اين بار یک هنرپیشه زن تونسی پس از انتشار عکس نیمه برهنه خود ، جنجال آفرید + عکس
العربیه.نت : پس از "علیا ماجده المهدی" دختر جوان مصری که با انتشار عکس های برهنه خود ، جنجال آفرید ، این بار یک هنرپیشه زن در تونس ، با ظهور نیمه برهنه بر روی غلاف یک مجله ، حرف و حدیث های زیادی را برانگیخت.

نادیا بوسته هنرپیشه زن جوان تونسی که در بسیاری از سریال های تلویزیونی این کشور شرکت داشته است، در جواب منتقدان خود گفته است که "جسم انسان می تواند وسیله ای برای بیان او باشد بنابر این هیچ دلیلی نمی بینم تا جسم خود را از دیگران پنهان کنم".

اوایل این هفته عكس "نادیا" هنرپیشه تونسی بر روی غلاف مجله " تونسيان" در حالی که وی تنها قسمتی از سینه خود را پوشانده بود ، منتشر شد .

به گزارش العربیه اقدام نادیا واکنش های تندی را در رسانه های تونس بویژه در بین کاربران اینترنت از جمله فیس بوک و تویتر در پی داشته است.

اکثر کاربران تونسی در کامنت های خود با انتقاد از اقدام نادیا بوسته عملکرد وی را "تحریک آمیز" و برخلاف عرف جامعه تونس دانسته اند.

در مقابل هنرپیشه تونسی گفته است که نباید با اقدام وی تنگ نظرانه برخورد کرد و افزود که این کار را تنها با هدف تبلیغ برای فیلم ‏"حكايات تونسيه" که وی در آن نقش دارد ، انجام داده است.

وی در ادامه گفته است که هیچ دلیل قانع کننده ای نمی ببیند تا جسم خود را از دید دیگران پنهان کند.

پیش از نادیا بوسته ، علیا ماجده مهدی دختر 20 ساله مصری با انتشار عکس کاملا برهنه خود روی وبلاگ ، فیسبوک و تویتر شخصی اش جنجال به راه انداخته بود .

 علیا ماجده المهدی پس از واکنش های تند مردم محافظه کار مصر اقدام خود را "جنبش آزادیخواهی اونلاین" نامید و از آن دفاع کرد.

[کد مطلب: 41868] [تاريخ انتشار: هفدهم آذر ۱۳۹۰ برابر با هشتم دسامبر ۲۰۱۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
پیدا شدن یک "عنکبوت آبی" روی سطح مریخ! 
عکس/ جزیره قشم
١٥ عادت خطرناک برای کلیه‌ها
فیلم/ رقص با عمو نوروز در شیراز
سخنان بزرگان در باره روحانیون
فیلم/ آخرین جمعه سال در بازار تهران
خوش‌بخت‌ترین کشورهای جهان در سال 2019
بازداشت مردی که تصاویر پخش زنده قتل عام نیوزلند را منتشر کرد
کشف اسرار استون هنج
در واکنش به حملات نیوزیلند: گروهی در ترکیه خواستار تبدیل دوباره «ایا صوفیه» به مسجد شدند
"تغذیه ‌مدیترانه‌ای، راز سالم‌تر بودن اسپانیایی‌ها در جهان"
کبوتر مسابقه یک میلیون و ۲۵۰ هزار یورو فروش رفت
آگهی های تجارتی