برخورد با آگهی‌دهندگان شبکه‌های خارجی

مهر : مدیر کل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برخورد قانونی با آگهی‌دهندگان در شبکه‌های ماهواره‌ای تاکید کرد خانواده‌ها قربانی تبلیغات ناسالم و غیرعلمی این شبکه‌ها هستند.

علیرضا کریمی مدیر کل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مهر گفت: یکی از فعالیت‌هایی که در این دفتر انجام می‌شود، نظارت بر تبلیغات کل کشور است، این تبلیغات شامل بخش‌های مختلف مانند تبلیغات محیطی، رسانه‌ای و شبکه‌های ماهواره‌ای می‌شود.

وی ادامه داد: هیچ یک از شبکه‌های ماهواره‌ای خارجی قانونی محسوب نمی‌شوند و در ایران دفتر ندارند، شبکه‌هایی که در کشورهای خارجی فعالیت دارند و از طریق گروهها و نهادهایی تغذیه می‌شوند که مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، معاند محسوب می‌شوند و تبلیغات در این شبکه‌ها غیرقانونی است.

مدیر کل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همکاری در تبلیغات این شبکه‌ها کمک به آنها است و ما اجازه نمی‌دهیم منابع مالی کشور در اختیار شبکه‌های معاند قرار بگیرد، موظفیم علیه موسسه‌هایی که کالاها و خدمات خود را از طریق این شبکه‌ها ارائه می‌دهند موضع‌گیری کنیم.

وی گفت: قانون همراه ما است و ممنوعیت برنامه‌سازی و هر گونه همکاری با این شبکه‌ها به شکل ماده قانونی وجود دارد، تا به حال هم با خاطیان مقابله شده، ابتدا اخطار به افراد داده می‌شود و در صورتی که تخلف تکرار شود، از طریق انتظامی و قانونی با خاطی برخورد می‌شود.

علیرضا کریمی درباره برخوردهایی که تا به حال با خاطیان شده گفت: موارد فراوانی داشته‌ایم که با متخلفان برخورد قانونی شده، درحال رصد کردن شبکه‌ها هستیم و افرادی که با این شبکه‌ها همکاری کنند، مجازات قانونی می‌شوند، بعضی از تبلیغات این شبکه‌ها مضر و خطرناک هستند مخصوصا در بخش علمی و بهداشتی عرضه محصولات مختلف در این شبکه‌ها زیان‌های مختلفی متوجه خانواده‌ها کرده است و اجازه نمی‌دهیم روح و جسم خانواده‌های ایرانی در بازی تجاری این شبکه‌ها اسیر شود.

[کد مطلب: 32882] [تاريخ انتشار: بيست و هفتم ارديبهشت ۱۳۹۰ برابر با هفدهم مه ۲۰۱۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 پاسدار حدادی، رئیس دفتر قاسم سلیمانی به وی پیوست
 صادق زیباکلام : روحانی درست میگوید آمریکا نمیتواند مذاکره و جنگ را به ما تحمیل کند ولی ...
  شاهکار سازمان گردشگری و میراث فرهنگی در مرمت منار مسجد پامنار در سنگسر!
 ایران 10 برابر آمریکا توان نظامی دارد
 احضار سفیر تاجیکستان به وزارت امور خارجه ایران به دلیل پخش یک سریال مستند
شهادت شاهین ناصری درباره شکنجه نوید افکاری
 علیزاده طباطبایی: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده است
بازگشت تحریم‌های سازمان ملل؛ همه چیز در گروی قطعنامه ۱۹۲۹ 
 پیام تغییر پایتخت:حاضریم کشور را به جنگ و ویرانی و مردم را به خاک و خون بکشیم ولی حاضر نیستیم سیاست خودمان را تغییر دهیم!
برگزیت؛ غول بانکداری آمریکا ۲۰۰ میلیارد یورو سرمایه خود را از بریتانیا خارج می‌کند 
 سعيد حجاريان :هم احمدی‌نژاد دروغ گفت و هم روحانی/ اين ها باز توليد دروغ از بالاست/ مردم کارگری در کویت را به شهروندی ایران ترجیح می‌دهند/ بازرگان گفت یکدم نشد بی سر خر زندگی کنیم
انتقاد مشاور روحانی از مستند 'کودتای خزنده' آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی