فرمانده بسیج: اين غرب بود که در پی خونين کردن تجمعات اعتراضی  مردم بود!

بی بی سی  : حسین طائب، فرمانده نیروی مقاومت بسیج در ایران گفته است که کشورهای غربی به دنبال "خونین کردن" تجمعات اعتراضی ایران بودند.
آقای طائب گفته است که "عده ای از عناصر سیاسی ایران، در داخل بازی آمریکا قرار گرفتند و می خواستند با حمله به حوزه مقاومت بسیج کشته بگیرند و به خونخواهی از آنها، تجمعات و تظاهرات راه اندازی کنند."
فرمانده نیروی مقاومت بسیج در همایش هادیان و مسئولان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با موضوع "تقابل انقلاب اسلامی و استکبار جهانی" سخنرانی کرده است.
یک روز پیش از اظهارات آقای طائب، مهدی کروبی از نامزدهای معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران، با انتقاد از گفته های پیشین فرمانده بسیج، گفته بود "شما عمدی یا غیر عمدی بسیج را بی آبرو کردید و آنان را مجبور کرده تا به مردم حمله کنند و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دهند."
آقای کروبی بود:"اگر شما سندی از کسانی که این فجایع را انجام دادند دارید آنها را به مردم معرفی کنید."

اتهام به نیروهای داخلی
فرمانده نیروی مقاومت بسیج در عین حال برخی از نیروهای سیاسی داخلی در ایران را به برنامه ریزی برای آنچه که او "اغتشاش" خواند، متهم کرد.
آقای طائب گفته است: "دستگیری اعضای پژاک، انجمن پادشاهی و حزب منحله توده در اغتشاشات اخیر نشان داد که یک حرکت سازماندهی شده از عناصر داخلی و خارجی با محوریت عناصر داخلی در حال انجام است."
فرمانده مقاومت بسیج در توضیح "عناصر داخلی" مشخصا به "مجمع روحانیون مبارز" اشاره کرده است که یکی از قدیمی ترین تشکل های سیاسی در ایران است که پس از انقلاب اسلامی و با موافقت آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی تشکیل شد.
برخی از روحانیون چپ گرا از جمله مهدی کروبی و محمد موسوی خوئینی‌ها که تا آن زمان عضو جامعه روحانیت مبارز بودند، پایه گذار این تشکیل سیاسی شدند. محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران نیز عضو مجمع روحانیون مبارز است.
محمد علی ابطحی یکی از اعضای این مجمع است که پس از اعلام نتایج انتخابات بازداشت شده و برخی از منابع خبری نزدیک به دولت از "اعتراف" به برنامه ریزی برای "انقلاب نرم" خبر داده اند.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج در عین حال گفته است که اکنون با توجه به آگاه شدن مردم نسبت به مسائل اخیر، ۸۵ درصد مردم از روند انتخابات اظهار رضایت کرده اند."
به گفته آقای طائب "آگاهی مردم باعث شده است که غرب مسیر شکست را قبول کند به گونه ای که این هفته وزیر امورخارجه بریتانیا چندین تماس متوالی با وزارت خارجه ایران داشته است." 

 

[کد مطلب: 3371] [تاريخ انتشار: پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ شانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با هفتم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 08:22:47 توسط تیزبین
دیروز خبرگزاریهای بزرگ جهان اعلام کردند که عکسها و فیلمهایی که گرفته شده همه مونتاژ کشورهای باختری بوده و همشون پشیمانند و از رهبر جمهوری اسلامی پوزش خواسته اند و التماس کرده اند که برای آنها دعای خیر بکند و اجازه عبور از پل سراط آنها را مهر بزند. رهبر هم فعلا دست آنها را گذاشته حنا و گفته تا پولهای ناقابلی که مجتبی کوچولو از قلک در آورده و به انگلستان فرستاده بود بزای خریدن کیف مدرسه از بلوکه شدن در نیاد هیچ واسطه گری در خدمت حاج آقا الله حجازی نخواهد کرد. کشورهای باختری همه سفیران را مامور کرده اند که با دستمال ابریشمی بزرگی در جلوی بیت رهبر بست نشینند تا به نوبت چیز های آویزان رهبر را بمالند ولی رهبر فرموده فعلا در ایران اینقدر از اینها ذارم که نوبت به شماها نمیرسد ولی شاید یه فکری براتون کردم. رهبران کشورهای باختری مرتب اس-ام-اس و ای-میل میزنند ملی رهبر بی محلی میکند و اینها باز هم از رو نمیروند. روسای جمهور و پادشاهان اروپایی تصمیم گرفته اند فردا از لکزامبورگ پای پیاده به سوی جماران حرکت کرده و بعد به زیارت حضرت معصومه در قم نایل شوند. خبرگزاریها نگرنند که مرز بازرگان بسته باشد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 16:03:18 توسط مهران
تو كه راست ميگي. خير سرت . اون نمازت بخوره به كمرت.   دروغگو. بخدا روي هر چي فاسد و فاسقه شما سفيد كرديد. هر جوان ايراني كه به سازمان بسيج و براي هر مقصدي داخل شود ايراني نيست .
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 13:19:30 توسط هومن
این مردک مجنون بهتره اسمش را تواب بگذارد جای طائب! باید هم شراکت با مجتبی خامنه ای ادم را به این وقاحت و دریوزه گی بیندازد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 13:02:18 توسط سروش
روی سخنم نخست با خانم فاطمه رجبی و آقای احمدی نژاد است و سپس با ديگر ايرانيان شما اگر براستی سرفرازی ايران را ميخواهيد ديگر يکبار و برأی هميشه دست از دروغ بشوييد . جوانان از شنيدن اينهمه دروغ بهت زده شده اند . ميگوييد نيروی انتظامی بسوی مردم شليک نميکند . فيلم مستند خلاف آنرا ميگويد شهادت ميدهد . ميگوييداسيب به اموال مردم کار نيروهای انتظامی نيست . فيلمهای مستند خلاف آنرا شهادت ميدهد . ميگوييد با مردم و تظاهر کنندگان با رافت اسلامی برخورد ميکنيم . فيلمهای مستند خلاف آنرا شهادت ميدهد . جريان آزاد اخبار سبب قضاوت بهتر مردم از چگونگی رويدادها ميگردد که جلوی آنرا نيز گرفته ايد . کمی بينديشيد . آيا براستی شما از پيروان امام حسين هستيد يا خدای ناکرده يزيد ؟!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 12:06:39 توسط alireza
اینطور که معلومه این حسین آقا تأئب هم یک سری واحد‌های عملی‌ که هر آخوندی در ابتدای ورودش تو حوزه علمیه پاس میکنه رو گزرونده که اینجوری با پر رویی دروغ میگه
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:36:52 توسط بادکنک
شعار جدید مردم * الله و اکبر بهاته س* کله رهبر نشانه س
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:36:31 توسط علي
بالاخره معماي خيابنهاي تهران و ديگر شهر ها را اين نوچه ي رهبر حل كرد .....چرا زود تر نيامد بگه ؟ ؟ كه اين يونيفورم پوشها و لباس شخصي ها پليس ها همه اونهائي كه ملت را به باتوم و زنجير و گلوله بستند جيره خواران كشور هاي غرب بودند ما تا حالا فكر ميكرديم نوكران حلقه به گوش يه نفر ديگه يعني رهبر ! ! بودند ..........يكي يكي دارند در مسابقه دروغگوئي شركت ميكنند و رهبر بد بخت را تنا ميذارند ..........راستي چرا رهبر يلي وقته از ...........خوري افتاده دلمون هواي شنيدن مزخرفاتشو كرده
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:34:13 توسط ali
اگه راست ميگين اجازه بدين مردم بصورت مسالمت ايز تو خيابونا بيان بيبينيم باز هم ميكشيد يا نه حتما ميكشيد يادمه دكتر حقيقي از كانادا ميگفت دهه ٦٠ ديگه گدشته ولي اينطور نست باز هم پيش بياد قتل عام زندانيان سياسي ميكنيد
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:11:02 توسط amjad
حکومت زور وچپاول هیچ پایگاهی درمیان جوانان ما ندارد وبا سرکوب وکشتار انسانهای آگاهو مبارز فقط گور خود را عمیق تر میکند این حامیان جهل وخرافه باید بدانند دیگر دوران سیاهی وتباهی که بر جامعه گستراندهاند رو به زوال است وبا دستهاهای تنومند دختران وپسران ما آنها را به زباله دان تاریخ خواهند سپرد درود بر جوانان آزاده ومبارز میهنم.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 11:03:21 توسط fred
آقای حسین طائب ، تازه معلوم شد سرکرده این وحشیان جنایتکاراسمش چیست ، حتمآ جوانان وطنپرست ایران زمین به دنبال آدرس و نشان توی آدمکش و خود فروخته به خامنه ای ماردوش هستند و انتقام رفقای زخمی و کشته شده خود را از تو و خانواده ات خواهند گرفت. ننگ و نجاست سگ به آن لقمه نانی باد که شخص جنایتکاری چون تو فرمانده و الباقی بسیج با خانوادهایشان میخورید . ماملت ایران صدای جنایات بسیج و تیراندازی، قمه و چاقوکشی و حمله به مردم بی گناه و خراب کردن اموال را دیده و شنیدیم . اگرایمان به خدا دارید ، به کمرتان بزند که بلند نشوید. میدانید در روز چقدر شما جنایتکاران نفرین میشوید ؟ احمق بیدار شو ، خامنه ای و الباقی آخوندهای خون آشام ، گوشت را میخورند و استخوان خالی را چون سگ جلویتان پرتاب میکنند. بیدار شوید و به ملت شریف ایران بپیوندید، ولی بدانید که جنایتکاران بسیجی حتمآ حتمآ باید در دادگاهی مردمی محاکمه شوند. تاآزادی ایران و ایرانی.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:45:31 توسط فرياد
آقای طائب خودتي ، آقای طائب ۸۵ درصد مردم از روند انتخابات اظهار عدم رضایت کرده اند ، آقای طائب نوكراي شاه هم دم دماي رفتنش از اين فضولي هاي زياد كردند ، آقای طائب سي سال پيش مردم تجربه امروز را نداشتند و به روحانيت اعتماد كردند و شما سرمان را كلاه گذاشتيدخيلي ها در رفتند اما اين تو بميري از اون تو بميري ها نيست .تك تك شكنجه گران ، تك تك آمران ، تك تك آدمكشها شناسائي و محاكمه خواهند شد .
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:35:07 توسط ندا و ياران
ياران كدام بسیجى آبرو دارد ؟ خودشان هم اعتراف كردنند كه چقدربى آبرو هستند . به ياد آن روز كه با هم سرود آزادى و مرگ اين سنگ دلان را جشن بگيريم.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:15:40 توسط حجت
لابد شما از غرب پول گرفتید که زنان و مردان مارا بکشـید. دلم میخواست بنویسم خجالت بکش، دیدم نمی فهمی، میخواستم بنویسـم تو شرف نداری دیدم نمیدانی، خواستم بنویسم ای بیوطن، دیدم معنی وطن را نمیشناسی، خواستم بنویسم ای نا انسان دیدم نمیدانی انسان چیست، آخر تصمیم گرفتم بنویسم ای پیرو ولایت ماردوش متأسفانه دیدم نمیدانی چه فحشی بتو دادم. تجسم میکنم زوری را که همه تان گریه کنان و التماس کنان میگوئید ما بی تقصیریم، مارا ببخشید. آیا جای بخششی باقی است؟
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:11:18 توسط shahroodi
اشکال کار این بسیجی عقب مانده ودارودسته اش در این است که هیچ این امکان را نمیدهند که شاید بقیه ملت به ابلهی ایشان نباشند. در واقع باید خدارا شکر کرد که دشمنان مردم ایران از بی مخانی اینچنین هستند که عقل و شعورشان در حد یک بچه ۴ ساله هم نیست. بنازم ذوب شد گان در وقاحت را!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم تير ۱۳۸۸ برابر با ششم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:59:59 توسط bolbol
بالاخره فهمیدیم فرمانده این لاط و لوطها بغیر از خامنه ای کیه. واقعا باید باعث افتخار این جانيان باشه که ملت را در خیابانها برای یک مشت اخوند رذل و مفتخور کتک بزنند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 واکنش علی کریمی به قوه قضائیه
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه
 تظاهرات بزرگ مردم زاهدان