احمدی نژاد : هدفمند کردن یارانه‌ها، طرح امام زمان بود! / خداوند لطف ویژه‌ای به ملت ایران دارد/ همه انبیا و اولیای الهی آرزو داشتند در این دوره زندگی کنند

محمدحسین روانبخش  در روزنامه مردم سالاری نوشت: دولتمردان در دو سه سال اخیر هر چقدر در اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها سوءمدیریت داشته اند و نتوانسته‌اند این طرح را به صورتی درست مدیریت و اجرا کنند، در عوض ادعاهای عجیب و غریبی درباره آن داشته‌اند!

5 بهمن 89 محمود احمدی‌نژاد در جمع منتخبان استان گیلان با بیان اینکه کار فرهنگی را در کشور و استان گیلان باید جدی‌تر از گذشته بگیریم، تصریح کرد: ساختن ایران و گیلان نیازمند چند چیز است که یکی از آنها ایمان و توکل بر خداست. وی همدلی، کار و تلاش و توجه به عدالت را از دیگر پیش نیازهای ساختن ایران برشمرد و گفت: البته عدالت نقطه آغاز شکوفایی انسان است.

احمدی نژاد تاکید کرد: عدالت مهم است اما سخت است، به گونه‌ای که یکی از ماموریت اصلی انبیا عدالت است. احمدی‌نژاد با بیان اینکه یکی از عزیزان از من سوال کرد که چطور شد که هدفمند کردن یارانه‌ها خوب شد، اظهار داشت: علت ‌های این مساله این بود که اولا پنج سال مداوم کار دولت بود علت دوم اعتماد متقابل دولت و مردم بود و علت سوم این بود که این طرح امام زمان بود. وی با اشاره به اینکه طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در 26 کشور دیگر نیز اجرا شده است، گفت: در دیگر کشورها که این طرح اجرا شد مشکلات سنگین ایجاد شد، اما در ایران برعکس شد.

 احمدی نژاد لازمه بعدی ساختن ایران را استفاده از الگوی ایرانی اسلامی دانست وگفت: هرکاری در کشور انجام می‌شود باید به اعتلای فرهنگی بینجامد و مبتنی بر توانمندی‌های خودمان باشد. محمود احمدی‌نژاد همچنین در جمع مدیران استان گیلان افزود: فرصت خدمتگزاری امری معمولی و اتفاقی نیست و قابل قیاس با سایر فرصت‌ها نیست.

وی با بیان اینکه امروز ملت ایران یک قطعه طراحی الهی تاریخی است، تصریح کرد: بعثت انبیا هم قطعاتی از این طراحی بوده است. احمدی نژاد گفت: کسی که اتاقی برای خود می‌سازد می‌داند که افزایش آمارها در خدمت رسانی چه معنایی دارد. وی با تاکید بر اینکه خداوند لطف ویژه‌ای به ملت ایران دارد اظهار داشت: ماموریت ویژه ایران به ملت ایران داده شده است و در مقطعی هستیم که قرار است اتفاقات بزرگ در آن بیفتد و طومار مستکبران در هم بپیچد. رئیس قوه مجریه تصریح کرد: همه انبیا و اولیای الهی آرزو داشتند در این دوره زندگی کنند.

احمدی‌نژاد حل مشکلات تک تک مردم را به اهمیت حل مشکلات کلان استان دانست و گفت: مردم برای ما مهم هستند. وی با اشاره به اینکه کارها باید باعشق باشد، گفت: کسی که بدون عشق کار کند، به اولین کسی که ضربه می‌زند خودش است. وی با اشاره به الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت گفت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت یعنی اینکه اهدافی که ما برای ساختار جامعه داریم منطبق با فرهنگ خودمان باشد.

 

[کد مطلب: 58351] [تاريخ انتشار: پنجم بهمن ۱۳۹۱ برابر با بيست و چهارم ژانويه ۲۰۱۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محاصره کودکان بسیجی توسط مردم و خلع سلاح این کودکان 
توهین وقیحانه و عجیب رئیس دانشگاه نیشابور به دختران و زنان ایرانی
   از کودکان کار رسیدیم به کودکان بسیجی سرکوبگر  
  ترس آخوندها را برداشته است، اعتراض دیر هنگام : بیانیه عده‌ای از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه: همکاری با حکومت حرام است و مردم حق دفاع مشروع دارند / علی خامنەای مجتهد نيست تا چه رسد به مرجع تقليد
 سیلی مادری در مترو تهران به یک بسیجی کە برای حجاب اجباری بە او گیر دادە بود...
خیابان دماوند به سمت انقلاب/ امروز 6 مهر 
 بین‌کار رفتیم -جوادیه- صبحانه خوردیم و برگشتیم/ امروز چهارشنبه
گزارشی از  توهین رئیس دانشگاه نیشابور به بانوان ایرانی
 یکی از بهترین شعارهایی که در قیام دیشب فریاد زده شد
زاهدان /  ماموران کلانتری ۱۴ به سمت نمازگزاران مسجدمکی تیراندازی کردند / تصاویر دلخراش هستند
  خبرها از درون ارگانهای رژیم، ارسال‌شده توسط فعالین میدانی
  اثر مارکو ملگراتی کاریکاتوریست ایتالیایی برای مهسا امینی