امام جمعه اصفهان:‌آنها كه مي‌گويند روز قدس با نشان‌هاي سبز بيائيد بايد صدايشان خفه شود/چرا موسوي دستگير نمي شود؟

امام جمعه اصفهان گفت: مردم امروز از قوه قضاييه انتظار دارند آنهايي كه مايه اصلي فساد هستند را به پاي ميز محاكمه بكشاند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، آيت‌الله سيديوسف طباطبايي‌نژاد در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته اصفهان با اشاره به حوادث پس از انتخابات رياست جمهوري دهم اظهار داشت: من به طور صريح عرض مي‌كنم چرا آقاي موسوي كه نقش اول را در اين جريانات بازي مي‌كرد، دستگير نمي‌شود.
وي ادامه داد: راهپيمايي روز قدس امسال به خاطر كار‌هاي ناشايستي كه عده‌اي پس از حضور پرشور مردم در انتخابات انجام دادند بايد باشكوه‌تر برگزار شود.
وي افزود: مردم امروز از قوه قضاييه انتظار دارند كه آنهايي كه مايه فساد هستند را به پاي ميز محاكمه بكشاند و من به طور صريح عرض مي‌كنم كه چرا آقاي موسوي كه نقش اول را در اين جريانات بازي مي‌كرد، گرفته نمي‌شود.
نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه اصفهان با طرح اين سوال از مسئولان ذي‌ربط كه چرا در اين جريانات دنبال شاخ و برگ‌ها هستيد، تصريح كرد: شما چرا يك عده جوان را محاكمه مي‌كنيد و جوان‌هايي كه خود معترفند از سوي كساني فريب خورده‌اند.
نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه اصفهان با طرح اين سوال از مسئولان ذي‌ربط كه چرا در اين جريانات دنبال شاخ و برگ‌ها هستيد، تصريح كرد: شما چرا يك عده جوان را محاكمه مي‌كنيد و جوان‌هايي كه خود معترفند از سوي كساني فريب خورده‌اند.
وي ادامه داد: آنها كه پخته سياست بودند و مي‌گويند روز قدس با نشان‌هاي سبز بيائيد اينها بايد صدايشان خفه شود.

[کد مطلب: 6494] [تاريخ انتشار: بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۸۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:01:28 توسط سعید
به این رمال بگویید بزودی گردنش زده خواهد شد بگوئید کسانی که اسلام را تکه تکه کردند روزی تکه تکه میشوند بگوئید چهره واقعی شما به خدا قسم چهره معاویه ها ست لعنت خدا بر همه شما که منبر خدائی را اشغال کرده اید...
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 12:48:53 توسط دانا
تو ديگه اينقدر شكر ميل نكن برو فكر زاينده رود وسي وسه پل باش
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:34:10 توسط مزاحم
اپن آقاي *javadl جاي ديگري اين نظريه را با نام *ايران پور فرستاده و گويا تخصصش در مبارزه با رفقاي چپ و كرنش كردن به پرچم سبز اسلام است٠شما مبارز نيستي اصلاحطلبي٠انشالاه كه پيروز باشيد و بيدق سبز اسلام سيد حسين را بعد ز انقلاب دوم اسلامي بر فراز خيابان پاستور برهبري آلنده زمان ببينيم٠البته ما انقلاب ۵٧ و شعار وحدت اسلامي و همه با هم امام جماران را هنوز از ياد نبرده ايم حالا خميني جاني اين همه وعده ارزاني و مجاني داد اينطور شد. اين يكي كه وعده اي جز قانون اساسي مجلس خبرگان آخوندي را نميدهد٠آقاي *جوادل يا *ايرانپور يا هر اسم ديگري كه استفاده ميكنيد بر خلاف نظر شما اگر به تاريخچه پرچم ايران نگاه كنيد ميبينيد بخاطر اسلامي بودن اين مملكت در دوران قاجار اين رنگ را در پرچم ايران گنجانده اند. رنگ صلح رنگ سفيد است٠شما خودت هم نميداني اين مملكت اهورايي* است يا اسلامي* مير حسين موسوي است٠جنبش سبز اسلامي است و هوادارانش نماز جمعه!! برهبري كروبي خاتمي موسوي و رفسنجاني هم ميروند٠نماز جمعه روز قدس نوار پيشاني سبز يادت نره!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 08:37:13 توسط دکتر الفی
منن دکتر الفی نژاد از دوست محترم (بچه محل)خیلی خیلی تشکر میکنم که جواب مرا داد .خدا به حق 5 تن سر بریده عال ابا خیرت بده والا از شما چه پنهان ما اینجوری تاریخ یاد گرفتیم یکی میرفت بالا میشست میگفت نفت را مجانی میکنیم برق را مجانی.. بعد سر امام حسین را میبرید.. ننه مون گریه میکرد ما هم سینه مزدیم ..از بخت بد ما 3 میلیمتر قدم کوتاهتر از ریس جمهور بود این دوره نتونستم هر چند اقا فرمودند که احمدی با ایشان بیشتر نزدیکی میکند هواشو داشت ..الته ماهم بیکار نبودیم با پسر رهبر اقا مجتبی نزیکی خیلی میکنیم که قول داده دوره بعد ما را بکنه.( رئیس جمهور)راستی بچه محل جون گغتی داریوش با گئومات چی کار کرد؟ نکنه اق معلم از کمبوجیه یاد گرفته باشه.. حالا کی دیگه به ما دیکته یاد بده !؟تا یادم نرفته امم جمعه اصفهان به امام جمعه تهران گفت..بازم یادم رفت..
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 05:02:57 توسط javadl
به هر شکل ،به هر نام ، و به هر رنگی‌ که باشد باید با این جنایت کاران ستیزه کرد ،تا هر چه زود تر سرنگون شوند ،همانگونه که صدای شنیدن استخوان‌ها و ریزش پوشالی این دیوان و دادن را می‌‌بینید. رنگ سبز، نشان طبیعی زندگی‌ و زندگی‌ و شادابی است.سبز یکی‌ از رنگ‌های پرچم ملی‌ ما است که پیام صلح دارد و رنگ عبور از مرز توقف و حرکت وپویا بودن است . گفتگو و جدال پرچم هم بدانید‌ که همیشه یک جدال انهرفی و برای تحلیل نیروی مخالفین رژیم است. پرچم سه رنگ شیر و خورشید ایران هم ، نشان و نمود تاریخی ما ایرانیان است و هیچ ربطی‌ به رژیم سلطنتی گذشته ندارد.این افاضات از برخی‌ از اذهان گرد و خاک خوره بعضی‌ از رفقای چپی و عوامل جاسوس آن‌‌ها جمهوری جنایت کار بر می‌‌خیزد.... پیوسته و بر قرار باد مبارزات ملت قهرمان ایران ....به هر نام و شکل و رنگی‌....... قدم اول ... باید این دزدان و دشمن های ایران را از کشور اهورأی خود بیرون کینم .....یادمان باشد ما یک دشمن مشترک داریم...... مهوری جنایت کار اسلامی ...ننگ قرن بیستم و سرطان جهانی‌ است .در ایالات خود و اگر در خارج از ایران هستید با نماینده گان مجلس
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 03:08:57 توسط بچه محل
جناب دکتر بااجازه ، سوال شمادر مورد نام گئومات را مختصر توضیح میدهم. کوروش کبیر 2 پسر داشت بردیا و کمبوجیه .کمبوجیه درخفا بردیا را سربه نیست کرد تا پس ازمرگ پدر خود برتخت نشیند. پس ازمرگ کوروش شخصی به نام گئومات ادعا کرد که بردیا است و پس از قیام سلطنت را غصب کرد. کمبوجیه در مصر از شنیدن این خبر چون چاره ای برای افشای آن نداشت خودکشی کرد. پس ازچندی داریوش کبیر بر علیه گئومات غاصب قیام کرد و پس از کشتن او به پادشاهی رسید. میبخشید من به جای گئومات توضیح دادم گفتم شاید از دستت ناراحت باشد، بهت جواب نده
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 18:26:40 توسط mitra
این روز قدس با شکوه هر چه بیشتر انجام خواهد شد و اسمش از روز قدس به روز ازادی ایران و ایرانی عوض خواهد شد و برای همیشه ایران را از وجود موجودات منفوری نظیر شما پاک خواهیم کرد البته دلتان رازیاد خوش نکنید و به موسوی ایراد نگیرید او هم همراه شما خواهد رفت
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 16:29:06 توسط دکتر الفی
اق معلم اجازس؟گئمات درسته یا گئومات حالا یعنی چه؟ اگه میشه توضیع بدین ! خیلی ممنون میشیم .اخه حاج اقا! انقدر برامون قران خوندن که فارسی کمپلت یادمون رفته. خدا نکرده فکر نکنین که ما مسلمون نیستیم به هر سه تا عباس قسم با اینکه 5 دوره نماینده مجلس بودم و کاندید این دوره ریس جمهوری اما اقا با اینکه میدونست منم دکترم و باسوات تر از اغای اهمدی نزاد هستم ولی مارو وزیر کرد . ماهم راضی به رضای خدا هستیم .راستی تا یادم نرفته اقا من خیلی از پیشنهاد شما خوشم امد خلاثه یکی پیدا شد غلط دیکته مارو .ببخشید .(مارا)تصیح کند .بی خیال این خبر مبرا حق با شماست اقا.اسمتون یادم رفت گ... گئومات.. بله ما چی کار داریم مردم چه جوری فکر میکنند ! دیکته شون درست باشه خیلی مهمتره .. راستی امام جمعه اصفهون چی گفته بود ؟ ...اصلا یادم رفت امام جمعه تهران بود یا اصغهان ؟که گفت ....
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 15:36:38 توسط مباشر
جمعه اينده روز نمايش سبز و سفيد و قرمز است - روز تولد دوباره ازادى در ديار انسانهاي پاك و ازاده است! جمعه اينده ادينه است - روز ماست - و روز تولد دوباره "ندا"ست. جمعه اينده - روز خداست! به اميد ازادى ايران
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 14:30:54 توسط رضا
نمی دانم دوستان سریال یوسف پیامبر را دیده اند و یا نه . در آنچه هم نفراتی بودند قدرتشان رو به اتمام بود و دست به کشتار زدند و در عین حال از سادگی مردم سواستفاده می کردند. بهترین دختران قوم را تصاحب کرده بودند و زمین و ثروت و ... و خلاصه همگان هم می گفتند فقط کافی شکم های آنها را نگاه کنید. واقعا تا حالا به هیکل ها و شکم های این آخوندها توجه کرده اید. مفت خورهایی که به نام دین بیشترین ضربه را به دین زدند . اگر تمام قدرتها در 1400 سال گذشته را جمع می کردند نمی توانند به میزان ضربه ای که اینها به دین و دینداری ملت ایران زدند , ضربه بزنند. به نظر من باید تلاش کرد جملات اینها به همین شکل و عینا منتشر شود و این خود بزرگترین ضربه به آنان است.
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 12:56:49 توسط گئومات
سلام بر هموطنان کامنت گذار!شما را به خدا بیایید فارسی را درست بنویسیم! وقتی اخبار را میخوانیم به نوع کتابت کلمات دقت کنیم و فارسی را به شکل محاوره ای ننویسیم. استقاده از این سایت فقط به این منحصر نمیگردد که اخبار را بخوانیم و بعضاً کامنتی هم بگذاریم با چندین غلط املایی و کلمات محاوره ای! ما که زحمتی میکشیم و وقتی صرف میکنیم و کامنتی میگذاریم پس چرا از این موقعیت برای درست نوشتن فارسی نیز استفاده نکنیم؟ حتماً میپرسید که چه اشکالی دارد که هرکس هرطوری میتواند فارسی را بنویسد؟ این سرتاپا اشکال است! ما میخوانیم و مینوسیم پس چرا نباید لااقل سعی کنیم که بیاموزیم که درست بنویسیم. چرا نباید به جای نوشتن "نمیدونه" که محاوره ای است بنویسیم "نمیداند-به جای "هنجره"بنویسیم "حنجره"، نه واقعاً چه اشکالی دارد؟ ما که مینویسیم پس راستی چرا درست ننویسیم؟ اگر هموطنی هم این چنین اشکالاتی را تذکر میدهد فوری او را محکوم میکنیم و میگوییمپ: ما ملا لغتی نمیخواهیم! چرا نمیخواهیم، که همچنان بد و غلط بنویسیم؟ اعتراض میکنیم که خامنه ای از انتقاد نفرت دارد اما خودمان توصیه هموطنان را نمیپذیریم و انتقاد را رد میکنیم!!
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 11:38:05 توسط ضددين سياسي.
تظاهرات قدس! اتفاقا بايد در اين روز سبز پوش تر از هميشه به ميدان آمد.امروز روز مرزبندي بين حق و رياست.(( يا زنگي زنگ يا رومي روم)). حد وسطي وجود ندارد.پاينده ايران.
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 11:32:29 توسط YEKI
یکی نیست بگه برو بمیر. ما اصفهانی ها چه گناهی کردیم تو شدی امام جمعه ! که که !
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 11:21:05 توسط زویا
ن مزتیکه  ، امام جمعه اصفهان، با این جایگاهی که غصب کرده هنوز معنی "مردم" رو نمیدونه.
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 10:56:07 توسط بابك خرمدين
بابا تو ديگه زر نزن . اربابت در تهران به قدر كافي ... خورد. روز قدس ميزنيم تو دهنتون
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 10:41:59 توسط Ramin 1
حضرت آيت‌الله سيديوسف طباطبايي‌نژاد نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه اصفهان به اندازه عمامه مباركشان غلط كرده اند. اگر جد اطهرشان هم تشريف بياورند, نميتواند مانع * عزم راسخ * ايرانياني كه بيش از مدت ٣٠ سال با هر بدبختي, سيستم ناپاك اسلامي را كه از طاعون هم بمراتب بدتر است, تحمل كرده و اينك تصميم دارند انرا به ظرف اشغال تاريخ پرتات كنند, بشود.
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 10:33:16 توسط Reza
صدای تو و ارباب وقیحت را بزودی خفه میکنیم کثافت لجن. دیدار ما در روز قدس. رفتار شما کفتاران هزار بار بد تر از رفتار صهیونیستهاست.مرگ بر خامنه ای
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:56:18 توسط تظاهرات قدس
در تظاهرات روز قدس جنبش سبز بدون عائم سبز مثل لباس سبز دستبند سبز کلاه سبز روسری سبز بیرون بیایند فقط شعارهایشان سبز باشد کافی است خطر کمتر است شعارهای سبز کوبنده ترو ویرانکننده تر است شعار سبز بدهید مرگ بر دیکتاتور واسه چی نمی میره از دستش راحت بشیم
نوشته شده در تاريخ بيستم شهريور ۱۳۸۸ برابر با يازدهم سپتامبر ۲۰۰۹ ، 09:38:31 توسط amjad
در جواب امام شنبه اصفهان باید بگویم .جناب عجله نکن بزودی این روزهای توطئه بازی ونیرنگ بازی شما تمام می شود .البته مردم با غرور ایران شما را خفه نخواهند کرد بلکه می توانی به تکا یا ودخمه های خود بر گردید و روزهای جمعه مردم به پیک نیک وگردش علمی ودر رستورانها مثل کشورهای پیشرفته با عشق زندگی خواهند کرد .شماها جانوران ما قبل تاریخ بی آبروتر ازآنی که دارید همدیگر را افشا می کنی .خیالت راحت باشد با حاکمیت مردم وحکومت لائیک تمامی شماها که کارتان تجاوز واعدام ومفت خوری می باشد .حجره هایتان تعطیل خواهدشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 معامله پنهانی بایدن و خامنه‌ای: تلاشی مشترک برای باقی‌ماندن در قدرت 
بقایای جنگنده اف ۳۵ آمریکایی پیدا شد 
هیئت تحریمی‌ها در نیویورک؛ معراج، رئیسی، اسماعیلی {آخوندک فتل عام و دار و دسته اش در نيويورک به ريش دنيا می خندند}
پرونده جنجالی در لهستان؛ "صدور ویزا در ازای دریافت رشوه" 
آخوندک مدیر حوزه علمیه قیدار به ضرب گلوله به هلاکت رسيد 
یلدا معیری، عکاس: هنگام بازداشت به من «تعرض جنسی» کردند 
 ابهام در وضعیت سه تن از «ایرانیان مشمول عفو» در چارچوب توافق ایران و آمریکا 
 پرسپولیس پیراهن امضا شده رونالدو را به خانواده فاطمه حمامی پس داد 
مردی که با اسلحه کامیون‌داران را به اعتصاب ضدحکومتی تهدید می‌کرد، به گفته پلیس فارس کشته شده است 
نماینده ویژه بایدن در امور گروگان‌ها: «معامله خوبی» با جمهوری اسلامی بود 
ادعای آخوندک قتل عام، ابراهیم رئیسی در نیویورک: پلیس هیچ‌گونه ضربه‌ای به مهسا امینی وارد نکرده بود 
تفلیس، اوکراین را به طراحی و حمایت از یک کودتا در گرجستان متهم کرد