افشای ملاقات‌های محرمانه مشایی و دلال رابطه با آمریکا در ویلای شمال

آينده : در حالی که رهبر انقلاب در سخنان صریح خود کسانی که لبخندهای دولت آمریکا را باور کرده و قصد پهن کردن فرش قرمز برای آن‌ها دارند را افراد ساده‌لوح یا گرفتار هوی و هوس دانستند، جزئیات تازه‌ای از ملاقات‌های محرمانه رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور و هوشنگ امیراحمدی در ویلای شمال کشور افشا شده است.

به گزارش خبرنگار «آینده»، اخیراً هوشنگ امیراحمدی که پس از سفری محرمانه و بدون اطلاع رسانه‌ها به کشور، با شبکه بی.بی.سی فارسی مصاحبه می‌کرد، با اظهار اطمینان از تحویل دادن اورانیم توسط جمهوری اسلامی، از جلسات خود با برخی مقامات مهم ایران خبر داد.

اگرچه وی در برابر اصرار خبرنگار بی.بی.سی حاضر به افشای نام مقامی که با وی دیدار کرده است نشد، اما اطلاعات خبرنگار «آینده» نشان می‌دهد که امیراحمدی با اسفندیار رحیم‌مشایی، رئیس‌دفتر و مشاور ارشد دکتر احمدی‌نژاد ملاقات‌هایی داشته است.

گفته می‌شود این ملاقات‌ها برای دور ماندن از چشم نهادهای نظارتی، در ویلایی در استان گیلان انجام شده است.

اگر چه هنوز جزئیات این ملاقات‌ها فاش نشده، اما به نظر می‌رسد سخنان صریح رهبر انقلاب مبنی بر این که اگر مسئولی دل در گرو منافع ملت داشته باشد، فریب لبخندهای آمریکایی ها را نمی‌خورد، اشاره به چنین رفتارهایی دارد.

رهبر انقلاب، پیش از این در اقدامی بی سابقه طی دستوری که به دلیل استنکاف دکتر احمدی‌نژاد از عمل به آن علنی گردید، با انتصاب مشایی به سمت معاون اول رئیس‌جمهور مخالفت کردند، اما پس از آن مشایی به سمت رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، رئیس‌ نهاد ریاست‌جمهوری، مشاور رئیس‌جمهور، رئیس شورای عالی مناطق آزاد و تعدادی دیگر از مسئولیت‌های مهم منصوب شد و اخبار غیررسمی حاکی از تمایل احمدی‌نژاد برای انتصاب وی به عنوان سخنگوی دولت داشت که این میزان مسئولیت برای فردی که از سوی رهبری طرد شده است، جای ابهام دارد.

مشایی که پس از ازدواج مهدی احمدی‌نژاد با دختر وی بیش از پیش به احمدی‌نژاد نزدیک شده است، در انتخابات ریاست‌جمهوری فعال بود و تعدادی از سایت‌های خبری، ستادهای انتخاباتی و فعالیت‌های سیاسی، مشترکاً توسط پسر مشایی و پسر احمدی نژاد مدیریت می‌شد.

[کد مطلب: 8979] [تاريخ انتشار: شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 13:41:23 توسط حجت
این خودفروش وقیح که حتی با از دست دادن وجهه و روشن شدن وضعیتش در میان مردم هنوز به کارهای خود ادامه میدهد باید بداند که ملت ایران امروز با رجوع به خرد جمعی و گذشته پر افتخار خود پس از پیروزی شما خائنین را از طریق قانونی بکشور باز خواهد گردانید و آنگاه شما خواهید دید که فرجام خیانت بیک ملت چه طعمی دارد.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:54:05 توسط kaveh
پیک ایران عزیز بنده یک تحلیل منطقی ازمساله ارتباط با آمریکا فرستادم كه حاوی هیچگونه ناسزا یا احیانا لحن موهن به دیگران نبود چرا چاپ نمیکنید؟******************* پ ا  : دريافت نشده. از يک اسم استفاده کنيد.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:05:05 توسط پيک ايران
پيک ايران : مطالبی که حاوی توهين به ديگر کاربران باشد منتشر نميشود.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 13:12:36 توسط Mordad
يه عده هستن در خارج از اميراحمدي نجستر اونا يه مشت خاتميست كه در دوران آخوند خاتمي از اميراحمدي دفاع ميكردن اما حالا بعلت اينكه باندشون قماربازي رو باخته و باند خامنه اي اومده روي كار نميخوان روابط با آمريكا خوب بشه افرادي مثل توده اي اكثريتيها خط امامي هايي نظير سازكارا و نبوي و باند قوري زاده
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:58:43 توسط تهمتن
احتمالا "روشنگر" يكي ازجيره خواران رحيم مشايي بوده كه هر دو جيره خوار ولي وقيح اند. براي اثبات اين نظر سري به خبرامروز سايت(فضاي متشنج وديدارلاريجاني بامعاون رئيس جمهورعراق) زده و دو نظر اين عامل جيره خواررژيم را بخوانيد!! البته اين مزدور دراين خبركنوني فراربجلو كرده( هماني كه همه عوامل رژيم انجام ميدهند) وازقبل همه ي نظردهندگان را مجاهد و توده اي و سلطنت طلب(درست همان برچسبي كه رژيم جنايتكار به مردم به پاخاسته ي ايران ميزند) تا كسي جرات نكند كه دمش راگرفته واز سوراخ وزارت اطلاعات به بيرون بكشد!! هميشه حماقت وناشي گري جزيي جداناپذير هر مزدور درهرحكومتي بوده كه نمونه ي آنرا دراين جيره خوار شاهد هستيم!! اين عامل اينقدر دستپاچه شده كه حتا يك بار هم از قيام مردم دراين نظر و دو نظر قبلي خود اشاره نداشته و تو گويي اصلا قيام مردم ايران برعليه رژيم ولي وقيح رخ نداده است!!!؟؟؟ مرگ بر رژيم ولي وقيح وباندهاي رگارنگ آن.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:37:28 توسط Iranpour
اگر ما آدمی وقیحتر و دریده تر و پوست کرگدنی تر و بی‌ شرفتر و بی‌ غیرت تر از این هوشنگ امیر احمدی (و آن افراسیابی) در جامعهٔ ایرانیان عزیز خارج کشور داشتیم، رژیم صاف می‌‌رفت سراغ او. این آدم نشان می‌‌دهد که مطلقا ظرفیت و‌شان و لیاقت برخورداری از آزادی و دمکراسی را ندارد و دارد دایما از آن علیه ملت و منافع ملی‌ کشور خود حد اکثر سؤ استفاده را می‌‌کند و از یک پر رویی گری‌ها و دریدگیها و گستاخیهای جنتی وار و احمد خاتمی گونهٔ چندش آور خاص خودش نیز بر خوردار است. یکی‌ نیست به این خائن بگوید تو سگ که هستی‌ که خود را نمایندهٔ خود خواندهٔ ایرانیان کرده ای،‌ای آشغال.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:57:33 توسط roshangar
مشايي و امير احمدي دارند به مردم ايران خدمت مي كنند٠ همانطوركه سادات به مصر خدمت كرد٠ عوامل روسيه در اين وبسايت ها با نقاب مجاهد و سلطنت طلب به اينها حمله مي كنند چون نان سي ساله روسيه شان آجر ميشود٠ مجاهدين و سلطنت طلبان گول توده اي و فدايي و موسوي پرستان را نخوريد اينها مي خواهند رژيم را حفظ كنند به دست موسوي و نبوي ٠ موسوي نشان داد در قضيه اتمي ومذاكره با آمريكا در واقع جناح اوست كه سرسخت است و ماجراجويي مي كند٠ همه ميدانند دوام اين رژيم در ظاهر ضدآمريكايي و باج دادن به روسيه است و تروريست هاي عرب و پاكستاني ٠ اگر با آمريكا علنا رابطه برقرار كند لخت و عور مي شود٠ لابي روسيه به همين دليل به لابي آمريكا حمله مي كند٠ وحمله هيستريك توده ايها به اوباما زير نقاب مجاهدين و سلطنت طلبان از همين روست وگرنه مردم شعار دادند سفارت روسيه لانه جاسوسيه. نه غزه نه لبنان. جمهوري ايراني٠
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:11:00 توسط مهدی
وقتی خود دولتیان برای خامنه ای تره هم خورد نمیکنند آیا باید انتظار داشت که دیگران اصلا به او احترام بگذارند. خامنه ای آیت الله ! نماینده الله در زمین! جانشین پیغمبر و اولادش. نماینده زنده امان زمان! فرمانده مسلمانان عالم! و البته گور بابای جد و آبادش تا هفت نسل.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:01:27 توسط مرجان
هوشنگ امیر احمدی مطمین باشد همانگونه که در سال 1981 بخاطر جاسوسی برای رژیم زمانی که در کرنل درس میخواند، توسط مخالفان رژیم کتک مفصلی خورد، بعداز سرنگونی رژیم بخاطر خیانت به ملت ایران و کشور ایران و همدستی با جنایتکاران اسلامی محاکمه و محازات خواهد شد.ببینید که رژیم به چه روز و حالی رسیده و این شخص را که بخاطر دزدی بعد از سالها تدریس در دانشگاه راتگرز اخراج میکنند، بعنوان کارشناس با سلام و صلوات به ایران میاورند و با او مذاکره میکنند. البته نباید فراموش کرد که دولت آمریکا هم بخاطر استمرار غارت منابع ایران به چنین انسان حقیر بال و پر مبدهد و شیفته گان اوباما در این توهم که او خواهان دمکراسی و عدالت در جهان است!!!!!!!!!!!!!!!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 07:42:59 توسط بچه محل
روایت شده که رحیم مشایی با امام زمان رابطه دارد و پیامهای حضرت را مشایی به احمدی نژاد میرساند. از طرفی هوشنگ امیر احمدی هم یک دلال پاانداز است که سالیان سال دارد زور میزند که صیغه محرمیت آمریکا و جمهوری اسلامی را بخواند. مجموعه معاشرت و مراودات این موجودات با توجه به سوابقی که دارند ، این نوید را میدهد که اینها درحال تدارک ظهور حضرت صاحب زمان منجی عالم بشریت میباشند.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 07:37:20 توسط تهمتن
مشايي; صفار;احمدي نژاد;توكلي;اوباشان سران نظامي;جيره خواران مجلس وهرآنچه وكس وناكس كه دردستگاه ولي وقيح اند; گماشتگان بي اختياري هستند كه تنها مجري اوامر ولي وقيحند. اين گماشتگان حتا آب هم بدون اجازه خامنه اي نخواهند خورد وملاقات بااين دلال مزدورهم دقيقا دستورخودخامنه اي بوده كه دراين لحظات وبراي بيرون رفت نظام اسلامي ازگرفتارشدن بدست قيام مردم;به هر وسيله دست ميزند;حتا مزدوراني از نمونه اميراحمدي كه درسياست خارجي امريكا نه سر پياز است ونه ته پياز!!شخصي خودفروخته است كه حتا براثردزدي وفسادمالي ازدانشگاهي كه اورا استخدام كرده بودند; اخراج گرديد!! حال اين مزدور ميخواهد رابط رهبرآدمكشان با سياست خارجي آمريكا بشود!!؟؟ واقعا جوك است!! البته همانطوركه اشاره شد;هم ولي وقيح درمخمصه است و درحال غرق شدن كه دست بهر وسيله براي نجات خودميدهد و ازسوي ديگراين دلال مزدور هم بايد درهرسفر جيره خودرا ازولي وقيح دريافت كند..روزي خواهدرسيدكه تمامي جنايتكاراني كه جيره خواراين رژيم درخارج بوده اند;بااستخدام بهترين ومجرب ترين وكلاي بين المللي بوسيله دولت مردمي آينده;ثروت دزدي شده مردم ايران پس گرفته خواهدشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 آگهی فروش یک خانه در لواسان: برابری و عدالت علی را میتوانید در این آگهی ببینید
 اینجا تهران است؛مسیر باغ فردوس تا تجریش
 تصاویری از انتقال سلاح سنگین طالبان به مرز ایران و افغانستان
اعتراض مدل ایرانی-آمریکایی به اعدام در ایران روی فرش قرمز کن 
  چگونه محاسبات جمهوری اسلامی دربارۀ طالبان غلط از آب درآمد؟
 زنان چینی در اصفهان بدون هیچ مشکلی بدون حجاب میگردند
  آقای جبلی از دو برادر پناهنده‌تان چه خبر؟ آنها لگد نزدند؟ 
  «حرکت کاروان نظامی طالبان» به سمت مرز اسلام قلعه
سرهنگ‌ رضا شیراوژن می‌گوید «مشکل خاصی» گزارش نشده
 چاقوکشی در دانشگاه کرمان و انفعال ماموران حراست در هنگام حادثه 
 چانه زنی طالبان با مهندسان ایرانی در مورد ۲/۵ سانتیمتر خاک افغانستان
  ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان  حسن خمینی
 ترکیه تا امروز چند کارخانه داروسازی ایران را به کشور خود منتقل کرده است