توزیع اطلاعیه های ممنوعیت داد و ستد با بهاییان + عکس

 مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران  : بنا بر گزارشات دریافتی، افراد ناشناسی در طی روزهای اخیر اقدام به توزیع گسترده اطلاعیه هایی با استنادات مذهبی در خصوص ممنوعیت داد و ستد و ارتباط با شهروندان بهایی در منطقه مرودشت شیراز نموده اند.
تصویری از اطلاعیه های مورد اشاره در پی می آید :[کد مطلب: 3244] [تاريخ انتشار: دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۸۸ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 08:04:11 توسط nsryn
من نمیدونم که کدام قانونی در دنیا به یک عده که هنوز دست راست و چپ خودش رو نمیدونن و چون هیچ حرفه ای و یا هنر و تحصیلاتی ندارند این اجازه رو میده که تعیین تکلیف برای مردم بی گناه کنند، مرگ بر آخوند مفت خور و بی سواد ۔ و خاک بر سر کسانی که نظر خواهی از آخوند کند۔ ملت آیران همیشه بیدار هستند و گول افراد شیادان نخواهند خورد ازدواج اول من با یک فرد کثیف مسلمان بود ۔ که زیر لوای اسلام هر کاری میکرد نجز انسانیت۔ هفده سال است که با یک فرد بهایی ازدواج کرده ام و در این هفده سال انسانیت را به معنای واقعیاز یک فرد نبهایی آموخته ام۔ ما باید این اوباش دزد را هر چه زودتر از صحنه تاریخ ایران پاک کنیم،
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۸۸ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 18:45:48 توسط hamed
واقعا كه خريت نه تنها علف خوردن است در قرن ٢١ اين مزخرفات واقعا جاي تاسف دارد تا زماني كه يك عده  مثل اينها وجود دارند آخوندها هم سواري مفتي ميگيرند
نوشته شده در تاريخ سيزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با چهارم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 08:08:55 توسط Ramin 1
حجت بسیار عزیز! با درود و ابراز ارادت، حدود یکسال پیش در همین گرامی سایت و به مناسبتی شبیه همین مردم ازاری های ریاکاران با همه هیچ حکومت اسلامی، خدمت همگی شما سروران ازادیخواهم نوشتم که از زمانی که مکتبی های بقدرت رسیده پایشان را خیلی بیشتر از گلیمشان بیرون گذاشتند، زیر سوال رفتن * اصلش * هم سرعت فوق العاده ای بخود گرفت. مطمئنا هنوز بخاطرتان هست ک قبل از فاجعه ٥٧ و اغاز خداحافظی با حتی راحت فکر کردن، وقتی بطول مثال در سردر مکانی تابلوئی میدیدم که نشان میداد متوسلین به حضرت رقیه (گویا دختر امامی ولی هفت هشت ماهه) هستند، میدیدیم، معمولا بدون عکس العملی از کنار ان میگذشتیم و یا حداکثر میگفتیم:‌ خب! اینها هم حال خودشان را میکنند! و کلا کسی با انها کاری نداشت. زمانی که ان دجال خونریز در حومه پاریس، با پدر سوختگی خاص خود و هم طایر بسرهاش، درهای سبز فراوانی از باغ خیالی، نشان داد و بزبان ناپاک خود جاری ساخت که در جمهوری (حکومت) اسلامی حتی مارکسیستها در اظهار عقیده ازادنند، هیچکدام از اقلیت (اصطلاعا)‌ ها هم تصور نمیکردند که وقتی چپ ازاد باشد، انها که بهرحال متدین میباشند، اینگونه گرفتار شوند.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 18:14:03 توسط حجت
دوست بسیارعزیزم رامین که احساس میکنم سالهاست افتخارآشنائی باتورا دارم. یکی ازدردهای نوع بشر خودستائی وخودمحوری است واین باعث میشود که بعضی عیرخودشانرا باورندارند. من درکودکی مدرسه اسلامی میرفتم ودوستی بنام واهیک داشتم که ارمنی بودوبسیار باهم رفیق بودیم و آخوندها که معلم ما بودندمیگفتند که هرکه مسلمان نباشد میرودجهنم. نمیتوانم بیان کنم که درسنین 8 و 9 سالگی ازاینکه فکر میکردم دوست عزیزم بجهنم میرود چه میکشیدم. باهم که بازی میکردیم، همه اش درفکر نجات اوبودم و نمیخواستم باو چیزی بگویم که ناراحت بشود. چرا دوست خوب ومهربان من باید بجهنم برود؟ من چکار میتوانم بکنم. فکرکن درعالم کودکی من چه رنجی کشیدم. دوستی ماسالها ادامه داشت تا آنکه من فهمیدم که حرف این شیاطین بیمورداست ولی آن رنج کودکی راهرگز فراموش نخواهم کرد. اینها عاری ازاحساس وعواطف انسانی هستند وفقط پول وشکم وپائین شکم را میشناسند وحال که قدرت سیاسی بدست آورده اند انتظاری غیرازاین ازآنها نمیتوان داشت. ج.ا. آخوندیسم رابرای همیشه از کشورمان برخواهدچیدوانسانیت معیار ارزشهاوروابط ودوستیها چنان میشود که شما شرح دادید. ارادتمند ومخلص رامین.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:40:19 توسط Ramin 1
حجت عزیز، سرور گرامی! در تائید نظر کاملا بجایتان، خواهش میکنم باور کنید که اینجانب با کسانی افتخار دوستی دارم که با وجود گذشت زمان تقربیا طویلی، نه انها و نه من از همدیگر، هنوز نپرسیده ایم که اعتقادات شخصیمان از چه نوع است. همانطور که شما و کلیه انسانهای ازاداندیش دیگر باور دارید، دارند و دارم, مسائل شخصی حریم قابل احترامی دارند که هر غیری اجازه ورود به انرا بدست نمیاورد! شخصا بیاد دارم که بنیانگزار ویرانی وطنمان، خیلی مشخص, ولی با همان کلمات پیش پا افتاده و گمراه کننده اش، بعداز جلوس بر تخت قدرت، بزبان اورد که اسلام با همه چیز شما کار دارد!!! و امروز, بیشتر و افزونتر معلوم گشته است که چه نیات ضد مردمی, ملاهای ریاکار در سر داشته و دارند.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 12:31:15 توسط fred
اینگونه افکار جنون آمیز باعث بیشتر نفاق در میان ملت ایران میگردد. ننگ بر این رژیم منفور اسلامی .  
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:43:36 توسط سیف
آقا نجس این رهبر و دار و دسته اش هستند. زنده باد ایران و ایرانی با هر عقیده و مرام و مسلک
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:40:58 توسط نظر
ظاهراً اين اطلاعيه‌هاي را خود بهايي‌ها منتشر مي‌كنند چرا كه اين كارها بيشترين اثر در شناساندن اين افراد و نشان دادن چهره زشت برخي مسلمانان و عقب افتادگي احكام شرعي را دارد.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:04:41 توسط بهرام
مگر   كثيفتر از خامنه ايي و دار دسته اش در دنيا وجود دارد كه هم ميكشند و هم اموال مردم بيگناه ايران را به غارت ميبرند . مرگ بر جمهوري آدمكش اسلامي و همه حاميانش در سراسر جهان .
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 07:53:02 توسط سید مهدی سابق ( خسرو )
من برخلاف فتوا عمل میکنم و برمبنای این فتوا تمام خرید خود و خانواده را از مغازه داران بهائی و .... خواهم کرد مرگ بر متحجرین و اُمت گوسفندشان
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 06:37:27 توسط سبز
لعنت بر پدر خامنه‌ای و مکار بد شیرازی این دوتا کفرند نه بهائ ها
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 06:12:17 توسط اهورا
برای من اصلا مهم نیست که هموطنم چه دینی داره.مهم اینه که هموطنمه
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 06:05:04 توسط ali20
ترسم كه به كعبه نرسي اعرابي كين ره كه تو ميروي به تركستان است٠ اين حضرات ايت الله ها چرا در مورد قتل و سركوب و تجاوز و تخريب اموال عمومي و٠٠٠مسلمانان شيعه اثني عشري بدست رژيم خونخوار خامنه اي فتوا نمي دهند؟!!
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:54:10 توسط mohammad az london
من از هر دينداري علني بشدت بيزارم چرا كه انرا شخصي ميدانم ولي من در شگفتم كه ٩٠ درصد مسلمانان جهان يعني اهل تسنن ما را رافضي و مشرك مينامند( خودمم هم به اين نتيجه رسيده ام ) و ما بهاييان را مشرك ميناميم اگر ما بگيم اول از همه انسان و فرزندان حوا و ادم هستيم ديگر خيلي چيزها حل ميشود يكي از بهترين دوستان من يك كرد اهل تسنن است در بحث هايمان بعد از ٩ سال اشنايي حتي يكبار مسايل ديني بينمان گفته نشده شايد راز طول اشناييمان همين باشد و بس???
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:47:06 توسط حجت
من با تمام انسان ها معاشرت، مراودت، دوستی، هم نشینی، همکاری معامله و میکنم، و از آن جمله دوستان بسیار عزیز بهائی خودم که انسانهائی خوب و آزاده هستند و عقاید خودشان را دارند و قابل اعتمادند. بکوری چشم آیات الشیاطین تهی از مغز که در سی سال گذشته ماهیت اهریمنی خود را نشان دادند. بشما چه ربطی دارد که چه کسی چه آئینی دارد. مذهب امری است خصوصی و بعقیده این حقیر هیچ دو نفری در دنیا دارای یک مذهب کاملاً یکسان نیسـتند. فردوسی بزرگ که خردمند و خرد پناه بود میفرماید (بنام خداوند جان و خرد ** کزین برتر اندیشه بر نگذرد). آیا هرگز تعریفی زیباتر از خدا تاکنون دیده اید؟ مردم آزادند هر کیشی را داشته باشند و به آخوند یا هیچ کس مربوط نیست که باین امر خصوصی کاری داشته باشد، مگر کسی مثل همین آخوندها بخواهد نظر خود را بدیگران تحمیل کند. درود بر مردمی که وجه مشترکشان ایرانی بودن است و با این پیوند با هم متحدند و علاوه بر آن درود بر همه انسانهائی که در منزلت انسانی پیوند جهانی همه انسانها را آرزو دارند. آرزوئی که متأسفانه فکر نمیکنم هرگز بر آورده شود، ولی شیرین است.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:13:59 توسط كاوه
از ملا پليدتر خدا خلق نكرده٠نجس كسي است كه بيگناهان را ميكشد٠به دين آدمها چكار داريد ؟ اگر اسلام تو اين است بخشكد هر چه آيين است.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم تير ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:05:45 توسط Ramin 1
لعنت به شرف نداشته تان!!! اي مكتبي هاي رياكار!!! مگر ان الله جبارتان همه را خالق نيست؟؟؟ پس چرا با ديگر بندگان الله چنين ميكنيد؟؟؟ شما كه وجود و نيت كثيفتان را هر روز بهتر نشان ميدهيد, يكباره بگوئيد اين بهائي ها هستند كه الله اكبر گفتن را بر پا كرده اند. 
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 تصاویر برهنه تولید شده توسط هوش مصنوعی باعث شوک ساکنان شهری در اسپانیا شد 
دخالت بیت خامنه‌ای در تعیین نرخ دلار 
 گزارش رسانه‌های اسرائیل در مورد صدای مهیب خرم‌آباد: «حمله موساد به تاسیسات موشکی زیرزمینی امام علی» 
واکنش رضا کیانیان به جمیله علم‌الهدی: بیجا می‌کنی از طرف مرد ایرانی حرف می‌زنی 
 سقوط مقبولیت بایدن در دو نظرسنجی هشدار دهنده 
واکنش وزیر خارجه روسیه به مصاحبه بن‌سلمان: کسی خواهان یک قدرت هسته‌ای جدید در جهان نیست 
 گرانی ۱۶ میلیون تومانی سکه، بین دو قنوت ابراهیم رئیسی 
 هشدار درباره مهاجرت نخبگان؛ می‌گویند: همین است که می‌بینید، نخواستید، پاسپورت بگیرید و بروید 
 درخواست اپوزیسیون از نخست‌وزیر برای عذرخواهی درباره «بزرگترین شرمساری دیپلماتیک» کانادا 
در سایه عدم رسیدگی پزشکی؛ یک شهروند ایرانی-آمریکایی یهودی در زندان اوین جان باخت 
ورزشکار پرورش اندامی که عکس جان‌باختگان جنگ ایران و عراق را پرتاب کرده بود به محرومیت دوساله محکوم شد 
مدیر سایت انتخاب: رئیس دولت «خیلی حیا دارد» که در نیویورک از آزادی بیان دفاع می‌کند