محمد رسول‌اف:فیلم‌سازان تهدید شده‌اند امضایشان را از بیانیه اعتراض به قرارداد چین پس بگیرند 


محمد رسول‌اف، کارگردان سینما، در توییتر خود نوشت که امضا کنندگان بیانیه ۱۸ فیلم ساز درباره قرارداد ایران و چین، از سوی خبرنگار مشرق‌نیوز، وابسته به سپاه پاسداران، تهدید شده‌اند.

به گفته رسول‌اف، این خبرنگار «با اغلب امضا کنندگان برای پس‌گرفتن امضای خود تماس گرفته» و در مواردی گفته‌ که اگر «ابراز ندامت» نکنند، « از سوی محمدجواد ظریف ممنوع‌الکار و به زودی دستگیر» خواهند شد.

۱۸ فیلم‌ساز ایرانی از جمله محمد رسول اف روز ۱۴ فروردین در بیانیه ای قرارداد ایران و چین را برخلاف منافع ملی و «فاقد وجاهت و مشروعیت» خوانده بودند.


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 226139] [تاريخ انتشار: هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هشتم آوريل ۲۰۲۱ ، 07:47:21 توسط ناندرتال
با درود به مزدك هميشه بيدار،دلى پر از خون، آموزگار حومه تهران، بايد بگويم "جانا سخن از زبان ما ميگويى". اى كاش حملات ناجوانمردانه يكى از اين مزدوران سايبرى به من را چند روز پيش در همين سايت ميخوانديد كه لقب نوكر منش ساواكى وسلطنت طلب بمن داده بود. چرا؟ چون زير آب "هنرمندان" در خدمت رژيم را زده بودم. روز تصويه حساب با اين مزدوران نزديك هست. از زير زمين هم شده (با رد پا اى پى كامپيوتر كه بجا گذاشته اند) پيدايشان خواهيم كرد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هشتم آوريل ۲۰۲۱ ، 01:02:16 توسط با دلی‌ پر از خون
فصل آخر: چونکه در حقیقت ما را چون خودشان هنوز بنده میدانند، و به سرکردگی اربابان گاهی به رنگ سبز، قرمز و و آبی و و و ...در میان با اینکه اینها خود قربانی ا‌ند ولی‌ همون غرض ذاتی کاشته شده در این هنربندان اسلامی را سال هاست به قربانی کننده ما مردم ما مردم تبدیل کرده است! چرا چونکه هنر دیگری ندارند! به مانند همان گوسفندی که خدا برای ابراهیم فرستاد!؟ که خونش را بریزد ((چرا!؟) هیچ کس نمیدانند و نمیپردسد!))! این‌ها هم هنوز ما ملت ایران را به مانند گوسفندان میبینند! همه اینها اینکاره هستند! هر چند که پول حالا در داخل ایرون هستش و نه در فستیوال ها! پول توی ایرون و زندگی‌ در خارج! هم از توبره هم از آخور! گفتم که این‌ها ما را گوسفند فرض میکنند! تا روزی که ما به شرافت وطن پرستی‌ افراد ۱۰۰% واقف نباشیم و اطلاع دقیق از آن نداشته باشیم همان گوسفندان باقی‌ خواهیم ماند... به این‌ها دل نبندید، همگی‌ از یک آخور میخورند! چونکه قربانی خود خواسته هستند! ما باید از این قربانی بودن به در آییم. و دیگر قربانی بی‌ وطنان نشویم! پاینده ایران و ایرانی‌ پاک و وطن پرست
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هشتم آوريل ۲۰۲۱ ، 00:36:10 توسط با دلی‌ پر از خون
فصل پنجم: قدری تامل به گفتار مزدک نمایانگر این حقیقت است که این‌ها از روز اول با سرمای بسیار ولی‌ دانش کم این سینما را به اینی که امروز هست در آورده ا‌ند. همین اصغر فرهادی رو زندگی‌ نامه ش رو ببینید! تهیه کننده (همه) فیلم هاش همگی‌ سپاه پاسداران هستش! چونکه در حقیقت ما را چون خودشان هنوز بنده میدانند، و به سرکردگی اربابان گاهی به رنگ سبز، قرمز و و آبی و و و ...در میان با اینکه اینها خود قربانی ا‌ند ولی‌ همون غرض ذاتی کاشته شده در این هنربندان اسلامی را سال هاست به قربانی کننده ما مردم ما مردم تبدیل کرده است! چرا چونکه هنر دیگری ندارند! به مانند همان گوسفندی که خدا برای ابراهیم فرستاد!؟ که خونش را بریزد ((چرا!؟) هیچ کس نمیدانند و نمیپردسد!))! این‌ها هم هنوز ما ملت ایران را به مانند گوسفندان میبینند! همه اینها اینکاره هستند! هر چند که پول حالا در داخل ایرون هستش و نه در فستیوال ها! پول توی ایرون و زندگی‌ در خارج! هم از توبره هم از آخور! گفتم که این‌ها ما را گوسفند فرض میکنند!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هشتم آوريل ۲۰۲۱ ، 00:29:40 توسط با دلی‌ پر از خون
فصل چهارم: چونکه در حقیقت ما را چون خودشان هنوز بنده میدانند، و به سرکردگی اربابان گاهی به رنگ سبز، قرمز و و آبی و و و ...در میان با اینکه اینها خود قربانی ا‌ند ولی‌ همون غرض ذاتی کاشته شده در این هنربندان اسلامی را سال هاست به قربانی کننده ما مردم ما مردم تبدیل کرده است! چرا چونکه هنر دیگری ندارند! به مانند همان گوسفندی که خدا برای ابراهیم فرستاد!؟ که خونش را بریزد ((چرا!؟) هیچ کس نمیدانند و نمیپردسد!))! این‌ها هم هنوز ما ملت ایران را به مانند گوسفندان میبینند! همه اینها اینکاره هستند! هر چند که پول حالا در داخل ایرون هستش و نه در فستیوال ها! پول توی ایرون و زندگی‌ در خارج! هم از توبره هم از آخور! گفتم که این‌ها ما را گوسفند فرض میکنند! تا روزی که ما به شرافت وطن پرستی‌ افراد ۱۰۰% واقف نباشیم و اطلاع دقیق از آن نداشته باشیم همان گوسفندان باقی‌ خواهیم ماند... به این‌ها دل نبندید، همگی‌ از یک آخور میخورند! چونک خود قربانی هستند!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هشتم آوريل ۲۰۲۱ ، 00:00:58 توسط با دلی‌ پر از خون
فصل‌دوم: برسیم به اصل مطلب! یک نکته مهمی‌ که در این مثلا پتیشن هنرمندانه (البته به نظر من ما اکنون در ایران به غیر از افرادی بسیار بسیار معدودی! هنرمندی نداریم که زیر چتر این فاشیست‌ها نرفته باشه!؟ یا اینکه اصلا از زیر عبای اینها بیرون نیامده باشه!؟) بگذریم، به نظر بعضی‌ از خوانندگان نرسیده اسم‌های این افراد و به خصوص اسمی که مخدوش درج شده در لیست اصلی‌ به نام "محسن استاد علی‌" اصلا از کجا آب میخورند!؟ و در آخر هم منبع این خبر بی‌ بی‌ سی‌ جان خودمون هست! حالا چرا این آقا به اصطلاح فیلمساز اسم اصلی‌ خودش رو درج نکرده قضیه رو جالب تر می‌کنه! باری آشنایی به خصوص برای جناب آموزگار محترم حومه تهران که مطالبی‌ را به درستی‌ درج کردند ( ولی‌ باز هم متاسفانه از دید یک قربانی!؟) شاید جالب باشه! ایشان همون محسن خان مخملباف لمپن کلت بند، که به قول خودش در بی‌ بی‌ سی‌ دوباره میره و چریک می‌شه! اگر این بچه شاه زاده دوباره بخواد سره کار بیاد!؟ بله آقای محسن استاد علی‌ مخملباف هنوز بعد از هجرت به فرنگ و تمرین به قول خودش دمکراسی هنوز همون خون خواهه هستش که از روی غرض ذاتی که در آن تربیت شده بوده....
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱ ، 17:58:14 توسط مزدک
با درود به آموزگار حومه تهران و شرف و وجدان این هم میهن شریف، به غیر از نظر مثبتی که به این سینماگران دارید (اینها همه از کیارستمی گرفته تا اصغر فرهادی، سوپاپ رژیم در فستیوالهای جهانی‌ هستند) با تمام صحبتهای شما موافق و هم نظر هستم. مزدوران سایبری رژیم خون و جنون، صدی ۹۰ انرژی خود را صرف کوبیدن اپوزیسیون و بطور مشخص رضا پهلوی دارند تا هر کار دیگری. امیدوارم با حملات این اراذل به شما انسان شریف، دلسرد نشوید. با سپاس از شما و سایت مردمی پیک ایران
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱ ، 13:56:56 توسط آموزگار حومه تهران۴
سوم: اگر اثتلافی را بسازید و در آن فقط مجموعه ای از جمهوریخواهان باشند که به تمامیت ارضی ایران بدون کوچکترین خدشه ای وفادار باشند، به دموکراسی واقعی و سکولاریته و لائیسیته و نگاه عدالت خواهانه باور داشته باشند و آن وقت در همین ماه آینده اردیبهشت اعلان اعتصاب عمومی بکنند واقعا مردم ایران آماده گی آنرا دارند.چهارم:مربوط می شود به مردم ایران. من از مردم ایران می پرسم که آیا به خیابان آمدن و در خیابان برای فرهنگ و تاریخ و تمدن و در نهایت آزادی و دموکراسی در کشور مبارزه کردن و در خیابان ماندن خطرش بیشتر از کرونا ویروس بود، و است !؟ آیا وجدان هر یک از ما ایرانیان که: کارمند را، که کامیوندار را، که مال باخته را، که پرستار را، که معلم را، که استاد و دانشجو و دانش آموز را، که کارمند را، که بازاری را، که کارگر را، که بازنشستگان را، که معدنچی را، که رانندگان شرکت واحد را و...تنها گذاشتیم و هر کدام دیگری را بی پشتیبان گذاشت و گذاشتیم سرکوب شوند راحت است. آری آیا وجدانتان وجدانمان راحت است. من از طبقه متوسط و حتا پولدار می پرسم: آیا فکر نمی کنید که وقتی اتش گرفته شود پولدارها را هم خواهد سوزاند!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱ ، 13:54:03 توسط آموزگار حومه تهران۳
دوم: بدانید که هر قدر در برابر این موقعیت بدست آمده درنگ کنید در طولانی تر کردن این شر مطلق که اسلام ناب است و خودتان هم به عنوان مسلمانهای ظاهری و باطنی این نحوست و نکبت را به خوبی می شناسید دخالت داشته و دارید. من البته مطمئنم که شماها در سرانجام مجبورید و این جبر جامعه ی ایران است که رضا پهلوی را به عنوان یک سرمایه بپذیرید. حتا به نظر من هیئت حاکمه و نیروهای نظامی ایراندوست هم به رضا پهلوی به عنوان یک فرصت نگاه می کنند و شماها میتوانید این روند را تسریع کنید. در عجبم که همگی در ایران همیشه دیر هنگام دست به عمل می زنیم. همچنانکه مقاله های میهن و زیتون و کلمه که می بایست در ده بیست سال پیش نوشته می شد، حالا نوشته می شود و حتا جمهوریخواهی رضا پهلوی هم اگر در ده سال پیش آمده بود ای بسا بسیار موثرتر می بود. حالا هم من به عنوان جمهوریخواه لائیک و سکولار به شما خوش آمد می گویم.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱ ، 13:52:49 توسط آموزگار حومه تهران۲
شما فکر نمی کنید که خود شما نگاه از بالا دارید که چنین قضاوتی در مورد رضا پهلوی دارید!؟ رضا پهلوی باصدای بلند میگوید که جمهوری خواه است و سلطنت مورثی کارش تمام است! شما هم اگر «نگاه از بالا» نداشتید میخواستید به او «خوش آمدید» بگوئید و او را دریابید. او را در میان اصولگرایان سلطنت طلب کمک کنید. فقط شما بلد بودید از خاتمی که خودش و پدرش در جنایات و بهائی کشی در شهرهای مختلف جنوب رفسنجان و کرمان و یزد و اردکان دست داشته اند کمک کنید. خب مرد حسابی میخواستی حالا که او خواست دلش را و قلبیش را و قبلیش را از سویدای جان بیرون ریخته شما هم دستتان را به سوی او دراز کنید. من از آقای رضا علی جانی، سایت میهن ی ها، سایت زیتون ی ها و سایت کلمه ایها می پرسم آیا شماها شهامت چنین اقدامی را دارید!؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۴۰۰ برابر با هفتم آوريل ۲۰۲۱ ، 13:52:00 توسط آموزگار حومه تهران۱
سایت میهنی پیک ایران بنده پدر و پدر بزرگ و معلم پازنشسته هستم و در محکومیت وطن فروشی آخوندها به چین هم امضا کرده ام و هم بر نه بر حکومت اسلامی. من مطلب کوتاهی نوشته ام که در چند نوبت برایتان می فرستم. چون جا به اندازه کافی ندارید. البته پسرم و دخترم و دامادم هم اینها را امضا کرده اند و برایتان مطلب می نویسند. من صددرصد از سینماگران داخل ایران پشتیبانی میکنم و از مردم میخواهم تا از آنها پشتیبانی کنند. و اما از آنجا که این موضوعات همه به هم ربط دارند ببینید کهخوند روحانی گفت: اروپا نسبت به کار ما در مهار کرونا تعجب کرده. راست میگویداو در حقیقت میگوید که سلامتی مردم را مهار کرده تا کرونا به همه سرایت کند. و اما تعجب من از چند چیز است:یک:این اپوزیسیون سردرگم که نمی تواند یک ائتلاف نیرومند تشکیل دهد. چند روز پیش نوشته رضا علیجانی اصولگرا و بعد اصلاحطلب و حالا ملی مذهبی را می خواندم. دیدم که رضا پهلوی را متهم می کرد که از بالا نگاه میکند ، یا نگاه از بالا دارد! من از این آقا می پرسم که می فرمائید رضا پهلوی چکار کند!؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فرد مرموز در رونمایی «دستگاه کرونایاب مستعان ۱۱۰» چه کسی است؟ + عکس 
 دلیل توانایی جاسوس ها در ترور فخری زاده و انفجارهای نطنز از نطر زیبا کلام
 سقوط پهباد هسا در خیابان بنیاد ازدواج شاهین شهر اصفهان
توهمات یک دیکتاتور جنایتکار كه به قيمت جان مردم تمام شد
فضای ناامن خیابان‌های ایران برای زنان
مشاور امنیت ملی سابق آمریکا: مانورهای هسته‌ای ایران تحت تاثیر مرگ قریب‌الوقوع خامنه‌ای است 
کاریکاتور/  مستعان ۱۱۰ یک ساله شد 
خاندان خمینی؛ رانده‌شدگان از صحنه سیاسی ایران، آنها که کشتند و کشته شدند 
رمضان قدیروف: قرآن را به ناوالنی ندهید 
 زدن دوز سوم واکسن بیون‌تک فایزر علیه کرونا ضروری است
 حمیدرضا جلائی‌پور: باید مانع از وقوع انقلاب تازه در کشور شد
 صادق زیبا کلام: انتخابات ریاست جمهوری را بایکوت میکنمآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی