:40:32 توسط اميد
درود بر شرف هر كس كه با پاسدارا ن حكومت جهل و جنايت مي جنگند٠
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه
 تظاهرات بزرگ مردم زاهدان
 رسول خادم: تخریب خانه‌باغ خانواده الناز رکابی تلافی داستان برداشتن حجاب بود