فیلم / ارتش آزاد سوریه: گروگانهای ایرانی (عضو سپاه) را به قتل می رسانیم

 "ارتش آزاد سوریه" ضرب الاجل 48 ساعته تعیین کرد یک گروه مسلح مخالف رژیم سوریه، پس از اعلام ناکامی مذاکرات با نظام سوریه بر سر اسرای ایرانی، به قتل این ربوده شدگان در صورت عدم توقف بمباران در 48 ساعت آتی تهدید کرد. تیپ «البراء» وابسته به مخالفان مسلح سوریه (= ارتش آزاد سوریه) با صدور بیانیه ای از ناکامی مذاکرات بر سر آزادی اسیران ایرانی در ازای آزادی بازداشت شدگان ارتش آزاد سوریه خبر داده است. این بیانیه در بیان علت ناکامی مذاکرات با نظام سوریه تصریح می کند، که دلیل ناکامی مذاکرات این است که نظام سوریه و ایران در این قضیه پشت همدیگر را خالی می کنند. در این بیانیه همچنین گفته می شود که اگر بمبارانهای صورت گرفته توسط نظام سوریه، علیه شهرها و مناطق مسکونی، تا 48 ساعت آینده متوقف نشود، در قبال هر نفری که کشته می شود (هر شهروند سوری)، یک اسیر ایرانی (که احتمالاً از اعضای سپاه پاسداران هستند) کشته خواهد شد. عناصر تیپ «البراء» وابسته به ارتش آزاد سوریه در آگوست گذشته در اقدامی 48 ایرانی را در مسیر منتهی به فرودگاه دمشق ربودند. تیپ «البراء» چندی پس از ربوده شدن اسیران ایرانی نیز ادعا کرده بود که سه نفر از ربوده شدگان ایرانی (که همه 48 فرد ربوده شده ، همگی مرد بودند) در جریان بمباران محل نگهداری این اسیران کشته شدند.

 

[کد مطلب: 53810] [تاريخ انتشار: سيزدهم مهر ۱۳۹۱ برابر با چهارم اکتبر ۲۰۱۲] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 ببینید نظام  اسلامی چه بر سر جوانان (اگر چه این عده در اقلیت کامل هستند) آورده است 
 فیلم اعترافات مصطفی صالحی؛ یک رسوایی دیگر برای جمهوری اسلامی
 الیوت آبرامز، نومحافظه‌کار قدیمی، فرستاده ترامپ به ایران در «سه ماه طلایی»
  شعار علیه ایران در تظاهرات امروز در بیروت
جزئیات کشته شدن دو لبنانی در تهران در برابر خانه ابومهدی المهندس 
 پیکر بی جان «سها رضانژاد» دختر گمشده در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شد
 ارسال پیامک به مشترکان تلفن همراه در ایران 'بخشی از برنامه جهانی آمریکا' است
اظهارات جنجالى مرتضوی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت: يک كشورى با اين ثروت عظيم، هرچى ميدزدن تموم نميشه! / يه كشورى با اين ثروت عظيم، هرچى ميدزدن تموم نميشه!
 مذاکرات بین ایران و آمریکا به مراحل حساسی رسیده است/ دولت آلمان در این روند نقش میانجی را ایفا می‌کند
هواپیمای مسافربری هندی هنگام نشستن بر باند فرودگاه دوتکه شد 
 کارشناس تلویزیون در شبکه چهار: اینکه روسها میگن رفته‌ایم به کره ماه، به احتمال زیاد،  دروغ است!/  هنوز پای انسان به کرات دیگر نرسیده! روایت داریم پای ما به کرات دیگر، تازه بعد از "ظهور" باز میشه! ارتباط با "جن" هم بعد از "ظهور" اتفاق میفته!!
معترضین مردمی در بیروت لبنان امروز ماکت «حسن نصرالله» رهبر حزب الله و «میشل عون» رئیس جمهور این کشور را بصورت نمادین به دار آویختندآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی