خامنه ای در نماز جمعه و خطبه های لو رفتهsohrabestann.blogspot.com : جمعه 20 شهریورماه خامنه ای بعد از سه ماه دوباره به نماز جمعه می آید تا سناریوی جدیدی را عرضه کند. سه ماه قبل وی مردمی را در مقابل داشت که فقط رای خود را می خواستند و حتی شعار هم نمی دادند، همچنین بدنه حامیان حکومت نیز تقریباً یکدست بود، اما بلطف تدبیر رهبر، خواسته مردم تبدیل به تغییر حکومت شد و بدنه حکومت نیز پاره پاره و پر از شکاف.

محورهای خطبه نماز جمعه
خامنه ای تلاش دارد تا به مردم القاء کند که انتخابات بپایان رسیده و صحت و سلامت آن در بررسی های دقیق تأئید گردیده و کاندیداهای بازنده بداخلاقی هایی کرده و اعتراضاتی نموده اند که چندان پسندیده نبوده ولی به هر حال دولت تشکیل شده و رای اعتماد گرفته و قصد خدمت دارد و همه باید ناراحتیها را فراموش نمایند و به دولت اجازه بدهند که برنامه هایش را اجرا کند.
خامنه ای شدیداً تلاش خواهد نمود خود را متأثر از فجایع کوی دانشگاه و کهریزک نشان داده و خواهد گفت که از همان روز اول و بمحض شنیدن موضوع، دستور پیگیری آنرا داده و به ملت اطمینان می دهد که مسببین مجازات خواهند شد.
وی مشارکت 85 درصدی مردم در انتخابات و رای 24 میلیونی!! به احمدی نژاد را نشانه اعتقاد مردم به نظام و علاقمندی آنها به اجرا شدن قوانین اسلامی دانسته و تلاش خواهد کرد مخالفتها با دولت را بنوعی با مسائل هسته ای و خصومت کشورهای غربی نسبت داده و از تلاشهای برنامه ریزی شده دشمنان برای ایجاد بحران در ایران بگوید.
تلاش دیگر خامنه ای برای خلاصه کردن اعتراضات به جنگ نرم و القای این نکته که در سایر جبهه ها دشمنان شکست خورده و بناچار روی به جنگ نرم آورده و با بکارگیری ناتوی فرهنگی قصد بی ایمان کردن جوانان و منحرف کردن آنها را دارد.
خامنه ای بخیال خود می خواهد بحث اصلی را منحرف نموده و فرمول خودش را بخورد ملت بدهد.

اهداف
حکومت بحران زده تر از آن است که بدنبال اهداف درازمدت باشد، آنها با خوش بینی در این خیال هستند که با سیاستهای یک هفته ای و با به فردا رسانیدن امروزشان، بتوانند زمان خریده، و بتدریج جنبش سبز را از شور و هیجان انداخته و خود را از مخمصه نجات دهند. هدف عمده رهبر از افاضاتش در نماز جمعه، ایجاد تردید در مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس است. وی می خواهد با بنمایش گذاشتن چهره ای ملایم از خود، و رفع مسئولیت از حوادث اخیر و طلبکار نشان دادن خودش از مسببین فجایع، آب سردی بر شور و هیجان مردم ریخته و در ظاهر از در مسالمت درآید.
بفاصله کمی از روز قدس، بازگشایی دانشگاهها و مراکز آموزشی خواهد بود که حکومت از آن بشدت وحشت دارد. دبیرستانها و دانشگاهها دقیقاً بر خلاف سیاست فعلی کودتاچیان مبنی بر جلوگیری از هر گونه تجمع است. رهبر قصد دارد تا در خطبه های نماز جمعه، چنان والیومی به ذهن ملت تزریق کند که برای شروع سال تحصیلی هم کفایت کند.

روشهای اجرا
حکومت یاد گرفته که برای هر تحرکی، 48 ساعت نهایی، بسیار مهم و سرنوشت ساز است و از طرفی قدرت اینترنت را هم بخوبی متوجه شده است، بهمین دلیل از روز سه شنبه 24 شهریور اختلالات شدیدی در اینترنت و شبکه تلفن همراه بوجود خواهد آمد تا اطلاع رسانی و دعوت مردم به راهپیمائی مختل شده و همه بلاتکلیف و سرگردان شوند.

راههای مقابله
بد نیست برای مدتی هم اینترنت را قطع کنند تا باورمان بشود که راههای بهتری هم برای اطلاع رسانی وجود دارد. مگر در سال 57 اینترنت وجود داشت، اصلاً هنوز کامپیوتر در جامعه وجود نداشت و تلفن همراه و اس ام اس هم متولد نشده بودند. تنها وسیله ارتباط، ارتباط حضوری و تنها رسانه، اعلامیه و نوار کاست بود.
سبزها باید برای روز قدس هر قراری که می خواهند از همین امروز بگذارند و این فرض را در ذهن داشته باشند که اینترنت از سه شنبه قطع خواهد بود. پخش اعلامیه، دیوارنویسی و دعوت حضوری از هموطنانمان، بسیار راهگشا خواهد بود. توجه داشته باشید که موج راهپیمائی سبز روز قدس، به اول مهر و دانشگاهها و دبیرستانها هم خواهد کشید. در یک هفته ای که فرصت باقی است همه تلاشمان را بکار ببریم.

[کد مطلب: 6460] [تاريخ انتشار: نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم مهر ۱۳۸۸ برابر با نهم اکتبر ۲۰۰۹ ، 03:26:01 توسط حسام
آره بابا اگه به منم پول میدادن مگفتن آدم بکش منم صد در صد از این خامنه ای بی وجدان حمایت میکردم
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 05:14:20 توسط عزرا سلوکی
لب مطلب: سی سال پیش گول خوردیم....وارد منجلابی شدیم مرگبار سالها طول کشید تا خود را باز یابیم و از این لجنزار نجات پیدا کنیم....اکنون با اراده و آگاهی (از بانیان و مسببان این مصیبتها..و همچنین اشتباهات خود) مصمم هستیم تا خدای خود.. خاک خود و دین خود را از این زالوها پس بگیریم....(تا آخرین قطره خون).......تا شاید نوادگان ما ما را به جهت لغزش سهوی و خوشبینی بیش از حد( به افراد و افکاری که تصور میکردیم در مسیر وحدانیت- انسانیت-عدالت همواره گام بر خواهند داشت )ببخشند.... و ..من از نوه ها و نوادگانم به خاطر این غفلت طلب بخشش میکنم.......
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 04:22:49 توسط ممد
ننه جون اگه اين رژيم سرنگون شد كه خواهد شد مردم خشتك آخوند رو بادبان خواهند كرد مطمئن باش هيچ سهمي جز محاكمه نخواهند داشت.قربون ننه٠ سپاس
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 01:08:27 توسط کسری
محسن خان بهتر بود هر دو صفت ترسو و فرصت سوز را به خاتمی میدادید. موسوی مرد است.
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 00:26:56 توسط یاغمیر
من با محسن هم فکر هستم ولی اگر عید فطر را روز جمعه اعلام کند پس عید در عربستان هم برگزار می شود و اینجاست اگر جمعه اعلام شود "رهبر شیعیان جهان" بودن زیر سوال می رود
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 21:34:25 توسط ننه
ما ایرانیان باید فراموش نکنیم که بعد از سرنگونی این رژیم دیگه آخوند و مذهب در سیستم اداره کشور هیییییییچ سهمی نداشته باشد وگرنه همین کاش است و همین کاسه.شایسته سالاری و دموکراسی برای اداره کشور دین هم از هر نوعش برای اشخاص تنها در حیطه خصوصی آنها، بهایت و اسلام و مسیحیت و بودایی و هر مذهب دیگه....
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 21:00:00 توسط سیا
با درود به بیداران-هر پدیده ی با ضد خود بوجود میاید-تا زمانی که!! نبود یا فقر اگاهی یکی از پایه های عقب افتادگی محسوب مشود میتوان با دروغ و نیرنگ بر افکار مردم مسلط بود-اما اگر مردم اگاه شوند دیگر راه برگشتی وجود ندارد و تمام شیوه هایی تزویر و تنویر و پشیمانی گریه و زاری -وا اسلاما- وا شهیدا- دستان دشمن خارجی و جاسوس و تهدید چوب و زندان ووو نتنها اثر ندارد بلکه ضد خود میشود /با انکه بیش از 30 سال است که با طرفندهای گونا گون بر تمام جنایات خود سرپوش گزارده و به نوعی کنترل داشتند اینک بیسوادی در کشور 3% بیش از 13 ملیون بالای دیپلم و نزدیک به 4 ملیون دانشجو و بخصوص بیش از 70% دانشجوی بانو داریم(علم .خرافه ستیز است) و درعصر ارتباتات و تکنولوژی فعلی و داشتن ابتکارات و خلاقیت ها جوانان ما که در جهان امروزی نمونه شده- تا کی ؟میتوانند این جانیان ادمخور خوش رقصی کنند -ج.ا.ا دیگر نمیتواند به نام اسلام و قوانین مذهبی عقب افتاده بر مردم اگاه ما فرمانروایی کنند.(ما بیدار و زنده ایم و با هوش )
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 16:52:38 توسط shahin
موسوي ترسو نيست مرد است شيره زنده باد موسوي
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 13:25:20 توسط iranpour
این فلاکت زده‌ عظما برای این کودتای ننگین و خونینی که راه انداخت، ، ،انتظار حتی یک سر سوزن اعتراض و مقاومت و غیرت و پایمردی از طرف مردم ایران را وارد محاسبات ابلهانهٔ خود نکرده بود. دیگر همه چیز برای او خیلی‌ زود دیر شده است. کودتا کرده، به آرای مردم خیانت کرده، فرمان کشتار داده و تعداد زیادی را شهید کرده، تعداد بسیار زیادی را به اسارت گرفته، زیر شکنجه کشته، تجاوز کرده و در جریان این کودتا هم، ثروت ما را به یغما زده و از جانیان بالفطرهٔ‌ای که شغال گونه به جان و مال و ناموس انداخته قدردانی و ستایش کرده و می‌‌کند... شما بگو چه جنایتی که نکرده؟ ملت ایران از نظر این مست همه جور ذلیل پشیزی ارزش، بیشتر از اینکه در حد بندگان و غلامان درگاهش شمارش و مطرح شوند، ندارند.یارانش را نگاه کنید، یکی‌ از یکی‌ دیگر پست تر و کودن تر و درنده خو تر و جانی تر تا معلوم شود که چند تا دیو یکجا در وجود نحس این بی‌ همه چیز جمع شده است. اما هیچ خون خواری، در هیچ تاریخی و در هیچ کجا نبوده که با ذلّت و خواری طومارش پیچیده نشده باشد. صف اتحاد ما طناب دار اوست.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 13:15:30 توسط دانا
اين جاني جز دستور قتل زندان شكنجه تجاوز مگه چيز ديگري هم بلده٠خامنهاي قاتل پشت تو نماز معصيت دارد ٠مرگ بر تو
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 12:50:02 توسط ضددين سياسى٠
به عقيده من بزرگترين دستاورد قيام ٢٢خرداد ملت ايران٠شكسته شدن ابهت پوشالى ج٠ا و لرزان شدن پايه هاى حكومت ولايى آسيدعلى و از همه مهمتر ريختن ترس مردم از حكومت ميباشد٠روز قدس هم فرصتى ديگر براى به چالش كشيدن ج٠ا است٠با احترام٠
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 11:57:21 توسط مهدی سابق ( خسرو)
ضمن تائید پست سهرابستان ، اگر به سخنرانیهای تمام پایوران جنایتکار حکومتی دقت کنید ، همگی یک کثافت کلیشه ای را ، در طول این سی سال ، قرقره کرده اند ، بیشتر قریب باتفاق ایرانیان تا سال 1357 در گروه اُمت قرار داشتیم ؟ و حتی نخبگانمان با تمام کر و فرشان ، بعلت فقر معلوماتشان ، خمینی را در ماه میدیدند؟! اما ، امروز بعد از گذشت سی سال ، اکثریت ملت ره 1400 ساله رفته اند و متوجه عفیونی بنام دین و حرامیان بی اخلاق و فرصت طلبی بنام روحانیون شده اند؟ که این خود بزرگترین دست آورد ملت آگاه ایران میباشد؟ لاکن ملت آگاه باید بداند برای عقد و ترحیم امواتش ، نیازی به آخوند زنازادهً مفتخور تدارد؟ و از نزدیکی باین ویروس انحطاط و بی اخلاقی دوری جوید؟! من بعنوان یک ایرانی با تمام سختیهای غیر قابل تحمل این سی سالهً رژیم جنایتکار و خائن اسلام ناب محمدی ، خوشحالم خودم را از شر این کثافت موروثی رها ساخته ام ، و به آینده ایران بسیار امیدوارم، مرگ و نفرت بر صنف ملا ، بسیجی ، پاسدار و عوامل مزدور مخبر ، شعار نویسی یادمون نره ، ساقط کردن مزدوران رژیم، و سلب آسایش و امنیتشان فراموشمان نشود
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 11:07:45 توسط fred
جناب رهبر عاقبت گور خودت ، خانواده ات و تمامی آخوند جماعت را کنـــــدی . ستونها قصر ظلم و ستم تو و امثالت چنان شدید تکان خورده و صدمه دیده که در مدت زمان کوتاهی سرنگون میگردد . امیدوارم آخرین روز سیاه قدس را اقلآ امسال با چشمانت ببینی که ملت ایران یکصدا مرگ بر خامنه ای را داد میکشند. نابودی ج-ا آرزوی هر ایرانی وطنپرست میباشد. مرگ بر آخوند جماعت .
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:45:11 توسط dara kia
چیزی بهتر از این نمیتوانست اتفاق بیفتد. هر چه آیت الله خامنه ای بیشتر در نماز جمعه ها حاضر شود ما و مردم بیشتراز اهدافش مطلع می شویم و او نمی تواند بعداز چندی زیر همه چیز بزند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:02:54 توسط محسن
من منتظرم ببينم كه اينها عيد فطر را روز جمعه اعلام كنند كه از شر روز قدس فرار كنند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 08:52:17 توسط شهرام
تحلیل بسیار منطقی و مستدلی بود.امیدوارم آقایان خاتمی فرصت سوز و آقای موسوی ترسو هم گوشه ای توجه به این واقعیات داشته باشند. موج خروشان مردم خسته ومتنفر از دیکتاتوری مذهبی ولایت جانی،بسیار عظیمتر از آن است که اصطکاکی رادرخود بپذیرد.مرز بین حق وباطل بسیار آشکارتر از آنست که کسی بتواند بهانه ای برای همراهی بتراشد. بزودی تیرهای چراغ برق خیابانها چوبه ی داری خواهد بود برای امثال خامنه ای و جعفری ها وطائب ها و همه ی آدمکشانی که فکر میکنند میتوانند بسادگی بکشند وبسوزانند وهمچنان بدون عقوبت بمانند وبتازند. مرگ بر حکومت اسلامی مرگ بر خامنه ای دژخیم زنده باد ایران آزاد از دروغ وخیانت
نوشته شده در تاريخ نوزدهم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 08:34:29 توسط نوروز
من بجای ایشان باشم برای روز جمعه یک دست دیگر خود را قطع می کردم تا بتوانم باز گروهی از حیوانات را برای کشت و کشتار و تجاوز به جوانان بسیج کنم.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
احتمال عزل یا استعفای ترامپ و معاونش قوت گرفت
عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 
ازدواج همسر حججی نیز خبر شد
فيلم/ صحبت‌های تنها بازمانده حادثه سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج 
فیلم/ سوء قصد به دو آخوند در مسیر جاده قم
عکس/  بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد
فيلم/ پاسخ‌های محکم دو دختر به کسی که به نام امر به معروف ایجاد مزاحمت می‌کند
فيلم/ روایت مرحوم زهرا نویدپور از تجاوز جنسی سلمان خدادادی نماینده حال حاضر ملیکان در مجلس 
فيلم/ باید به اینهمه شعور سیاسی و آگاهی این کارگر هموطن آفرين گفت 
 بخشی از یک گزارش: تن فروشان خیابان گلبرگ و رشید در تهران
فيلم/ روشنگری محمد حسین سپهری، معلم شریف مشهدی، پیرامون جنایات سلمان خدادادی، نماینده ی مجلس جمهوری اسلامی 
فیلم / بارش برف و تگرگ دقایقی قبل- شمال تهران
آگهی های تجارتی