170 نماینده مجلس اعلام کردند که اگر نظام اجاره دهد حاصرند در کنار برادران سوری خود بجنگند


اعلام آمادگی170 نماینده مجلس برای دفاع از سوریه/حاضربه جان‌فشانی در کنار برادران سوری هستیم

170 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای از خط مقاومت سوریه و مواضع خامنه ای حمایت و اعلام کردند: با اراده نظام در کنار برادران سوری خود برای مقابله با خط کفر و ظلم حاضر به جان‌فشانی هستیم و به آمریکای جهان‌خوار و سرکردگان آن در رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم که ملت های مظلوم جهان سال های سال است در انتظار لحظه نهایی پاک کردن خط ظلم و ستم مستکبران هستند و حمله شما به سوریه سرآغاز این فروپاشی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر در بخشی از این بیانیه آمده است:

... تعجب و صد تعجب از کسانی است که در این مقطع تاریخی که آمریکا و غرب در حمایت از رژیم صهیونیستی غاصب در پی برانداختن مقاومت در خاورمیانه هستند، دشمن شادی می کنند و تکمیل بهانه آنها برای جنگ ثمره دیگری ندارند.

اکنون ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت خود از خط مقاومت در سوریه به صراحت اعلام می کنیم که با تمام وجود از مواضع ولی امر مسلمین و امید مستضعفان جهان حمایت می کنیم و در صورت اراده نظام در کنار برادران سوری خود برای مقابله با خط کفر و ظلم حاضر به جان‌فشانی هستیم و به آمریکای جهان‌خوار و سرکردگان آنان در رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم که ملت های مظلوم جهان سال های سال است در انتظار لحظه نهایی پاک کردن خط ظلم و ستم مستکبران هستند و حمله شما به سوریه سرآغاز این فروپاشی خواهد بود.

 

[کد مطلب: 66225] [تاريخ انتشار: سيزدهم شهريور ۱۳۹۲ برابر با چهارم سپتامبر ۲۰۱۳] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان