شناسایی سه شرکت وابسته به پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی

مهر :  مدیرکل بازرسی استان قزوین از شناسایی سه شرکت وابسته به پرونده فساد بزرگ سه هزار میلیارد تومانی شبکه بانکی کشور در استان خبر داد.
 
همزمان، رئیس کل گمرک ایران از درخواست دادستانی از گمرک ایران برای بررسی وضعیت تجارت خارجی گروه امیرمنصور آریا خبرداد و گفت: براین اساس گزارش تجارت 1.1 میلیارد دلاری گروه مذکور به دادستانی کل کشور ارائه شد.
 
به گزارش مهر، محمد حسین یزدان پناه، مدیرکل بازرسی استان قزوین، از شناسایی سه شرکت وابسته به فساد بزرگ سه هزار میلیارد تومانی در استان قزوین خبرداده گفته است: شرکتهای ستارگان امیر منصور، تجارت گستر و امیر منصور ایرانیان سه شرکتی هستند که با پرونده اخیر فساد بانکی مرتبط هستند و در استان قزوین فعالیت می کنند.
 یزدان پناه افزود: تا مشخص شدن وضعیت این شرکتها و بازگرداندن اموال به بیت المال، دستگاه قضایی و نظارتی استان مدیریت این شرکتها را بر عهده خواهند گرفت.
 
این مقام مسئول بیان کرد: 46 شرکت وابسته به منصور آریا شناسایی شده که باید گفت این تخلف یک کلاهبرداری بزرگ از شبکه سیستم بانکی کشور است که امیدواریم با رسیدگی دقیق و مشخص شدن متخلفان اصلی اموال مورد سوء استفاده قرار گرفته شده به بیت المال بازگردانده شود.
 
وی با تشریح برخی خدمات بازرسی استان قزوین در سال گذشته، تصریح کرد: با نظارت بر سامانه اطلاعات معاملات در همه دستگاه های اجرایی در سال گذشته از پرداخت شش میلیارد تومان اضافه پرداختی به پیمانکاران جلوگیری شد.
 مدیرکل بازرسی استان قزوین افزود: در راستای نظارت بر معاملات اعم از مناقصات، مزایده ها و پروژه هایی که دستگاه های اجرایی در اختیار پیمانکاران قرار دادند با نظارت بازرسان اداره کل بازرسی استان قزوین حدود شش میلیارد تومان از بابت اضافه پرداختی های احتمالی که ممکن بود به پیمانکار داده شود و نیز در ارتباط با مناقصات این میزان به صندوق دولت بازگشته است.
 
 

[کد مطلب: 39429] [تاريخ انتشار: بيست و دوم مهر ۱۳۹۰ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
این تهران امروز است، گویی در این کشور اصلا ویروسی به نام کرونا در حال گرفتن جان مردم است
تهران : فرمانیه و جشن شکست کرونا توسط بسیجیان خامنه ای! 
ماسک عذاب آور رژیم اسلامی
 افشاگری یک "رزمنده دفاع مقدس" درمورد سعید قاسمی!
نخست‌وزیر اسپانیا در تمدید قرنطینه به سعدی ارجاع داد
درگیری پلیس و مردم همین امروز در رشت. می خواستند این زن را به خاطر حجابش ببرند که مردم مانع شدند
خیانتی باورنکردنی در حق تمام ایرانیان / مافیا اسلامی اجازه تولید دستگاه اختراعی ضد عفونی هوا از ویروس را به این ایرانی نداد و وی آنرا اکنون در ترکیه تولید میکند
شهروند ایران بودن در نظام جمهوری اسلامی به کجا تنزل کرده!؟ 
بزرگراه شهید همت تهران، دقایقی قبل 
خودرو  روحانیون و طلاب جهادی خودجوش علیه کُرونا
نامه پزشک معتمد خامنه‌ای به روحانی: انتشار اخبار پیشرفت تحقیقاتی درمان کرونا را متوقف کنید
داستان سه عملیات موفق ماهان برای دور زدن تحریم‌ها
ارمنستان چگونه به حیاط‌خلوت هواپیمایی ماهان تبدیل شد؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: