تاجزاده : اگر نقد خوب است، چرا منتقدان رهبری زندانی می شوند؟ چرا کسی حق ندارد رهبری را نقد کند؟مصطفی تاجزاده در واکنش به درخواست رهبری از اعضای دولت روحانی، می گوید چرا اجازه نقد در مورد خود ایشان داده نمی شود و چرا منتقدان رهبری را به زندان می اندازند؟

به گزارش کلمه، تاجزاده که از پنج سال قبل محکومیت حبس خود را در زندان اوین می گذراند، در ملاقات اخیر خود گفته است: این که رهبری در دیدار با هیات دولت گفت انتقاد خوب است و کمک دولت است حرف کاملا درستی است اما سوال این است که چرا در مورد خود ایشان اجازه نقد داده نمی شود که کمکشان شود و چرا کسی که ایشان را نقد می کند باید ۷ سال عمرش را در زندان بگذراند؟

وی می افزادی: چرا نباید عملکرد شورای نگهبان و قوه قضائیه نقد شود و چرا اگر کسی نزدیک این حوزه شد روزنامه اش تعطیل می شود و مجازات می شود؟ اگر نقد خوب است برای همه باید باشد دولت، قوه قضائیه، همه جناح ها و رهبر.

فخرالسادات محتشمی پور، همسر این زندانی سیاسی، در یادداشتی به شرح ماوقع ملاقات اخیر آنها پرداخته استو وی در بخشی از این یادداشت نوشته است:

می گویم برخی سوال می کنند مطالباتمان محقق نشده تا کی باید از روحانی حمایت کنیم؟ می گوید خیلی عجیب است این سوال مگر ما در برابر تکفیری های جبهه پایداری گزینه دیگری جز حمایت از روحانی داریم؟! نباید توقعات را بالا ببریم. البته من در این مدت ندیدم روحانی کاری خلاف وعده هایی که داده بکند هرچند خیلی از وعده ها محقق نشده و اگر خود ما هم بودیم با این موانع و فشارها موفق به اجرای وعده هایمان نمی شدیم. هرچه فشار به روحانی و همکارانش در دولت بیشتر می شود میزان حمایت مردم از او باید بیشتر شود. این که او به وعده هایش وفادار است و این که داعش شیعی روز به روز حملاتش را علیه او شدیدتر می کند و نیز با توجه به حساسیت شرایط منطقه و مشکلات اقتصادی مردم معتقدم که تنها گزینه ما حمایت از روحانی است امروز بیشتر از دیروز. البته سکوت در برابر مشکلات به باخت منجر می شود باید فعال بود اما فعالیت مدنی باشد و در جهت کمک به دولت و حمایت از آن.
 
این که رهبری در دیدار با هیات دولت گفت انتقاد خوب است و کمک دولت است حرف کاملا درستی است اما سوال این است که چرا در مورد خود ایشان اجازه نقد داده نمی شود که کمکشان شود و چرا کسی که ایشان را نقد می کند باید ۷ سال عمرش را در زندان بگذراند. و چرا نباید عملکرد شورای نگهبان و قوه قضائیه نقد شود و چرا اگر کسی نزدیک این حوزه شد روزنامه اش تعطیل می شود و مجازات می شود؟ اگر نقد خوب است برای همه باید باشد دولت، قوه قضائیه، همه جناح ها و رهبر.


[کد مطلب: 80284] [تاريخ انتشار: نهم شهريور ۱۳۹۳ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۴] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عباس میلانی: احتمال سازش سپاه با آمریکا بعد از خامنه‌ای / «سپاه بدون خامنه‌ای وجود و قدرت دارد، اما خامنه‌ای بدون سپاه قدرتی ندارد»
اتومبیل بوگاتی محمد رضا شاه پهلوی مخفیانه به فروش رفت
نسیم مقصودلو،خواهر تتلو، خواننده زن ایرانی بازداشت شد
"فرمانده طالبان سوار بر خودرو سپاه پاسداران بازداشت شد"
وقوع انفجار مهیب در کاراکاس پایتخت ونزوئلا
واکنش غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان به خبر ارتباط همسرش با مدیر عامل شرکت هفت تپه و دریافت رشوه ۲۰۰ هزار دلاری از وی
افتتاح پارک بانوان!!
یک فروند هواپیمای مسافربری پاکستان در کراچی سقوط کرد + فیلم
بازداشت یک ایرانی در ترکیه برای آویزان کردن حوله‌ای با طرح پرچم بریتانیا 
"ولايت فقيه "پرچمدارِ آلوده 
فاصله‌گذاری در عید فطر؛ هشت مرجع قم در نظری متفاوت با خامنه‌ای دوشنبه را عید فطر اعلام کردند
سفارت جمهوری اسلامی در ونزوئلا ویدیوی (جعلی) ورود نفتکش ایرانی را حذف کرد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: