*  می گفتند گویندگان زن تحریک آمیزند
* قاتل روح الله داداشي به قصاص در ملاء عام محكوم شد


می گفتند خبر گویان زن تحریک آمیزند

جهان:ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در گفت وگو با هفته نامه پنجره گفت: اغلب در گفت‎وگو با شخصیت‎‎های دینی، حوزه‎‎های علمیه و روحانیت یکی از مباحثی که مطرح می‎کنم این است که در کار نمایشی رابطه بین زن و مرد را چگونه باید نشان داد؟ رابطه زن و شوهر، رابطه مادر و فرزند و یا رابطه صمیمی بین خواهر و برادر.
مردم از ما پذیرفته‎اند که زنان را با حجاب کامل حتی در رختخواب نشان دهیم. اما وقتی می‎خواهیم روابط عاطفی و حسی را نشان دهیم، چه باید بکنیم؟ در کشور ما متأسفانه بعضی از نگاه‎‎ها افراطی است. مثلا یک عالم مجتهد در یک جلسه به ما گفت :‎ اخبار گفتن خانم‎‎ها چون یک عده را تحریک می‎کند خلاف شرع است. و یا امام جمعه محترم دیگری می‎گوید فیلم‎‎های خارجی به‎دلیل بی‎حجابی زنان، مطلقا نباید نشان داده شوند.
البته ما این نظرات را اجرا نمی‎کنیم، به‎عنوان یک نظر محترم هستند، اما ملاک ما نظرات حضرت امام (رحمت‎الله‎علیه) و رهبری (مدظله‎العالی)‎ در این زمینه است.
اما آیا واقعا یک گوینده خبر ممکن است برای عده‎ای تحریک‎کننده باشد؟ اگر این‎طور باشد، آن عده باید خودشان را اصلاح کنند! اگر کسی با نگاه کردن به گوینده خبر دچار آزار و اذیت می‎شود یا نباید نگاه کند یا باید خودش را اصلاح کند.

قاتل روح الله داداشي به قصاص در ملاء عام محكوم شد

به موجب حكم صادره ازسوي دادگاه كيفري استان البرز، قاتل 'روح الله داداشي' قوي ترين مرد ايران، به قصاص نفس در ملاء عام محكوم شد. 
به گزارش البرز نیوز، روابط عمومي دادسراي عمومي و انقلاب كرج، دادگاه كيفري استان البرز در جلسه رسيدگي به پرونده قتل مرحوم روح الله داداشي كه با حضور متهم، اوليا و وكلاي آنان برگزار شد، پس از بررسي موضوع، اين حكم را صادر كرد.
بنابراين گزارش، اين حكم پس از ابلاغ به طرفين و درصورت اعتراض و رسيدگي در ديوان عالي كشور و قطعيت آن، بايد مورد استيذان رييس قوه قضائيه قرار گيرد و در ملاء عام به اجرا درآيد.
مرحوم روح الله داداشي قويترين مرد ايران حدود ساعت 24 شنبه 25 تيرماه سال جاري در درگيري با سه جوان در خيابان پونه گلشهر كرج براثر ضربات چاقو جان باخت.
[کد مطلب: 37047] [تاريخ انتشار: بيست و نهم امرداد ۱۳۹۰ برابر با بيستم اوت ۲۰۱۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
ویدیویی که در شبکه های اجتماعی بعد از کشته شدن محسن فخری زاده و گارد حفاظت وی در خودروی ضد گلوله پخش شده
وضعیت خودروی فخری زاده پس از حمله
فیلمی از انتقال فخری زاده بعد از ترور به بیمارستان
 کاریکاتور/ سوراخ امنیتی «علی خامنه ای» 
تصاویری از محل ترور محسن فخری‌زاده 
 در «بیت» خامنه‌ای چه می‌گذرد؟
 عیسی کلانتری: امام فرزند ناخلف آمریکا بود 
 انتقاد رئیس سابق سازمان سیا از ترور فخری زاده و واکنش تند سناتور تگزاس
نتانیاهو خطاب به جاسوس سابق: با آغوش باز منتظرتان هستیم 
 فوری/ عضو ارشد سپاه پاسداران و "یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی" ترور شد (به روز شد)
 روایت یک قتل فجیع سیاسی؛ «تکه تکه کردند و گفتند یک اشتباه ساده بود»
توئیت فرید مدرسی ، فعال رسانه‌ای حوزه: از امارات خارج شوید... امارات در تیررس استآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی