دستگیری همسر یکی از بازاریان شناخته شده بازار تهران


فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران : بنابه گزارشات رسیده ، خانم مریم النگی همسر محسن دکمه چی از بازاریان شناخته شده بازار تهران هفتۀ گذشته با یورش مامورین وزارت اطلاعات دستگیر و به بند 209 زندان اوین منتقل گردید.
خانم مریم النگی 48 ساله روز یکشنبه 19 مهرماه با یورش مامورین وزارت اطلاعات دستگیر و به بند 209 زندان اوین منتقل گردید .در یورش به منزل آقای دکمه چی  5 نفر از مامورین وزارت اطلاعات شرکت داشتند که 3  نفر از آنها مرد و 2 نفر دیگر مامور زن بودند.مامورین وزارت اطلاعات حوالی ساعت 11:30 به منزل آقای دکمه چی یورش بردند  و تا ساعت 13:45 مشغول بازرسی از تمامی نقاط منزل آنها بودند،بازرسی و حشیانه و غیر انسانی بود که باعث تخریب بعضی از وسائل منزل آنها گردید . همزمان با بازرسی یکی از مامورین وزارت اطلاعات از تمامی نقاط خانه و فرزند آقای دکمه چی فیلمبرداری می کرد.
مامورین وزارت اطلاعات وسائل شخصی این خانواده را جمع آوری کردند و با خود بردند از جملۀ آنها آلبوم عکس خانوادگی،مدارک شخصی،سی. دی آموزش زبان و دسته چک آنها بود.
خانم النگی و فرزندش توسط سر بازجوی وزارت اطلاعات که با نام مستعار علوی است تهدید به بازداشت شده بود. روش رذیلانه و غیر انسانی که مامورین وزارت اطلاعات بکار می برد دستگیری اعضای خانواده برای تحت فشار قرار دادن زندانیان سیاسی است.خانم النگی از ناراحتی جسمی رنج می برد و به او حتی اجازه بردن داروهایش داده نشد. همچنین از زمان دستگیری وی تا به حال هیچ خبری از وضعیت و شرایطش در دست نیست
لازم به یادآوری است همسر ایشان  آقای محسن دکمه چی 52 ساله و از بازاریان شناخته شده بازار تهران 16 شهریور ماه  با یورش مامورین وزارت اطلاعات به محل کسب ایشان دستگیر و به بند 209 زندان اوین منتقل گردید.از زمان انتقال او به بند 209 تا به حال از وضعیت و شرایط وی هیچ خبری در دست نیست.

[کد مطلب: 8133] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم اکتبر ۲۰۰۹ ، 04:13:06 توسط نامي
هميشه اكثريت بالاتفاق بازاريان هر كاري محظ رضاي خدا براي آخرتشان كرده اند. تنها پيدا كردن پول وسرمايه بوده . نه خدمت براي اعمال آخرتشان (عبارت بجز خدمت خلق نيست به سجاده ومهر و تسبيه و دلق نيست) متاسفم از ساكت نشستن بازاريان كه ماهيت اصلي آنان مانندروحاني نما ها مدتها است آشكار شده است
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيست و يکم اکتبر ۲۰۰۹ ، 04:03:55 توسط نامي
هميشه اكثريت بالاتفاق بازاريان هر كاري محظ رضاي خدا براي آخرتشان كرده اند. تنها پيدا كردن پول وسرمايه بوده . نه خدمت براي اعمال آخرتشان (عبارت بجز خدمت خلق نيست به سجاده ومهر و تسبيه و دلق نيست)
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 20:03:21 توسط منصور
با درود بر هموطنان و liela خانم : مطالب زير را خواندم ، چيزيکه نشاندهنده افکار عقده ای وکثيف جنسی و آلوده باشد مشاهده نکردم . نمی دانم که از چه عصبانی شده ايد ، ولی به هر صورت هرکس حق اظهار نظر دارد . و تهمت زدن بخاطر عقيده و اظهار نظر کار خوبی نمی باشد و بايد سطح فرهنگ و سواد خود را بالا ببريم . آزادی و دموکراسی قواعد و مسائلی بدنبال دارد ، که قبل از هر چيز به اين قواعد و مرامها بايد توجه داشت و آن را پذيرفت و اگر بدون تحقيق و تفحص و علم به کسی تهمت بزنيم ، با ملايان و آخوندهای رژيم اسلامی فرقی نخواهيم کرد . پس بايد به اظهار نظر ديگران توجه کرد واگر ايراداتی داشته باشد آن را از طريق منطقی بيان کرد ، نه با تهمت و ناسزا . اگر ما در زندگيمان از خرافات و عقايد غلط که ريشه منطقی ندارد ، دروی کنيم و کمی از علم و دانش و منطق استفاده کنيم ؛ هم مشکلات انفرادی و هم مشکلات جمع حل خواهد شد
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 14:53:34 توسط leila
ظاهرا ذهن بعضي از نظردهندگان در اينجا هم مثل آن بازجوها به افكار عقده اي و كثيف جنسيتي آلوده است٠ شرم كنيد٠
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 12:10:17 توسط مسلم
RAMIN من حقانيت اين مجلس کذائی و پشمالوها را تائيد نکردم ، بلکه از زبان جوک و شوخی فجايع و شگنجه های زندانها را گوشزد کردم . اعتراض را نمی توان هميشه با زبان خشنونت ابراز کرد بلکه از زبان جوک و شوخی هم ميتوان ابراز عقيده کرد . و در کل مخالف شگنجه و جنايات اتفاق افتاد در زندانها هستم
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 11:43:42 توسط مسلم
سيد RAMIN دوباره سلام / ما که برای همه از خدا تقاضای شفای عاجل داريم شما هم يکی از اونها . موفق باشی
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 11:41:56 توسط Satarkhan
این کارها دیگر نفسهای آخر است، به زودی آخوند‌های جنایتکار به سزای کارهای خود خواهند رسید. وای که چه کیف میده به زودی آخوند و پاسدار آویزان در خیابان ببینم.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 11:13:24 توسط Ramin 1
هموطن گرامي * مسلم *, منهم از اظهار اميدواري سركار ممنونم. انشالله از حرفهاي من ناراحت نشده باشيد. و خوشحالتر خواهم شد كه قبول كنيد اعتقادم را: كه اگر اينجانب هم, حقانيت ان مجلس كذائي را تائيد ميكرد و فكر مي نمود * اصلا! * فشار اوردن ( نحوه ئ فشار هم, خودش سوال ديگريست. ) به يك مشت * پشمالو * ايا واقعا درست است؟, هم براي شما و هم براي ديگران اين حق محفوظ ميبود كه براي اين * سيد * يعني رامين, شفاي عاجل درخواست نمائيد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 11:09:09 توسط parviz
درست از اس اس هاي هيتلر كپي ميكنند ..ج اا مخصوصا خامنه اي و لاشخورهاش انجمن حجتيه ..واقعا حال ادم بهم مي خورد گور پدر خامنه اي و خميني..
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 10:20:55 توسط حمید - س
دوست عزیز تیزبین; در گفتار سیاسی استفاده از کلماتی چون "روسپی" "روسپی زاده" و "نسبت دادن" آن به کسی‌ ، نادرست است به ریشه ارتجاعی و مذهبی‌ دارد، و در عمل بخش مشخصی‌ از قشر زنان جامعه را که به دلیل فقر دستنگی و.... به تن فروشی مجبورند هدف اتهام و دشنام قرار میدهد. کودکان، جدا از وضعیت اجتماعی و اقتصادی پدران و مادران خود باید از حقوق برابر برخوردار باشند حمید - س
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 10:19:02 توسط مسلم
سلام آقا ramin / من در بهبودی کامل بسر مي برم ، ولی به هر صورت از دعای خير شما متشکرم . در ضمن اميدوارم که مشکل بدهی رفع بشود . خواستن توانستن است .
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 09:48:29 توسط مژگان
خدا انشا الله مرگ بده به کسانی که اینجور زندگی مردم را خراب می کنند . من فقط از خدا می خواهم که روزگار آنها را سیاه کنند .
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 08:34:25 توسط Ramin 1
ضمن پوزش, لازم افتاد كه در متن نظر ارساليم, يك تصحيح ناقابل صورت بدهم. بجاي * سلامتي * كلمه * بهبودي * را مناسب تر, مي يابم. باسپاس.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 07:59:07 توسط Ramin 1
خداوند به اين هموطن گراميمان, خانم و يا اقاي * مسلم * سلامتي اعطا بفرمايد! و بمن هم بنيه مالي مناسبي, كه بتوانم قدري از بدهي هايم را بپردازم.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 07:07:14 توسط تیزبین
خواب دیدی خیر باشه آقا مسلم. در دینی که مرد دو تا زن را در یک رختخواب صاحب میشود شما فکر میکنید که کاری برایشان دارد که بگویند آقای باز جو زندانی را صیغه کرده. یادتان رفته که پاسداران کثیف روسپی زاده دختران باکره را تجاوز کرده و اعدام میکردند. فکر میکنی همه آنها مجرد بودند؟ مرگ بر خامنه ای سگ هار دستار بند. نفرین ابدی بر خمینی بیشرف. مرگ بر رژیم اسلامی گندیده. نابود باد خرافات دینی از هر رنگش.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۸۸ برابر با بيستم اکتبر ۲۰۰۹ ، 06:37:02 توسط مسلم
يک نظر خوب برای اينکه بازجويان ديگر نتواند به دختران و زنان اين مرز بوم در زندانها تجاوز کنند . بايد به مجلس فشار بياوريم که قانونی تصويب کنند که همه بازجويان بايد متاهل باشند و زن شوهر بايد باهم در بازجوئی شرکت کنند ، که اين کار باعث ميشود که بازجو از ترس زنش ، به زن ديگری تجاوز نکند . راستی اين زن بازاری از تجاوز بازجويان در امان خواهد ماند ، برايش دعا کنيم .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنش‌ها به یک دیوارنگاره جدید در میدان پرتردد تهران +  عکس
وقیح الله خامنه‌ای : پوشیدن لباسی که "لباس غیرمسلمانان"  است جایز نیست ( این موجود که سمبلی از اوج واپسگرای و ظلم است 1400 سال دیر بدنیا آمده است )
عکس/ جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی
فیلم / یک خانم به دنبال تذکر به مهناز افشار درباره حجابش در جلوی سینما
عکس/ صف مرغ در بوشهر
فیلم/ بندرلنگە / افتضاح نمایش مردمی بودن نظام! در سفر روحانی به بندلنگه
فيلم/ حمايت مردم ار وريا غفوری؛ «وریای باغیرت / حرف تو حرف ملت»، بازی استقلال-پارس جنوبی 
فيلم/ واکنش مهنازافشار( بازیگر ) به اعتراض یک آمر به معروف (فضول) و اینکه باید حجابت را حفظ کنی 
دختران مجرد ایرانی در صف مادر شدن 
دوره «گشت‌ارشاد» به پایان رسیده است!
اظهار عجز در مقابل فیلم برداری شهروندان توسط موبایل
فيلم/ فیلم لو رفته جلسه بهزاد نبوی در مورد خاندان لاریجانی 
احتمال رقم خوردن «معامله قرن» وجود دارد
آگهی های تجارتی