خاتمی: در شرایط فعلی حضور در انتخابات معنا ندارد


بی بی سی  : محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران، گفته است اگر ضوابط و نحوه اجرای انتخابات در ایران تغییر نکند، حضور در انتخابات معنا ندارد.

آقای خاتمی روز سه شنبه ۲۶ آبان ۸۸ در دیدار با تعدادی از فعالان دانشجویی دانشگاه های تهران گفت: " اگر ما بخواهیم در عرصه حضور داشته باشیم باید انتخابات هم از نظر ضوابط و هم از نظر اجرا طوری باشد که اطمینان‌بخش باشد و اگر نباشد دیگر حضور ما معنا ندارد، بر فرض که، مردم را دعوت کنم به حضور در انتخابات؛ چه کسی پای صندوق‌ها می‌آید؟ اگر دلشان می‌سوزد و ما هم می‌خواهیم مردم بیایند باید وضعیت سیاسی و نحوه برگزاری انتخابات تغییر کند و این تغییر دقیقا در چارچوب قانون اساسی است."

آقای خاتمی همچنین در مورد بعضی از شعارهایی که در تجمع های اعتراضی داده می شود، گفت: " اگر شعاری در متن جامعه مطرح می‌شود که اکثریت جامعه نمی‌پسندند فوری نگوییم بیگانگان و دشمنان دخالت کرده‌اند. البته در فضای ناسالم دشمن هم سوء استفاده خواهد کرد ولی بعضی رفتارها عکس العملی است نسبت به رفتارها و سیاست‌هایی که اعمال شده است و اگر این سیاست‌ها نبود مطمئنا چنین عکس‌العمل‌هایی نبود."

به نظر می رسد اشاره آقای خاتمی به شعارهایی از قبیل "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"، "استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی" و همچنین شعارهایی باشد که علیه شخص آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران، و مجتبی، یکی از پسران او، مطرح می شود. شعارهایی که در تجمع های اعتراضی اخیر به کرات شنیده شده اند.

محمد خاتمی در این دیدار که تعدادی از فعالان دانشجویی دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر و علامه طباطبایی در آن حضور داشتند، به محدودیت هایی که برای دیدار با دانشجویان و به ویژه حضور چهره های مخالف دولت در دانشگاه ها وجود دارد اشاره کرد و گفت: "متاسفانه این محدود کردن‌ها سبب شده است که احیانا عکس‌العمل‌هایی که ما و شما نمی‌پسندیم در دانشجویان و دیگر بخش‌های جامعه پیدا شود. وقتی دانشجویان می‌بینند کسانی که آنها می‌خواهند به دانشگاه بیایند، نمی‌توانند بیایند و حق ندارند صحبت کنند و دیگرانی می‌آیند و حرف‌هایی می‌زنند که مطابق برداشت اکثریت دانشجویان نیست، با آنها برخوردهایی می‌شود که مورد قبول ما نیست."

به نظر می رسد اشاره آقای خاتمی به اعتراضات دانشجویی به حضور حامیان دولت در دانشگاه های مختلف در سراسر ایران باشد که در بسیاری موارد باعث شده این افراد نتوانند سخنرانی های خود را به پایان برسانند.

در آخرین نمونه، سخنرانی حمید رسایی، نمیانده تهران در مجلس و از حامیان جدی محمود احمدی نژاد، در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین به دلیل اعتراض شدید دانشجویان ناتمام ماند.

محمد خاتمی همچنین درباره وقایع بعد از انتخابات در ایران گفت: "نتیجه انتخابات مورد سئوال بسیاری از افراد جامعه بود. این سئوال با انکار آن از بین نمی‌رود یا امر باطل با فریاد کردن آن درست نمی‌شود، با برچسب زدن خائن با برانداز و سرکوب کردن او، سئوالی در جامعه از بین نمی‌برد... مردم سالم‌ترین و نجیبانه‌ترین حرکت را از خود نشان دادند... صدها هزار نفر از مردم بسیار آرام و بدون ساماندهی آمدند و اعتراض ساده‌ای کردند ولی متأسفانه حوادثی که بدنبال آن پیش آمد سبب افزایش بی اعتمادی شد و نیز منشاء پیدایش یک نوع رگه‌هایی از حرکت‌هایی که سرانجامش معلوم نیست چگونه شود."

آقای خاتمی گفت جنبش ایرانی یک حرکت خلق الساعه نیست که با ترس از بین برود، "بلکه بسیار عمیق و گسترده است".

محمد خاتمی در پایان صحبت هایش گفت: "کاش حاکمیت می گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود. نه اینکه این همه محدودیت ایجاد شود و این حجم ناسزا گفته شود."

[کد مطلب: 9505] [تاريخ انتشار: بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:56:08 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
سلام آقای دکتر الفی  قربونت بشم حاج سیسیل شماها راگذشته از باسوادی بعنوان اوستاد هم قبول دارد،خصوصا شماعزیزراحکیم و*کریم* آنهم ازطاعفه ای خانی اش میشناسد، دکترازحاج سیسیل پرسیده ای: ملی و ملیگرای یعنی چی!!؟ عزیز منو مسخره کردی یا خودتو دست انداختی؟ ملی یعنی اینکه دربدر دنبال کیانوری و اربابان-تان دویدن (نمیگنم خدا چون معتقد نیستم،میگم خدایتان لنین توکمرتون بزنه که شماتوده ای های وابسته از هواداران آ.ا. به ایران و کل منطقه بیشتر خیانت کردید، اون زمانی مصدق را با آمریکا معامله کردید!،اون پیشیبانی از عراق و افغانستانیکه یه عمرازشون کشیدیدوخوردید و آخر برسرشان باآ.معامله کردید!،اون از مسئله اتمی ایران ودزدیدن سرمایه ای آب و بوم ایران!!،خاک برسر خامنه ای و احمدینژاد کنم که بجای سبزها میرن سراغ وابسته هاازچپ راست، دراخبار امروزص.وسیما سخنگوی هسته ای میگفت که روسها قابل اعتمادنیستند چون سرپرستشون درسازمان اتمی مانند مرغ پرکنده هی با غریبها نشست خصوصی میکردوخودش میگفت نذارید بوشهرراه بیافته چون ایران قابل اعتماد نیست!، لعنت بروطنفروش چپ وراست،اینم معنی ملی.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 06:05:56 توسط دکتر الفی
امروز در خبر ها خواندم که بی بی سی به بنده پیغام داده که نگران رهبری نباشیم و بزودی از ونزوئلا در هقته اینده یک رهبر برای ما تععیین !خواهد شد به نام حاج ایت الله مشهدی کربلایی چاوز(به نام انقلابی اقا مهدی کله پز)و برای امت همیشه در صحنه ارسال خواهد شد و خدا اقای خاتمی را بیامرزد که چقدر ادم خوبی یود و با نظام در افتاد؟ و بیچاره ور افتاد ! حالا حاج سیسیل ممل گرای خودمان ،دمت گرم که از ما دکترای باسواد هم دفاع میکنید و وطن، بیسواد و بی روشنفکر !اما مسئول را آرزوست. البته با کفش ملی هم باید به دنبال مسئولیت بدویم!!.. حالا چرا بقول شما ، شبها باید بریم مسئول بشویم ؟ نه 1 شبه !بلکه چند شبه در 100 سال ؟ راستی تا یادم نرفته ! ملی و ملی گرایی یعنی چی؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 05:44:25 توسط برده هرگز
ج.ا در اين پنج ماه مردم، صاحبان واقعى اين كشور را در خيابانها تحقير كرد و كتك زد، در زندانها آنان را شكنجه كرد و به قتل رساند. آقاى خاتمى فكر ميكند با اصلاح قانون انتخابات همه چيز درست ميشود ولي بحث از اين حرفها گذشته است. امروز مشروعيت نظام زير سوال است. زمان آن رسيده است كه سياستمداران ديگر مردم ايران را با گله گوسفند مقايسه نكنند و مطيع خواست مردم شوند. آزادى با انحلال كامل ج ا و عدالت با محاكمه كردن خامنه اى در يك دادگاه ميسر خواهد شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 05:28:54 توسط کلاغسیا
به به باید تبریک گفت به اقای رفسن جانی که خلاصه شاگرد اول کلاسش (اقای خاتمی) هم اموخته های مکتبش را ،توسط بی بی سی به گوش ما میرسانند و دست در دست ولایت عالی مقام جمهوری اسلامی و رئیس جمهور منتخب 40 میلیون رهبر و سپاه دندان طلا و بسیج ، اینبار با لباس شخصی و نیروی انتظامی کهریزکی ... به فکر نجاری چهار چوب قانون اس اس ای (اساسی اسلامی) افتاده اید! اقای خاتمی و شرکا توجه داشته باشید! که نه تو بلکه رهبر تان هم توان تغییر قانون اس.اس.ای .خودتان را ندارند . و فقط مردم غیور ایران هستند که در مقابل این نظام سبز شده و قدرت ان را دارد که حق و حقوق خود را بگیرد . و تا حالا اگر متوجه شعور و اگاهی ملت نشده اید که چه خواستی دارد؟ لطف کرده عمامه را در مسجد گذاشته ،از مغز خود استفاده کنید و به ایرانیان بپیوندید و افشاگر ی نظام کنید .نه اینکه بالای منبر رفته نسخه برای مردم تجویزکنید! و اگر خواهان خون ریزی کمتری هستید ! بروید نظام و قانون اس اس را در کوزه بگذارید ودرش را گل کنید و خودتان هم در مساجد رفته به امور کفن و دفن و عروسی بپردازید!! تا دیر نشده
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 03:35:11 توسط مهدي از تهران
هيچ رييس جمهوري درايران بي عرضه تراز خاتمي نبود٠اونموقع كه دانشجويان قيام كردند وازو كمك خواستند بما پشت كرد وحامي رژيم شد٠دوستانمان را از بالاي ساختمان پرت ميكردند ولي ايشان خفه بود٠حالا نطقش بازشده٠ تو ازهمون رژيمي وبتو اعتمادي نيست٠توهمان مرد دورو ورياكاري كه مردم را هشت سال فريب دادي ورژيم رانگهداشتي.مرگ برهرچه آخونده٠زنده بادايران٠
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 02:48:49 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
باسلام، دوستانیکه قصد زیرورو کردن خفت! ۱۴۰۰ ساله و سوزاندن مذهب و اعتقادات مردم ایران و حمله به خاتمی موسوی و کروبی را دارند بدانند که اولاکروبی وموسوی فرزندان خاتمی ونهضت ۷۸ هستند وبااینکه رهبرکودتا خامنه ای این شخصیت ضد خشونترادر انتخابات کنارزد اما اوبود که درصدراین نهضت وجنبش خود راجازد،دوما بنظرمن تنها راه عبور از تعصبگریان و کودتاچیان با کمترین هزینه همین بخش ازخودنظام است والاهرکس و یا گروه و سازمانی رابه اسم کفار و منافق و اینا ازهمان لحظه ورود نابود میکنند، مگه ندیدی میگن:کرم بایستی از خود درخت باشد، سوما:بدبختی خیلی ازماهاعجله وراه ۱۰۰ ساله رو ۱ شبه پیمودن استکه پشت این قضیه خطرات بیشماری خوابیده است ۴ام اینکه بدبختانه پشت این قضیه ای ۱ شبه خیلی از به اصطلاح روشنفکران و باسوادها خوابیده اند در صورتیکه اینجا روشنفکری و سواد نقشی بدانصورت بعهده ندارد، اینجا ضرورت و احساس مسئولیت و ملیگرای نقش مهم را بازی میکند نه سواد،آدم میتواند باسواد باشداما بیوطن ولی مسئول و ملیگرا میتواند بیسواد باشد اما نمیتواند بیوطن باشد .
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 01:41:49 توسط علی
خاتمی: در شرایط فعلی حضور در انتخابات معنا ندارد........ خیلی خیلی متاسفانه همه یک چیزی را فراموش کرده ایم شاید هم چند چیز را كه لازم به توضیح است : ۱- آخوند هر كه باشه آخونده حامی انها در هر جی دنیا یک چیز را توجه دارند و آن منافع شخصی خودشان هست ۲- اگر دیدید آخوندی در مثلا به نفع مردم جائی حرف میزنه مطمئن باشید كه یا میخواهد خود شیرینی کرده باشه كه از قافیه عقب نیفته یا اینکه میخواد مکس را فریب بده ..۳- در حکمت لجن مال اسلامی ایران حامی اینها صرفا حواسشون به نظام هست و بس ! ! ..۴- این جناب كه دعا میکنه موسوی بیاد روی کار برا اینکه میدونه اون جناب هم هامین نظام پوسیده اسلامی را میخواد با همون شعار احمقانه خمینی كه جمهوری اسلامی نه یک کلمه کام نه یک کلمه بیش.. ۵- ۱۶ آذر حامی ملت به این کثافت حا ثبت خواهند کرد که حکومت عربی به درد ایران نخواهد خورد .. دانش جو و ملت قرن ۲۱ فریب مزخرفات واهی این آخوند ها را نخواهد خورد .............علی
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 01:31:53 توسط Iranpour
آقای خاتمی به فرض هم که امکان انتخابی آزاد مقدور و ممکن بشود، مگر با وجود این قانون اساسی فاشیستی که همهٔ اختیارات یک ملت و یک مملکت در دست یک زنگی مست قبضه شده و به هیچ کس و هیچ کجا هم پاسخگو نیست، چنین انتخاباتی فراتر از یک شو و نمایش رسوایی است که فهم و درک و شعور و اساسی‌‌ترین حقوق اولیهٔ یک ملت را به هیچ و پوچ می‌گیرد ؟ آقای خاتمی مگر می‌‌شود با یک ولی‌ فقیهی که هیچ درک و شناخت واقع بینانه ای از بافت نظام جهان و ملت ایران ندارد و هرگاه که سلاح بداند پروردگار را هم از کارش اخراج می‌کند، این ملت و مملکت آب خوش از گلویش پایین می‌‌رود و رنگ رفاه و آزادی و سعادت می‌بیند؟ آقای خاتمی مگر این ولی‌ وقیح نیامد در روز روشن و در پیش چشم ایرانیان و جهانیان بنا به تصمیم شخصی‌ و فردی خودش نتیجهٔ انتخابات را ۱۸۰ درجهٔ چرخاند و به چنین کودتای خونین و هولناکی دست زد؟ باید دین از سیاست جدا شود و چنین نیز می‌کنیم.همراه شو تو نیز.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم آبان ۱۳۸۸ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 01:18:11 توسط بچه محل
کاربر گرامی فرد اشاره به مسجد هامبورگ کرد که بانی آن بروجردی بود و با پول یک بازاری نیکوکار! ساخته شد. سوالی از فرد دارم که در زمان بهشتی آنجا بوده، من شنیده بودم که بهشتی یک آفتابه مسی از ایران به هامبورگ آورده بود و دسته آن را به لوله آب قفل و زنجیر کرده بود. آیا واقعیت دارد یا جوک است؟ اگر واقعیت داشته باشد جای تعجب است چطوری گول حرف کسانی را خوردید که مشکل ریدن خودرا دردیار فرنگ بدون آفتابه نمیتوانستند حل کنند. آنوقت این نوابغ میخواستند مملکتداری کنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 23:18:52 توسط fred
آقای خاتمی، متآسفانه نمیتوانم در پیک ایران خود را معرفی کنم ، شما را در مسجد هامبورک در دوران بهشتی دیدم و واقعآ گول حرفها شما را نه تنها بنده بلکه همگی خوردیم ، هرگز فکر نمیکردیم که به ریاست جمهوری برسید، زمانیکه رئیس جمهور شدید باز همچون بیشتر هموطنان گول قیافه سرکار را خوردیم ، اقلآ رفسنجانی قیافه اصلی خود را هنوز نگهداشته و همه میدانیم که افکار ریکارانه او چگونه است . ولی دوران ریاست سرکار ننگین ترین سالهای ج-ا خون و جنون بوده ، از چه انتخاباتی حرف میزنیـــــــــد ؟ در ایران چه در دوران شاه و چه رژیم خون آشام اسلامی انتخاباتی وجود نداشته و ندارد . سرکار و تمامی سرآن ج-ا باید در دادگاهی ملی محاکمه و جوابگوی خیانتهای خود نسبت به ملت شریف ایران باشید. نابود باد استبداد در ایران.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 21:54:12 توسط بیمار
اقای خاتمی خودتان که به لباس مقدس روحانیت و در همان مکتب حوزه علویه و علمیه درس خوانده اید بهتر از مردم میدانید که اساس شیعه بر دروغ و نیرنگ و خون بنا شده و خودتان هم شریک این نظام در بی عدالتی و خون ریزی بوده اید و مردم فعلا چشم خود را بسته با شما مهربانند .ولی بجای اینکه کلی گویی کنید افشاگری از جنایات و دزدی های این نا مردمان ادمخوار کنید تا شما را نخورده و نام نیکی از خود در تاریخ مردمی ایران زمین بجا بگزارید و دست از سفسطه بازی بر دارید وبا مردم بازی نکنید!!
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 21:39:18 توسط دکتر الفی
سلام حاج اقا بی بی سی شما با این رهبر آینده اقای ایت الله خاتمی رهبر معظم که سبزشده چکارکردید!؟ که گفت(دیگر حضور ما معنا ندارد، بر فرض که، مردم را دعوت کنم به حضور در انتخابات؛ چه کسی پای صندوق‌ها می‌آید؟) دیگه در انتخابات شرکت نکند؟ اخه دستم به دامنت حاج اقا بی بی سی ،جان هر سه تا عباس قسمت میدهیم ما امت را بی رهبر نگذارید ! خدا را خوش نمیاید که ما بی رهبر بمانیم !اگه میشه یک جوری ایشان را راضی کنید که حرف خود را پس گرفته به داد ما برسد که چهار سال دیگر بریم انتخاب بازی! به ایشان بگویید که باشه قبول قانون اساسی را هم تغییر میدهیم و این تغییر دقیقا در چارچوب قانون اساسی هم انجام داده اسم ماموت را از توش پاک میکنیم و مثل بچه های خوب دست به سینه میریم ته کلاس میشینیم و فقط به دستور شما شعار میدیم تا انقلاب مهدی... شما بگوید ماچه کنیم؟ اخ بروی چشم فردا اگر رسایی هم در دانشگاه که هیچ در هر جا ظاهر شود ما همه در مقابلش عربی هم میرقصیم تا دل شما نشکند . ما همه سرباز توییم خاتمی ..گوش به فرمان توییم بی بی سی...
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 20:56:39 توسط شعله
خبر جالبی را بی بی سی از اقای خاتمی انتشار داده!! که به نظر من یعنی مردم بروید در خانه استراحت کنید !و بی خود در خیابان تجمع نکرده،اعتراض و تظاهرات وشعار را کنار گذاشته زیرا دیگر به مرحله ساختار شکنانه نزدیک شده که نظام در خطر است و در انتخابات هم شرکت نکنید که دیگر حضور ما معنا ندارد،؟ البته ما مردم میدانستیم که این نظام دیگر به پایان خود رسیده ..اما در اخرین لحظات بنا به دلایل از جمله نشناختن کامل قدرت نظام یک شانس چهار ساله در این انتخابات به رژیم داده شد! که خوشبختانه بعلت نادانی و خود بزرگ بینی نظام، قدرت مردم و اگاهی انها را نادیده گرفته به عمر اسلامی خود پایان داده. ومردم هم ان کمبود اطلاعات از قدرت نظام جنایتکار را هم دریافته که یک حباب تو خالی بیش نیست ،و اتش زیر خاکستر به شعله تبدیل شد، بس عظیم که ریشه خفت 1400 ساله را خواهد سوزاند.. و رژیم جهل و نادانی و جنایت هم نه توان حکومت دارد ونه کنترل حتی بر خودشان.. بسیار خوب اقای خاتمی هنوز شیر فهم نشدی؟ که ملت خیلی جلو افتاده !!.... شما از چه میترسید؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 20:11:03 توسط IARN AZAD
اين هم دلش خوشه ٨ سال مردم را ببازي داد ٠٠قانون اساسي خميني دجل براي شما اخونداست ٠ اخره خطه زياد جوش نزن تو هم محكومي
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 20:07:19 توسط سیا
با درود به بیداران- اقای خاتمی شما که در دوره قبل رئیس جمهور بودید ،ضوابط و نحوه اجرای انتخابات در ایران،درست بود؟و با انکه خودتان بارها اشاره به آن میکنید که انقلاب چندین سال است که به انحراف کشیده شده و از خط امام خارج میشود .. و شما هم در عرصه بودید ..چه کردید؟ایا اگر اینقدر سنگ مردم را به سینه میزنید چرا حداقل افشاگری از همان دوران فعالیت خود نمیکنید؟ و چرا هنوز در مقابل خامنه ای سر تعظیم و نوکری میکنید؟همه میدانند(رهبر) مسئول اصلی تمام مشکلات (بقول شما) همین نظام است.و خودتان شاهد ضرب و شتم-کشتار-تجاوز-زندان-شکنجه-اعدام ووو مردم بی گناه هستید..گناه را به گردن مردم انداخته که چرا شعار ساختار شکنانه میدهند؟که اکثریت جامعه نمی‌پسندند؟ کدام اکثریت مردم مورد نظر شماست؟ یعنی خودتان که در بطن این نظام رشد کرده اید نمیدانید؟ که موسوی هم نمیتواند حریف اینها شود همانطور که خودتان هم کم اوردید و چهار دستی عمامه خود را نگه داشته..اگر مردم را مانند رهبرت نادیده میگیری! بدان که مردم بیدارتر از شما هستند و اینبار حق خود را خواهند گرفت واگرعاقل باشید میفهمی که نظام مرده..تمام شده !!
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:31:04 توسط Zede Mozdoor
I AGREE WITH HOJAT 100%. THERE IS NOT ANY ELECTIONS IN IRAN, IT IS A SELECTION BY FEW UNELECTED THUGS THAT BELONG TO 1400 YEARS AGO AND WE WILL SOON TRASH THEM, INCLUDING KHATAMI, AND OTHER GOONS LIKE HIM
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:22:16 توسط نازنین
این شعار انگلیسی که نفاق بیانداز و حکومت کن را 30 ساله سر لوحه بقای این رزیم بوده چه در داخل و چه در خارج از روز اول انقلاب سعی کردند از خانواده ها گرفته تا جامعه همه را نسبت بهم بدبین و با دوبهمزنی تا به حال در راهشان موفق بودند ولی ایندفعه انهم از فرزندان خود که دست برورده همین نظام بودند رو دست خوردند و چشم دیدن این اتحاد و همبستگی را چه در داخل و چه در خارج در میان مردم را ندارند وشروع کردند با بهم ریختن این اتحاد باز به اهداف کثیف خود برسند ولی اینبار دستشان رو شده و روز به روز مردم ایران در تمام نقاط جهان که هستند همه با هم هستند و اگربا بررنگ و یا کمرنگ کردن این سبز بخواهید نفاق بیاندازید امکان ندارد و هیچ انحرافی هم در سبزها نیست نه تنها موسویها باید تن به خواست ملت بدهند و همراه مردم حرکت کنند بلکه خود نظام هم به این نقطه خواهد رسید که باید با مردم ایران باشند در غیر اینصورت جایشان در ایران نیست.مطمئا این سبز با هر غلظتی در راه اهداف ملت ایران در حرکت است و تا رسیدن به ان از حرکت نخواهد ایستاد .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آبان ۱۳۸۸ برابر با هفدهم نوامبر ۲۰۰۹ ، 18:08:39 توسط حجت
آقای خاتمی، انتخابات در جمهوری اسلامی هزگز نبوده، نیست و نخواهد بود. انتخابات واقعی آنست که یک شورائی بنام شورای نگهبان در آن دخالت و کاندیدا هارا یرند نکند، هرکس و از هر عیده و دین و آئینی بتوانند کاندید شوند، جنسیت کاندیدا مطرح نباشد و آراء داده شده با صداقت شمرده شده و نیاز بتأیید آقابالا سر نداشته باشد. تا جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هست این کار غیر ممکن است. مگر ما صغیر هستیم که احتیاج به ولی داریم؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 آگهی فروش یک خانه در لواسان: برابری و عدالت علی را میتوانید در این آگهی ببینید
 اینجا تهران است؛مسیر باغ فردوس تا تجریش
 تصاویری از انتقال سلاح سنگین طالبان به مرز ایران و افغانستان
اعتراض مدل ایرانی-آمریکایی به اعدام در ایران روی فرش قرمز کن 
  چگونه محاسبات جمهوری اسلامی دربارۀ طالبان غلط از آب درآمد؟
 زنان چینی در اصفهان بدون هیچ مشکلی بدون حجاب میگردند
  آقای جبلی از دو برادر پناهنده‌تان چه خبر؟ آنها لگد نزدند؟ 
  «حرکت کاروان نظامی طالبان» به سمت مرز اسلام قلعه
سرهنگ‌ رضا شیراوژن می‌گوید «مشکل خاصی» گزارش نشده
 چاقوکشی در دانشگاه کرمان و انفعال ماموران حراست در هنگام حادثه 
  ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان  حسن خمینی
 چانه زنی طالبان با مهندسان ایرانی در مورد ۲/۵ سانتیمتر خاک افغانستان
 ترکیه تا امروز چند کارخانه داروسازی ایران را به کشور خود منتقل کرده است