عکس : ديوار آهني برای حفاظت از بانک ملی

[کد مطلب: 3342] [تاريخ انتشار: چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:29:07 توسط تیزبین
دیوار آهنی نکشید دزدان از داخل مشغولند و دستشان در دست خامنه ای دزد( با درود به کشکساب). مرگ بر خامنه ای و نفرین بر خمینی دست پرورده غرب که انقلاب ایرانیها را دزدید.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 05:20:16 توسط عمه
حالا که قلب ها آهنی شدند چرا بانک ها و مراکز تجاری آهنی نشوند ؟؟ راستی اگر قلبی بود که نیست !! نیروی بسیج اینطور به زنان و مردان ما یورش می بردند و زیر مشت و لگد و باتوم خرد و خمیر می کردند ؟؟ بسیج از روز اول آمد تا منافع مردم را محافظت کند که خودش زمانی جزئی از آن مردم بود اما بعد متاسفانه شد سرکوب گران بی رحم مردم سرزمین اش ..
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 04:15:19 توسط کسری
بانک ملی و ملت در صدا وسیمای احمدی نژاد تبلیغ میکنند و حامی آن هستند . بخاطر همین از خشم مردم میترسند. آگهی تبلیغاتی صدا و سیما تقریبا به صفر رسیده و شرکتهای تجاری زیادی آن را تحریم کردند. با بیرون کشیدن حساب از این دو بانک و انتقال به بانکهائی که صدا و سیما را تحریم کردند این دو بانک را ورشکسته کنیم.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 03:20:54 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
صبح بخیر، دوستان عزیز چقدر زیبا بود که بعضی از هموطنان بجای تهدید از پشت بام بیت المقدس (موجه جلوه دادن فاشیستهای اینوعی و آن نوعی) و کاخ سفید، از پنجره ای کوچک خانه ای ساده و بی آلایش فریاد دادخواهی و مبارزه ای ضد خشونت با پرچم سبز بر پام و دست را فریاد میزدنند، چقدر زیبا بود اگر در برابر این دستهای آهنین کودتاچی و آندستها و آن کورپز خانهای تازه برپاشده با عقاید فاشستی، رهبری را کس یا کسانی بعهده میگرفتند که بدون کاغذ دیکته شده و بدون پیش نوشته گی و بدون قلمبه، سلمبه کردن کلمات و جملات، با صدای ساده ای و معمولی اما بیرون آمده از دل اندیشه بیان میشد، بگذار تا نه بانکها بلکه بر قلبها پنجره ای آهنین بنا کنند، بگذار تا بیعدالتی سایه بر جهان افکند، اما شما هموطن از پنجره ای پدری میهنی بانک آزادی و عدالتخواهی بپا سازنه از دادگاه دادگاهی شده گان دیروز که امروز خود متهم اند!!، این یعنی آزاده، این یعنی سخن حق این یعنی شناخت و بیان Liberta' e Indipendenza .قربانتان ************* پيک ايران  :  لطف کنيد فقط در مورد خبر نظر دهيد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 02:33:02 توسط یک ایرانی
این نشان میدهد که حکومت در انتظار شب های سردی است.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 01:25:53 توسط fred
زمانیکه ملتی بخواهد در برابر ظلم و ستم ایستادگی کند ، ورقه آهن که هیـــــــــــــچ فولاد هم نمیتواند جلویش را بگیرد. صبر کنید این آتشی که زیر خاکستر خفته بزودی گلوی شیخ علی خامنه ای و تمامی بخیه کشان آدمکش او را خواهد گرفت . درضمن احمدی چاخان را در اسرائیل چون آیشمن محاکمه خواهند کرد. صبر کنید. راستی اگر اینجور بشه ، چه میشد. تاآزادی ایران و ایرانی.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 18:47:42 توسط وفا
بانک آهنین ایران. خب آخوندهای ابله؛ما پولمان را بیرون میکشیم تا شما باد در گاوصندوقهایتان نگهداری کنید. مردم به مبارزات منفی روی بیآورید. هر روز چندین کار منفی که جانتان هم در خطر نیاندازد انجام دهید و آنها را بعنوان تجربه شخصی توسط پیک ایران در اختیار سایر همرزمان قرار دهید. اگر میشد که پیک ایران صفحه ای را بعنوان تجربه روزانه مبارزان اختصاص میداد و در صورت امکان لیستی همراه با عکسهای پراکنده از جانیان را جمع کرده و یکجا به نمایش میگذاشت تا جانیان به مردم ایران معرفی میشدند؛ چقدر عالی میشد. این موضوع بسیار اهمیت دارد. رژیم ترک برداشته و هر آن ممکن است هر دو شقه آن بر زمنی بیافتد. ترس از آنست که موج سوارانی آنرا به سمتی برانند. خیزش مردم خودجوش است و متاسفانه غیر از کروبی و موسوی کسی یا کسانی جلوی صف نیستند. ضرورت تحکیم تمام احزاب برای سمت و سو دادن حرکتهای بعدی مردمی باید دغدغه ما باشد. فرماندهی این جنبش باید خارج از ایران شکل گیرد. مردم ما در ایران و در خارج از ایران متحدتر از هر موقع هستند که تاریخ این 30 ساله نشان میدهد. امّا احزاب هنوز دست به عصا راه میروند؛ باید یکی شد.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 18:17:24 توسط shahla
زمانی که تن سرمایه داری از شورش مردم گرسنه به لرزه در بیاید، آهن که سهل است با توپ و تانک از دسترسی به ثروت تولید شده به دست خود مردم جلو گیری می کند.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 15:52:37 توسط گئومات
میگویند امیر نظام از برای خارج کردن میرزا آقاخان نوری از بست مسجد سپهسالار. تمامی زنجیر های بست آن مسجد را فرو ریخت. امام جمعۀ مسجد که این حکایت بدید خطاب به امیر کبیر گفت: پیداست که زنجیر ها را پاره کرده ای! اما از آنجا که گردش روزگار در همواره بروی یک پاشنه نمی گردد بهتر بود آن زنجیر آخری را برای خودتان هم که شده نگه میداشتید! امیر کبیر پس از بیرون کشیدن آقاخان نوری از بست مسجد سپهسالار،سرامجام او را به باغ فین کاشان تبعید کرد. اما از آنجا که در گردش فلکی در همواره بروی یک پاشنه نمی گردد، در نهایت خود او توسط آقا خان نوری با حمایت مهد علیل به باغ فین کاشان تبعید گردید و در همانجا به امر ناصرالدینشاه توسط حاجب الدوله به قتل رسید. لذا خطاب به سید علی خامنه ای باید گفت: منجنيق آه مظلومان به صبح -- سخت گيرد ظالمان را در حصار. (سعدی) --- ز منجنيق فلک سنگ فتنه مي بارد / تو ابلهانه گريزی در آبگينه حصار. (عرفی)
نوشته شده در تاريخ چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 15:52:13 توسط Ahmad
در ضمن كلاه اهني يادش نره
نوشته شده در تاريخ چهاردهم تير ۱۳۸۸ برابر با پنجم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 15:25:09 توسط شیر ایران
به رهبر هم بگوئید لباس اهنی برای 18 تیر بپوشد!!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
 واکنش علی کریمی به قوه قضائیه
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه
 تظاهرات بزرگ مردم زاهدان