علم الهدي، امام جمعه مشهد : ما آمریکا و اسرائیل را جلوی پای امام زمان قربانی می‌کنیم / خدا میگوید مسلمانان كاري كنند كه كفار عصباني شوند


 به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از مشهد، احمد علم الهدي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه مشهد در حرم  رضوي  گفت: امروز عظمت و شوكتي كه اسلام دارد با آن ژستي كه 35 سال قبل در دنيا داشت قابل مقايسه نيست (!) و اين مردم و رهبري هستند كه دارند عظمت اسلام را توسعه مي‌دهد.
 
عضو خبرگان رهبري با هشدار نسبت به عناصر متحجري كه آسيبشان اگر بيشتر از استكبار نباشد كمتر از آن نيست، تأكيد كرد: برخي از اين عناصر متحجر مي‌گويند اي چه شوكتي است كه مي‌گويد امروز اسلام دارد در حالي كه آنچه بر اسلام امروز وارد مي‌شود در تاريخ نمونه ندارد يك جا كاريكاتور پيامبر را نشر مي‌دهند در جايي ديگر قرآن را مي‌سوزانند و يك جا يك فيلم موهوم و شيطاني براي جسارت به پيامبر در امريكا نشر مي‌دهند؛ اگر اين امريكاستيزي نبود و اين نظام با اسرائيل نمي‌جنگيد چه بسا اهانت به اسلام و پيامبر نمي‌شد.
 
امام جمعه مشهد ادامه داد: ‌اين حرف‌ها ضد آيه قرآن است خداوند در آيه 120 سوره توبه مي‌گويد مسلمانان هر قدمي كه بردارند و هر گامي كه بر خاك بكوبند كه از صلابت دشمن كم كنند براي آنها عمل صالح نوشته مي‌شود مسلمانان كاري كنند كه كفار عصباني شوند.
 
وي با بيان اينكه اقدامات ما امروز دشمن را به غضب آورده خاطرنشان كرد: اين مرگ بر امريكا و مرگ بر اسرائيل كه 33 سال است گفته مي‌شود دشمن را ديوانه كرده كه اين چنين به پيامبر توهين مي‌كنند ما دشمن را سركوب مي‌كنيم و شما مردم هم امريكا را نابود مي‌كنيد.
 
علم الهدي با تأكيد بر اين مهم كه قدرت اسلامي امريكا و صهيونيست را ريشه كن مي‌كند بيان داشت: ما امريكا و اسرائيل را جلو پاي امام زمان قرباني مي‌كنيم.
 
امام جمعه مشهد در ادامه يادآور شد: چيزي كه هست حرف متحجرين است كه مي‌گويند اين‌قدر مرگ بر امريكا گفته‌ايد كه داريد به پيامبر توهين مي‌كنند اين مخالف آيه قرآن است دشمني كه به غيظ آمده به‌عنوان 11 سپتامبر فيلم موهوم عليه پيامبر را مي‌سازد و نشر مي‌دهد دشمن ديوانه و مانند سگ هار درآمده است.
 

[کد مطلب: 52943] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم شهريور ۱۳۹۱ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۲] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 مهران سماک، جوان ۲۷ ساله، در شادی بعد فوتبال در انزلی با شلیک ماموران کشته شد
 بولتن سری فارس برای فرمانده کل سپاه؛ سند استیصال حکومت در مقابل خیزش انقلابی
جدیدترین تصویر از پیروز
 این انقلاب عظیمی که در ذهن ایرانی‌ها رخ داده، جمع‌کردنی نیست
  شش یار تهران که در شورای حقوق بشر به نفع جمهوری اسلامی رای دادند کدامند؟
 ثبت رکورد تازه قیمت آزاد یورو و نرخ رسمی دلار آمریکا در بازار ارز ایران
 سپاه و بسیج، دو نسخۀ ایرانی «اس اس» و «اس آ» در آلمان نازی؛ رونوشت برابر اصل؟
 خبرنگار دانمارکی به دلیل پوشش درگیری هواداران جمهوری اسلامی و حامیان اعتراضات ایران در قطر بازداشت شد
  کتک زدن زنی که در حال خوشحالی بود در قزوین توسط نیروهای جمهوری‌اسلامی. هشتم آذر
 ‏اردبیل پس از باخت تیم جمهوری‌اسلامی
 سخنگوی جبهه اصلاحات: مردم از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی