تهدید حامیان خارج از کشور 'جنبش سبز' از سوی نظامیان

بی بی سی ، شهاب نیکزاد، روزنامه نگار : سرتیپ مسعود جزایری، معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با تاکید بر شناسایی بسیاری از معترضان در داخل و خارج از ایران وعده داده است که با آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور در زمان مناسب برخورد خواهد شد.

آقای جزایری همزمان با حضور معترضان به نتایج اعلام شده انتخابات در راهپیمایی روز 13 آبان در اظهاراتی که در روزنامه کيهان منتشر شد، از اعتراضات پس از انتخابات با عنوان "فتنه" و" کودتای آمریکایی-انگلیسی"ياد کرد و گفت:"تاكنون طيف قابل ملاحظه ای از پياده نظام جريان فتنه شناسايی و به موقع با آنها برخورد خواهد شد."

او همچنین تهدید کرد که"جمهوری اسلامي ايران در عين سعه صدر، نمی تواند به عناصر برانداز و دنباله های كودتای نرم اجازه فتنه گری بدهد و چنانچه ناچار شود حتی خواهد توانست عقبه های برون مرزی كودتا را با چالش جدی مواجه سازد."

وی در باره جزييات آنچه آن را چالش جدی خواند، توضيح نداده است.

جمهوری اسلامی به ويژه در دو دهه نخست حيات خود به ترور شماری از چهره های سرشناس مخالف خود در خارج از کشور متهم شده است.

مسعود جزايری در بخشی دیگری از اظهاراتش که از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در اختیار رسانه های رسمی ایران قرار گرفته، نسبت به آنچه "تبليغات منفي دخالت جويانه رسانه های غربی در سالروز تسخير لانه جاسوسی شيطان بزرگ" خواند، هشدار داد و رسانه های غربی را متهم کرد که با "ايجاد فضاسازی هاي كاذب و تشويق و ترغيب عده ای از شهروندان" بستری را فرهم کرده اند که"شروع و خاتمه آن هر دو مبتنی بر مدل باخت- باخت است."

تهدید معاون ستاد کل نیروی های مسلح در مورد ایجاد چالش جدی برای حامیان جنبش اعتراضی ایران در خارج از کشور در حالی صورت می گیرد که در آستانه 13 آبان، اسماعيل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی نیز در اظهارات مشابهی با تأکيد بر اينکه"نیروی انتظامی به طور جدی با هر نوع حرکتی در راستای براندازی مقابله خواهد کرد"، نسبت به بی توجهی عده ای در خارج از کشور به قوانین جمهوری اسلامی هشدار داده بود.

آقای احمدی مقدم گفته بود که "بعضی از جريان های سياسی به دنبال کشاندن پليس به حاشيه ها به دليل برخورد با اخلالگران در نظم و آرامش هستند. اين عده در خارج و داخل کشور به قوانين بی توجه هستند و می خواهند بدون مجوزهای قانونی دست به تجمعاتی بزنند و پليس نيز وظايف قانونی خود را انجام خواهد داد."

به رغم تهدیدات ضمنی دو مقام بلندپایه نظامی و انتظامی علیه معترضان در داخل و خارج از کشور آنها از توضیح بیشتری در این مورد خودداری کردند.

همزمان اما سایت"بصیرت" ارگان اینترنتی دفتر سیاسی سپاه پاسداران به معرفی 5 جریان و شماری از ایرانیان خارج از کشور به عنوان"سران خارج نشين کودتای سبز" پرداخت.

به نوشته اين وبسايت "در کنار ستاد جنگ روانی کودتاگران در داخل کشور، ستاد خارج نشين اين جريان نيز فعاليت های تبليغی و تخريبی خود را با شدت مضاف آغاز نمود."

معرفی 5 جریان حامی جنبش سبز در خارج از کشور

سایت دفتر سیاسی سپاه پاسداران "روشنفکران سکولار"،"روزنامه نگاران"،"فعالان دانشجویی"،"هنرمندان" ایرانی مقیم کشورهای خارجی را به عنوان چهار جریان حامی جنبش اعتراضی پس از انتخابات معرفی کرد و در باره جریان پنجم نیز ادعا کرد که " سلطنت‌طلبان، معاندين و ضدانقلابيون باسابقه،اعضای گروهک منافقين و ديگر گروهک های ضدانقلاب" در شمار حامیان جنبش سبز هستند.

دفتر سیاسی سپاه به توصیف هر یک از این جریان ها پرداخته و نوشته است:"جمعی از روشنفکران سکولار که با حاکميت دينی و حکومت اسلامی تعارض بنيادی داشته و جمهوری اسلامی را انديشه‌ای پارادوکسيکال می ‌خوانند" و"روزنامه‌نگاران مطبوعات زنجيره‌ای که صحنه گردان مطبوعات در دوران حاکميت دولت دوم خرداد بودند" دو جریان نخست حامی جنبش سبز در خارج از کشور به شمار می روند.

این گزارش فعالان دانشجویی را که طی دهه گذشته به خارج از کشور مهاجرت کرده اند به عنوان جریان سوم حامی اعتراضات اخیر معرفی کرده و در توصیف آن افزوده است که جمعی از چهره‌های افراطی جنبش دانشجویی" که بعد از دوم خرداد در اعتراضات دانشجویی پس از 18 تیر 78 نقش داشته و به ادعای سایت بصیرت در"ايجاد انحراف و استحاله در بخشی از جنبش دانشجويی" طی سال های پس از دوم خرداد نقش داشتند، بخشی دیگر از حامیان اعتراضات پسز از انتخابات هستند.

دفتر سیاسی سپاه پاسداران با مستثنی کردن "سلطنت‌طلبان" و کسانی که از آنان با عنوان"معاندين و ضدانقلابيون باسابقه" و گروه هایی نام برده که " سابقه سه دهه مقابله با انقلاب اسلامی" را دارند، تاکید کرده که "چهره هاي شاخص 4 گروه اول" ایرانیان خارج از کشور"اغلب کسانی هستند که نام و نشان خود را نيز از انقلاب اسلامی وام دارند و اين روزها نمک خورده و نمکدان شکسته، قلم و زبان ناتوان خود را در خدمت تهاجم به انقلاب اسلامی قرار داده‌اند."

در این گزارش با تاکید حمایت جریان های مورد اشاره از میرحسین موسوی و مهدی کروبی در پیش و پس از انتخابات ادعا کردکه"اعلام مواضع ضدانقلابي اين افراد در اين روزها، هيچ‌گاه توسط موسوی،کروبي و خاتمي مورد نفی و نقد قرار نگرفته و با اين نگاه تا قبل از برائت از اين سخنان مي‌توان مواضع اعلام شده توسط اين تيم خارج نشين کودتاگران را به حساب سران داخل نشين کودتای سبز از جمله موسوی و کروبی و خاتمی نوشت."

به گفته دفتر سیاسی سپاه چون "قوانین جمهوری اسلامی اجازه اظهار نظرات صريح" را به کاندیداهای معترض و سران جنبش سبز نمی‌دهد، "شاخه خارج نشين اين جريان در پناه حاشيه امن ايجاد شده توسط کشورهای غربی از زبان خود سخنان" آنها را بیان می کنند.

معرفی یا تهدید؟

گزارش دفتر سیاسی سپاه از چهره هایی چون شیرین عبادی، محسن کدیور، عطاءالله مهاجرانی، عبدالکریم سروش، محسن سازگارا، محسن مخملباف به طور ویژه به عنوان سران خارج از کشور جنبش سبز نام برده و همزمان از چهره هایی که طیف گسترده ای از ایرانیان به لحاظ فکری و حوزه فعالیت های شان را شامل می شود به عنوان کسانی ياد کرده که علاوه بر حمایت از جنبش اعتراضی پس از انتخابات به فعالیت علیه جمهوری اسلامی پرداخته اند.

"حمله به جايگاه رهبری نظام اسلامی و ولايت مطلقه فقيه"،"هجمه به حاکميت دينی و حکومت اسلامی"،"حمله به نظام مقدس جمهوری و متهم ساختن آن به ناپاکی و ناکارآمدی"،"تکرار موضوع تقلب در انتخابات"،"هدايت، آموزش و تشويق اغتشاشگران برای ايجاد ناامنی و آشوب"،"هدايت، آموزش و تشويق اندک هواداران داخلی به نافرمانی مدنی"، و "هتک حرمت بزرگان نظام اسلامی و توده‌های ملت حزب اللهی حاضر در صحنه" از جمله 7 اتهامی است که در گزارش دفتر سیاسی سپاه به ایرانیان خارج از کشور وارد شده است.

اتهام هشتم چهره ها و جریان های فعال در خارج از کشور بنابر گزارش دفتر سیاسی سپاه پاسداران "زير سوال بردن نهادهای قانونی نظام اسلامی از جمله شورای نگهبان، وزارت کشور، قوه قضائيه، نيروي انتظامي، وزارت اطلاعات، سپاه و بسيج و ..." عنوان شده است.

در گزارش منتشر شده در سایت دفتر سیاسی سپاه پاسداران از "وبلاگ‌های شخصی، سايت های سياسی و شبکه های اجتماعی اينترنتی به عنوان رسانه هایی که "از بيرون کشور هدايت می ‌شوند"، ياد شده است.

[کد مطلب: 8933] [تاريخ انتشار: پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:51:01 توسط Ramin 1
كشكساب عزیز! با ابراز ارادت بشما, من صادقانه و مخلصانه, سپاس قلبی خود را نسبت به بزرگ انسانهائی دارم که با اگاهی و فرهنگ * بینظیرشان *, همچو سایتی را برپا کرده اند که ما را, که وطن را همانند * خودشان *, عاشق هستیم, بهم نزدیک میکند. ایکاش بزودی ئ زود فرصتی مناسب برای قدردانی لایق از این سروران ازادیخواه, به پیش اید.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 23:15:24 توسط Rasool
اين مفتخوران انگل صفت از وحشت و ديدن كابوسهائ روزانه و شبانه, خواب آرام ديگر ندارند و از سر نا اميدي و وحشت سقوط, به دري وري گوئي افتاده اند, آن چند نفري هم كه بيست سال پيش ترور كردند زير فشار بين المللي به غلط کردن افتادند. حتما نيروئ افتزاحي ميخواهد چند تا ميني بوس بفرستند اروپا و امريكا تا مردم آزاده را دستگير و به اوين منتقل كنند. ضمنا اگر افراد را شناسائي كرداند پس چرا چنين خبري را منتشر ميكنند كه كه اين افراد هواسشان جمع باشند تا دم به طله ندهند. در ثاني با اين مليونها ايراني آزاده كه در داخل ايران و در روز روشن مرگ بر خامنه اي ميگويند چه غلطي ميتوانند بكنند, حتما ميخواهند تمام مدارس , مساجد و بيمارستانها را تغطيل و به زندان تبديل كنند. فقط ميخواهند با ايجاد جو وحشت كاذب, مردم شجاع و آزاده را به خود بازدارندگي فرو ببرند كه ديگر ان ممه را للو برده و اين كلك آبگوشتي بدرد عمه خامنه اي ميخورد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 23:06:37 توسط Shahram
توله سگ فقط بلده توى حياط خودش واق واق كنه. جناب سرتيپ اگه مردى خودت پاشو بيا خارج يه رقم باهات حال كنيم. 
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:41:48 توسط Pari az US
اي كه تو را مرد نميخوانم اي سيه دل جلاد. سرود ايران زمين را من در گوشهاي فرزندم در بدو تولدش خواندم و " چو ايران نباشد تن من مباد ..." ما را ترسي ز مرگ نيست همه جا با سينه اي ستبر براي آزادي ايرانمان سالهاست در پيكاريم. بعد من فرزندم پرچم ايرانمان را بدوش ميگيرد براي بازسازي خانه ايرانمان چون جلاد ناقوس مرگتان پيشتر نواخته شده.اي نا ايراني! چشم باز كن و پرواز ققنوس ها را بنگر در سراسر مام ما ايران. جاودانه باد خاك پاك ايران ما.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:21:26 توسط آرش
ما نیز تاکتیک ها را عوض خواهیم کرد ما عکس‌های خامنه‌ای را در تمام ایران پایین خواهیم کشید و روی آنها رژه خواهیم رفت.این عمل را بطور همه گانی در ۲۲ بهمن و برای تمرین در ۱۶ آذر انجام خواهیم داد.برای این کار هر کس باید یک عکس برای خود تهیه کند.انعکاس این کار بسیار زیاد است و به شهر‌های دیگر نیز سرایت می‌کند، در ۲۲ بهمن از تمام مردم ایران خواسته خواهد شود که عکس " رهبر بزرگ" جایش روی دیوار ،پشت شیشه و یا جاهای دیگر نیست.جایش وسعت خیابان هاست.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:58:14 توسط كشكساب
با پوزش از خوانندگان و زحمتكشان پيك ايران.حسب وظيفه ضمن تشكر از ابراز محبت هميهن عزيز رامين١ به او و ديگر عزيزان كه صداى مردم داخل و شناعت و جنايات عوامل خامنه اى دزد را به گوش جهانيان ميرسانند. احترام و تشكر عرض ميكنم.اين اظهارات كاملا از ناتوانيست.چه اگرميتوانستند.نميگفتندوانجام ميدادند.مثل ده سال اول اشغال كشور كه حتى دول اروپايى به آنهادر ترور و ربودن مخالفان كمك كردند.امروز كم و بيش شما عزيزان خارج ازميهن دركشورمسكن خودريشه داروتوانمنديد.با حفظ نكات ايمني و خبراز يكديگر.به تلاشتان بيافزايدتا از هميهنان داخل كشور دور و دير نمانيد.تعويض شعارها سندعرايض گذشته بنده است(مردم ايران تصميم خودرا گرفته اند)موانع اصلى هنوز حمايت دولى است كه قراردادهاى كلان با اشغالگران ايران بسته اند.اعتراض شمابه آنهاو آگاهندن مردم داراى حق راى در محل سكونتتان.تيرمهم برچشم ولايت متعفن فقيه است.پرتوان باشيد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:57:05 توسط Taraneh Musavi
جناب اشغالعلیخان ! قاچ زین را بچسب اسب سواری پیش کش ننه ات ! تفاله تو فکر کردی کشور هایه غربی هم مثل ایران است.اینجا یک کسی بلند با یک زن صحبت کند همه چپ چپ نگه میکنند و اگر دست رویه یک زن بلند کند سر و کارش با زندان است. حالا تو تفاله میخواهی آدم بفرستی كه خارج نشینان را تهدید کند..آولین کاری كه پلیس میکند دستگیری آن فرد به عنوان یک خارجی است كه جواز اقامت ندارد و بعد هم سریع دپورت میشود. اگر هم منظورت آن چند تا دانشجوی بورسیه و جیره خورت است كه باید به اطلاع برسانم اینهامثل موش از ترس و خجالت تو هزار سوراخ قایم شده اند و ما را كه سخت مشتاق دیدنشان و گپ زدن باهاشان هستیم از فیض وجود ذیجود خود سخت محروم ساخته اند !!! آن موقع كه قدرت داشتید هیچ غلطی نمی توانستید بکنید الان كه تمام ارکان نظامت به هم ریخته و خر صاحبش را نمیشناسد داری تهدید میکنی؟!! وای كه چه قدر ترسیدیم!!! آخر آدمیزاد اینقدر خر و بی اطلاع از محیط کشور های غربی ؟!!!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 14:10:04 توسط Ramin 1
جناب تیمسار سرتیپ جزایری!!! محض رضای پنج تن ( البته! به اضافه یک )‌ اگر قراره برای ادب کردن * مخصوصا * ما, کسی را به اینجا بفرستد, لطفا یه خوبشو در نظر بگیرید, که ارزش ئ مصاحبت داشته باشه!!! ما هم براتون دعا خواهیم کرد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 13:24:42 توسط آزادی
نوچه سد علی گدای پنج تومانی، همون قدر که مردم داخل ایران ترسیدند حتما خارج از کشوری ها هم میترسند .دیدی که سیزده آبان با اون همه عر و گوزتون نترسیدیم و اومدیم تو خیابون حالا هموطنان ما رو در خارج دارید از چی میترسونی بهترین جواب را مهدی از اروپا داده که دست به سبزها بزنید با شیران خارج از کشور طرف هستید.درود بر مردم آزاده ایرانی در خارج از کشور.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:38:28 توسط مهدی از اروپا
تعداد طرفداران دولت نسبت به مخالفینش در اروپا یک به بیست است. من خودم زیاد طرفدار موسوی نیستم. ولی کسی جرئت دارد به یک سبز دست بزند. پوستی از سر طرفداران دولت میکنیم که دیگر از این غلط های زیادی نکنند. مثل اینکه اینها اصلا از وضع خارج از کشور خبر ندارند.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:34:34 توسط Majida
ایراندخت کاملا باهاتون موافقم، اینا برا خودشون راه چند ساله رو مثلا در یکروز طی‌ کردند امثال آن راننده تاکسی که میگوید زیاد است، لبود پیش خود فکر کردند ما که چیزی کم نداریم از آن دکترها و درجه داران و غیره، شاید هم راست میگفتند چپاول و آدم کشی که مدرک نمیخواهد. ولی‌ بعدا وقت عمل شد و در مملکت داری و اقتصاد و سیاست و حتی در سرکوب مردم ناتوان ماندند
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:11:27 توسط مهران
جمهوری اسلامی ایران به اندازه کافی مزدور بخصوص از نوع لبنانی دارد ولی این سیاست شکست خورده است اگر موفقیت آمیز بود باید تا حالا مخالفی نداشت. این تهدیدها نه از روی قدرت بلکه ضعف و زبونی آنان را نشان میدهد و امیدوارند که بتوانند مردم را متفرق کنند بخصوص در خارج از کشور تا صدای مردم داخل را بگوش جامع بین الملل نرسانند. اینها خودشان را در موقعیت شاه و سلطنتش در ماه های آخر احساس میکنند با این حرکات مزبوحانه قصد تغییر مسیر سقوط و سرنگونی خود را دارند.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:54:49 توسط روزبه
برای ملّت ایران آشکار است که خامنه‌ای و شما سرداران سپأه یکمشت لات و ادمکش و دزد هستییتد و از منطق و مدنیت و دموکراسی‌ بویی نبرده اید ،لذا با تظاهرات مسالمت آمیز میخواهند شمارا سر به نیست کنند ،که موفق هم بوده‌اند.نگاه کن به اعمال گیجی که می‌کنین.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:39:40 توسط Iranpour
همین‌ها را هم که نگویی دیگه اینقدر تق و توق امثال توی پا انداز بیت و کار چاق کن پایین تنهٔ نظام در آمده که با این گفته‌ها فقط داری چوب تو نجاست وجودت میچرخانی تا در هوا و فضایی نفس بکشی که سخت بدان نیازمندی و دیریست که به آن اعتیاد پیدا کرده ای. مردک اون که فرعون مقدس شما باشد را ما ۲ روز پیف پاف کاری کردیم و خدا هم با ما بود. یعنی‌ اینقدر کودن تشیرف دارید که نمیبینید از پریروز تا حالا که ملت هوا را قدری ضد عفونی کرده اند، شادمانتر و با روحیه تر هستند، و شماها و فرعونتان، بلا به نسبت خر،تو گل گیر کرده آید؟ الدنگ تا خدا خدایی کرده، قاعدهٔ فنا ناپذیر "خأین ترسو هست" حاکم و جاری و ساری بوده است. با احترام به اکثریت مطلق بدنهٔ همهٔ نیروهای ارتشی و سپاهی و انتظامی و اطلاعاتی‌ و پلیس و غیره که از محالات است خود فروش و وطن فروش و هموطن فروش باشند و ندانند که خامنه‌ای مصداق کامل ضحاک زمان است، شماها هستید که باید در ترس و وحشت نفس بکشید که می‌کشید.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:19:44 توسط mohemnist
It is a two way street. Iranian people know about the true nature of those criminals in SEPAH and we will deal with them when the time comes as well.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:02:59 توسط Iranpour
همین‌ها را هم که نگویی دیگه اینقدر تق و توق امثال توی پا انداز بیت و کار چاق کن پایین تنهٔ نظام در آمده که با این گفته‌ها فقط داری چوب تو نجاست وجودت میچرخانی تا در هوا و فضایی نفس بکشی که سخت بدان نیازمندی و دیریست که به آن اعتیاد پیدا کرده ای. مردک اون که فرعون مقدس شما باشد را ما ۲ روز پیف پاف کاری کردیم و خدا هم با ما بود. یعنی‌ اینقدر کودن تشیرف دارید که نمیبینید از پریروز تا حالا که ملت هوا را قدری ضد عفونی کرده اند، شادمانتر و با روحیه تر هستند، و شماها و فرعونتان، بلا به نسبت خر،تو گل گیر کرده آید؟ الدنگ تا خدا خدایی کرده، قاعدهٔ فنا ناپذیر "خأین ترسو هست" حاکم و جاری و ساری بوده است. با احترام به اکثریت مطلق بدنهٔ همهٔ نیروهای ارتشی و سپاهی و انتظامی و اطلاعاتی‌ و پلیس و غیره که از محالات است خود فروش و وطن فروش و هموطن فروش باشند و ندانند که خامنه‌ای مصداق کامل ضحاک زمان است، شماها هستید که باید در ترس و وحشت نفس بکشید که می‌کشید.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:34:31 توسط تتلو
منظورشون اینه http://welcome.to/nour منتها سایتشون از ایران فیلتر شده کسایی که در خارج هستند میتونند ببینند اما کسانی که در ایران هستند باید با فیلتر شکن وارد بشن .
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:46:47 توسط وطن دوست
این احمق ها با این تهدیدی که کردند راه را برای ایرانیان خارج از کشور برای بلوکه کردن فعالیت های اقتصادی گروه خامنه ای و سپاه را فراهم ساختند.این احمق ها نمیدونند که در دنیای آزاد تهدید دیگران به معنای خودکشی است.امیدوارم به زودی تمامی لانه های جنایت این رژیم که سفارتخانه نامیده میشود در تمامی دنیا بسته شود تا دستان جنایتکار این رژیم در تمامی دنیا کوتاه گردد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:27:50 توسط ک. گ. کامبیز
این تحلیل ها و رجز خوانی ها و کل مقاله سایت بصیرت نشان می دهند که مبارزات خارج از کشور نیز موثر بوده است و باعث ترس هر چه بیشتر رژیم شده است. بنابراین باید به فعالیت ها و مبارزات و افشاگری ها افزود تا بزودی ایران را از وجود کثیف رژیم شکنجه و تجاوز پاک کنیم. هر روز چند ساعت وقت خود را وقف مبارزه و پیدا کردن راه های ضربه زدن به این جانیان کنیم.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:11:43 توسط ايراندخت
@MajidA مدرک؟ اينها مدرک نميخواهند، از تنبانشان مدرکه که بيرون مياورند! ما همسايه ای داشتيم که تا سوم راهنمايی را نيز به زور خوانده بود و رانندگی تاکسی ميکرد، بعد از انقلاب رفت عضو سپاه پاسداران شد، يک بار هم در زمان جنگ جبهه نرفت (خودش را انداخت در قسمت لجستیک) و در عرض ۱۰ سال سرتيپ شد و سرمايه دار... اين سرتيپهای سپاهی همشون همون لات و لوتهای بی خاصيت قديمند! وای بر زمانی که اين حکومت برانداخته شود، تمام اموال اين جانيان  بايد مصادره شود!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:45:48 توسط سرنگونى طلب
اگربه گذشته اي افراد/مريدان سينه چاك خمينى هيولاى جماران كه اسامى شان در زير برده شده است توجه كنيم خواهيم ديد كه اختلاف اينها با جناح در قدرت دعواى شغال ها با سگ هاى هار است٠
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:37:03 توسط baba karl
بابا نترسيد هواي´´براي اطلا ع ارزل و اوباشهاي وزارت اطلا عات سپاه´´برويد و بت ها يتان را محكم عبادت كنيد´´ملت ايران ٣٠٠٠ سال سابقه تمدن قوي و مبارزه بامتجاوز را در توشه خود به همراه دارد´´۵٠٠٠ هزار سال سابقه پرستش خداوند يگانه را به يادگار دارد´´ما بت هاي شما را خواهيم شكست´´شما بت پرستان را به عمق دره خواهم افكند´´شما بت پرستان را كه از فرمان خدا سرباز زده ايند به غار هايتان خاهيم برد´´كه شما ملت خودتان را به استبداد برده ايد´´كه شما به مردم ستم روا داشتيند´´ملت ايران بت شما ´´چاه چمكران´´را بر سرتان خراب خواهد كرد ´´بدانيد نخواهيم نشست´´بدانيد بزودي باز دوباره خواهيم امد اما با موج بزرگ و شكننده´´مانخواهم نشست٠٠٠٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:21:08 توسط حمید - بوطاریان
یک صد گل سرخ و یک گل نصرانی ما را ز سر بریده می ترسانی ای ننگ و نفرت ابدی بر شما دزدان و آدمکشان . کارتان تمام است و این زو زه های آخر است که میکشید . آنقدر زوزه بکشید که تا قبل از اینکه خشم مردم زبانه بکشد و بساط ظلم و جورتان را در آتش خشم و نفرت خود بسوزاند ، خود بدست خود گورتان را کنده باشید . آزادی و برابری طلبی بر در می کوبد این حکم تاریخ است و آنکس که نداند که ریزه خوار سفره ی ملت است و ولینعمت و آقای خود را فراموش کند در خور چنین سر نوشتی است . پیروزی در راه است . شادی مردمانمان . رفاه و خوشبختی آنان که شما جانیان آن را از دست آنان ربوده اید . بر گورتان خلق خواهد رقصید زشوق . مطمئن باشید !
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:15:18 توسط Bita Bahari
ميدونيم كه قراره پاسدار هاي ادكلن زده بفرستيد تحت عنوان دانشجويان بورسيه تا ازمون فيلم و عكس بگيرن و برامون پرونده سازي كنن٠ اينا رو ما سبز هاي مقيم خارج از كشور خوب ميدونيم٠ پليس اينجا هم اونا رو سريع شناسايي ميكنه و ما هم از اين برادرا و خواهرا كه همرنگ جما عت شدن عكس فيلم گرفتيم٠٠٠ ها ها ها٠ اگرقراره بخنديد بياييد با هم بخنديم٠٠ ها ها ها٠ خيلي خنده دار بود سرتيپ مگه نه؟
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:13:09 توسط حجت
آقای سردار چرند میبافی و مزخرف میگوئی. ما خود اسلامت را نفی و وجود منحوستان را مستحق مرگ میدانیم. ما خیلی بیشتر از شما نفرت داریم که بتوانی تصور کنی. ما خواستار ریشه کنی سیستم آخوندی و حکومت دینی هستیم. ما تازینامه ترا قبول نداریم و کتابمان شاهنامه فردوسی است. ما مالک ایران هستیم و تو و ارباب جنایتکارت را اشغالگر میدانیم. تودر داخل کشور با کسانی که رودر روی شما میگویند مرگ بر خامنه ای کاری نمیتوانی بکنی که ساکت شوند حال مارا در اینجا تهدید میکنی. این شکر خوردنها نشان دهنده پستی و درماندگی شماست. زمانیکه میتوانستید ترور خارجی کنید گذشت. برنامه ایکه با چاوز برای ترور بهرام مشیری در آمریکا ریخته بودید بر ملا شد و شکست خورد. لطفاً خفه شو. ما تا انتقام خون عزیزانمان و زجری که بآنها دادید را نگیریم ساکت نخواهیم شدوعقب نشینی برای ما انتخاب نیست. بگفته آن بانوی بزرگوار (Pari az US) من قلمم باجوهرخون جوانان آغشته است ومینویسدتا زمانیکه اندک رمقی داشته باشم. این قلم خونی را ن بعداز نابودی شما بموزه مبارزات ایران میفرستم. بدان که عنقارا بلند است آشیانه وتو در قهقرا هستی ولایق آن با رهبر اهریمنت.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:05:20 توسط MajidA
سرتیپ مسعود جزایری(مدرکش هقیقیه!؟) اگر آن کسانی‌ را که نامبرده از میان بردارد بسیار ممنون خواهیم شد و دیگر کسی‌ نخواهد بود که بخواد تبلیغ اصلاحطلبان را (مبارزه بدون خشونت ٔگل دادن به نیروی انتظامی) برای ما بکند این آدم نمیفهمد که چه می‌گوید، شاید هم بفهمد نمیدانم، می‌گویند که بیبیسی کلی‌ اسم خمینی رو میبرد قبل از ۵۷ ولی‌ مهم نیست تصادف بود خودم هم شنیدم، خمینی را کسی‌ نمیشناخت قبل از انقلاب. می‌گویند صدام حسین که به اسرائیل حمل موشکی کرد اسرائیل کلی‌ پول از دولتهای غربی گرفت ولی‌ اشکال ندارد؛ این حزبلاهیهایه سابق هم اینطوری قهرمان نمیشوند یا میشوند؟ بهرحال حکایت از ضعف و ترس دولت است و نشان میدهد که مردم راه درستی‌ را در پیش گرفتند مرحله بعدی جنگ مسلحانه.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با ششم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:03:29 توسط بابا گرگعلی
مسعود جان بچه ام لا لا لا چرا خوابت پریده از لولومیترسی بخواب بچه ام مبخواهی برات قصه بگم جونم که توباشی ضحاک بود وکاوه امد ومردم وضجاک برفت چنگیزی بود اوهم برفت سلاطین اسلام نشان شرابخواره رقص شکم  نیز همه برفتند هر شاهی ظلم بسیار کردی مردمی آمدندی وزدندی واو را راندندی هر جای دنیای به این بزرگی هر گرگی به لباس میش در آمدی مردم آن گرگ را خوردندی هیتلری بود در این اواخر با درجات نظامی وپاگونهای رنگارنگ چون آدم میخوردی مردمان برآمدند واورا بردندی آها مردم کی هسیند بابا جون میگم حوصله کن مردم همانان بودندی که ملاهای کفش لاستیکی پوش بینوا وگرسنه را به شاهی رساندندی وآنان را سوار مرسدس وضد گلوله کردندی وکلفت ونوکرهای فراوان وجیره خواران بسیار برایشان تدارک دیدندی از همه جیره خوار تر اتفاقا مسعود نامان فراوان بودندی وملایان نمکدان شکستی وبر سر بینوا مادینه گان کوبیدی وتجاوز کردندی وکشتندی وخدای را بهانه کردندی پول پارو وبردندی وجانم که تو باشی مردم به ستوه آمدندی ودر اندیشه اینکه ملا ها را باید با جیره خواران بردندی .میشه؟ به به ام مردم حتما اینکار را خواهند کردندی ترسیدی؟ بخواب
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 آگهی فروش یک خانه در لواسان: برابری و عدالت علی را میتوانید در این آگهی ببینید
 اینجا تهران است؛مسیر باغ فردوس تا تجریش
 تصاویری از انتقال سلاح سنگین طالبان به مرز ایران و افغانستان
اعتراض مدل ایرانی-آمریکایی به اعدام در ایران روی فرش قرمز کن 
  چگونه محاسبات جمهوری اسلامی دربارۀ طالبان غلط از آب درآمد؟
 زنان چینی در اصفهان بدون هیچ مشکلی بدون حجاب میگردند
  آقای جبلی از دو برادر پناهنده‌تان چه خبر؟ آنها لگد نزدند؟ 
  «حرکت کاروان نظامی طالبان» به سمت مرز اسلام قلعه
سرهنگ‌ رضا شیراوژن می‌گوید «مشکل خاصی» گزارش نشده
 چاقوکشی در دانشگاه کرمان و انفعال ماموران حراست در هنگام حادثه 
 چانه زنی طالبان با مهندسان ایرانی در مورد ۲/۵ سانتیمتر خاک افغانستان
  ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان  حسن خمینی
 ترکیه تا امروز چند کارخانه داروسازی ایران را به کشور خود منتقل کرده است