به ما بپيونديد

طبرزدی  :  نیرو های ولایت فقیه خانه به خانه به دنبال مبارزین و مخالفین افتاده اند تا ان ها را به وحشت بیندازند

سومین تهدید برای من و خانواده ام طی 6 روز گذشته
طی 6 روز گذشته سومین تهدید را از نیرو های امنیتی رژیم ادم کش،متجاوز،ضدبشری و قرون وسطایی اسلامی حاکم بر ایران دریافت کردم. در تهدید اول،دامادم را به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات واقع در خیابان صبا احضار کردند.به زودی دریافتند که این تهدید کارساز نبود.
نوبت دوم احضاریه ای مجعول از اجرای احکام زندان اوین پشت در خانه ام انداختند که به من بفهمانند که بدون دادگاه نیز می شود حکم صادر کرد و سپس به دنبال اجرای ان بر امد.اما نیک می دانند که زندان برای مبارز همچون اب است برای ماهی. پس با این ترفند نیز نمی توان طبرزدی را از میدان به در کرد.
امروز اما تهدید ضد انسانی و متناسب با شان رژیم سراسر جهل و تجاوز اسلامی را به نمایش گذاشتند. ان ها که مرتب تلفن خانه ی ما را کنترل می کنند می دانستند که دختر من که دوره ی پیش دانشگاهی را سپری می کند امروز  ادینه باید  بدون سرویس به مدرسه برود.در مسیر برگشت فردی رنو سوار با ریش و پشم و قیافه ی ادم های متجاوز و ادمکش، راه را بر فرزند من می بندد. او کارتی نشان داده و می گوید که نگران نباش از دادگستری هستم.رشته ی ریاضی می خوانی؟شنیده ام که درست هم خوب است. بیا بالا نترس چند تا سوال ازت دارم؟
او مدعی می شود که اموزشگاه دارد و می تواند به او کمک کند که رتبه اش زیر صد باشد(!؟)این نیروی تحت امر ولایت اصرار می کند که فرزند من را سوار اتومبیل کند که موفق نمی شود. چون دختر طبرزدی مثل خودش شیر است و نه شیره ای قاتل و ادم کش.او هراسان به خانه امد و ماجرا را برای ما بازگو کرد.
امروز دریافته ام که نیرو های ولایت فقیه خانه به خانه به دنبال مبارزین و مخالفین افتاده اند تا ان ها را به وحشت بیندازند و یا از ان ها انتقام بگیرند. چند روز پیش از خانم ستوده شنیدم که با خانواده ی شیرین عبادی نیز چنین کرده اند.
بسیار خوب! ولی اجازه دهید تا من به خامنه ای و نیرو های تحت امر او بسیار شفاف سخن بگویم.پیش از این هم گفته ام و یک باردیگر نیز تکرار می کنم. زن و بچه ی من ،ابروی من ،جان من و هر انچه دارم فدای ایران و مردم ایران.دیشب یکی از زنان شیردل ایرانی از ترکیه با من صحبت می کرد. او اینک یک پناه جو است. از کسانی است که در زندان خامنه ای و توسط نیرو های تحت امر او از 30 خرداد به مدت چندین روز مورد تجاوز قرار گرفته است.وقتی با من سخن می گفت گریه به او امان نمی داد. به او گفتم :عزیزم،خواهرم
،شرافتم،افتخارم، تو را مورد تجاوز قرار داده اند. اما تو گریه نکن. مثل کوه باش و افتخار کن که بهترین سرمایه ات که همانا ناموس و عصمت و پاکی ات بوده است را برای ایران و ایرانی از تو گرفته اند. تو افتخار ایران هستی. پس قوی باش و گریه نکن. می گفت دو فرزندم را ایران جا گذاشته ام و شوهرم را که حتا نمی داند چه بلایی برسر من اورده اند.
من در عین حالی که از درد این زن با شرافت ایرانی به خود می پیچیدم اما به افتخار  و شرافت او رشک می بردم. شرافتی که با چنین هزینه ی سنگینی به دست اورده است.او با صدای امریکا نیز صحبت کرده که در شرایطی که خودش لازم بداند ان مصاحبه پخش خواهد شد تا خامنه ای به حکومت خود و نیرو های تحت امرش ببالد!
اما من سخنی با نیرو های تحت امر ولایت دارم. البته  حساب ،اکثریت بسیجی ها و سپاهی ها و امنیتی ها را که می دانم ادم های ایرانی و با شرافتی هستند را از ان اقلیت مزدور و ادم کش  و متجاوز جدا می کنم.به ان ها می گویم اگر فرزندان و همسر و بستگانم را یکی  یکی در پیش چشمانم سر ببرید یا به ان ها تجاوز کنید،به شرافت انسانیت و ایران دست از مبارزه بر نخواهم داشت.پس خود را برای هر جنایتی اماده کنید و اماده هستم.سر راه یک دختر بچه که می دانید همه ی فکر و ذهن او درس است و شاگرد ممتاز مدرسه اشان است را بیهوده نگیرید. این بار ناگهانی بر سر او بریزید او را با خود ببرید و ان چه در شان خودتان است و با زنان و دختران ایرانی انجام دادید با او هم انجام دهید  و جسم نیمه جان او را در خیابان رها کنید تا من بیایم و با افتخار او را جمع کنم.
سخنی نیز با مردم عزیز میهنم دارم. عزیزان با شرافت. فرزندان کوروش بزرگ.انسان های با شرافت. من روز 16 آذر ماه ساعت 5 پس از ظهر به همراه هزاران جوان و دانشجوی شما در دانشگاه تهران خواهم بود.من دست و پای شما زنان و مردان با شرافت ایرانی را می بوسم. شما را به شرافت و انسانیتی که دارید سوگند می دهم که 16 آذر فرزندان و پدران و مادران خود را تنها نگذارید. من اگر تا ان روز بودم و در زندان نبودم همچون روز قدس و 13 آبان در خیابان خواهم بود.
می دانید که این ادم خواران برای پول نفت و برای ثروت هایی که گرد اورده اند و برای حفظ باند های قدرت و جنایت ،دست به هر اقدامی می زنند تا شما مردم در روز 16 آذر از خانه بیرون نیایید.بیایید و یک بار دیگر تصمیم گرفته و سواره و پیاده به سوی دانشگاه تهران و در شهرستان ها به سوی مکان هایی که مبارزین مشخص می کنند،هجوم ببریم و ادم کش ها را مایوس کنیم. باید ایران از دست این ادم خواران رها شود.
سخنی نیز با اصلاح طلبان و روحانیان دارم.این بلا را شما ها بر سر ایران اوردید و اینک خود نیز گرفتار شدید.
از زندان و کتک خوردن و ابرو دادن نهراسید. از کروبی و منتظری و صانعی و موسوی و خاتمی و دستغیب ها بیاموزید. بیایید و یک صدا مردم را به تظاهرات مسالمت امیز دعوت کنید و خود نیز در ان شرکت کنید.با این کار خود ،ابروی از دست رفته ی اسلام و شیعه را ممکن است تا حدودی جبران نمایید.کاری کنید که در فردای پیروزی ملت ایران ،در این مملکت اخوند کشی و مسلمان کشی به راه نیفتد.امروز و پیش از این تهدید جدید،با همسرم که فردی عمیقا مذهبی،غیر سیاسی و مسالمت جو  است صحبت می کردیم. من به او می گفتم با این کار خامنه ای و دار و دسته اش تا ابد اسلام از ایران رخت بر خواهد بست.او به من می گفت که ادم از این ها وحشت دارد. از مامور ساده ی دادگاه تا بازجو و بالاتر هایشان. خدا کند ادم به دست این ها نیفتد.دیدم خودش با خودش می گفت باید همه ی این ها را کشت!او ادمی است که دل کشتن یک مورچه را نیز ندارد.
اما مراجع تقلید شیعه و برخی علمای غیر حکومتی و انسان های متدین باید به هوش باشند که تا کنون نیز زمان گذشته است. پیروان ولایت فقیه ،قمه به دست به جان مردم افتاده اند. در روز 13 آبان در جلوی چشم ملیون ها ایرانی و ملیون ها غیر ایرانی،دختران و زنان و پسران ایرانی را انگونه اماج توهین و باتوم و مشت ولگد قرار دادند. ولی سردار نقدی غیر ایرانی ادمکش که اخیرا حضرت ولایت او را به سرداری بسیج مفتخر کرده اند، می گوید که ما هنوز سرکوب نکرده ایم.فقط لباس یکی دونفر پاره شده است!؟ ای اف بر ما ایرانیان که یک غیر ایرانی این گونه تحقیرمان کند!
به شرافت ایرانی و به حقیقت انسانی ،بنای تحریک و تهدید و پرگویی ندارم.من ادم به شدت مسالمت جویی هستم. اما نیک می دانم که اگر در شرایط کنونی که این اژدهای هفت سر و این ضحاک زمان را زخمی کرده ایم،کوتاه بیاییم به بلای بزرگ و جبران ناپذیر گرفتار خواهیم شد.
زنده باد ازادی-برقرار باد دموکراسی-گسسته باد زنجیر استبداد.
حشمت اله طبرزدی/ادینه/6/آذر ماه/1388/خورشیدی

[کد مطلب: 9951] [تاريخ انتشار: ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:01:59 توسط ناشی‌،
جناب مستطاب ایرانپور! --ما شیخ و زاهد کمتر شناسیم،-- --یا جام باده یا قصه کوتاه--(حافظ) باز هم پاینده باشید!!
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:00:49 توسط Iranpour
از ایرانپور به ناشی‌.از آخرین دو کلمهٔ کامنت دوم شما ممنون که بوی اتحاد می‌‌دهد و آرزوی "پاینده باشید" شما را بنده بر این سیاق میگیرم که با هم هستیم و همگی علیه ضحاک. اما اینکه "بنده و بسیاری از هموطنان " بنا به گفته و تشخیص طبی شما "مبتلا به بیماری پارانوا ازنوع ا۱ ملا آخوندی شده ایم "را چطور فهمیدی؟ شما که از راه دور بیماریهای دستجمعی را با ذکر نوع آن تشخیص می‌‌دهی چرا کم لطفی می‌‌کنی‌ و راه علاج و دارویش را تجویز نمی‌‌کنی‌ تا ۵۰۰ سال دیگر به عقب بر نگردیم؟ از آقای طبرزدی شروع کرده‌ای و ایشان را با پول مخلوت کرده ای.رسیده‌ای به بیماری و بعد پای نقد را به میان کشیده‌ای و از آل احمد و شریعتی سر در آورده‌ای و از آن باریکتر از مو هم که با مشکل آغاز کرده‌ای که به گمانم منظورت "نکته"بوده و نه "مشکل" چون که گفتهٔ حافظ است. به خدا اون "اول اندیشه وانگهی گفتار " هم حرف من نیست، حرف سعدی هست. اگر جا داره با دم شیر این دوتای آخری(سعدی و حافظ)بازی نکن.
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:48:49 توسط شورش لرستانی
همانگونه که عاطفه شما را طبرزدی عزیز خطاب میکند بایستی نیت عاطفه اقبال را نیک بپندارید آقای طبرزدی به شهامت شما آفرین میگویم جامعه در شرایط کنونی به شجاعان ساختارشکنی چون شما نیاز دارد ولی این نوشته از عاطفه را حتما بخوانید و پاسخ بدهید با سپاس این لینک: http://www.facebook.com/note.php?note_id=204492407517&comments
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 05:40:13 توسط بابا
secular و ایران فقط دو اسم مستعار است، که میتواند هر جماقدار و لومپن، وابسته بحکومت جنایتکار اسلامی وجود کثیفش را پشت آن استتار کرده و تراوشات تهوع آورش را که بوی متعفن بیت رهبریست ، بمشام برساند!؟ آقای طبرزدی یک مبارز واقعیست،و فردیست خردگرا، از جامعه مطبوعاتی و دانشگاهی!؟ یکی از بستگان نزدیک ایشان ، آقای مهندس بهرام مشیری هستند، با کارنامه ای روشن و پر افتخار.
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 04:42:00 توسط secular
پرده ها افتاده و دست همگان رو شده!!! آقاي طبرزدي بازي پشت پرده شما كه طرفداري از نظام??? دمكرات و سكولار است رو شده است. جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين به توصيه هاي شما نوكران استبداد پادشاهي نيازي نمي بيند!!! زيرا خرد سازنده راه است نه بدنبال راهبر!!!! جنبش تحولخواه سكولار
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 03:57:20 توسط اصلان
جناب مرداد شما چه حرفای بی اساسی میزنید.بابا این اقا توی ایرانه.جلوی دخترشو به قصد تجاوز میگیرن.نمیتونه شمشیرو از رو ببنده.همین بیانیه ای هم که داده خیکی جنم داشته.شما میدونید تو این خفقان حاکم همچین حرفایی رو زدن یعنی چی؟؟اگر توی تظاهرات و درگیری های اخیر می بودین حرف بنده رو میفهمیدین.این اقا ولایت فقیه رو زیر سوال برده.شما به جای اینکه به اصل موضوع نگاه کنید دنبال ضعف و اشتباه توی متن هستین؟
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 03:56:07 توسط اصلان
جناب مرداد شما چه حرفای بی اساسی میزنید.بابا این اقا توی ایرانه.جلوی دخترشو به قصد تجاوز میگیرن.نمیتونه شمشیرو از رو ببنده.همین بیانیه ای هم که داده خیکی جنم داشته.شما میدونید تو این خفقان حاکم همچین حرفایی رو زدن یعنی چی؟؟اگر توی تظاهرات و درگیری های اخیر می بودین حرف بنده رو میفهمیدین.این اقا ولایت فقیه رو زیر سوال برده.شما به جای اینکه به اصل موضوع نگاه کنید دنبال ضعف و اشتباه توی متن هستین؟
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 02:50:25 توسط Mordad
آقاي اصلان من طبرزدي رو قبول دارم اما اين دليل نميشه ازش انتقاد نكنم به هر حال هر كسي ممكنه معايبي داشته باشه كه يكي از عيباي طبرزدي اينه كه هنوز نفهميده آخوند يعني شارلاتان و مال مردم خور و دينفروش
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 00:56:18 توسط مهدی سابق ( خسرو )
درود بشرف انسانهای آزاده ای مانند آقای مهندس طبرزدی، که بهترین ایام عمر خود را در سلولهای رژیم فاسد اسلامی سپری کرد، و هیچگاه از اعتقادات و اندیشه های دموکراتیک و مدنی خود عقب نشینی نکرد، مواضع ایشان همواره ، برقراری حکومتی سکولار میباشد و یکی از مخالفان انتقام و خواهان اجرای عدالت عادلانه برای جنایتکاران حکومتیست.** کاربر ایرانی میگوید:" مگه تو همه مبارزين هستي ؟ نوصيه مي كنم قرص هاي زرذت را بخوري و قرص هاي قرمزت را بدون نگاه كردن به انها دوزش را دوبراير كني .دراولين فرصت به روانكاوت رجوع كن" !؟ مطمئنا" این موجود سخیف و بی اخلاق ، یا جزو ارباب جمعی و از ایادی رژیم فاسد اسلامی هستند، که فقط فارسی صحبت میکنند ، و یا جزو اُمت گوسفند، ذوب شده در ولایت!؟ شرم بر تو وارباب علیلت علی گدا دامة جنایاةُ که با پرروئی نام ایرانی را انتخاب کرده ای ، و اینچنین در مورد شخصییت مورد احترامی، آنچه لیاقت خود و رهبرت است، نسبت میدهی....
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 21:27:35 توسط ناشی‌،
ادامه ۲: ...که در یک نظر جناب عالی‌ از این مهم در این سال سی‌ متأسفانه کم یاا اصلا چیزی یاد نگرفته اید، و به مفهومی‌ عادی در جا میزنید . ما اگر در دوران پیش آل احمد ها، شریعتی‌ ها، و و و ... را آن‌ زمان نقد میکردیم که نمی‌کردیم، میتوانستیم خمینی‌ها با دارو دستهاش را هم در ساله ۵۷ نقد کنیم تا به این باتلاق سیاسی که مملکت ما را در بر گرفته برسیم. هر کسی‌ که در صحنه سیاسی به خصوص در سیستمی‌ مثل جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد قابل نقد است! چه شما خوشتان بیاد چه نه!! این دلسوزی شما است که بوی دمی از صحرای کربلا میدهد!!؟ آری دموکراسی تمرین است! همانطوری که سر هیچ کلاسی بدون تمرین نمیشود ظاهر شد! شاید این تمرینی برای شما هم باشد! لطفا نی را بر عکس به دهان نگیرید چونکه اگر بر آن‌ بدمید صدایی از بر نیاید! پاینده باشید...
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 21:24:20 توسط ناشی‌،
از آقا ایرانپور به ناشی‌: (عین گفتار!) اون فکر کرده مبارزه قرص است و این یکی‌ هم پول. تو که حالا این هستی‌، سی‌ سال پیش چی‌ بودی؟ اول اندیشه وانگهی گفتار--. معنی این جمله شما نا مفهوم هست؟؟!! باری، مشکل باریک تر ‌از مو اینجاست: شما چونکه مثل بسیاری از هموطنان مبتلا به پارانوا از نوع ا۱ ملا آخوندی شده‌اید، کلام بنده را به باد فحش می‌گیرید، و بر آن‌ میدمید. برای من اشکالی نیست، به هر حال این نقد نا مربوط شماست، و نقد بر هر گفتهی --با شرایط خاص خود-- وارد است!!!! اگر طبرزدی و امثال ایشان نجات دهنده افرادی مثل شما و مملکت من (و ما) هستند اشکالی نیست!؟ ما ایرانیان ۵۰۰ سال به عقب برگشتیم تا اینکه به این روز گرفتار بشویم. اگر مثل آن‌ کامنت نویس دیگر هنوز فکر کنیم که این رژیم آخوندیسم با آن‌ امام بنیانگذارش که سره سایه خودشش کم را کلاه میگذاشت بر ناموسمان سوار نشده‌اند چه نشانی‌ به جز از بی‌ آگاهی‌ میدهد!؟ اقای طبرزدی و امثالهم چونکه در صحنه سیاسی تشریف دارند بنابر این در جایی‌ قرار گرفته‌اند که میبایستی قابل نقد باشند! این همان دمیکراسی میباشد که در یک نظر جناب عالی‌ از این مهم در ....
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 21:15:03 توسط khosrow
با درود همت كنيد اي دوستان دشمن به ميدان امده با حرص خرس گرسنه با مكر شيطان امده هار است هار اين بيشرف شمشير هم دارد به كف اين سك براي جان ما بر ضد فرزندان ما نزديك انبان امده يك صف شده او را زنيد دشمن به ميدان امده اين چند بيت از شعري است كه روزي ايران را نجات داد باز هم با هم بخوانيم روز ازادي ما نزديك است همه با هم روز ازادي ما نزديك است
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 19:58:05 توسط نسیم
سلام به دوستان..جناب ایران پورشرمنده!فکرکردم کامنت شمادرموردطبرزدی است.این روزهاخیلی هاباتفرقه خواستن میان ماجدایی ونفرت بیندازندو من معتقدم تنهاراه نجات اتحادملی است.بازمعذرت!
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:36:20 توسط نداي اريايي
دم طبرزدي گرم واقعا وجود دارد طبر خوب ميزند به ريشه آفت الله اين رهبر واقعي جنبش سبز مي تواند باشد داش حشمت خدا نگهدارت باشد ١٦ آدر بايد يك حال درست به اين ارازل امنيتي داد
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:27:31 توسط ارمان
درصف متحد میتواینم سر مار زهراگین ولایت فقیه را بزمین بکوبیم روی سخن من فقط قربانیان این رژیم ولایت فقیه هستند بدانیدملاها بلحاظ داخلی وبین امللی در بد ترین شرائط هستند ولایت سفیه هر چهار چرخش پنچر شده است وبه ان نباید فرصبت داد دیگران هم در داخل باید با همین لحن با این ادمکشان ضد بشر صحبت کنندسی سال پیش داریوش سلحشور دانش اموز هوادار مجاهدین خلق دربرابر محمدی گیلانی ولاجوردی جلاد با چنین لحنی سخن گفت وانها را بی ابروکرد ودرتاریخ نامش ماندگارشد درود برهمه مبارزین
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 17:10:17 توسط Iranpour
خانم نسیم خانم محترم با درود. مگر شما جز در تایید نظر بنده حرف جدیدی زده اید؟ بنده خیلی‌ صاف و شسته و رفته به عنوان مخالف مخالفان آقای طبرزدی که خانم یا آقای "ایرانی"و "ناشی‌" در همین صفحه از کامنت‌ها باشد،مطلب نوشته ام. لطفا قبل از اینکه حکم را صادر کنی‌ اول مطلب را بخوان و بنده را به چیزی متهم نکن که خود شما مصداق بارز آن هستید. امید که سؤ برداشتی شده باشد. دوم اینکه بنده تا این لحظه از عضویت در هر حزب و سازمان و جبهه و گروه سیاسی و انجمن اجتماعی،فرهنگی،اقتصادی،هنری،ادبی بطور مطلق محروم بوده ام،همچنان که از تحصیل و مدرک تحصیلی و لاجرم داشتن شغلی که درآمد مکفی داشته باشد، و وامدار احدی هم نیستم و با کارگری امرار معاش می‌‌کنم. بنابر این مسئولی بالای سر من نیست چه برسد به مسئولین. مثل شما عاشق وطنم هستم و بدلایل بسیاری نجات وطن و هموطنان عزیز را فقط در اتحاد میبینم و آن را با سلولهایم فریاد می‌‌زنم. خلاصه مطلب شما کنار من هم رد نمی‌‌شود.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:44:08 توسط فريد
درود بر طبرزدي بزرگ واقعا تمام حرفهاش درسته آدم اين اشخاص رو ميبينه به آينده كشورش اميدوار ميشه.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:38:09 توسط azaroglan
درود به ستارخان زمان حشمت طبرزدى چشم دلاور امان اين دژخيمانرا ميبريم٠ اين سيل خروشان را سر ايستادن نيست٠
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 16:24:41 توسط Mordad
در جواب ايراني: نه حتما فرخ بي بي سي آدمكش مبارزه توده اي و اكثريتيا مبارزن و توي توده اي اكثريتي مبارزي سلام ما رو به داش فرخ آدكش دلال برسون
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 15:37:06 توسط اصلان
این اقا داره از خانواده و ناموسش میگذره میدونید یعنه چی؟؟؟گه میخورن اونایی که میگن این اقا دست ب دامن اخوندا شده.غلط میکنن اون بی ناموسایی که به همچین مقامی توهین میکنن.اگر امثال این اقا نبودن الان اخوند با استفاده از تبصره ای اسلامی سوار خواهر مادرتون هم میشد.به امید روزی نه چندان دور که شیعه کشی و مسلمان کشی در کوچه پس کوچه های ایران عزیز علنی بشه.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 15:08:37 توسط اختاپوس
در حالیکه در رابطه با این خبر،از بعضی‌ از دوستان سه نظر درج میشود کامنت این حقیر از صفحهٔ روزگار محو میگردد!! با سپاس.**************** پ ا  : منتشر شده است.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 14:48:21 توسط Mordad
با درود به طبرزدي فقط يه خواهشي دارم از ايشون كه انقدر دست به دامن آخوندا نشيد ما نيازي به آخوندا نداريم بذار هر غلطي ميخوان بكنن آخوند يعني دينفروش و تن لش همشون از هر دين و مذهب خدا نياز به واسطه نداره كاشكي كروبي و موسوي يه جو از غيرت تو رو داشتن موقعي كه شما در تظاهراتهاي سالهاي قبل به مناسبت 18 تير يا مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 2002 از تظاهرات مردم حمايت ميكرديد آخوند خاتمي جوانان رو اوباش صدا ميكرد كه حالا هم ادعاي رهبري جنبش براي رجوع به دوران طلايي امام هندي رو دارن لطفا انقدر تعريف اين كروبي و خاتمي وموسوي رو نديد و مانند مرحوم فروهر از درياي خون مردم عبور نكنيد
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 14:35:01 توسط hani
منظورم از جانيان اصلا اقاي طبرزدي نبود٠ همه از سابقه مبارزاتي ايشون خبر دارند٠من معتقدم افرادي مثل موسوي وكروبي هم كه حساب خودشون رو از اينها جدا كردند نبايد مورد غضب باشند٠فراموش نكنيم چه بخواهيم وچه نخواهيم ايرانيان معتقد به اسلام كه تعدادشان هم كم نيست وجود دارند٠حالا كه خيلي از اونها هم به ماهيت رژيم پي بردند نبايد يكسري تعصبهاي بيدليل وقضاوت هاي عجولانه باعث شك در اونها بشه٠در ايران آزاد وسبز آينده راي اكثريت نشون ميده مردم واقعا چي مي خوان٠
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 13:56:05 توسط نسیم
سلام به مسولین هادی وایران پور..........اصلاشمامی فهمیدچی می گوید؟؟؟؟طبرزدی بیشترعمرش رادرزندان گذرانده ویک ایرانی شجاع وبه تمام معنا باشرف است.کمترمزخرف یگوید ومردم رابه دلیران شکاک کنید.نامه جناب طبرزدی اشگ رابه دیدگانم آورد وبه خودبالیدم که هنوزهستنددلیرانی که شجاعت وناموس ووطن دوستی برازنده قامت افراشته اشان است.درودبی کران خداوندبرتوبرادرهموطن پدر وهرچه که بشود دلیری توراعنوان کردباد. انشالله آدمخوارن ولایت وقیح توان آزارت رانداشته باشند.شماعزیزان تاج سرملت هستید..
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 13:52:12 توسط hani
دوستان هميشه معترض بزرگترين مشكل خيلي از ما ايرانيها اينه كه فقط خطاها رو مي بينيم٠قدرت گذشت خيلي از ما تقريبا صفره٠با همه احساسات وطن پرستانه جو گير مي شيم و آرزو مي كنيم اين جانيان رو بالاي دار ببينيم٠هرچند همه دم از لغو قانون اعدام مي زنيم٠اگه كسي درگذشته خطا كرده ولي الان اعتراف به اشتباهش مي كنه وشجاعانه پاي همه عواقبش وايساده٠به نظرتون شايسته گذشت نيست؟ اگه نه پس همه كساني كه در سال ۵٧ در تظاهرات شركت كردند بايد مجازات بشن!بگذاريد خطاي بزرگترهامون رو تكرار نكنيم٠همه ايراني ها با هر رنگ و با هر مسلك اگه آزادي واقعى ميخوان بايد كنار هم باشند٠هرچند در عقيده با هم مخالفند٠ مگه ما دموكراسي نمي خواهيم؟ غير از اينه؟ سبز باشيد٠٠٠
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:50:24 توسط هادی
خدمت جناب یا جنابه ناشی من نمیدانم سر جنابعالی به  کجا وصل است . لطفا خود را معرفی کن تا ما از سابقه پر افتخار مبارزاتی امثال شما کمی (مستفیض) شویم. از کنار کدامین گود میگوئی لنگش کن؟. از نام ناشیانه ات پیداست میخواهی بی نام و نشان بمانی. تو به چه مرداب اجتماعی و سیاسی معتقدی . لطفا ناشیانه و لخت و پتی نیا وسط میدان . احتمال دارد سرمای سیاسی بخوری. یکی از مزدوران رژیم از نظرت خیلی خوشش آمد .   یکی از شیوه های جدید عوامل، این روزها همین روش است. آنها به طور ناشی یانه ولی حرفه ای به ولی قبیحشان نان قرض دهند . امیدوارم سر نخ از دستت در رفته باشد نه ریگی به کفشت رفته باشد.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:47:25 توسط Iranpour
مباد که یک "ایرانی"مریض باشد و همهٔ هوش و حواس خود را صرف توصیه‌های مصرفی آن جنس و این نوع مثلاً دارو کند،امید که شفا یابد. همینطور مباد که یک ایرانی چنان "ناشی‌" باشد که بگوید بی‌ آنکه بداند چه می‌‌گوید و به‌ به‌ و چه چه، خود گوید و خود خندد و خود مرد همرمند است، راه بیندازد. بیش از این دریغ از ثانیه‌ای وقت. بوریا باف اگر چه بافنده است=نبرندش به کارگاه حریر.( سعدی قریب ۹۰۰ سال پیش). اون فکر کرده مبارزه قرص است و این یکی‌ هم پول. تو که حالا این هستی‌، سی‌ سال پیش چی‌ بودی؟ اول اندیشه وانگهی گفتار.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 12:13:46 توسط hani
دلگرمي و پشتوانه ما همين افرادي هستند كه با وجود تهديد جاني خود واعضاي خانواده شون هنوز محكم و استوار ايستادند٠ وعده ما ١٦ آذر٠ سبز باشيد٠
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:35:07 توسط ناشی‌،
یک مهم که در مبارزان جمهوری ضد انسانی‌ و اسلامی هست این است که: از خود این رژیم سر بر آورده اند و ما را در این سال سی‌ سره کار گذاشته اند و حالا درویش شده و به همان جایی رسیده اند که ما در ۳۰ ساله پیش بودیم. خوب چی‌ میتوانیم بگوییم به غیر از به‌ به‌ و به غیر از چه چه...آقائ طبرزدی جان ملا راستشو بگو که به غیر از سخنوری که کار ما ایرانیان سیاسی کار است چند نفر در کنار تو ملیاردر هستند...منظورم دلار ملیاردر...داد‌ها و شهامت‌های شما آیا این مانی را نمیرساند که شما و امثال مسول این مرداب اجتماعی و سیاسی هستید... اگر نه بیایید و بگویید که خمینی شیاد بود، و سیستم شیادی را در ایران به کمک امثال شما بر قرار کرد...بیایید و بگویید...و جویای بخشش باشید...سخنوقری را اگر بازی ایرانیان بلد این ابودند در این سال سی‌ یاد گرفته اند و از آن‌ دیگر متنفرند...به هر حال با احترام به شما که از پاا منبری به کسوت درویشی که ریشیش در زرتشت و قبل از آن‌ میرسد رسیدید. ما ایرانیان متجاوزان به سرزمين خود را هم ارشاد کردیم، آیا این را می‌دانید!؟ تبریک به شما
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 11:12:00 توسط نازنین
اقای متاسفانه ایرانی یا اسمت را عوض کن یا ایرانی واقعی باش ..ازادی بیان ازادی چرت و برت گفتن نیست . اقای طبرزدی کارنامه اش مشخص است کارنامه شما چظور؟ چشم دلتان را باز کنید و واقعیتها را ببینید اگر ایشان مبارز نبودند این گوی این میدان خود بگیر و بستان / طبرزدی سالهای عمر جوانی و دانشجویش را در راه اگاهی جامعه بوده و تاوانش را بسیار برداخته درود بر ایشان حتی اگر مخالف عقایدش باشیم ولی از اینکه دلسوزانه برای ایران قدم بر میدارد باید حمایت و بشتیبانی شود...
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:48:49 توسط اختاپوس
با درود بر طبرزدی شجاع و مبارز و به امید پیروزی ملت ایران و شفای عاجل برای تمام بیماران روانی‌ از جمله این (ضد) ایرانی‌ مشنگ!
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:16:33 توسط Irandost
آفرین به تو طبرزدی، واقعا که شهامت را بايد از شما مردان دلیر ایرانزمین بیاموزیم
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 10:07:22 توسط javad
در جواب ایرانی‌ که نمی‌دونم از کجایی ایران تشریف دارند ، باید بگم که برای تو احمدی نجات هم زیادیه. احمق تو با چه حقی‌ به مبارزی که به خاطر ایران و ایرانی‌ حاضر هست از همه چیزش بگذرد توهین میکنی‌؟؟؟. آن هم در زمانی‌ که امثال تو در خارج جرأت ندارند اسم خامنیی را ببرند، اون با این شهامت در مقابل این سیاه دلان و جانیان ایستاده. توف بر تو و امثال تو
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:46:26 توسط سهراب
طبرزدى به ريشه ولايت درود و صد آفرين بر شرف تو و خانواده محترمت بنده از شجاعت اين مبارز قديمى و هموطن اصيل ايرانى خودم در شگفتم اگر ايران ما چند تا از اين طبرزدى ها داشت الان گرفتار نظام فاشيستى على خامنه اى جلاد و رياكار نبوديم هموطنان با راهپيمايى ١٦ آذر پيش به سوى مرحله بعدى با دست خالى كارى از پيش نميرود رژيم قمه كشان ولايت بسيار پر رو و بى آبرو تر از اينها هستند بايد فكر اساسى كرد و پايگاههاى سركوب را تسخير و متلاشى كرد ارتشى سپاهى و بسيجى ايرانى و مردمى ضد ولايت كريه اكنون نوبت شماست يك ملت پشت سر تان هست يا مرگ يا آزادى زنده باد ملت قهرمان ايرانزمين
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 09:10:54 توسط ولي
قيام ايران برگشت ناپذير است. قيام سراسرى در ايران ادامه دارد و بازگشت به شرايط قبل از قيام، امكان پذير نيست. روزنامه القدس چاپ لندن تأكيد كرد ايران بيش از چهارماه است كه شاهد بحران سياسى جدى است كه از قيام انقلاب اسلامى در سال 1979 تا بحال نظير آن را به خود نديده است… ناظران، تعداد شركت كنندگان در تظاهرات تهران در يكى از روزهاى هفته اول بعد از انتخابات را سه ميليون نفر تخمين زدند. در اين دوره هزاران نفر از تظاهر كنندگان دستگير شدند كه برخى از آنها در اثر شكنجه به قتل رسيدند و تعدادى از آنها در معرض تجاوز در زندانها قرار گرفتند…القدس نتيجهگيرى كرد: … بازگشت به عقب و استقرار سكوت در جامعه ايران كه سرشار زندگى است و در اساس جامعه مدنى قوى با رسوم اصيل مبارزاتى است، ديگر ممكن نيست. كما اينكه به يمن تكنولوژى پيشرفته مانند اينترنت و ماهوارهها، برگشت به مرحله قبل از قيام، غيرممكن است. قدرت حاكم ديگر نمىتواند كشور را به فضاى دهه هشتاد قرن گذشته كه بدترين دوره سركوب آزاديها در ايران بود، برگرداند…
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:44:16 توسط فريبا از ستارخان
گفته آقای طبرزدی که جنبش مردمی اگر کوچکترين عقبگردی کند تا ساليان سال باز زير سلطه اين ستمگران باقی خواهد ماند را قبول دارم و اگر به خودمان کمی اعتماد بنفس داشته باشيم خواهيم فهميد که جنبش سبز مردمی چنان پايه های رژيم فاشيستی را به لرزه دار آورد که در سی سال گذشته سابقه نداشته و خواب و آسايش را بر اين رژيم حرام کرده ايم . در 16 آذر به کمک برادران و خواهران دانشجويمان برويم تا عوامل رژيم خيال نکند که آنها تنها هستند . ايرانی باغيرت اتحاد اتحاد تا پيروزی راهی نمانده .
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۸۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۰۹ ، 08:33:56 توسط ايزاني
مگه تو همه مبارزين هستي ؟ نوصيه مي كنم قرص هاي زرذت را بخوري و قرص هاي قرمزت را بدون نگاه كردن به انها دوزش را دوبراير كني .دراولين فرصت به روانكاوت رجوع كن
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ جاده میناب و پخش شدن محموله تریاک در جاده
عکس/ اجرای حکم شلاق پناهجویی که از نروژ به ایران دیپورت شد
تبلیغ طارمی برای سخنرانی متهم آمریت حمله به سفارت عربستان + عکس 
دینداران چپاولگر به زمینهای بهشت هم رحم نکردند و آنرا به فروش گذشته اند + عکس
فیلم/ دستبند زدن مامور پلیس به فردی که بااو تصادف کرده! - قم
وظیفه مجلس خبرگان رهبری چیست؟
6 نکته درباره حذف و تغییر متن سخنرانی ترامپ توسط صداوسیما
+ فیلم / دفاع مترجم صدا و سیما از سانسوری که کرد
پاسخ ترامپ به رهبر کره‌شمالی 
 عکس/ زخمی های روز گذشته حمله نیروهای ناجا و بسیج به کارگران آذرآب اراک
ارسال محموله سلاح های آمریکایی به کردهای سوریه  +عکس
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، پنجشنبه 30 شهریور، 21 سپتامبر
احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ: بی‌ادب، بی‎فرهنگ! 
آگهی های تجارتی