افشای سند برداشت 16 میلیاردی از ریاست جمهوری برای دانشگاه احمدی نژاد

آینده آنلاین : در حالی که روز گذشته روزنامه جمهوری اسلامی از برداشت مبلغ یکصد و شصت میلیارد ریال در آخرین روز دولت احمدی نژاد خبر داد، خبرنگار "آینده" به سند این برداشت دست یافته است.

این روزنامه نوشته بود:« از نهاد ریاست جمهوری خبر می رسد مبلغ یکصد و شصت میلیارد ریال در آخرین روز دولت گذشته از حساب ریاست جمهوری برداشت شده است.مسئولین جدید نهاد در جریان پیگیری این اقدام به سرنخ هائی رسیده اند که ممکن است در روزهای آینده به اطلاع عموم برسد. ایجاد دفاتر برای مسئولین سابق و تأسیس دانشگاه توسط آنان از جمله مواردی هستند که در فهرست این پیگیری ها قرار دارند.»شاید برخی باور نمی کردند عوامل دولتی که خود را "پاک ترین دولت تاریخ" می داند، دست به چنین کاری بزنند؛ اما متاسفانه این خبر صحت داشت.

طبق سندی که در زیر مشاهده می کنید و برخی داده های آن محو شده است، این اقدام در روز 13 مرداد جاری، یعنی روز تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی انجام شده و موجودی حساب دانشگاه آقای احمدی نژاد را از 12 میلیون تومان، به 16 میلیارد و 12 میلیون تومان رسانده است.

چرا که یک فقره چک به مبلغ 160 میلیارد ریال از ذی حسابی نهاد ریاست جمهوری به حساب کوتاه مدت بانک ملت به شماره 4701686495 به نام دانشگاه غیردولتی، غیرانتفاعی جامع بین المللی ایرانیان(یعنی همان حسابی که شماره آن برای اطلاع عمومی منتشر شد) واریز شده است.

البته وقتی احمدی نژاد در آخرین گفتگوی خود با تلویزیون خودش اذعان کرد فعلا از یک مکان دولتی برای دانشگاه ایرانیان استفاده می شود، احتمالا وقتی درباره این 16 میلیارد سوال شود، یکی از آن خنده هایش را می کند و پاسخ می دهد که این دانشگاه، «مال مردم» است!

[کد مطلب: 65856] [تاريخ انتشار: پنجم شهريور ۱۳۹۲ برابر با بيست و هفتم اوت ۲۰۱۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
توافق برای تشکیل نیروی واکنش سریع در مرزهای ایران و پاکستان 
واژگونی اتوبوس در لرستان/ ٣۵ کشته و زخمی
فرمانده نیروی دریایی سپاه: استفاده از تنگه هرمز برای ایران محدود شود، آن را خواهیم بست
واکنش‌های بین‌المللی؛ معافیت خریداران نفت ایران از تحریم‌ها «احتمالا» تمدید نمی‌شود
فیلم/ تجمع اعتراضی حواله داران خودرو مقابل وزارت صنعت،معدن و تجارت با شعار : «سه ماه وعده کردین ، خون به دل ما کردین»، «دزدکیه با دزداست ،دلال کیه با دزداست حامیش کیه وزارت» / امروز دوشنبه
پربازديدهای اين بخش
عکس/ "دوچرخه مخصوص بانوان" ساخت بسیج
عکس/  تصاویری از زد و خورد در تبریز پس از شکست تراکتورسازی برابر پیکان
خامنه ای فرمانده کل سپاه را برکنار کرد
حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه منصوب شد
گاف عجیب ترامپ در واکنش به حملات سریلانکا
عکس/ حضور حزب الله لبنان در خوزستان: کمک چه ربطی به این پرچمها و بنرها دارد؟
پنجاه دانشگاه در ایران تعطیل شدند
 یک پروپاگاندای عجیب و معنی دار روی سایت روسی اسپوتنیک!
فیلم/  شهر بُستان، ۹۰ كيلومترى اهواز؛ فیلمی از "سرقت كمک‌های مردمى به سيل‌زدگان توسط نهادهاى حكومتی" / مردم شهر جلوى کامیونها را میگیرند
امیرحسین آزاد، 30 سال بیشتر سن ندارد فقط یک ملک او در منطقه پاسداران در تهران، ۵۰ میلیارد تومان می‌ارزد و یک خودروی زیر پایش نیز پنج میلیارد تومان قیمت دارد
فيلم/ بانويی که محکم و قاطع جلوی زورگويی ايستاد 
اسرائیل روش مقابله با اس 300 را پیدا کرد
با فشار افکار عمومی برنامه صدیقی امام جمعه تهران در یک مرکز تجاری لوکس لغو شد
آگهی های تجارتی