آخوند علم‌الهدی : آیا بیشتر از عزیزان سیدالشهدا سختی کشیده‌ایم که اکنون بخواهیم دست در دست دشمن بگذاریم؟ / اوباما در نامه‌ای به رهبری، به غلط کردن افتاده است


به گزارش «نسیم»، آخوند علم‌الهدی در جمع نمازگزاران حرم رضوی تصریح کرد: مقاومت فرزندان و عزیزان سیدالشهدا  پس از وقایع عاشورا، الگو و مسیر حرکتی برای تحرکات سیاسی ما است. کاروان کربلا با مقاومت خود می‌خواهد ثابت کند رنج‌هایی که دیده‌اند مولفه ذلت نبوده بلکه مولفه عزت و مقاومت بوده است، آنها می‌خواهند ثابت کنند که اصل حرکت فرزندان سیدالشهدا بر مبنای مقاومت است. شما را به جان سیدالشهدا قسم، فکر کنید که آیا آنچه بر فرزندان و عزیزان سیدالشهدا در جریان اسارت گذشته سخت‌تر بوده یا آنچه بر مردم ما پیش آمده است.

وی ادامه داد: فرزندان و عزیزان سیدالشهدا  در جریان تحریم‌ها و رویارویی با دشمنان خود، مقاومت کردند؛ این موضوعات افسانه و داستان و اسطوره‌سازی نیست (!) بلکه برای ما راهبرد حرکت است. آیا ما در تحریم‌ها بیشتر سختی کشیده‌ایم که اکنون دست به دست دشمن دهیم، باور داشته باشید این مملکت حسین است؛ رزمندگان ما با سربند سیدالشهدا  شهید شدند، اسارت اهل بیت راهبرد سیاسی ما است و همچنان که تا اینجا رسیده‌ایم بازهم نباید ذلت را بپذیریم.

امام جمعه مشهد گفت: مسیر سرنوشت دشمن به جایی رسیده که در عرصه داخلی دولتمردان آنها شکست خورده‌اند و لذا به این نتیجه رسیده‌اند که برای جبران شکست خود، سرنوشت ما را تغییر داده و شکست این نظام را و ذلت‌پذیری این نظام را به عنوان جبران خسارت خود داشته باشند. اوباما در نامه‌ای به خامنه ای، به غلط کردن می‌افتد و از طرفی مثل گرگ زوزه می‌کشد. اینها شیطان هستند، از طرفی نامه می‌نویسند که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید بگویند توپ در زمین ایران بوده و از طرفی شکست ما را جبران شکست‌های خود کنند. آیا درست است ذلیل شویم تا تحریم‌ها را بردارند؟! عزیزان ما بدانند این مردم و رهبری به دولت اطمینان کرده‌اند و تیم مذاکره‌کننده به عنوان فرزندان ما در برخورد با دشمن وارد شده و نمایندگان ما باید خودشان را در کنار رقیه ببینند.

آخوند علم‌الهدی تصریح کرد: اینکه فکر کنیم در جریان تعامل بین‌المللی در کنار یک کشور دموکرات نشسته‌ایم و با دست به دست هم دادن، دوستانه مشکلات حل شود، اینطور نیست؛ زیرا اسلام بر روی کره زمین دشمنی سرسخت‌تر از آمریکا ندارد، اینها می‌خواهند با امتیاز گرفتن از ما، فناوری هسته‌ای را تا مرز صفر پیش ببرند و دست به دست دولتمردان ما بدهند و شایعه در دنیا راه بیفتد. می‌خواهند دوباره بلایی بدتر از روز اول به سر ما بیاورند.

وی اظهار داشت: رهبری  در برابر تحریم‌ها، اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند؛ ای کاش یک وزیر باعرضه‌ای در تجارت و تولید داشتیم و او این الگوی رهبری را نهادینه می‌کرد و امروز مدیریت بر ضد این الگو اجرا نمی‌شد تا مسئله تحریم به وجود آید. رهبر انقلاب از همان اول گفت آمریکا مورد اعتماد نیست و بنده نیز بعنوان یک طلبه حرف طلبگی خود را می‌زنم و همین را می‌گویم.


[کد مطلب: 83342] [تاريخ انتشار: بيست و سوم آبان ۱۳۹۳ برابر با چهاردهم نوامبر ۲۰۱۴] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محاصره کودکان بسیجی توسط مردم و خلع سلاح این کودکان 
توهین وقیحانه و عجیب رئیس دانشگاه نیشابور به دختران و زنان ایرانی
   از کودکان کار رسیدیم به کودکان بسیجی سرکوبگر  
  ترس آخوندها را برداشته است، اعتراض دیر هنگام : بیانیه عده‌ای از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه: همکاری با حکومت حرام است و مردم حق دفاع مشروع دارند / علی خامنەای مجتهد نيست تا چه رسد به مرجع تقليد
 سیلی مادری در مترو تهران به یک بسیجی کە برای حجاب اجباری بە او گیر دادە بود...
خیابان دماوند به سمت انقلاب/ امروز 6 مهر 
 بین‌کار رفتیم -جوادیه- صبحانه خوردیم و برگشتیم/ امروز چهارشنبه
گزارشی از  توهین رئیس دانشگاه نیشابور به بانوان ایرانی
 یکی از بهترین شعارهایی که در قیام دیشب فریاد زده شد
زاهدان /  ماموران کلانتری ۱۴ به سمت نمازگزاران مسجدمکی تیراندازی کردند / تصاویر دلخراش هستند
  خبرها از درون ارگانهای رژیم، ارسال‌شده توسط فعالین میدانی
  اثر مارکو ملگراتی کاریکاتوریست ایتالیایی برای مهسا امینی