احتمال تجاوز به ترانه موسوي، بازداشتي تجمع مسجد قبا و مرگ وي


cherikonline.blogspot  : موضوع احتمال تجاوز جنسي به ترانه موسوي و مرگ او به طور جدي مطرح است. ترانه موسوي دختري که 7 تير در تجمع مقابل مسجد قبا دستگير شد و به گفته شخصي ناشناس که در تماس با خانواده اش اعلام کرده بود که وي به علت تصادف دچار پارگي مقعد و رحم شده و در بيمارستان امام خميني کرج بستري است در اين بيمارستان ناپديد و به نقطه نامعلومي منتقل شده است و از سرنوشت او اطلاعي در دست نيست.
به گزارش چريک آنلاين، به گفته يکي از بازداشتي‌هاي روز ياد شده که تا پيش از انتقال به کلانتري نوبنياد کنار ترانه موسوي بوده است، ترانه در روز دستگيري ظاهرش به هيچ عنوان حتي به تجمع کنندگان هم شبيه نبود موهايي بافته شده (بافت آفريقايي) داشته و برخلاف کساني که در تجمع ها از کفش ها ورزشي استفاده مي کنند کفش‌هايي پاشنه دار و ظاهري داشت که براي تعقيب و گريزهاي معمول تظاهرات‌ مناسب نبوده است.
روز هفت تير ترانه موسوي ساعت 18 به همراه دخترها و پسرهاي ديگري که بازداشت شده بودند به وسيله نيروهاي بسيجي به ساختماني در حوالي حسينه ارشاد منتقل مي شود. آن‌ها تا ساعت 22:30 در اين ساختمان بازجويي و نگهداري مي شوند و بازجويي ترانه موسوي از همه طولاني‌تر مي‌شود. همه دخترها و پسرهايي که بازداشت شده اند ساعت 22:30 به غير از ترانه موسوي به کلانتري نوبنياد منتقل مي‌شوند و ترانه موسوي را همچنان در ساختمان يادشده نگهداري مي کنند.
خانواده ترانه فرداي آن روز در حالي که بي خبر از دختر خود همه جا را جست‌وجو مي کردند از طريق يکي از بازداشت‌شدگاني که آزاد شده بود از وضعيت دختر خود آگاه مي‌شوند اما جست‌وجوي آن‌ها هيچ نتيجه‌اي در بر ندارد و پدر دندان‌ساز او بر اثر فشارهاي روحي ناشي از ناپديد شدن دخترش دچار ناراحتي قلبي مي‌شود و اکنون نيز در خانه بستري است.
خانواده‌اش پس از مراجعه به کلانتري و گذشت چند روز موفق مي شوند ماشين ترانه را که در خيابان ميرداماد، کوچه داروخانه پارک شده بوده پيدا کنند و بالاخره چهارشنبه هفته گذشته فردي ناشناس با خانواده او تماس مي گيرد و مي گويد ترانه به علت پارگي مقعد و رحم در بيمارستان امام خميني کرج بستري شده است. خانواده ترانه به اين بيمارستان مراجعه مي کنند و هيچ اثر از ترانه نمي يابند.
موضوع تجاوز به ترانه موسوي از سوي نيروهاي لباس شخصي و بسيجي ها از اين رو مطرح است که شايد بتوان پذيرفت پارگي رحم به علت تصادف و يا ضربه اتفاق بيفتد اما پارگي مقعد هيچ دليلي جز تجاوز نمي تواند داشته باشد.
يکي از پرستاران بيمارستان امام خميني کرج تاييد کرده که دختري با مشخصات ظاهري ترانه به اين بيمارستان منتقل شده است و در مورد نشانه هاي ظاهري، مشخصات ظاهري ترانه و حتي موهاي بافته شده ي او را تاييد مي کند و مي گويد ترانه را وقتي به بيمارستان آوردند بي‌هوش بود و وقتي هم از اينجا خارج کردند باز هم بي‌هوش بود.
ناپديد شدن او از بيمارستان امام خميني کرج نيز اين احتمال را قوت مي بخشد که وي مرده است و کودتاچيان تلاش مي کنند تا به هر طريق مانع پيوند خودن مرگ او با دستگيري وي شوند به همين علت هم فرد ناشناسي که با خانواده وي تماس مي گيرد از دستگيري او سخني نمي گويد و گفته است که وي به علت مشکلات ناموسي و اخلاقي دچار مشکل شده است.
توجه داشته باشيد که چريک آنلاين از احتمال تجاوز به ترانه موسوي سخن گفته و از طريق هيچ منبعي نتوانسته است هنوز اين موضوع را تاييد کند؛ بنا بر اين ضمن احترام به آبرو، حرمت و حريم خصوصي ترانه موسوي نمي توانيم از اطلاع رساني چشم پوشي کنيم.
وبلاگ زير زمين هم خبري در اين مورد نوشته است.
[کد مطلب: 3739] [تاريخ انتشار: بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۰ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۱ ، 06:46:02 توسط arash

این دیگه براشون عادی شده

نوشته شده در تاريخ سيزدهم امرداد ۱۳۸۸ برابر با چهارم اوت ۲۰۰۹ ، 23:53:44 توسط علي
خون هرگز نمي خسبد
نوشته شده در تاريخ يکم امرداد ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 17:05:07 توسط پارسا
"چهره ترانه شب و روز مقابل چشمانم است خواهرم چه زیبا بود" ننگت باد خامنه ای. خونت را خواهیم ریخت خامنه ای. انتقام خون خواهران معصوممان را خواهیم گرفت. خامنه ای شبی آسوده نخواب که مرگی فجیع در انتظار توست.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم تير ۱۳۸۸ برابر با بيستم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 17:33:15 توسط ترانه
ببین چطور دختر به این نازی رو پرپر کردن جانيها.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:55:26 توسط كريم
آقاي رفعت و ديگران٠با لعنت و نفرين, نه خامنه اي, نه مجتبي, نه خميني, نه احمدي نژاد به جهنم نمي روند. آنها هم بيخيال نفرين هاي خاله زنكي هستند٠ميگويند وقتي امام زمان بيايد تا زانوي اسبش را خون ميگيرد حالا كه اين نايبش با اين همه كشتار دارد راه را براي آن جنايتكاربزرگ باز ميكند! نه دوستان, بجاي نفرين اين شماييد كه بايد حمام كه نه, بلكه درياي خون ازين جانيان مذهبي و از تمام ايل و تبارشان راه بيندازيد كه ديگر اين علف هرز در ايران ما سربيرون نياورد. علف هرز را بايد از ريشه كند اين غده چركين بايد براي هميشه جراحي شود٠عفوي در كار نبايد باشد٠ساواكيهاي زمان شاه تواب شدند و به جرگه جلادان اين رژيم پيوستند٠اين اعمال جانيان هيچ توجيه (حتي مذهبي)ندارد٠اينگونه تجاوز كردن و كشتن فقط از عهده افرادي بر ميايد كه هيچ اصول انساني نميشناسند٠تنها راه رهايي ملت ازينان ريختن توي كارخانه ذوب آهن است و بس!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 14:25:37 توسط فريد
اين رژيم صد درصد سقوط ميكنه و همه اميد دارن كه يك جوراي مثل آفريقاي جنوبي بشه و خيلي از عوامل حكومتي عفو و يا زندان خفيف بگيرن ولي اينكارهاي كه اينها ميكنن حمام خون بپا ميشه ملت به هيچكس رحم نخواهد كرد سران اين رژيم و عوامل ان فكر نميكنند خود انها هم خانواده دارن و چه بلاي سر انها خواهد امد قدرت حكومتي رو كه با تجاوز و قتل نميشه حفظ كرد نتيجه معكوس ميده ملت و دنيا ميريزن بر سر اون حكومت واقعا خامنه اي و ديگر اعضاي كودتا يك مشت مريض رواني رو دور خودشون جمع كردن دارن همگي ميرن بقعر چاه من فكر ميكنم اين آقايون جمهوري اسلامي بطرز وحشتناكي از بين ميرن.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 13:44:13 توسط رفعت
سرنوشت ترانه موسوی کپی سرنوشت زهرا کاظمی است. به او تجاوز شده بعد سعيد مرتضوی او را کشته. اطلاعات به خانه ترانه موسوی زنگ زده و گفته دخترتان در تصادفی در حومه رجايی شهر در روز 7 تير دچار پارگی مقعد و رحم شده!!! خانواده را تهديد کردند که هيچ جا فاش نکنند که دخترشان در تجمع مسجد قبا دستگير شده. شما را به خدا خبر انبار شدن فله ای اجساد صدها دانشجوی شهيد را در سردخانه ميوه و لبنيات جنوب غربی تهران را هم پخش کنيد تا افراد جنازه های عزيزانشان را پيدا کنند و غسل و کفن کنند و انها را دفن کنند. خدا به خمينی ميليونها بار لعنت کند او حکم تجاوز با دختران باکره را ان زمان داد. خدا مجتبی خامنه ای زنا زاده را هم لعنت کند که پول نفت مردم ايران را دزديده و در لندن حساب 1 ميلياردو 600 هزار دلاری را باز کرده و دست انگلستان هم درد نکند که پولها را توقيف کرده و می گويد اين پول نفت مردم ايران است نه خامنه ای گدا که روستای او در منطقه خامنه شبستر ميليون نمی ارزد. شرمت باد خامنه ای زن فروش
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 12:35:07 توسط صومعه سرایی
روز 29 خرداد،خامنه ای، در نماز جمعه ،به طور رسمی پرده ها را کنار زد و قلاده درندگان خونخوار، پاسدار،بسیجی و اطلاعاتی را باز کرد و دستور سرکوب و دریدن مردم را صادر کرد.بنابراین مسئول اول همه این جنایات ،خونها و تجاوزات،شخص ولی فقیه یعنی خامنه ای است و هر حرکت و اعتراضی باید به طور مستقیم،او و رژیم ولایت فقیه را، را هدف قرار دهد. مرگ بر خامنه ای ـ شاه، سلطان،ولایت ، مرگت فرا رسیده.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 12:31:55 توسط yavar
از فرزندان خلف خامنه اى بعيد نيست٠تازه آقاى موسوى مى خواهد با اجازه همين رهبر جبهه درست كند خنده آور نيست مردمبارزه هستى پا بپاى مردم بدون اجازه بياميدان٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 10:36:42 توسط ضد آخوند
می بخشيد . پس اين همه آخوند مبارز!!! کجا ست ؟؟ تنها مردم و جوانان غيور ايران هستند که تخت اين ضحاک را بر هم خواهند ريخت. پس اين موسوی کجا رفت؟کروبی و ديگران؟ کجا در مورد ريخته شدن خون اين جوانان اعتراض می کنند؟تازه مبارزه مردم را همسو با نيروهای مخالف جمهوری آخوندی اسلامی نمی دانند.الله اکبر ! همين مردم با شعار مرگ بر ديکتاتور مخاف نظام فاسد و به دور انداختنی ملا ها هستند. و همين مردم هم مجاهد و هم سلطنت طلب و هم فدائي,کمونيستها ,ملی گرايان ,و افراد غيرسياسی هستند . همه باهم هستند. نه اسلام و نه آخوند مرتجع در ايران آزاد آباد.اين است خواست مردم.فرياد الله اکبر دوباره و مرگ بر ديکتاتور مثل شبهای گذشته لرزه بر طنين اين دژخيمان خواهد انداخت.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 09:16:14 توسط محمد
اقای صانعی حجالت نمیکشید بعل گوشتان با دست های همکارانتا این فجایع انجع رخمیدهد شما برای چینی ها بیانیه صادر میکنید شرمتاباد. 
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 07:53:18 توسط آزاده
این خون خوران یک زن مصری را بهانه قرارداده اند که برای درقدرت ماندن جنگی دیگربراه بیاندازند. اما دختران این مرزوبوم را میگیرند، تجاوزمیکنند ومیکشند واسمش رااسلام گذاشته اند. آیا نباید اینها راازدم تیغ گذراند؟ بهترین روش اینست که با قسمت زیرشمکشان اعدام شوند تادیگرنه فکر ازدواج موقت (فاحشگی با نامی دیگر) و... نیافتند. آیا آن روز راکه این جانیان طلب بخشش ازمردم دلیر ایران میکنند را خواهم دید؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 07:14:34 توسط shahroodi
آهای انسانهایی که خونتان بجوش آمده٬ آیا میتوان هنوز هم از نافرمانی مدنی سخن گفت؟ در انقلاب ۵۷ زمانی که تظاهرکنندگان فریاد سر میدادندً مجاهد٬ فدایی ما را مسلح کنیدٍ لرزه به پایه های رژیم شاه افتاد. آیا چنین روزهایی نزدیک است؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 07:11:02 توسط قدرت
خمینی جلاد که الگوی حکومت موسوی است دستور تجاوز به دختران زندانی را داده است. در زمان قدیم وقتی محمد به یک ابادی ادیان دیگر حمله می کرد مردها را می کشت و زنها را به زور اسیر می کرد و از انها می خواست که همسر قاتلهای شوهر و پسرشان بشوند حال شما مردم مبارز چرا هنوز به این بربرها اعتقاد دارید محمد 55 ساله با عایشه 9 ساله ازدواج و همخواب شد محمد 49 بار ازدواج کرد محمد با زن پسرخواندهاش ازدواج کرد محمد با دختر ابوسفیان ابوبکر عمر و عثمان ازدواج کرد او هر کاری برای بیشتر قدرتمند شدن کرد. امروز هم شاهد اسلام تحصیح شده هستیم که ان هم چقدر با قانونهای سنگسار تعدد زوجات و قصاص و ممنوعیت همه نوع ازادیهای فردی و جمعی و.... امروز همه تان تحصیل کرده هستید وقتی الله اکبر و حسین و حسین می کنید کمی به این رژیم اصلاح شده نگاه کنید. لطفا این کامنت را بعنوان یک سوال از دوستان خوب چاپ کنید
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 07:03:53 توسط irani9
عاشقان امام زمان از هيچ كاري ابايي ندارند. كجايند دلاوران ايراني چرا كسي چيزي نميگويد تا كي ميخواهيد نظاره گر باشيد؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 06:48:23 توسط neda
چنگیز مغول و تیمور لنگ و اس اس های هیتلری راحت بخوابید ، چون علی خامنه ای جانی بیدار است
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم تير ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئيه ۲۰۰۹ ، 06:40:49 توسط اميد
آهاي هموطن جز خودمان فريادرسي هست؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
تصاویر جدیدی از ضرب و شتم قهرمان فقید کشتی در کمپ ترک اعتیاد
 رفسنجانی چرا و توسط چه کسانی «حذف فیزیکی» شد؟
 درگیری در جلسه عمومی بانک دی
 کیهان: سه سرهنگ آمریکایی دخیل در ترور سردار سلیمانی را به قتل رساندیم
 پول و ازدواج موقت، مشوق‌های جمهوری اسلامی برای گسترش تشیع در الجزایر
 حواشی رییس‌جمهور شدن احمدی‌نژاد و سفارش‌های باهنر! در کتاب خاطرات محسن رفیقدوست
مذاکرات وین؛ چرا باقری‌کنی برای ساعاتی به تهران بازگشت؟ 
بدرفتاری مأموران روسی منجر به شکایت از مقام‌های وزارت خارجه ایران شد 
 حال ناخوش مناره‌های اصفهان در نظام اسلامی ضد ایران
بازداشت فریده مرادخانی، فعال مدنی و خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی 
زبان سیاست خارجی ابراهیم رئیسی؛ گرفتار لکنت و خصومت
ممنوع‌الکار شدن ۵۰۰۰ راننده تاکسی در تهران آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی