عکس  : لباس شخصی مسلح


13 آبان 4 نوامبر
 
http://img9.imageshack.us/img9/7811/dsc04295ts.jpg همین عکس با زاویه بزرگتر
[کد مطلب: 8983] [تاريخ انتشار: شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با نهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:07:35 توسط جهانگيراز يزد
براى مقابله با اين وحشيان رژيم جلاد آخوندى بايستيكه شعار اصلى و محورى "مرگ بر اصل ولايت فقيه" و "مرگ بر خامنه اى" راهرچه وسيعتر همه گير نمود٠ با اين كار نيروهاى مردمى هدف اصلى را ميبينند و در نتيجه چاره كار را نيز خوب درك ميكنند٠ وقتى اين شعار استراتژيك را همه گير بكنيم ديگر همه نيروهاى مردمى متمركز روى هدف اصلى و خواست واقعى خود كه همانا سرنگونى تماميت اين دژخيمان هست خواهند شد٠
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 06:43:57 توسط پیروزی
اینها بجز ...  چیزی بیشتر نمیتوان بهشون گفت- در 16 آذر نیز خواب را از چشمانشان خواهیم گرفت ما نیز ازشهرستانها همچون 13 آبان به تهران خواهیم آمد- به امید پیروزی
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 05:19:17 توسط keyvan
کمال نوکرها جموري اسلامي فقط به گروه ها مخالف´ميگن چاکرها جموري اسلامي بعد رو هوا حرف نزن جموري اسلامي سي ساله زده کشته ´ همه اين وحشگري در اين سي سال ترس از حمله اسرايل بوده بابا مزخرف گويي مغلته حدي داره
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 05:12:52 توسط محمد علی
این جانيان  رو باید شناسایی کرد و یکی یکی حسابشونو رسید برای شناسایی می تونید به سایت www.lebasshakhsi.com مراجعه کنید
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 04:18:53 توسط الناز
این کثافتها از ترس ریش و پشمشون را زدند و با قیافه جدید میخواهند بین مردم نفوذ کنند مردم باید در راهپیماییهایی بعد حواسشون را جمع بکنند و کاملا هوشیار باشند و به هر کسی اطمینان نکنند این مزدوران میدانند که روزهای اخر عمرشونه و امیدوارم تک تک این جیره خواران ولایت وقیح شناسایی شوند و به سزای اعمالشون برسند.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 01:14:07 توسط کسری
این عکس پسر سردار حق طلب است که در این ویدیو http://www.youtube.com/watch?v=OcYWCLIGf4U هم با اسلحه به مردم حمله میکند.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 01:12:38 توسط بچه محل
از انجایی که هر احتمالی رابرای شناسایی مزدوران باید درنظر گرفت . باید بگم صاحب این عکس با اون ژست مسخره و قیافه شیش و هشتش که معلوم است پهن هم بارش نمیکنند، شباهت به ایمان مرآتی خبرنگار مزدور برنامه 20:30 پفکسرای سید علی دارد.البته فقط یک احتمال ضعیف است و نظر دیگر کاربران نیز مفید است. این مرآتی موجود کثیفی است که در مصاحبه با ابطحی به جای مصاحبه از او بازجویی میکرد! به گروه خونی او نمیخوره که اسلحه دست بگیره ولی بهرحال یک احتمال است و یک چند وقتی هم هست که پیداش نیست.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 00:56:19 توسط حميدجان
اين حرومزاده ها پستان مادر خودشون را گاز گرفتن پس انتظار بيشتر از اين نداشته باشيد ٠تنها راه مقابله با اين زنازاده ها جنگ مسلحانه است٠
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 19:15:49 توسط مزاحم
اگر اسرائيل(بقول كمال اسرايل) به سپاه و بسيج خدمت ميكند چرا رژيم به حزب الله و حماس اسلحه و موشك ميدهد كه اسرائيل را بكوبند؟ اگر شما ادعاي هواداري از جنبش سبز داري؟سران جنبش سبز منجمله مخملباف از امريكا معذرت خواهي كرده !! سازگارا و گنجي وديگران هم كه در امريكا نشسته و شعار ميدهند اوباما اوباما -يا با اونا يا با ما٠بنا براپن الان شما هم بايد جبهه عوض كرده باشي و مثل توده-اكثريت-جمهوريخواهان-ملي مذهبي ها هوادار امريكا و اسرائيل شده باشي !! پس سبزالهي هم كه نيستي! مخالف مجاهدين و كمونيستها هم كه هستي! جز دار و دسته حزبالله و غزه بكجا وصلت كنيم كه ناراحت نشي؟ آقا اجازه داريم به حزب توده و حزب الله و روسيه اگر بشما برنخوره, فحش بدهيم؟ قسم ميخورم به اسرائيل و اوباماي مكار هم فحش بدهم.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:47:35 توسط rahman
به رامین عزیز: به چه زبانی باید ترجمه کنم به زبان بهایم ؟منکه بلد نیستم این کار آقا مهرداد است.اگر یکدور دیگر از ایشان تشکر کنید امید است كه ایشان زحمت آنرا تقبل فرمایند !(حق الترجمه ایشان فراموش نشود وگر نه تحریف میکند !)
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:27:54 توسط كمال
باز سرو كله سينه چاكان اسرايلي پيدا شد! چه ميشد ما خاورميانه اي بدور از ياوه گويان اسرايلي و ولي فقيه اي داشتيم! در ضمن به كيوان همين را بگويم كه اسرايل با تهديد حمله به ايران بهترين خدمت را به سپاه و بسج ميكند كه راحتر جوانان ايراني را بكوبند!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:17:25 توسط وطن دوست
هر کسی که کتاب سقوط دیکتاتوری اثر جین شارپ را خونده باشه میدونه اعتراض های مسالمت آمیز تنها راه نابودی دیکتاتور ها است .این ثابت شده که دیکتاتور ها از خشونت استفاده میکنند تا مردم را تحریک کنند تا آنها نیز به خشونت متوسل شوند و بهانه به دست رژیم بدهند.مردم با استقامت و سازماندهی خود جوش خود و رسوایی پیاپی این رژیم در رسانه های جهانی بخصوص اینترنت این رژیم را در چنان حالت انفعالی قرارداده که بزودی شاهد ریزش ها خواهیم بود .اولین ریزش آنها همین عقب نشینی هسته ای است.دومین ریزش جلوگیری از ممانعت در به انقیاد کامل در آوردن اقتصاد مردم تحت نام هدفمند کردن یارانه ها و همچنین خصوصی سازی برای دادن تمامی اقتصاد از آن بیست درصد باقی مانده به رژیم است.به زودی ریزش های بزرگتری را شاهد خواهیم بود که شاید نافرمانی سطوح پایین تر جیره خواران در برابر حرکت های اعتراضی مسالمت آمیز مردم است.این را من نمی گویم بلکه تاریخ دیکتاتوری ها این را نشان داده .نقطه شکست دیکتاتوری همین وحدت مردم به صورت خودجوش است که تاب و توان این رژیم را کم کم ذایل ساخته و رژیم را از درون فرو میپاشد.هرکی کتاب رو میخواد ایمیل بده.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:35:02 توسط Ramin 1
rahman!!! مهرداد, زحمت کشید و حرف های مراحم را ترجمه کرد. او را سپاسگزاریم ( یا اینکه در واقع, هستم ). اگر شما هم دوست دارید, که کسی, ممنونتان باشد, زحمت کشیده و حرفهای * خودتان * را ترجمه کنید.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:27:08 توسط مزاحم
براي مزدوران غزنوي بخصوص *حاج كمال عزيز! مسئله اسم عوض كردن نيست... مسئله ماهيت است كه در شما هواداران  رژيم عوض نشده. موفق باشي٠ *آقا رحمان , گويا خوب زدم بخال و گرچه خودت را زدي بكوچه علي روضه خوان! ولي اگر زبان بهايم! بود تو چطور فهميدي؟ به هر صورت به باباي معمارت سلام برسان و تو هم موفق باشي٠راستي به سفارت ج. ا. كه ميروي به حاج نصرت هم سلام برسان و او هم موفق باشد٠راستي كي از رو ميرويد؟ مردم دارند شعار نه غزه, نه لبنان- را ميدهند .
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:18:09 توسط keyvan
باز کمال پيدا شد  خجالت بکش بچه هاي ايران دارن ميکشن تو داري سينه ميزني براي فلسطين همون مردم ايران خوب جواب تو امثال تو که غش ضعف ميکنيد براي حماس حزب الله نه غزه نه فلسطين جانم فداي ايران
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:40:55 توسط كمال
اقا رحمان نخير از نظر اين صاحبنظران همه مخالفان اسرايل مزدوران خامنه اي هستند و طرفداران حقوق ملت فلسطين حزب الهي! لابد نلسون ماندلا و جيمي كارتر هم حماسي و حزب الهيند؟! در هر حال هيچ كس حق ندارد به اسرايل ايشان كه مثل باند خامنه اي هر روز و در مجامع جهاني از جمله در سازمان ملل بخاطر جنايتش عليه بشريت محكوم ميشود و ارتشيانش جرايت سفر به خارج از اسرايل را ندارند كه مبادا همانند سران رژيم اسلامي بوسيله انترپل دستگير شوند بگويد بالاي چشمت ابروست! كسي در اين دنيا حق توهين به ولايت مطلقه خامنه اي و اسرايل ندارد!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:34:11 توسط rahman
مهرداد عزیزتو معلوم است كه زبان بهایم را میفهمی كه حرفهای مزاحم را برای ما ترجمه میکنی پس بیا این جمله را هم برای مزاحم عزیز ترجمه کن " حاج نصرت لباس شخصی از فعالیت تو در این سایت راضی است و نواله حکومتی اماده پرداخت است. پس بدو مواجب را بگیر تا حکومت سرنگون نشده !"
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:22:46 توسط رنگین کمان1
عکس : لباس شخصی مسلح,>> اینها همان بازجوها وشکنجه گران 30 سال حکومت جهل و نادانی هستند. این جانیان شغل کثیفشان ایجاب میکند که رژیم خرافاتی بر سر کار باشد. این ها نانشان در آدمکشی و حنایت تأمین میشود.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 15:48:30 توسط Mehrdad
رحمان به قول یکی از اربابات اینو فارسی میگم جورج بوش هم بفهمه. مزاحم عزیز خواست به کمال و سیسیلی و جنابعالی و.... مودبانه بگه که خودتی...مردم دیگه بیدارند و میدونند عمال اپوزيسيوني رژيم برای منحرف کردن افکار فعال شده اند
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 14:45:36 توسط rahman
استاد بزرگوار جناب مزاحم کامنت حضرتعالی را خواندم و چیزی نفهمیدم .بیشتر به  آوای بهایم میماند یا یک اظهار نظر منطقی . خوب كه چی ؟ منظورتان چیست ؟ آیا کسی گفته كه مخالف  خامنه ای نمیتواند طرفدار مردم فلسطین باشد ؟ مشکلت چیست؟ از چی ناراحتی؟ از اینکه هنوز تمام مردم را نکشته اید؟ هنوز از حجم جنایتها راضی نیستی؟
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 14:42:20 توسط علیرضا
ای کاش این مزدور را شناسایی بکنند از مردم شجاع ایران خواهش میکنم این حیوان را شناسایی کنید
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:52:05 توسط Ramin 1
مزاحم ((( مراحم ))) عزیز! دمتون واقعا گرم! برای موفقیت در انجام کاری که در انتهای نظر کاملا درستتان, پیشنهاد کرده اید, چسب جدید و بسیار قوی ای, از کارخانه ئ معتبر ئ UHU سراغ دارم که اگر با کمی دعا و دستمالی ( حتما!!! از جنس ابریشم! ) بکار گرفته شود, ممکن است برای زمانی کوتاه, مثل دو سه ماه, مفید واقع گردد.---- برقرار باشید! ----
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:49:09 توسط baba karl
اين بار بايد تمام فرزندان ميهنمان بايد متحد گر دنند´´اين جنبش ´´جنبش مردمي است و همه ايرانيان دران سهم مي باشند´´با همكاري همه مي توان جواب محكمي به اين مزدوران و جنايت گران داد٠ما مقاومت و مبارزه خواهيم كرد براي ايران و ابادي ان ´´ما براي ازادي و رهاي از استبداد متحد خواهيم شد´´انگاه خواهيد ديد چه بلاي سر اين مزدوران خواهد امد٠٠٠٠٠٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:31:45 توسط كمال
مزاحم كه حالا اسمت را عوض كرده اي خوب بود شهامتش را داشتي كه به نام قبلي ات كامنت ميدادي! چه كساني منطقه حساس خاورميانه را ناارام كرده اند و نميگذارند ملل خاورميانه در صلح و ارامش و دوستي زندگي كنند!؟ چه دولتهايي هستند كه با تهديد يكديگر و اشغال سرزمين ديگران و خانه سازي در انجا و اسكان دادن يهوديهاي روسي و نيويوركي و تجاوز به حقوق ملت خود و ديگران سالهاست ارامش را در منطقه بهم زده اند!؟ جمهوري خامنه اي و اسرايل٠ احمدي نژاد و نتانياهو! به اميد رهايي خاورميانه از دست متعصبان و افراطيون القاعده و اسلامي و يهودي! زنده باد مبارزات ملل خاورميانه بر عليه زورگويان اسلامي و يهودي صهيونيست!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:29:25 توسط nahid
اين اوباش ها هر روز خودشان را به نوعي پوشش در مياورند كه شناسايي نشوند٠همانطور كه در عكس ميبينيم از ريش و پشم خبري نيست اما قلب كثافت سنگي همان است٠اينها درست مثل آفتاب پرست هستند٠و اينطوري خطرناكتر٠بايد بيشتر مراقب بود!!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:09:43 توسط الله
یا از دشمن اینقدر فاصله بگیرید که از تیررسش خارج باشید و یا آنقدر به او نزدیک شوید که قدرت مانور (حرکت ) از او سلب شود.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:05:53 توسط دفاع از ماندانا عسگری
با درود و سلام خانم ماندانا عسكري؛ نقاش؛ گرافيست نشريه توقيف شده «علم موفقيت» و نويسنده نشريه «اخبار كودكانه» در تاريخ دوم خرداد ماه 1388 در همايش انتخاباتي اصلاح طلبان واقع در ورزشگاه آزادي؛ به دست ماموران امنيتي و به جرم «اقدام بر عليه امنيت ملي» دستگير و به مدت دو ماه به زندان اوين منتقل شد. ايشان در طي مدت زندان؛ نه تنها با انواع فشارها و توهين ها روبه رو بود كه از كليه حقوق شهروندي؛ حقوق زن و حتي تا مدتي از حق ديدار دختر نه ساله خود محروم بود. باخبر شديم كه دادگاه ايشان در تاريخ 23 آبان ماه برگزار خواهد شد. ما؛ جمعي از دوستان ايشان در انتظار نتيجه ي اين دادگاه بوده و اميدواريم دستگاه قضايي كشور؛ تحت مديريت و سرپرستي جديد خود؛ با حكم بر برائت خانم عسكري و بازستاني حقوق پايمال شده ايشان و خانواده شان؛ مرهمي بر زخم ها و ظلم هاي روا شده گذارد http://defenceaskari.blogfa.com/
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:58:05 توسط گُرز
شاید زمان یک گفتمان فراگیر ، علمی و جدی دربارۀ کارایی و کاربرد روشهای خشن تر در برابر اوباش خامنه ای فرا رسیده باشد. به نظر میرسد نسل سبز انگیزه و ظرفیتهای لازم را دارد. Freedom is never free ـ آزادی هرگز رایگان نیست.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:52:17 توسط مزاحم
خوشحالم آقا كمال غزنوي يك سري هم به كربلاي فلسطين زد تا همبستگي خود با جنبش سبز حزب الله و حماس فراموش نشود. حالا منتظر ديگر غزه نشينان هستيم تا از سيسيل و قم و شاه عبدالعظيم پيغام مودت و همبستگي بدهند و خودشان را با سريش به مخالفان جمهوري اسلامي بچسبانند٠يادتان باشه چسبش زياد باشه!!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:43:37 توسط آرش
گرفتن عکس از این جنایت کار‌ها سندی مانده گار در پرونده سیاه شخصی‌ و حکومتی این سپاه سیاه است.باور کنید این افراد اگر بدانند عکس و مشخصاتشان ‌شان در دست مردم است،دیگر خواب خوش تا آخر عمر نخواهند داشت،البته اگر زنده بمانند.پس عکس بگیریم،عکس بگیریم،عکس بگیریم...آرش
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:41:53 توسط فرهاد ب
ما كه قبلا هزاران بار گفتيم كه بايد با مزدور قاطعانه برخورد كرد نه بايستيم و شاهد ادامه كشتار يكايك اين مردم و فرزندان اين مملكت بود. تنها راه رهايي ادامه مبارزات سنگين تر و رساندن اين افراد به سزاي اعمالشان ميباشد. مسلح شدن تنها راه نجات ميهنمان است و دير كردن در آن جز خيانت چيز ديگري نيست. ما شديم و براي نجات ايران از دست اين مزدوران از پا نخواهيم نشست
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:33:13 توسط ايت الشيطان خامنه اى
اينو خوب ميدونم كه تا روز چهارشنبه سورى جوانها وسايل آتشزا مثل كلتكت مولوتوف ساخته و تمام اين موزدورها را بيچاره كنند ٠ اين وحشيها مسالمت حاليشون نيست ٠ به اميد آزادى و پيروزى ملت بزرگ با شرف و خيلى خيلى صبور ايران عزيز
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:00:32 توسط برزو
چه خوبه كه اين نوع مزدورهاي كثيف شناسايي بشن تا مردم زهرچشم ازشون بگيرن
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:57:55 توسط اميد
هركس اين دشمنان ايران و ايراني را ميشناسد مشخصات انها را اعلام كنند٠
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:49:54 توسط كمال
اين ازگل و لات بي سر و پا مرا ياد عكسي از يك لباس شخصي اسراييلي ميندازد كه با لباس فلسطيني در بين جوانان فلسطيني به شكار انها مشغول بود٠ خنده دار است كه اين دو دولت سركوبگر پوز اختلاف با هم ميدهند! به قيافه دو رياليش نگاه كنيد خيال ميكنه جيمز باند است!
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:46:19 توسط فريد
چيزي كه اين رژيم رو از بين ميبرد همان سياهي لشگر و حضور ميليوني مردم است حتي حضور بچه ها در تظاهراتها مردم فقط با بچه هاشون بيان روزي يك ساعت در خيابانها راه برن شعار هم ندن فقط در خيابان باشن مامورين هم مجبورا فقط نظاره گر باشن فكرش رو بكنيد ١٠ ميليون بيان بيرون بهتون قول ميدم در عرض يك ماه همين لباس شخصيها از ترس جونشون خامنه اي و رژيمش رو تحويل مردم ميدن.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:40:18 توسط ملا زده
به قیافه اش دقت کنید نه ریش و نه پشم. من که ایران نیستم ولی شما که می رید برای اعتراض ، بیشتر مواظب باشید. ما که از سر صدقه این ملا ها، از دعا و معا دل کندیم. ولی چون تنها کاری که این جا می توانیم بکنیم دعا است ، برایتان دعا می کنیم
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:13:35 توسط xxx
هموطن : ميبينيد كه مبارزات " مسالمت آميز " تاثيري در نوع سركوب مردم توسط رژيم ندارد جز اينكه قرباني هاي گرانبهايي بطور مستمر بپاي ديكتاتور فدا كنيم و رژيم هرچه سبعانه تر ترك تازي كند. اكنون كه اين اراذل شناسايي ميشوند بايد بحسابشان رسيد كه در تظاهرات بعدي ما درگوشه قبرستان تمرگيده باشند تا كه هم درسي براي ساير مزدوران شوند و هم دست خون آلودشان از جنايت كوتاه گردد.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:06:36 توسط هوشنگ
این شخص هم باید شناسایی شود. این ها باید بدانند که شناسایی شده و محاکمه خواهند شد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 آگهی فروش یک خانه در لواسان: برابری و عدالت علی را میتوانید در این آگهی ببینید
 اینجا تهران است؛مسیر باغ فردوس تا تجریش
 تصاویری از انتقال سلاح سنگین طالبان به مرز ایران و افغانستان
اعتراض مدل ایرانی-آمریکایی به اعدام در ایران روی فرش قرمز کن 
  چگونه محاسبات جمهوری اسلامی دربارۀ طالبان غلط از آب درآمد؟
 زنان چینی در اصفهان بدون هیچ مشکلی بدون حجاب میگردند
  آقای جبلی از دو برادر پناهنده‌تان چه خبر؟ آنها لگد نزدند؟ 
  «حرکت کاروان نظامی طالبان» به سمت مرز اسلام قلعه
سرهنگ‌ رضا شیراوژن می‌گوید «مشکل خاصی» گزارش نشده
 چاقوکشی در دانشگاه کرمان و انفعال ماموران حراست در هنگام حادثه 
 چانه زنی طالبان با مهندسان ایرانی در مورد ۲/۵ سانتیمتر خاک افغانستان
  ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان  حسن خمینی
 ترکیه تا امروز چند کارخانه داروسازی ایران را به کشور خود منتقل کرده است