*  آقای رضایی مگر نگفته بودی راه احمدی نژاد به سوی پرتـــــــگاه است؟
*  جنازه ها را سیمان گرفته تحویل می دهند تا آثار شکنجه معلوم نشود!

از وبلاگها :

آقای رضایی مگر نگفته بودی راه احمدی نژاد به سوی پرتـــــــگاه است؟ حالا همه وحدت کنیم که به سوی پرتـــــگاه برویم؟

harfehesaaby.blogspot : آقای رضایی در بیانیه ای که با لحن دلسوزی نوشته شده است توصیه هایی کرده که بیشتر بر اساس اولویت های شخصی ایشان است. وی در بیانه اش با اشاره ی به کجراهه های حکومت اسلامی به سختی می کوشد همه را به وحدت دعوت کند. و البته عجیبب آن که ایشان می کوشد با دفاع از سید علی خامنه ای او را طرفداری آزادی نشان دهد. اما مهمترین بخش دلایل ایشان بر می گردد به موقعیت استثنایی تاریخی ایران و مذاکرات هسته ای که در پیش داریم. ایشان تمام این ها را دلیل کافی می داند که مردم از حق خود بگذرند تا مثلا ما موقعیت تاریخی امان را از دست ندهیم.
آقای رضایی شما صفحه ی تاریخ را اشتباهی ورق می زنی: موقعیت تاریخی این است که نگذاریم حکومت تقلب و دروغ بر مملکت حاکم شود و سرمایه های آن را غارت کند و استعدادهایش را نابود کند. موقعیت تاریخی آن است که یک بار برای همیشه از دست دولتی که خودت گفتی تنها درجه ی فلاکت را بالا برده راحت شد. مگر نگفته بودی که ادامه ی این راه به پرتگاه می انجامد؟ این عین کلام شماست که در 13 اردیبهشت ثبت شده است: مسیر احمدی نژاد رو به پرتگاه و اصلاحات بازگشت به گذشته است. مگر خودت خلاف گویی های فراوان دولت را در مناظره ات به رخ احمدی نژاد نکشیدی؟ مگر خودت تقلبات فراوان انتخاباتی را مطرح نکردی؟ حال چه اتفاقی (جز انفجار مردم) پیش آمده که همه باید وحدت کنیم تا به سوی پرتگاه برویم؟ موقعیت تاریخی با خیرخواهی برای ایران بدست می آید نه با مصلحت اندیشی برای دوستان.


جنازه ها را سیمان گرفته تحویل می دهند تا آثار شکنجه معلوم نشود!

wewitnessed.blogspot : تحویل جنازه های جانباختگان وقایع پس از انتخابات 88 در تهران و شهرهای مختلف به خانواده هایشان آغاز شده است. به نظر می رسد دادستانی تهران، به ریاست مرتضوی و دیگر دستگاههای امنیتی و قضایی منتظر بودند 18 تیر تمام شود و جنازه حانباختگان را که بیشتر آنها در 25 خرداد و پس از آن در خیابانها و یا براثر شکنجه در زندانها کشته شده اند، تحویل دهند.
هم اکنون، در آگاهی شاهپور، 50 عکس متعلق به جانباختگان وجود دارد که از خانواده ها می خواهند با مراجعه به آنجا عزیزان خود را شناسایی کنند. سهراب عامری، جوان 19 ساله ای که روز 25 خرداد تیر خورده و روز 28 خرداد جنازه اش تحویل پزشکی قانونی کهریزک شده، تنها یکی از این 50 نفر بوده است. هیچ مقامی پاسخ نمی دهد سهراب در این سه روز کجا بوده است.
یکی دیگر از خانواده ها، جنازه پسرش را در حالی برای دفن تحویل گرفته که تنها صورتش مشخص بوده و تمام بدنش را سیمان گرفته بودند. مشخص است که ماموران قضایی و امنیتی نمی خواسته اند خانواده متوجه آثار شکنجه شدید شوند.
در شهر اهواز هم تحویل جنازه ها به خانواده ها شروع شده است اما خانواده ها را به شدت تهدید کرده اند تا از اطلاع رسانی یا پیگیری قضایی برای با مجازات رساندن عاملان شکنجه و قتل خودداری کنند. خانواده هایی که اعتراض می کنند با تهدید اینکه فرزندان دیگرتان را نیز به قتل خواهیم رساند مواجه می شوند.
...بايد کاری کرد

[کد مطلب: 3662] [تاريخ انتشار: بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 18:36:14 توسط آنتی کریست
تا امروز در هر بزم و محفلی از اتمی‌ شدن ایران دفاع می‌‌کردم و دسترسی به این فناوری را حق کشورمان می‌‌دانستم. امروز همانند بسیاری از دوستان و همکلاسی‌های غربی‌ام به این نتیجه رسیده‌ام که ایران هسته‌ای که احمدی‌نژاد در رأس دولت آن باشد و شیخ علی‌ یک دست رهبر آن نه تنها خطری برای جهان که برای خود ایران خواهد بود. اتم در دست محمود تقلب همانند تیغ جراحی در دست دیوانه است. محمود همانند استادش مصباح یزدی معتقد است که هرچه ظلم در جهان بیشتر گردد مهدی زودتر قایم باشک بازی را کنار خواهد گذاشت تا حکومت "عدل اسلامی" را در زمین بنا کند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 17:20:16 توسط Moskausoliman
اين قاتل شياد (سبزوار)تافتنه ۵٧ ايشان ششم ابتدائى را داشتند٠خانه اين خائن در محله سرمسجد پشت كلانتري ٢ در مسكو سليمان زندگى مي كردند و شغلش شاگرد مغازه اي بودند كه دو چرخه تعمير مى كردند٠پدرشان كارگر شركت نفت بوده و در بخش تعميرات جزئى اما كن شركت نفت مشغول بوده٠اين خائن بجز اينكه ننگيست براى بچه هاي ام آي اس (مسكو سليمان)باعث كسر شئا ايل غيور بختياريست ٠ما بختياريها بنوبه خود ازتمام خلقهاي تحت ستم ايران بخاطر اين باستارد خود فروش و خائن قاتل دزد كه يك دفعه از ششم ابتدائى بعد از ٨ سال جنگ ايشان صاحب مدرك دكتراى اقتصاد شدند٠ به همين سادگي كه دكتر اقتصاد شدند به همان سادگي هم صاحب شركت هواپيمائى زاگرس شدن٠
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:25:35 توسط mammali
چهلم ندا, سهراب, كيانوش ودهها تن ديگر از فرزندان مبارز وطن روز عزاى ملى و اعتصاب سراسرى در سراسركشور.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:25:14 توسط از تهران خونین از تهران آبستن
مرگ بر آخوند ، بر سپاه پاسداران، بر بسیج، مرگ بر کسانی که نان بنرخ روز می خورند. هم سر در آخور حکومت دارند و بساز بفروشی و بازاری بازی می کنند و یقه سه دکمه می پوشند و احیا می گیرند و روضه خوانی می کنند و ... و هم در یخچال ویسکی دارند و برای رفتن به سفارتخانه های انگلیس و فرانسه کروات می زنند و در خیابانهای برلین،لندن، پاریس و استکهلم و پراگ و استامبول پز مدرنیت می دهند. زیرا جمهوری اسلامی این خونخوارترین حکومت جهان تنها بر روی مزبله های حوزههای فیضیه و اماکن متعفنه ساخته نشده این اربابان دمکلفت هم از عمله ی این حکومت ددمنشند. همین الان هم با اتومبیلهای چند صد ملیونی از کوچه پسکوچه ها می گذرند تا بروند به قصر هاشان، و این بسیجی ها و پاسدارها برای آنها بسیج شده اند و پاسشان می دارند. آری این چنینند. برای همین هم ما نباید تا سرنگونی این رژیم خونخوار که خودشان می گویند بهترینشان که امامانشان باشند تا رکاب اسبشان خون بگیردمی کشند، همین امام زمان که مردک آدمخوار فیروزآبادی برایش نامه نوشته در احایث گفته و نوشته شده که تا شکم اسبش خون بگیرد آدم خواهد کشت.سی تیر را بخاط بسپارید!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:22:43 توسط آرش
اول اینکه این آقا اسمش سبزوار بوده و بعدا به محسن تغییر کرده است. تعجب می‌کنم که چرا برادرش اسمش را از امیدوار (هم قافیه با سبزوار) به یک اسم مشابه تغییر نداده. البته ایشان در گرفتن مدرک دیپلم هم مشکل داشته‌اند و معلوم نیست چطوری دکترا هم گرفته‌اند. شخصی با این منش نباید بهتر از این هم حرف بزند. نه سواد دارد نه منطق و نه ارزش. جایش در زباله‌دان است.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:00:07 توسط احمد در امير آباد

پيک ايران :  يک نطر برای يک خبر. با سپاس

نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 13:45:38 توسط ديرآشنا
اين تذكرآخر جنايتكاران به خانواده درشكنجه كشته شده گان بنوعى ادعاى قانونمدبودن حكومت ولايت فقيه است.ازپيگيرى قضايى براى (به مجازات رساندن!؟)شكنجه گران خوددارى كنند.مگرآنهاكه روى جنازه شكنجه شده زهرا كاظمى اسيدوآهك ريخته ونابودكردندو به دولت مثلا معترض كانادا رسمااعلام كردندامكان نداردجسدرا نشان دهيم(مرتضوى و ياران)مجازات شدند.مدتى قبل دربخش نظرها خواندم كه تعداد كشته شده گان وقربانيان مبارز بيش از٢٠٠ قهرمان ملى است.بااين خبر عمق جنايات بيشترآشكار گرديده و ادامه حكومت خداگونه خامنه اى با جنايات پسرش مجتبى. عملا غيرممكن تر و كوتاه تراز توقع حاميان خارجى و داخلى او مينمايد.درودبرايرانيان شجاع و تصميم گرفته.شادباد روان زنده يادان(شهدا)ميهن.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه
 تظاهرات بزرگ مردم زاهدان
 رسول خادم: تخریب خانه‌باغ خانواده الناز رکابی تلافی داستان برداشتن حجاب بود