به ما بپيونديد

دو دختر شکاک خواهرشان را کشتند

اعتماد : دو خواهر در جنايتي کم سابقه خواهر کوچک شان را به اتهام فساد اخلاقي به قتل رساندند.

به گزارش خبرنگار ما، زماني که به ماموران پليس شهرستان فسا در استان فارس خبر دادند جسد دختر جواني در خانه اش پيدا شده است آنها هرگز تصور نمي کردند اين دختر قرباني ظن خواهرانش شده باشد.

اين گزارش ساعت هشت صبح يکي از روزهاي مهر ماه به پليس داده شد. زني با صدايي گريان به ماموران گفت دختر جوانش به صورت اتفاقي جان خود را از دست داده است.

زماني که ماموران در محل حاضر شدند از آثار به جا مانده روي بدن اين دختر فهميدند او خفه شده است. جسد دختر جوان که ليدا نام داشت به دستور بازپرس پرونده به پزشکي قانوني فرستاده شد.

با توجه به اينکه اولين فرضيه پليس جنايت خانوادگي بود ماموران مادر ليدا را مورد بازجويي قرار دادند. اين زن گفت؛ من سه دختر دارم که هر سه از يک اتاق براي خواب استفاده مي کنند. شب قبل از حادثه مثل هر شب دخترانم به اتاق رفتند و خوابيدند. صبح که شد رفتم تا ليدا را بيدار کنم. او معمولاً صبح زود بيدار مي شد اما آن روز وقتي به اتاق رفتم ديدم هنوز خواب است. دو دختر ديگرم بيدار شده بودند. بالاي سر ليدا رفتم تا او را بيدار کنم. هرچه تکانش دادم جواب نداد. به بدنش دست زدم و ديدم کاملاً سرد است. به اورژانس زنگ زدم و تکنسين ها گفتند دخترم مرده است. بعد با پليس تماس گرفتم.

گفته هاي اين زن نشان مي داد دو دختر ديگرش مي دانند ليدا چطور فوت شده است. اين در حالي بود که پزشکي قانوني نيز در اولين گزارش خود خفگي با جسم نرم را علت مرگ ليدا اعلام کرد.

يافته ها حاکي از آن بود که ليدا با خانواده اش هيچ مشکلي نداشت و رابطه اش با خواهرانش نيز خوب بود و سه خواهر بيشتر وقت شان را با هم مي گذراندند. همچنين معلوم شد پدر ليدا مردي آرام است که هرگز فرزندانش را تنبيه نمي کند. دو خواهر ليدا زماني که مورد بازجويي قرار گرفتند مدعي شدند شب خواب بودند و نمي دانند خواهرشان چطور فوت شده و چه کسي وارد اتاق آنها شده است. زماني که بازپرس سوالات پي در پي خود را تکرار کرد دو خواهر دچار تناقض گويي شدند و سرانجام به جنايتي که انجام داده بودند، اعتراف کردند.

آنها اعتراف کردند؛ ليدا رازهاي خودش را هميشه به ما مي گفت. مدتي بود که متوجه شده بوديم او با پسر جواني رابطه دارد. ادعا مي کرد آن پسر را دوست دارد اما ما بارها به او گفته بوديم اين کار را نکند. هميشه تذکر مي داديم اگر او تو را دوست داشت به خواستگاري ات مي آمد. اين تنها ارتباط خواهرمان نبود. او با پسر ديگري هم رابطه داشت و اين رابطه از حد حرف زدن فراتر رفته بود. خواهر ما آبرويمان را برده بود. دو متهم به قتل ادامه دادند؛ ما خانواده آبرو داري بوديم و اهل محل روي ما حساب مي کردند. هرگز کاري نکرده بوديم که در محل بي آبرو شويم. اما ليدا باعث اين اتفاق شده بود. نصيحت هاي ما فايده يي نداشت. مدتي بود که با هم دچار اختلاف شده بوديم. ما به مادرمان نگفته بوديم مساله چيست چون مي دانستيم والدين مان با شنيدن اين حرف ها خيلي ناراحت مي شوند. يک روز با هم مشورت کرديم و به اين نتيجه رسيديم که بايد يک بار ديگر ليدا را ارشاد کنيم و اگر قبول نکرد و دوباره به کارهايش ادامه داد او را به قتل برسانيم.

چند روز قبل از شب حادثه با ليدا حرف زديم. او عصباني شد و گفت کارهايش به ما ربطي ندارد. زماني که متوجه شديم او به کارهايش ادامه مي دهد تصميم به قتل او گرفتيم. ما هر دو ترسيده بوديم. شب قتل زماني که او خوابيد با هم بالاي سرش رفتيم و روسري را دور گردنش پيچيديم. با دست دهانش را گرفته بوديم و او نمي توانست کاري بکند. بعد روسري را از دو طرف کشيديم تا اينکه خفه شد. بعد براي اينکه خودمان را بي اطلاع نشان دهيم تا صبح سکوت کرديم تا اينکه مادرمان موضوع را فهميد.

دو خواهر بعد از اعتراف به قتل صحنه جنايت را بازسازي کردند.

در حالي که دو هفته از اين قتل گذشته بود ،پدر و مادر ليدا در دادسرا حاضر شدند و اعلام کردند از دختران شان هيچ شکايتي ندارند و از آنها گذشت مي کنند.

بنابر اين گزارش دو خواهر با قرار بازداشت به زندان منتقل شده اند و تحقيق براي تکميل پرونده اين دو خواهر ادامه دارد.

[کد مطلب: 8474] [تاريخ انتشار: پنجم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم اکتبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم اکتبر ۲۰۰۹ ، 16:33:53 توسط افدر
خاک بر سر اهل محل که روی آبروی شما قاتلها حساب می کردند.این قتل نشان از فوران جنون حسادت از سرکوب شدید و مداوم تمایل جنسی این دو خواهر است.
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 18:44:23 توسط رها
بله حتما شیطان وجود دارد و اتفاقا دوره دکتری شیطانی خودش را هم در حوزه علمیه قم گرفته است.
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 16:41:47 توسط Reza
شما پپينيد كه چقدر اين ادمخاران چقدر مقز نااگاهان را شستشو داده اند كه اين انسانهاي نااگاه دست به اين جناييتها دست ميزنند٠
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 14:06:45 توسط علي از يه جاي دنج تو اروپا
آقاي نكته بين عزيز . منظورم اينه كه شايد من يه موقعي به وجود خدا و شيطان اعتقاد نداشتم و اديان را زاييده تخيل ذهن بشر ميدونستم و شايد هنوز هم وجود خدا برايم ثابت شده نيست ولي وجود انسان هايي كه يك چنين قتلهاي فجيعي را مرتكب ميشن برايم ثابت كرده كه شيطان وجود داره و اين انسان ها هم تحت تاثيرش اين اعمال را انجام ميدن . در ضمن برايم جاي تعجب داره كه از زمان انتخابات رياست جمهوري ايران تعداد اخبار تكان دهنده اي كه قبلا به ندرت به چشم مي خورد هم زياد شده تا جاييكه براي هر روز ميشه يك خبر از جنايتي فجيع را كنار گذاشت . اميدوارم اينبار منظورم را رسونده باشم .
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 10:58:35 توسط بابا
با اینهمه خشونت که حکومت اسلامی در طی 3 دهه به نمایش گذاشته، باید منتظر از این بدترش هم بود. 30 سال است که به اتهامات گوناگون مردم را میکشند و با افتخار انرا اعلام میکنند. 30 سال است که انسانهایی را در خیابانهای شهرهای ایران در مقابل چشم پیر و جوان به دار میکشند و اجازه میدهند اجساد انها مدتها اویزان بماند و بعد هم برای کسانی که از دیدن این نمایش محروم مانده اند تصاویری از این جنایت را در تلویزیون و روزنامه ها و سایتهای اینترنتی به تماشا میگذارند. قبح عمل ریخته است. انسانها به اسانی یک فحش دادن که در فرهنگ ما متداول است و یا به سادگی یک سیلی به صورت کسی نواختن، تصمیم به مرگ یکدیگر میگیرند. چه کسی باورش میشد روزی دختران و زنان جوان ایرانی که معروف بود از سوسک هم میترسن به این راحتی اقدام به همسر کشی و پدر کشی و اینک هم خواهرکشی برسند؟ دختر 17 /18 ساله و قتل ؟ باور کردنش مشکل است. این تنها میتواند اخرین معجزه اخرین دینمداران جهان باشد.
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 09:56:37 توسط رنگین کمان1
میگویند تاریخ دو بار تکرار میشود یکبار به شکل کمدی و یکبار به شکل تراژدی. این صحنه ها را مردمی که جنگ جهانی دوم را تجربه کردند هم به خاطر دارند. یکی از خصوصیات فاشیسم قرار دادن انسانها مقابل هم و ایجاد دشمنی بین انسانهاست. وقتیکه پدری دخترش را برای گوشمالی لو داد و همسایه همسایه را تا به اراجیف خمینی لبیک بگویند, انتظار چنین جنایتی بعد از 30 سال چیز عجیبی نیست.
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 07:35:04 توسط لیلا
وای داریم به کجا می رسیم خدا بهمون رحم کنه حالا دیگه اعضای خانواده ها افتادن به جون هم اینها همه نتیجه ارامش روحی که اسلام به مردم ما داد!!!!!!!!!!!!
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 06:23:24 توسط Anti Stupidity
خدايا حماقت تا چه حد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 05:49:53 توسط سائنا
این خبر ها نشون میده که حجتیه که احمدی نژاد نوچه آن تفکر است, در به کثافت کشیدن دنیا موفق عمل کرده است و پس از به کثافت کشیده شدن دنیا, امام زمان ظهور خواهد کرد تا دنیا را پاک کند!!!!
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 05:07:47 توسط gomnam
عمق بيسوادي و تعصب كور و مذهبزدگي اينطوري چهره كريه اش را نشان ميدهد٠ يكي نيست به اين ٢ خواهر مهربانتر از دايه كه به چه حقي يك انسان را از زندگي محروم كرديد ؟؟؟؟ اگه قرار به اين دين مفنگي شما باشه كه بايد همه را كشت چون يكي با پسر حرف زده و يكي روزه خورده و يكي موزيك گوش داده٠ لعنت به دين و منطق و مرام شما
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 05:02:34 توسط رنگین کمان1
این دو خواهر هم قاضی بودند و هم جلاد. ننگ بر سران حکومتی که سرمشق خشونت و نادانی هست. من فکر میکنم هم پدر و هم مادر لیدا در جریان این جنایت بودند و اظهارات آنها برای رد گم کردن میباشد. اون مملکت هیچ چیزش روی حساب نیست که این یکی باشه.
نوشته شده در تاريخ ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 04:16:28 توسط نکته بین
آقای علی آقا دو خط و نیم مطلب نوشته ای ولی خودمونیم خودتم نمی دونی چی نوشتی. اگه از این اعمال ناراحت شدی و میگی که مشابه این کارها رو شیطان پرست های آمریکایی انجام میدن دیگه اعتقاد پیدا کردنت به شیطان یعنی چه، ضمن اینکه جمله ات اگر به خدا اعتقاد نداشتم ولی حالا به شیطان اعتقاد پیدا کرده ام هم نامفهومه.
نوشته شده در تاريخ پنجم آبان ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم اکتبر ۲۰۰۹ ، 21:56:59 توسط علي از اروپا
از زمان اين انتخابات نحس لعنتي تعداد خبرهاي شوك دهنده خيلي بيشتر از پيش شده . ديروز خبر پسر معتادي كه سر پدر مهربانش رو بريده خيلي تكانم داد و امروز هم اين خبر . با خواندن اين اخبار اگر به خدا اعتقاد نداشتم ولي حالا به شيطان اعتقاد پيدا كرده ام . مشابه اين كارها رو شيطان پرست هاي امريكايي انجام ميدن .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ مخفیگاه سعید مرتضوی
عکس/ عکسهای بدون شرح
 فيلم/ پدیده ای نادر در آران و بیدگل که قبل از این در هیچ جای جهان دیده نشده است
عکس/ حیات وحش
فيلم/ صداسیما این آخوندهای عتیقه را از کجا گیر میاره؟؟ 
روش عجیب زنان ژاپنی برای رهایی از فقر و تنهایی!
 فيلم/ حاشیه‌های «دونالد و ملانیا ترامپ» از نگاه یورونیوز
عکس/ سانسور سینه بروس لی
 فيلم/ رقص و شادی در سبزه میدان رشت
مردم به ستوه آمده از ظلم و ستم به دنبال کوچکترین فرصت برای شادی؛ چهارم اردیبهشت ۹۷
عکس/ از گوشه و کنار ایران
 سقوط مرموز خانم روا‌ن‌شناس از طبقه نوزدهم 
نان سوسکدار به جای نان سبوس دار +عکس
آگهی های تجارتی